Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 12262
  • Návštěvy: 113/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4954
    Týden:
    113
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    St 30.08. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 5:2 (3:1)
    Čt 26.10. 14:00 Dukla Praha - Viktoria Žižkov 7:3 (4:2)
    So 25.11. 10:00 Litoměřicko - Střešovice 1911 1:6 (1:2)
    So 25.11. 10:00 Slovan Liberec - Benešov 6:6 (2:4)
    So 25.11. 14:00 Roudnice - Varnsdorf 0:3 (0:1)
    Ne 26.11. 10:00 Jablonec - FC Háje 7:4 (1:1)

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Slovan Liberec - FC Háje 26:0 (14:0)
    So 02.09. 10:00 Benešov - ABC Braník 5:3 (4:1)
    So 02.09. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 22:3 (8:1)
    Ne 03.09. 10:00 Litoměřicko - Varnsdorf 0:13 (0:5)
    Ne 03.09. 10:00 Motorlet Praha - Střešovice 1911 16:1 (8:0)
    Ne 03.09. 15:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 4:2 (3:0)

    5.kolo

    St 06.09. 17:30 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 2:4 (1:4)
    So 09.09. 10:00 Admira Praha - Litoměřicko 12:0 (4:0)
    So 09.09. 14:15 Roudnice - Dukla Praha 2:14 (0:6)
    Ne 10.09. 10:00 Střešovice 1911 - Slovan Liberec 4:22 (4:14)
    Ne 10.09. 10:00 Varnsdorf - Jablonec 2:19 (0:10)
    Ne 10.09. 17:00 FC Háje - Benešov 0:5 (0:3)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Jablonec - Admira Praha 12:2 (5:1)
    So 16.09. 10:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 13:6 (6:2)
    So 16.09. 10:00 Benešov - Střešovice 1911 9:0 (4:0)
    So 16.09. 11:15 ABC Braník - FC Háje 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 10:00 Litoměřicko - Roudnice 6:16 (1:8)
    Ne 17.09. 10:00 Motorlet Praha - Varnsdorf 12:3 (5:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha 3:3 (1:1)
    So 23.09. 14:15 Roudnice - Jablonec 3:4 (0:2)
    So 23.09. 15:00 Dukla Praha - Litoměřicko 29:1 (5:1)
    Ne 24.09. 10:00 Střešovice 1911 - ABC Braník 3:4 (0:0)
    Ne 24.09. 15:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 0:10 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Viktoria Žižkov - Benešov 3:5 (0:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 15:00 Jablonec - Dukla Praha 4:0 (3:0)
    Čt 28.09. 15:00 FC Háje - Střešovice 1911 8:3 (4:3)
    So 30.09. 10:00 Slovan Liberec - Admira Praha 13:2 (2:1)
    So 30.09. 10:00 Benešov - Varnsdorf 17:2 (9:1)
    So 30.09. 11:15 ABC Braník - Viktoria Žižkov 5:3 (3:1)
    Ne 01.10. 10:00 Motorlet Praha - Roudnice 9:5 (3:1)

    9.kolo

    So 07.10. 14:00 Admira Praha - Benešov 3:4 (1:2)
    So 07.10. 14:00 Dukla Praha - Motorlet Praha 13:2 (5:0)
    So 07.10. 14:15 Roudnice - Slovan Liberec 1:8 (1:1)
    Ne 08.10. 10:00 Varnsdorf - ABC Braník 2:11 (2:6)
    Ne 08.10. 10:00 Litoměřicko - Jablonec 1:26 (0:16)
    Ne 08.10. 13:45 Viktoria Žižkov - FC Háje 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 4:6 (3:3)
    So 14.10. 10:00 Benešov - Roudnice 9:4 (4:2)
    So 14.10. 11:15 ABC Braník - Admira Praha 3:3 (2:3)
    Ne 15.10. 10:00 Motorlet Praha - Litoměřicko 22:1 (11:0)
    Ne 15.10. 10:00 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov 4:10 (1:7)
    Ne 15.10. 15:30 FC Háje - Varnsdorf 5:11 (3:4)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Dukla Praha - Benešov 6:3 (3:0)
    So 21.10. 14:30 Jablonec - Motorlet Praha 11:6 (5:2)
    Ne 22.10. 10:00 Varnsdorf - Střešovice 1911 7:2 (0:0)
    Ne 22.10. 10:00 Admira Praha - FC Háje 11:3 (3:2)
    Ne 22.10. 10:00 Litoměřicko - Slovan Liberec 3:35 (1:17)
    Ne 22.10. 14:15 Roudnice - ABC Braník 1:9 (1:6)

    12.kolo

    27.10. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:2 (2:0)
    So 28.10. 10:45 ABC Braník - Dukla Praha 3:9 (2:5)
    Ne 29.10. 10:00 Benešov - Litoměřicko 28:0 (13:0)
    Ne 29.10. 14:30 Střešovice 1911 - Admira Praha 1:8 (0:2)
    Ne 19.11. 10:00 FC Háje - Roudnice 5:6 (3:2)
    So 02.12. 13:00 Viktoria Žižkov - Varnsdorf 7:1 (2:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:00 Litoměřicko - ABC Braník 2:18 (1:9)
    So 04.11. 10:00 Jablonec - Benešov 8:1 (3:1)
    So 04.11. 10:15 Dukla Praha - FC Háje 14:2 (8:1)
    So 04.11. 15:00 Admira Praha - Viktoria Žižkov 3:6 (2:2)
    Ne 05.11. 10:00 Motorlet Praha - Slovan Liberec 1:3 (1:0)
    Ne 05.11. 14:15 Roudnice - Střešovice 1911 4:0 (2:0)

    3.kolo

    Čt 09.11. 16:00 FC Háje - Motorlet Praha 7:4 (3:3)
    17.11. 10:00 Admira Praha - Roudnice 6:2 (2:1)
    17.11. 15:00 Viktoria Žižkov - Litoměřicko 13:1 (6:0)
    Ne 19.11. 10:00 Střešovice 1911 - Jablonec 2:8 (0:2)
    Ne 19.11. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 4:5 (4:2)
    Ne 19.11. 13:30 ABC Braník - Slovan Liberec 7:3 (2:0)

    1.kolo

    So 11.11. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 1:16 (1:7)
    So 11.11. 14:00 ABC Braník - Jablonec 4:4 (2:3)
    Ne 12.11. 10:00 Benešov - Motorlet Praha 5:5 (4:1)
    Ne 12.11. 10:00 FC Háje - Litoměřicko 18:3 (9:0)
    Ne 12.11. 10:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha 2:12 (1:5)
    Ne 12.11. 10:00 Roudnice - Viktoria Žižkov 2:10 (2:6)

    14.kolo

    Ne 04.03. 10:00 Jablonec - ABC Braník 4:2 (0:1)
    So 10.03. 10:00 Litoměřicko - FC Háje 2:11 (1:7)
    So 10.03. 10:00 Viktoria Žižkov - Roudnice 14:2 (8:0)
    Ne 11.03. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 2:5 (0:2)
    Ne 11.03. 15:00 Admira Praha - Varnsdorf 3:1 (2:0)
    St 21.03. 17:00 Dukla Praha - Střešovice 1911 18:5 (7:2)

    15.kolo

    So 17.03. 12:00 Varnsdorf - Roudnice 8:2 (0:0)
    Ne 18.03. 10:00 Benešov - Slovan Liberec 1:4 (0:1)
    Ne 18.03. 15:00 FC Háje - Jablonec 3:10 (2:3)
    St 11.04. 15:00 Viktoria Žižkov - Dukla Praha 10:2 (3:1)
    Čt 12.04. 16:00 ABC Braník - Motorlet Praha 2:5 (2:1)
    St 18.04. 16:00 Střešovice 1911 - Litoměřicko 7:4 (4:0)

    16.kolo

    So 24.03. 10:00 Slovan Liberec - ABC Braník 15:3 (7:2)
    So 24.03. 10:00 Jablonec - Střešovice 1911 14:0 (5:0)
    So 24.03. 10:00 Roudnice - Admira Praha 3:6 (0:2)
    So 24.03. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 16:3 (6:1)
    Ne 25.03. 10:00 Motorlet Praha - FC Háje 10:2 (8:2)
    Ne 25.03. 10:00 Litoměřicko - Viktoria Žižkov 2:17 (1:12)

    17.kolo

    Čt 29.03. 10:00 Střešovice 1911 - Motorlet Praha 2:12 (0:3)
    Čt 29.03. 10:30 FC Háje - Slovan Liberec 5:11 (0:6)
    Čt 29.03. 12:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 4:9 (0:6)
    So 31.03. 10:00 Varnsdorf - Litoměřicko 17:0 (10:0)
    Ne 01.04. 16:30 ABC Braník - Benešov 12:2 (5:0)
    St 04.04. 17:00 Admira Praha - Dukla Praha 1:5

    18.kolo

    So 07.04. 10:00 Benešov - FC Háje 8:6 (5:1)
    So 07.04. 10:00 Slovan Liberec - Střešovice 1911 6:3 (3:1)
    So 07.04. 10:00 Jablonec - Varnsdorf 10:2 (4:0)
    So 07.04. 10:15 Dukla Praha - Roudnice 11:4 (4:3)
    Ne 08.04. 10:00 Litoměřicko - Admira Praha 1:8 (0:3)
    Ne 08.04. 14:30 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 4:7 (1:2)

    19.kolo

    So 14.04. 10:00 Admira Praha - Jablonec 2:4 (0:0)
    So 14.04. 10:00 Střešovice 1911 - Benešov 1:14 (1:6)
    So 14.04. 14:00 FC Háje - ABC Braník 1:12 (0:6)
    So 14.04. 15:00 Roudnice - Litoměřicko 14:1 (3:0)
    Ne 15.04. 10:00 Varnsdorf - Motorlet Praha 3:6 (2:1)
    St 18.04. 16:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:4 (0:0)

    20.kolo

    So 21.04. 12:30 ABC Braník - Střešovice 1911 10:0 (6:0)
    So 21.04. 14:00 Jablonec - Roudnice 17:1 (9:0)
    Ne 22.04. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 5:2 (2:0)
    Ne 22.04. 10:00 Litoměřicko - Dukla Praha 0:34 (0:23)
    Út 24.04. 16:30 Benešov - Viktoria Žižkov 5:2 (4:1)
    Út 01.05. 10:00 Slovan Liberec - Varnsdorf 5:4 (1:2)

    21.kolo

    St 25.04. 17:30 Viktoria Žižkov - ABC Braník 4:10 (2:4)
    So 28.04. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 3:7 (2:2)
    So 28.04. 10:00 Střešovice 1911 - FC Háje 4:9 (0:3)
    So 28.04. 15:00 Dukla Praha - Jablonec 4:5 (0:2)
    So 28.04. 15:00 Roudnice - Motorlet Praha 7:4 (4:1)
    Ne 29.04. 10:00 Varnsdorf - Benešov 3:7 (3:2)

    22.kolo

    Čt 03.05. 17:00 Motorlet Praha - Dukla Praha 8:10 (0:0)
    So 05.05. 10:00 Benešov - Admira Praha 10:1 (5:0)
    So 05.05. 10:00 Slovan Liberec - Roudnice 8:4 (5:1)
    So 05.05. 11:30 FC Háje - Viktoria Žižkov 5:3 (1:1)
    So 05.05. 14:00 Jablonec - Litoměřicko 12:2 (8:0)
    Ne 06.05. 10:45 ABC Braník - Varnsdorf 6:1 (2:1)

    23.kolo

    So 12.05. 10:00 Litoměřicko - Motorlet Praha 2:26 (0:13)
    So 12.05. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 6:6 (3:4)
    So 12.05. 15:00 Roudnice - Benešov 3:8 (1:3)
    So 12.05. 15:00 Admira Praha - ABC Braník 0:5 (0:3)
    Ne 13.05. 10:00 Varnsdorf - FC Háje 4:7 (1:5)
    Ne 13.05. 17:00 Viktoria Žižkov - Střešovice 1911 9:1 (6:1)

    25.kolo

    Čt 24.05. 10:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov 5:5 (3:3)
    Čt 24.05. 11:30 Litoměřicko - Benešov 1:18 (1:7)
    Čt 24.05. 11:45 Admira Praha - Střešovice 1911 1:7 (1:2)
    Čt 24.05. 15:00 Roudnice - FC Háje 3:3 (0:0)
    Čt 24.05. 17:00 Jablonec - Slovan Liberec 6:3 (2:2)
    Čt 24.05. 17:00 Dukla Praha - ABC Braník 4:2 (2:1)

    26.kolo

    Út 08.05. 17:00 Střešovice 1911 - Roudnice 1:11 (1:3)
    01.06. 17:00 FC Háje - Dukla Praha 3:15 (1:8)
    So 02.06. 10:00 Benešov - Jablonec 4:6 (2:3)
    So 02.06. 10:00 Slovan Liberec - Motorlet Praha 9:2 (2:2)
    Ne 03.06. 12:30 ABC Braník - Litoměřicko 15:4 (3:0)
    Ne 03.06. 17:00 Viktoria Žižkov - Admira Praha 6:0 (3:0)

    24.kolo

    Čt 17.05. 16:30 ABC Braník - Roudnice 7:1 (2:1)
    Čt 17.05. 17:00 Slovan Liberec - Litoměřicko 14:3 (6:1)
    So 19.05. 10:00 Benešov - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    So 19.05. 14:00 FC Háje - Admira Praha 8:0 (4:0)
    So 19.05. 14:45 Střešovice 1911 - Varnsdorf 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 10:00 Motorlet Praha - Jablonec 2:5 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 22 1 1 211:59 67
    2. 24 19 2 3 238:78 59
    3. 24 19 1 4 263:82 58
    4. 24 17 2 5 181:82 53
    5. 24 15 2 7 157:81 47
    6. 24 12 2 10 175:112 38
    7. 24 11 2 11 148:100 35
    8. 24 8 2 14 99:132 26
    9. 24 8 2 14 117:176 26
    10. 24 7 1 16 101:171 22
    11. 24 6 1 17 101:171 19
    12. 24 3 0 21 59:218 9
    13. 24 0 0 24 41:429 0