Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. července 2018
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12328
  • Návštěvy: 781/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    24060
    Týden:
    781
    Dnes:
    63
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 17:00 Vyžlovka - Šestajovice 3:4 np (2:3)
    So 26.08. 17:00 Hovorčovice - Odolena Voda 5:3 (3:2)
    So 26.08. 17:00 Kostelec - Senohraby 4:2 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Radonice - Zápy B 1:3 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Zeleneč - Škvorec 1:2 np (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Úvaly B - Svojetice 4:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Kunice B - Hrusice 0:3 (0:1)

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Hrusice - Kostelec 2:4 (0:3)
    So 02.09. 17:00 Svojetice - Kunice B 1:3 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Škvorec - Úvaly B 6:0 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Hovorčovice - Zeleneč 3:4 (2:1)
    So 02.09. 17:00 Vyžlovka - Odolena Voda 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Šestajovice - Zápy B 7:6 (5:5)
    Ne 03.09. 17:00 Senohraby - Radonice 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Kostelec - Svojetice 4:5 np (2:3)
    So 09.09. 17:00 Radonice - Hrusice 2:1 np (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Šestajovice - Odolena Voda 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Zeleneč - Vyžlovka 0:1 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Úvaly B - Hovorčovice 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Kunice B - Škvorec 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Zápy B - Senohraby 6:3 (2:1)

    4.kolo

    So 16.09. 17:00 Hrusice - Zápy B 1:5 (1:2)
    So 16.09. 17:00 Svojetice - Radonice 2:3 (1:1)
    So 16.09. 17:00 Škvorec - Kostelec 3:0 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Hovorčovice - Kunice B 5:1 (2:0)
    So 16.09. 17:00 Vyžlovka - Úvaly B 2:0 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Šestajovice - Senohraby 2:3 (1:1)
    Ne 17.09. 17:00 Zeleneč - Odolena Voda 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Kostelec - Hovorčovice 3:6 (1:4)
    So 23.09. 16:30 Radonice - Škvorec 1:0 np (0:0)
    So 23.09. 16:30 Zápy B - Svojetice 5:3 (1:2)
    Ne 24.09. 16:30 Zeleneč - Šestajovice 1:2 np (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Úvaly B - Odolena Voda 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Kunice B - Vyžlovka 0:3 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Senohraby - Hrusice 2:4 (1:1)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Odolena Voda - Kunice B 4:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Vyžlovka - Kostelec 1:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Hovorčovice - Radonice 2:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Škvorec - Zápy B 2:1 np (0:0)
    So 30.09. 16:00 Svojetice - Senohraby 0:3 (0:1)
    Ne 01.10. 16:00 Zeleneč - Úvaly B 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 16:00 Šestajovice - Hrusice 6:2 (3:1)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 Radonice - Vyžlovka 2:3 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Kostelec - Odolena Voda 3:4 (1:3)
    So 07.10. 16:00 Úvaly B - Šestajovice 3:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Zápy B - Hovorčovice 3:2 (3:0)
    So 07.10. 16:00 Hrusice - Svojetice 1:2 (0:2)
    Ne 08.10. 16:00 Kunice B - Zeleneč 1:0 np (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Senohraby - Škvorec 7:5 (5:1)

    8.kolo

    So 14.10. 15:30 Škvorec - Hrusice 1:3 (1:3)
    So 14.10. 15:30 Hovorčovice - Senohraby 6:4 (4:2)
    So 14.10. 15:30 Vyžlovka - Zápy B 1:2 np (1:0)
    So 14.10. 15:30 Radonice - Odolena Voda 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 15:30 Úvaly B - Kunice B 1:0 np (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Šestajovice - Svojetice 2:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Zeleneč - Kostelec 0:1 np (0:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Kostelec - Úvaly B 7:1 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Radonice - Zeleneč 0:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Hrusice - Hovorčovice 5:2 (3:2)
    So 21.10. 15:30 Svojetice - Škvorec 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Kunice B - Šestajovice 2:3 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Zápy B - Odolena Voda 6:1 (2:0)
    Ne 22.10. 15:30 Senohraby - Vyžlovka 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 28.10. 14:30 Hovorčovice - Svojetice 7:1 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Vyžlovka - Hrusice 2:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Odolena Voda - Senohraby 2:4 (2:2)
    Ne 29.10. 14:30 Zeleneč - Zápy B 3:1 (1:0)
    St 01.11. 19:00 Šestajovice - Škvorec 3:2 (0:0)
    Út 07.11. 19:30 Úvaly B - Radonice 3:2 np (1:2)
    St 08.11. 19:30 Kunice B - Kostelec 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 04.11. 14:00 Radonice - Kunice B 2:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Hrusice - Odolena Voda 3:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Svojetice - Vyžlovka 1:3 (0:3)
    So 04.11. 14:00 Škvorec - Hovorčovice 0:1 (0:1)
    So 04.11. 16:00 Kostelec - Šestajovice 3:1 (2:0)
    So 04.11. 17:00 Zápy B - Úvaly B 4:2 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Senohraby - Zeleneč 1:4 (0:1)

    12.kolo

    So 11.11. 14:00 Vyžlovka - Škvorec 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Odolena Voda - Svojetice 3:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Kostelec - Radonice 2:5 (0:3)
    Ne 12.11. 14:00 Šestajovice - Hovorčovice 1:3 (0:2)
    Ne 12.11. 14:00 Zeleneč - Hrusice 0:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:30 Kunice B - Zápy B 3:2 np (0:0)
    Út 21.11. 19:30 Úvaly B - Senohraby 1:2 (0:0)

    13.kolo

    So 18.11. 13:30 Radonice - Šestajovice 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Hrusice - Úvaly B 3:4 np (0:2)
    So 18.11. 13:30 Svojetice - Zeleneč 1:2 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Škvorec - Odolena Voda 2:1 np (1:0)
    So 18.11. 13:30 Hovorčovice - Vyžlovka 2:1 np (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Senohraby - Kunice B 1:3 (1:1)
    Ne 19.11. 17:30 Zápy B - Kostelec 7:3 (2:1)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Hrusice - Kunice B 4:1 (3:0)
    Ne 25.03. 11:00 Zápy B - Radonice 4:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Šestajovice - Vyžlovka 2:3 (1:3)
    Út 01.05. 17:00 Škvorec - Zeleneč 3:0 (1:0)
    Út 01.05. 17:00 Svojetice - Úvaly B 1:2 np (0:1)
    Út 08.05. 17:00 Odolena Voda - Hovorčovice 4:1 (1:1)
    Út 08.05. 17:00 Senohraby - Kostelec 6:5 (2:4)

    15.kolo

    So 31.03. 16:30 Zápy B - Šestajovice 9:0
    So 31.03. 16:30 Radonice - Senohraby 4:2
    So 31.03. 16:30 Kostelec - Hrusice 1:5 (0:2)
    So 31.03. 16:30 Úvaly B - Škvorec 6:0
    So 31.03. 16:30 Odolena Voda - Vyžlovka 2:5 (2:4)
    Ne 01.04. 16:30 Kunice B - Svojetice 3:0
    Ne 01.04. 16:30 Zeleneč - Hovorčovice 2:1

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Vyžlovka - Zeleneč 5:0 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Hovorčovice - Úvaly B 0:2 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Škvorec - Kunice B 4:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Svojetice - Kostelec 1:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Hrusice - Radonice 1:2 np (1:0)
    So 07.04. 16:30 Senohraby - Zápy B 4:1 (2:1)
    Ne 08.04. 16:30 Šestajovice - Odolena Voda 0:3 (0:2)

    17.kolo

    So 14.04. 17:00 Zápy B - Hrusice 3:1 (3:0)
    So 14.04. 17:00 Radonice - Svojetice 2:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Kostelec - Škvorec 0:1 (0:0)
    So 14.04. 17:00 Odolena Voda - Zeleneč 5:1 (4:0)
    Ne 15.04. 17:00 Senohraby - Šestajovice 1:3 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Kunice B - Hovorčovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Úvaly B - Vyžlovka 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Odolena Voda - Úvaly B 4:1 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Vyžlovka - Kunice B 4:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Hovorčovice - Kostelec 7:0 (4:0)
    So 21.04. 17:00 Škvorec - Radonice 2:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Svojetice - Zápy B 0:6 (0:3)
    So 21.04. 17:00 Hrusice - Senohraby 4:5 (2:3)
    Ne 22.04. 17:00 Šestajovice - Zeleneč 1:4 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Úvaly B - Zeleneč 2:5 (2:2)
    So 28.04. 17:00 Kostelec - Vyžlovka 0:4 (0:3)
    So 28.04. 17:00 Radonice - Hovorčovice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Zápy B - Škvorec 3:1 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Hrusice - Šestajovice 2:1 np (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Kunice B - Odolena Voda 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Senohraby - Svojetice 6:3 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Vyžlovka - Radonice 0:1 np (0:0)
    So 05.05. 17:00 Odolena Voda - Kostelec 3:2 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Hovorčovice - Zápy B 3:2 np (1:1)
    So 05.05. 17:00 Škvorec - Senohraby 2:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Svojetice - Hrusice 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Zeleneč - Kunice B 2:1 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Šestajovice - Úvaly B 1:3 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Svojetice - Šestajovice 4:5 (3:2)
    So 12.05. 17:00 Hrusice - Škvorec 0:2 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Odolena Voda - Radonice 1:2 np (1:1)
    So 12.05. 17:00 Kostelec - Zeleneč 3:2 np (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Senohraby - Hovorčovice 5:1 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Zápy B - Vyžlovka 1:0 np (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Kunice B - Úvaly B 3:4 (0:3)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Odolena Voda - Zápy B 1:5 (1:3)
    So 19.05. 17:00 Vyžlovka - Senohraby 7:1 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Hovorčovice - Hrusice 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Škvorec - Svojetice 3:0k
    Ne 20.05. 16:00 Zeleneč - Radonice 0:1 np (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Šestajovice - Kunice B 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Úvaly B - Kostelec 6:0 (3:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Škvorec - Šestajovice 1:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Svojetice - Hovorčovice 3:1 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Hrusice - Vyžlovka 1:4 (0:3)
    So 26.05. 17:00 Zápy B - Zeleneč 2:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Radonice - Úvaly B 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Kostelec - Kunice B 4:5 np (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Senohraby - Odolena Voda 9:3 (3:3)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Odolena Voda - Hrusice 5:2 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Vyžlovka - Svojetice 4:0 (4:0)
    Ne 03.06. 17:00 Šestajovice - Kostelec 3:0k
    Ne 03.06. 17:00 Kunice B - Radonice 2:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Zeleneč - Senohraby 3:0 (0:0)
    Út 05.06. 18:00 Hovorčovice - Škvorec 1:3 (1:1)
    Čt 07.06. 18:30 Úvaly B - Zápy B 0:7 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Hovorčovice - Šestajovice 4:2 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Škvorec - Vyžlovka 1:5 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Svojetice - Odolena Voda 2:4 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Hrusice - Zeleneč 3:4 np (1:0)
    So 09.06. 17:00 Radonice - Kostelec 5:4 np (2:2)
    Ne 10.06. 17:00 Senohraby - Úvaly B 5:2 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Zápy B - Kunice B 0k:3

    26.kolo

    So 16.06. 14:00 Kunice B - Senohraby 4:3 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Šestajovice - Radonice 2:6 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Kostelec - Zápy B 0:6 (0:3)
    So 16.06. 17:00 Úvaly B - Hrusice 4:3 np (3:1)
    So 16.06. 17:00 Zeleneč - Svojetice 5:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Odolena Voda - Škvorec 1:4 (1:3)
    So 16.06. 17:00 Vyžlovka - Hovorčovice 3:2 (1:2)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 1 5 1 67:20 64
    2. 26 17 2 3 4 98:42 58
    3. 26 14 3 1 8 50:36 49
    4. 26 10 7 3 6 42:35 47
    5. 26 12 1 6 7 45:39 44
    6. 26 12 1 2 11 61:64 40
    7. 26 13 0 0 13 82:81 39
    8. 26 11 2 0 13 65:57 37
    9. 26 10 2 1 13 55:71 35
    10. 26 9 1 5 11 57:58 34
    11. 26 8 5 0 13 52:65 34
    12. 26 8 3 1 14 37:58 31
    13. 26 5 2 3 16 54:88 22
    14. 26 3 1 1 21 32:83 12