Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 12316
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Nymburk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9356
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 19.08. 17:00 Třebestovice - Milčice 6:1 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Lysá n.L. B - Poříčany B 8:0 (4:0)
    Ne 20.08. 17:00 Bříství - Bobnice B 7:4 (3:1)
    Ne 20.08. 17:00 Drahelice - Stará Lysá 1:6 (0:3)
    Ne 20.08. 17:00 Předhradí - Hořátev 2:2 (1:1)
    Ne 20.08. 17:00 Kostelní Lhota B - Straky B 3:0 (0:0)

    1.kolo

    So 26.08. 17:00 Poříčany B - Bobnice B 11:5 (5:2)
    So 26.08. 17:00 Stará Lysá - Třebestovice 1:1 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Straky B - Lysá n.L. B 2:7 (2:5)
    Ne 27.08. 17:00 Hořátev - Kostelní Lhota B 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Předhradí - Milčice 4:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Všechlapy B - Drahelice 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Třebestovice - Všechlapy B 6:0 (4:0)
    So 02.09. 17:00 Lysá n.L. B - Hořátev 3:2 (2:1)
    Ne 03.09. 17:00 Drahelice - Bříství 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Předhradí - Stará Lysá 1:2 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Kostelní Lhota B - Milčice 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Poříčany B - Straky B 6:1 (4:0)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Stará Lysá - Kostelní Lhota B 6:0 (2:0)
    Ne 10.09. 17:00 Straky B - Bobnice B 5:3 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Hořátev - Poříčany B 1:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Lysá n.L. B - Milčice 9:1 (4:0)
    Ne 10.09. 17:00 Všechlapy B - Předhradí 1:2 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Bříství - Třebestovice 2:3 (2:2)

    4.kolo

    So 16.09. 17:00 Bobnice B - Drahelice 4:0 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Lysá n.L. B - Stará Lysá 3:3 (1:1)
    So 16.09. 17:00 Straky B - Hořátev 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 17:00 Předhradí - Bříství 2:0 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Kostelní Lhota B - Všechlapy B 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Poříčany B - Milčice 1:5 (0:3)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Stará Lysá - Poříčany B 5:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Hořátev - Bobnice B 3:0 (2:0)
    Ne 24.09. 16:30 Milčice - Straky B 1:1 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Všechlapy B - Lysá n.L. B 0:3 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Bříství - Kostelní Lhota B 1:8 (0:4)
    Ne 24.09. 16:30 Drahelice - Třebestovice 1:4 (1:3)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Lysá n.L. B - Bříství 9:0 (4:0)
    So 30.09. 16:00 Straky B - Stará Lysá 0:10 (0:6)
    Ne 01.10. 16:00 Bobnice B - Třebestovice 0:5 (0:3)
    Ne 01.10. 16:00 Předhradí - Drahelice 2:1 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Poříčany B - Všechlapy B 7:2 (4:0)
    Ne 01.10. 16:00 Hořátev - Milčice 1:2 (0:1)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 Stará Lysá - Hořátev 0:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Třebestovice - Předhradí 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Milčice - Bobnice B 2:4 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 Všechlapy B - Straky B 6:1 (4:1)
    Ne 08.10. 16:00 Bříství - Poříčany B 1:2 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 Drahelice - Kostelní Lhota B 3:9 (1:5)

    8.kolo

    So 14.10. 15:30 Lysá n.L. B - Drahelice 8:1 (2:0)
    Ne 15.10. 15:30 Bobnice B - Předhradí 5:5 (4:1)
    Ne 15.10. 15:30 Kostelní Lhota B - Třebestovice 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Straky B - Bříství 9:3 (5:2)
    Ne 15.10. 15:30 Hořátev - Všechlapy B 1:4 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Milčice - Stará Lysá 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 21.10. 15:30 Stará Lysá - Bobnice B 5:2 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Všechlapy B - Milčice 4:2 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Třebestovice - Lysá n.L. B 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Bříství - Hořátev 2:9 (1:7)
    Ne 22.10. 15:30 Drahelice - Poříčany B 2:3 (2:1)
    Ne 22.10. 15:30 Předhradí - Kostelní Lhota B 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 28.10. 14:30 Lysá n.L. B - Předhradí 0:3 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Stará Lysá - Všechlapy B 3:1 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Bobnice B - Kostelní Lhota B 3:4 (2:2)
    Ne 29.10. 14:30 Poříčany B - Třebestovice 3:2 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Straky B - Drahelice 6:4 (2:1)
    So 18.11. 13:00 Milčice - Bříství 4:1 (1:1)

    11.kolo

    So 04.11. 14:00 Třebestovice - Straky B 5:1 (4:0)
    Ne 05.11. 14:00 Všechlapy B - Bobnice B 1:2 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Bříství - Stará Lysá 3:4 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Drahelice - Hořátev 0:2 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Předhradí - Poříčany B 3:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Kostelní Lhota B - Lysá n.L. B 3:3 (0:3)

    12.kolo

    So 11.11. 14:00 Bobnice B - Lysá n.L. B 2:11 (0:7)
    So 11.11. 14:00 Hořátev - Třebestovice 3:0 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Kostelní Lhota B - Poříčany B 2:4 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Straky B - Předhradí 2:2 (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Milčice - Drahelice 5:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Všechlapy B - Bříství 5:2 (3:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Třebestovice - Stará Lysá 2:0 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Kostelní Lhota B - Hořátev 1:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Milčice - Předhradí 0:2 (0:1)
    Út 01.05. 17:00 Bobnice B - Poříčany B 2:1 (1:0)
    Út 01.05. 17:00 Lysá n.L. B - Straky B 7:2 (4:2)
    Út 01.05. 17:00 Drahelice - Všechlapy B 2:1 (2:0)

    15.kolo

    So 31.03. 16:30 Stará Lysá - Předhradí 3:1 (2:0)
    Ne 01.04. 16:30 Bříství - Drahelice 0:3 (0:2)
    Ne 01.04. 16:30 Všechlapy B - Třebestovice 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:30 Milčice - Kostelní Lhota B 2:1 (2:0)
    Ne 01.04. 16:30 Hořátev - Lysá n.L. B 1:1 (0:1)
    Út 08.05. 14:00 Straky B - Poříčany B 0:4 (0:2)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Bobnice B - Straky B 4:1 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Třebestovice - Bříství 7:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:30 Poříčany B - Hořátev 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 16:30 Milčice - Lysá n.L. B 3:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Kostelní Lhota B - Stará Lysá 3:1 (2:1)
    Ne 08.04. 16:30 Předhradí - Všechlapy B 4:1 (2:0)

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Všechlapy B - Kostelní Lhota B 1:5 (0:4)
    So 14.04. 16:30 Stará Lysá - Lysá n.L. B 2:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Drahelice - Bobnice B 0:4 (0:2)
    Ne 15.04. 16:30 Bříství - Předhradí 0:4 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Milčice - Poříčany B 4:0 (3:0)
    Ne 15.04. 16:30 Hořátev - Straky B 4:1 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Bobnice B - Hořátev 0:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Lysá n.L. B - Všechlapy B 10:0 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Třebestovice - Drahelice 4:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Straky B - Milčice 5:0 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Poříčany B - Stará Lysá 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Kostelní Lhota B - Bříství 6:0 (3:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Třebestovice - Bobnice B 11:0 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Stará Lysá - Straky B 10:0 (5:0)
    Ne 29.04. 17:00 Drahelice - Předhradí 1:3 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Bříství - Lysá n.L. B 3:6 (2:2)
    Ne 29.04. 17:00 Všechlapy B - Poříčany B 2:2 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Milčice - Hořátev 1:3 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Bobnice B - Milčice 2:3 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Hořátev - Stará Lysá 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Straky B - Všechlapy B 2:4 (2:2)
    Ne 06.05. 17:00 Poříčany B - Bříství 4:5 (0:2)
    Ne 06.05. 17:00 Kostelní Lhota B - Drahelice 7:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Předhradí - Třebestovice 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Stará Lysá - Milčice 7:1 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Předhradí - Bobnice B 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Třebestovice - Kostelní Lhota B 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Drahelice - Lysá n.L. B 1:7 (0:4)
    Ne 13.05. 17:00 Bříství - Straky B 0:3 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Všechlapy B - Hořátev 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Bobnice B - Stará Lysá 3:8 (2:3)
    So 19.05. 17:00 Lysá n.L. B - Třebestovice 1:6 (1:4)
    Ne 20.05. 17:00 Milčice - Všechlapy B 8:2 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Hořátev - Bříství 8:0 (4:0)
    Ne 20.05. 17:00 Poříčany B - Drahelice 9:1 (6:0)
    Ne 20.05. 17:00 Kostelní Lhota B - Předhradí 3:1 (2:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Třebestovice - Poříčany B 4:0 (4:0)
    So 26.05. 17:00 Všechlapy B - Stará Lysá 1:6 (1:3)
    Ne 27.05. 17:00 Kostelní Lhota B - Bobnice B 1:1 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Předhradí - Lysá n.L. B 2:6 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Drahelice - Straky B 1:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Bříství - Milčice 2:5 (1:2)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Bobnice B - Všechlapy B 3:2 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Stará Lysá - Bříství 6:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Lysá n.L. B - Kostelní Lhota B 6:1 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hořátev - Drahelice 5:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Straky B - Třebestovice 3:3 (2:3)
    Ne 03.06. 17:00 Poříčany B - Předhradí 1:2 (1:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Lysá n.L. B - Bobnice B 7:1 (3:1)
    Ne 10.06. 10:15 Poříčany B - Kostelní Lhota B 0:3 (0:3)
    Ne 10.06. 14:00 Třebestovice - Hořátev 3:0 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Předhradí - Straky B 7:1 (5:1)
    Ne 10.06. 17:00 Drahelice - Milčice 2:3 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Bříství - Všechlapy B 5:6 (2:1)

    26.kolo

    So 16.06. 14:00 Milčice - Třebestovice 2:6 (0:4)
    So 16.06. 14:00 Hořátev - Předhradí 3:3 (3:2)
    So 16.06. 17:00 Bobnice B - Bříství 1:2 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Stará Lysá - Drahelice 7:0 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Straky B - Kostelní Lhota B 2:0 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Poříčany B - Lysá n.L. B 1:6 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 2 3 92:22 59
    2. 24 16 4 4 97:31 52
    3. 24 16 3 5 125:43 51
    4. 24 13 6 5 61:26 45
    5. 24 13 4 7 59:43 43
    6. 24 13 2 9 70:44 41
    7. 24 11 2 11 56:68 35
    8. 24 10 2 12 65:69 32
    9. 24 9 1 14 48:82 28
    10. 24 7 4 13 51:95 25
    11. 24 7 2 15 56:100 23
    12. 24 4 0 20 41:118 12
    13. 24 2 0 22 25:105 6