Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 12404
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2159
    Týden:
    29
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    18.08. 17:00 Český Krumlov B - Loučovice 15:7 (11:1)
    So 19.08. 10:00 Větřní - KFUM Oslo 5:2 (4:1)
    Ne 20.08. 10:00 Vyšší Brod - Velešín 1:24 (1:15)
    Ne 20.08. 10:00 Nová Ves-Brloh - Křemže / Holubov B 1:5 (0:3)
    St 30.08. 17:00 St. Lucia - Lipno / Malonty 3:1 (1:1)
    Ne 03.09. 12:30 Frymburk - Křemže / Holubov 1:26 (1:12)
    St 06.09. 17:00 Zlatá Koruna - Kaplice 4:7 (2:5)

    3.kolo

    So 26.08. 11:00 KFUM Oslo - Frymburk 11:1 (4:0)
    Ne 27.08. 10:00 Velešín - Nová Ves-Brloh 20:1 (12:1)
    Ne 27.08. 15:00 Kaplice - Český Krumlov B 11:12 (7:4)
    Ne 27.08. 17:00 Křemže / Holubov - St. Lucia 13:3 (5:0)
    St 30.08. 17:00 Loučovice - Vyšší Brod 13:6 (10:4)
    Čt 07.09. 17:30 Křemže / Holubov B - Větřní 8:3 (3:1)
    Út 12.09. 17:30 Lipno / Malonty - Zlatá Koruna 0:8 (0:2)

    4.kolo

    01.09. 18:00 Český Krumlov B - Zlatá Koruna 2:4 (0:3)
    So 02.09. 10:00 Nová Ves-Brloh - Loučovice 1:10 (0:4)
    So 02.09. 10:00 St. Lucia - KFUM Oslo 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 10:00 Vyšší Brod - Kaplice 0:13 (0:7)
    Ne 03.09. 10:00 Větřní - Velešín 4:8 (1:6)
    Ne 03.09. 10:30 Frymburk - Křemže / Holubov B 4:15 (0:9)
    Ne 03.09. 10:30 Lipno / Malonty - Křemže / Holubov 0k:3

    5.kolo

    08.09. 17:00 KFUM Oslo - Lipno / Malonty 18:1 (7:1)
    08.09. 17:00 Český Krumlov B - Vyšší Brod 8:0 (4:0)
    08.09. 18:00 Křemže / Holubov - Zlatá Koruna 8:1 (3:0)
    So 09.09. 10:00 Křemže / Holubov B - St. Lucia 12:1 (4:0)
    So 09.09. 10:00 Loučovice - Větřní 4:5 np (3:1)
    Ne 10.09. 10:00 Velešín - Frymburk 19:0 (11:0)
    Ne 10.09. 15:00 Kaplice - Nová Ves-Brloh 4:3 (0:2)

    6.kolo

    15.09. 17:30 Zlatá Koruna - Vyšší Brod 4:1 (3:1)
    So 16.09. 10:00 St. Lucia - Velešín 3:5 (3:1)
    So 16.09. 10:00 Křemže / Holubov - KFUM Oslo 9:1 (5:0)
    Ne 17.09. 10:00 Nová Ves-Brloh - Český Krumlov B 2:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Větřní - Kaplice 4:3 np (1:1)
    Ne 17.09. 10:30 Frymburk - Loučovice 3:18 (1:9)
    Ne 17.09. 10:30 Lipno / Malonty - Křemže / Holubov B 0:10 (0:4)

    7.kolo

    22.09. 00:00 KFUM Oslo - Zlatá Koruna 10:1 (5:1)
    22.09. 00:00 Křemže / Holubov B - Křemže / Holubov 7:11 (4:6)
    22.09. 00:00 Velešín - Lipno / Malonty 21:1 (11:1)
    22.09. 00:00 Loučovice - St. Lucia 8:6 (5:2)
    22.09. 00:00 Kaplice - Frymburk 11:3 (3:3)
    22.09. 00:00 Český Krumlov B - Větřní 6:3 (4:0)
    22.09. 00:00 Vyšší Brod - Nová Ves-Brloh 3:8 (2:3)

    1.kolo

    Út 26.09. 17:00 KFUM Oslo - Nová Ves-Brloh 6:1 (2:1)
    St 27.09. 17:30 Loučovice - Kaplice 9:6 (5:4)
    Čt 28.09. 10:00 St. Lucia - Zlatá Koruna 2:1 np (0:0)
    Čt 28.09. 10:00 Velešín - Český Krumlov B 17:1 (8:1)
    Čt 28.09. 10:30 Lipno / Malonty - Frymburk 4:8 (2:5)
    Čt 28.09. 13:00 Křemže / Holubov - Větřní 9:0 (7:0)
    Čt 28.09. 17:15 Křemže / Holubov B - Vyšší Brod 20:0 (10:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:00 St. Lucia - Kaplice 1:4 (0:3)
    Ne 01.10. 10:00 Zlatá Koruna - Nová Ves-Brloh 7:3 (3:1)
    Ne 01.10. 10:00 Větřní - Vyšší Brod 16:0 (7:0)
    Ne 01.10. 10:00 Křemže / Holubov - Velešín 12:9 (5:6)
    Ne 01.10. 10:30 Frymburk - Český Krumlov B 7:15 (3:5)
    Ne 01.10. 10:30 Lipno / Malonty - Loučovice 0:7 (0:5)
    Ne 01.10. 14:00 KFUM Oslo - Křemže / Holubov B 4:7 (0:5)

    9.kolo

    Čt 05.10. 16:30 Český Krumlov B - St. Lucia 11:4 (7:2)
    06.10. 16:30 Křemže / Holubov B - Zlatá Koruna 5:9 (1:6)
    So 07.10. 10:00 Loučovice - Křemže / Holubov 3:11 (1:4)
    Ne 08.10. 10:00 Velešín - KFUM Oslo 4:2 (4:2)
    Ne 08.10. 10:00 Vyšší Brod - Frymburk 4:8 (2:1)
    Ne 08.10. 10:00 Nová Ves-Brloh - Větřní 1:4 (1:1)
    13.10. 18:00 Kaplice - Lipno / Malonty 19:2 (10:2)

    10.kolo

    13.10. 17:00 Zlatá Koruna - Větřní 5:2 (4:1)
    So 14.10. 09:00 KFUM Oslo - Loučovice 8:5 (6:3)
    So 14.10. 10:00 St. Lucia - Vyšší Brod 10:2 (4:1)
    So 14.10. 10:00 Křemže / Holubov B - Velešín 11:7 (7:1)
    Ne 15.10. 10:00 Křemže / Holubov - Kaplice 13:3 (7:2)
    Ne 15.10. 10:30 Frymburk - Nová Ves-Brloh 8:7 (3:7)
    Ne 15.10. 10:30 Lipno / Malonty - Český Krumlov B 1:5 (1:3)

    11.kolo

    Čt 19.10. 16:30 Český Krumlov B - Křemže / Holubov 6:8 (1:3)
    20.10. 16:30 Loučovice - Křemže / Holubov B 6:11 (2:8)
    So 21.10. 09:00 Kaplice - KFUM Oslo 6:9 (3:7)
    So 21.10. 10:00 Nová Ves-Brloh - St. Lucia 1:2 (1:1)
    So 21.10. 12:30 Větřní - Frymburk 11:5 (7:3)
    Ne 22.10. 10:00 Velešín - Zlatá Koruna 10:0 (5:0)
    Ne 22.10. 10:00 Vyšší Brod - Lipno / Malonty 3:4 (2:2)

    12.kolo

    27.10. 16:30 Zlatá Koruna - Frymburk 8:7 (4:4)
    So 28.10. 10:00 St. Lucia - Větřní 2:3 (0:1)
    So 28.10. 11:00 KFUM Oslo - Český Krumlov B 6:1 (2:1)
    Ne 29.10. 10:00 Křemže / Holubov - Vyšší Brod 3:0k
    Ne 29.10. 14:00 Křemže / Holubov B - Kaplice 5:7 (3:4)
    St 01.11. 16:00 Velešín - Loučovice 17:2 (4:1)
    Čt 02.11. 16:30 Lipno / Malonty - Nová Ves-Brloh 0:3 (0:2)

    13.kolo

    So 28.10. 10:00 Nová Ves-Brloh - Křemže / Holubov 1:9 (0:3)
    Út 31.10. 15:00 Loučovice - Zlatá Koruna 3:9 (3:5)
    So 04.11. 10:00 Kaplice - Velešín 4:14 (2:4)
    So 04.11. 10:00 Český Krumlov B - Křemže / Holubov B 10:3 (6:1)
    Ne 05.11. 10:00 Vyšší Brod - KFUM Oslo 1:12 (0:5)
    Ne 05.11. 10:00 Větřní - Lipno / Malonty 9:0 (2:0)
    Ne 05.11. 10:30 Frymburk - St. Lucia 3:16 (1:7)

    16.kolo

    Čt 05.04. 17:30 Český Krumlov B - Kaplice 9:1 (5:0)
    06.04. 17:00 Zlatá Koruna - Lipno / Malonty 12:3 (3:2)
    So 07.04. 10:00 St. Lucia - Křemže / Holubov 1:9 (0:4)
    So 07.04. 10:00 Větřní - Křemže / Holubov B 1:5 (0:3)
    So 07.04. 10:00 Nová Ves-Brloh - Velešín 2:8 (2:1)
    Ne 08.04. 10:00 Vyšší Brod - Loučovice 6:9 (2:6)
    Ne 08.04. 10:30 Frymburk - KFUM Oslo 5:17 (2:8)

    17.kolo

    Čt 12.04. 17:30 Zlatá Koruna - Český Krumlov B 3:20 (2:10)
    13.04. 17:00 KFUM Oslo - St. Lucia 14:0 (7:0)
    13.04. 17:30 Křemže / Holubov - Lipno / Malonty 24:3 (12:1)
    So 14.04. 13:00 Křemže / Holubov B - Frymburk 15:2 (7:1)
    Ne 15.04. 10:00 Loučovice - Nová Ves-Brloh 8:2 (5:2)
    Ne 15.04. 10:00 Velešín - Větřní 11:5 (8:2)
    Ne 15.04. 14:30 Kaplice - Vyšší Brod 10:1 (2:0)

    18.kolo

    20.04. 17:00 Zlatá Koruna - Křemže / Holubov 1:7 (0:3)
    So 21.04. 10:00 St. Lucia - Křemže / Holubov B 1:8 (1:6)
    Ne 22.04. 10:00 Lipno / Malonty - KFUM Oslo 2:10 (1:5)
    Ne 22.04. 10:00 Nová Ves-Brloh - Kaplice 0:4 (0:4)
    Ne 22.04. 10:00 Vyšší Brod - Český Krumlov B 4:12 (1:5)
    Ne 22.04. 10:30 Frymburk - Velešín 1:24 (0:8)
    Ne 22.04. 13:30 Větřní - Loučovice 13:4 (6:3)

    19.kolo

    Čt 26.04. 17:30 Český Krumlov B - Nová Ves-Brloh 6:7 (4:2)
    27.04. 17:00 KFUM Oslo - Křemže / Holubov 1:8 (0:2)
    27.04. 18:00 Kaplice - Větřní 0:16 (0:10)
    So 28.04. 10:00 Loučovice - Frymburk 3:4 (0:2)
    So 28.04. 10:00 Křemže / Holubov B - Lipno / Malonty 3:0k
    Ne 29.04. 10:00 Vyšší Brod - Zlatá Koruna 1:8 (1:2)
    Ne 29.04. 10:00 Velešín - St. Lucia 6:1 (2:1)

    14.kolo

    Út 01.05. 10:00 Vyšší Brod - Křemže / Holubov B 2:13 (0:7)
    Út 01.05. 10:00 Nová Ves-Brloh - KFUM Oslo 0:6 (0:4)
    Út 01.05. 10:00 Větřní - Křemže / Holubov 6:9 (3:4)
    Út 01.05. 13:00 Frymburk - Lipno / Malonty 9:1 (4:0)
    Út 01.05. 16:00 Kaplice - Loučovice 4:14 (2:7)
    Út 01.05. 17:30 Zlatá Koruna - St. Lucia 5:3 (1:2)
    Čt 03.05. 17:30 Český Krumlov B - Velešín 7:12 (3:4)

    20.kolo

    04.05. 16:30 Větřní - Český Krumlov B 8:3 (4:3)
    04.05. 17:30 Zlatá Koruna - KFUM Oslo 2:8 (1:4)
    04.05. 18:00 Křemže / Holubov - Křemže / Holubov B 11:4 (7:2)
    Ne 06.05. 10:00 Lipno / Malonty - Velešín 1:11 (1:4)
    Ne 06.05. 10:00 Nová Ves-Brloh - Vyšší Brod 2:10 (0:5)
    Ne 06.05. 10:30 Frymburk - Kaplice 7:6 (4:5)
    Út 22.05. 17:00 St. Lucia - Loučovice 4:6 (3:4)

    15.kolo

    Út 08.05. 10:00 Kaplice - Zlatá Koruna 2:1 (1:1)
    Út 08.05. 10:00 Velešín - Vyšší Brod 14:5 (8:2)
    Út 08.05. 15:00 Křemže / Holubov B - Nová Ves-Brloh 13:5 (8:3)
    Út 08.05. 16:00 KFUM Oslo - Větřní 4:1 (3:0)
    Út 08.05. 16:00 Lipno / Malonty - St. Lucia 2:3 (0:1)
    Út 08.05. 17:00 Křemže / Holubov - Frymburk 16:5 (3:2)
    St 09.05. 17:00 Loučovice - Český Krumlov B 3:5 (2:2)

    21.kolo

    Čt 10.05. 17:30 Český Krumlov B - Frymburk 7:2 (3:0)
    11.05. 17:00 Loučovice - Lipno / Malonty 10:2 (7:2)
    11.05. 18:00 Kaplice - St. Lucia 6:5 (1:4)
    11.05. 18:00 Křemže / Holubov B - KFUM Oslo 4:2 (2:2)
    So 12.05. 10:00 Nová Ves-Brloh - Zlatá Koruna 0:8 (0:4)
    Ne 13.05. 10:00 Velešín - Křemže / Holubov 10:12 (4:8)
    Út 15.05. 17:30 Vyšší Brod - Větřní 3:6 (0:2)

    22.kolo

    18.05. 17:00 KFUM Oslo - Velešín 5:8 (3:2)
    18.05. 17:30 Zlatá Koruna - Křemže / Holubov B 6:2 (4:1)
    So 19.05. 10:00 St. Lucia - Český Krumlov B 5:3 (3:1)
    Ne 20.05. 10:00 Křemže / Holubov - Loučovice 15:4 (7:1)
    Ne 20.05. 10:00 Lipno / Malonty - Kaplice 2:3 np (1:0)
    Ne 20.05. 10:30 Frymburk - Vyšší Brod 12:6 (6:2)
    Ne 20.05. 13:30 Větřní - Nová Ves-Brloh 29:1 (16:0)

    23.kolo

    St 23.05. 17:00 Loučovice - KFUM Oslo 1:3 (1:1)
    Čt 24.05. 17:30 Český Krumlov B - Lipno / Malonty 12:2 (6:1)
    25.05. 18:00 Kaplice - Křemže / Holubov 2:15 (1:6)
    So 26.05. 10:00 Nová Ves-Brloh - Frymburk 1:0 (0:0)
    So 26.05. 13:30 Větřní - Zlatá Koruna 4:5 np (2:2)
    Ne 27.05. 10:00 Velešín - Křemže / Holubov B 11:8 (5:5)
    Út 29.05. 17:00 Vyšší Brod - St. Lucia 6:8 (3:3)

    24.kolo

    01.06. 17:00 KFUM Oslo - Kaplice 7:2 (2:1)
    So 02.06. 10:00 Křemže / Holubov B - Loučovice 11:7 (6:6)
    So 02.06. 10:00 St. Lucia - Nová Ves-Brloh 10:4 (5:1)
    Ne 03.06. 10:00 Křemže / Holubov - Český Krumlov B 14:4 (6:1)
    Ne 03.06. 10:30 Frymburk - Větřní 7:17 (2:11)
    Ne 03.06. 11:00 Zlatá Koruna - Velešín 4:8 (4:6)
    Ne 03.06. 14:00 Lipno / Malonty - Vyšší Brod 3:0k

    25.kolo

    Čt 07.06. 17:30 Český Krumlov B - KFUM Oslo 3:2 np (2:0)
    Čt 07.06. 18:00 Kaplice - Křemže / Holubov B 5:10 (3:5)
    So 09.06. 10:00 Větřní - St. Lucia 6:2 (4:2)
    Ne 10.06. 10:00 Nová Ves-Brloh - Lipno / Malonty 4:2 (2:0)
    Ne 10.06. 10:00 Vyšší Brod - Křemže / Holubov 3:11 (2:8)
    Ne 10.06. 10:00 Loučovice - Velešín 5:11 (3:7)
    Ne 10.06. 10:30 Frymburk - Zlatá Koruna 6:7 (2:3)

    26.kolo

    15.06. 17:00 KFUM Oslo - Vyšší Brod 16:1 (10:0)
    15.06. 17:00 Křemže / Holubov - Nová Ves-Brloh 16:3 (10:3)
    15.06. 17:00 Lipno / Malonty - Větřní 0:8 (0:3)
    15.06. 19:00 Křemže / Holubov B - Český Krumlov B 7:3 (4:3)
    So 16.06. 10:00 St. Lucia - Frymburk 13:8 (1:5)
    So 16.06. 11:00 Zlatá Koruna - Loučovice 9:2 (4:2)
    Ne 17.06. 10:00 Velešín - Kaplice 15:3 (3:2)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 26 0 0 0 302:82 78
    2. 26 23 0 0 3 324:101 69
    3. 26 19 0 0 7 222:119 57
    4. 26 17 0 1 8 185:80 52
    5. 26 15 1 1 9 131:125 48
    6. 26 14 2 1 9 187:106 47
    7. 26 14 1 0 11 186:143 44
    8. 26 11 1 1 13 145:180 36
    9. 26 11 0 1 14 171:186 34
    10. 26 10 1 0 15 110:148 32
    11. 26 7 0 0 19 126:298 21
    12. 26 6 0 0 20 64:199 18
    13. 26 2 0 1 23 37:225 7
    14. 26 1 0 0 25 69:267 3