Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 12261
  • Návštěvy: 149/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    30735
    Týden:
    149
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 10:15 Dobříč - Chlumec 3:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Rožmitál - Sedlec-Prčice 4:0 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Loděnice - Daleké Dušníky 2:3 np (1:0)
    So 26.08. 17:00 Lety - Rudná 3:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Dobříš B - Králův Dvůr B 4:1 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Sedlčany B - Petrovice 3:2 (2:1)

    2.kolo

    So 02.09. 10:15 Rudná - Dobříš B 0:1 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Králův Dvůr B - Sedlčany B 3:4 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Chlumec - Lety 0:1 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Hýskov - Dobříč 7:1 (4:1)
    So 02.09. 17:00 Rožmitál - Loděnice 2:3 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Petrovice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    So 09.09. 10:15 Dobříč - Daleké Dušníky 1:2 np (1:1)
    So 09.09. 17:00 Loděnice - Sedlec-Prčice 4:3 (2:2)
    So 09.09. 17:00 Lety - Hýskov 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 17:00 Dobříš B - Chlumec 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Sedlčany B - Rudná 4:2 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Petrovice - Králův Dvůr B 4:1 (3:1)

    4.kolo

    So 16.09. 10:15 Rudná - Petrovice 1:2 np (1:1)
    So 16.09. 17:00 Chlumec - Sedlčany B 2:1 (1:1)
    So 16.09. 17:00 Hýskov - Dobříš B 3:2 (1:2)
    So 16.09. 17:00 Rožmitál - Dobříč 4:1 (1:1)
    Ne 17.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Králův Dvůr B 7:2 (2:0)
    Ne 17.09. 17:00 Daleké Dušníky - Lety 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 23.09. 10:15 Dobříč - Loděnice 1:2 ( 0:1)
    So 23.09. 10:15 Dobříš B - Daleké Dušníky 4:2 (3:1)
    So 23.09. 16:30 Lety - Rožmitál 2:0 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Králův Dvůr B - Rudná 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Sedlčany B - Hýskov 3:2 (2:1)
    Ne 24.09. 16:30 Petrovice - Chlumec 4:0 (0:0)

    6.kolo

    So 30.09. 16:00 Chlumec - Králův Dvůr B 3:2 (2:1)
    So 30.09. 16:00 Hýskov - Petrovice 4:2 (0:2)
    So 30.09. 16:00 Rožmitál - Dobříš B 0:2 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Loděnice - Lety 1:4 (0:3)
    Ne 01.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Rudná 4:0 (2:0)
    Ne 01.10. 16:00 Daleké Dušníky - Sedlčany B 9:0 (4:0)

    7.kolo

    So 07.10. 10:15 Dobříč - Sedlec-Prčice 0:3 (0:3)
    So 07.10. 10:15 Rudná - Chlumec 3:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Králův Dvůr B - Hýskov 0:3 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Dobříš B - Loděnice 1:0 np (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Sedlčany B - Rožmitál 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Petrovice - Daleké Dušníky 1:3 (0:0)

    8.kolo

    So 14.10. 10:15 Dobříč - Lety 0:3 (0:2)
    So 14.10. 15:30 Hýskov - Rudná 4:2 (3:1)
    So 14.10. 15:30 Rožmitál - Petrovice 2:4 (1:2)
    So 14.10. 15:30 Loděnice - Sedlčany B 0:3 (0:2)
    Ne 15.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Chlumec 4:1 (2:1)
    Ne 15.10. 15:30 Daleké Dušníky - Králův Dvůr B 3:7 (1:4)

    9.kolo

    So 21.10. 10:15 Rudná - Daleké Dušníky 3:1 (2:0)
    So 21.10. 15:30 Lety - Sedlec-Prčice 3:2 np (0:1)
    So 21.10. 15:30 Králův Dvůr B - Rožmitál 5:1 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Chlumec - Hýskov 3:4 (2:1)
    Ne 22.10. 15:30 Dobříš B - Dobříč 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Petrovice - Loděnice 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 28.10. 10:15 Dobříč - Sedlčany B 4:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Rožmitál - Rudná 1:2 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Loděnice - Králův Dvůr B 5:1 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Lety - Dobříš B 2:3 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Daleké Dušníky - Chlumec 1:0 (1:0)
    St 28.03. 16:30 Sedlec-Prčice - Hýskov 2:3 (0:2)

    11.kolo

    So 04.11. 10:15 Rudná - Loděnice 2:1 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Chlumec - Rožmitál 5:1 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Hýskov - Daleké Dušníky 0:6 (0:3)
    Ne 05.11. 14:00 Dobříš B - Sedlec-Prčice 5:2 (3:1)
    Ne 05.11. 14:00 Sedlčany B - Lety 3:1 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Petrovice - Dobříč 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 11.11. 10:15 Dobříč - Králův Dvůr B 7:3 (3:1)
    So 11.11. 14:00 Rožmitál - Hýskov 0:4 (0:2)
    So 11.11. 14:00 Loděnice - Chlumec 5:4 np (2:1)
    So 11.11. 14:00 Lety - Petrovice 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Daleké Dušníky 3:2 np (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Dobříš B - Sedlčany B 2:3 np (1:1)

    13.kolo

    17.11. 13:30 Sedlčany B - Sedlec-Prčice 0:2 (0:1)
    17.11. 13:30 Petrovice - Dobříš B 4:3 (3:1)
    So 18.11. 10:15 Rudná - Dobříč 5:2 (3:1)
    So 18.11. 13:30 Králův Dvůr B - Lety 2:1 (2:1)
    So 18.11. 13:30 Hýskov - Loděnice 3:2 np (1:1)
    Ne 19.11. 13:30 Daleké Dušníky - Rožmitál 6:1 (2:1)

    14.kolo

    So 24.03. 10:15 Rudná - Lety 0:2 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Chlumec - Dobříč 5:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Sedlec-Prčice - Rožmitál 0:1 np (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Daleké Dušníky - Loděnice 5:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Petrovice - Sedlčany B 4:1 (1:1)
    St 11.04. 17:30 Králův Dvůr B - Dobříš B 0:2 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 10:15 Dobříč - Hýskov 2:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Lety - Chlumec 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Loděnice - Rožmitál 2:4 (2:3)
    Ne 01.04. 15:00 Petrovice - Sedlec-Prčice 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Sedlčany B - Králův Dvůr B 2:3 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Dobříš B - Rudná 1:2 np (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 Rudná - Sedlčany B 5:1 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Hýskov - Lety 1:6 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Chlumec - Dobříš B 1:4 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Králův Dvůr B - Petrovice 0:1 np (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Loděnice 0:3 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Daleké Dušníky - Dobříč 8:3 (2:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Dobříč - Rožmitál 0:4 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Králův Dvůr B - Sedlec-Prčice 4:2 (2:1)
    So 14.04. 16:30 Lety - Daleké Dušníky 1:2 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Petrovice - Rudná 4:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Sedlčany B - Chlumec 6:2 (4:0)
    Ne 15.04. 16:30 Dobříš B - Hýskov 3:2 (1:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Rudná - Králův Dvůr B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Loděnice - Dobříč 2:1 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Rožmitál - Lety 1:5 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Hýskov - Sedlčany B 1:4 (1:2)
    So 21.04. 17:00 Chlumec - Petrovice 0:4 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Daleké Dušníky - Dobříš B 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Rudná - Sedlec-Prčice 1:0 ( 0:0)
    So 28.04. 17:00 Králův Dvůr B - Chlumec 3:2 (3:1)
    So 28.04. 17:00 Lety - Loděnice 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 17:00 Petrovice - Hýskov 2:1 np (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Sedlčany B - Daleké Dušníky 4:3 (3:1)
    Ne 29.04. 17:00 Dobříš B - Rožmitál 2:1 np (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Loděnice - Dobříš B 2:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Rožmitál - Sedlčany B 2:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Hýskov - Králův Dvůr B 0:1 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Chlumec - Rudná 4:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Dobříč 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Daleké Dušníky - Petrovice 0:4 (0:2)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Rudná - Hýskov 0:3 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Chlumec - Sedlec-Prčice 1:4 (0:2)
    So 12.05. 17:00 Králův Dvůr B - Daleké Dušníky 2:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Lety - Dobříč 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Petrovice - Rožmitál 4:3 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Sedlčany B - Loděnice 8:3 (6:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Dobříč - Dobříš B 3:2 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Loděnice - Petrovice 1:2 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Rožmitál - Králův Dvůr B 0:1 np (0:0)
    So 19.05. 17:00 Hýskov - Chlumec 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Lety 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Daleké Dušníky - Rudná 0:1 np (0:0)

    23.kolo

    So 26.05. 10:15 Rudná - Rožmitál 0:2 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Hýskov - Sedlec-Prčice 4:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Chlumec - Daleké Dušníky 1:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Králův Dvůr B - Loděnice 3:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Sedlčany B - Dobříč 6:1 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Dobříš B - Lety 4:2 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Dobříč - Petrovice 1:5 (0:3)
    So 02.06. 17:00 Lety - Sedlčany B 0:2 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Loděnice - Rudná 2:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Rožmitál - Chlumec 0k:3
    Ne 03.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Dobříš B 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Daleké Dušníky - Hýskov 3:9 (3:9)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Hýskov - Rožmitál 0:4 (0:3)
    So 09.06. 17:00 Chlumec - Loděnice 3:2 np (2:2)
    So 09.06. 17:00 Králův Dvůr B - Dobříč 1:3 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Daleké Dušníky - Sedlec-Prčice 4:2 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Petrovice - Lety 7:1 (3:1)
    Ne 10.06. 17:00 Sedlčany B - Dobříš B 4:0 (2:0)

    26.kolo

    So 16.06. 10:15 Dobříč - Rudná 3:2 (2:2)
    So 16.06. 13:30 Sedlec-Prčice - Sedlčany B 4:3 np (1:1)
    So 16.06. 13:30 Dobříš B - Petrovice 0:3 (0:2)
    So 16.06. 15:00 Rožmitál - Daleké Dušníky 5:4 np (2:2)
    So 16.06. 17:00 Lety - Králův Dvůr B 2:1 np (1:1)
    So 16.06. 17:00 Loděnice - Hýskov 2:4 (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 17 3 0 4 69:29 57
    2. 24 14 1 1 8 68:56 45
    3. 24 13 2 0 9 52:36 43
    4. 24 13 1 1 9 65:55 42
    5. 24 12 2 2 8 46:39 42
    6. 24 10 2 3 9 68:54 37
    7. 24 10 1 2 11 49:58 34
    8. 24 9 2 2 11 51:47 33
    9. 24 8 1 4 11 45:62 30
    10. 24 8 2 1 13 31:47 29
    11. 24 8 1 1 14 43:55 27
    12. 24 7 2 2 13 41:56 27
    13. 24 7 0 1 16 37:73 22