Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. července 2020
svátek má Prokop.
Hlavní menu
  • ID: 12259
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    73645
    Týden:
    77
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Klíčany - Rejšice 3:2 np (2:2)
    So 12.08. 10:15 Kutná Hora - Lhota 2:1 (1:0)
    So 12.08. 10:30 Spartak Příbram - ČLU Beroun 4:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Tuchlovice - Hvozdnice 0:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Nespeky - Libiš 1:3 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Horky - Slaný 1:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Semice - Poříčany 1:0 (0:0)
    Út 15.08. 19:30 Poříčí n/S. - Nové Strašecí 3:2 (1:2)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Libiš - Horky 1:2 (1:2)
    So 19.08. 10:15 Klíčany - Tuchlovice 4:5 np (4:4)
    So 19.08. 17:00 Rejšice - Lhota 0:1 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Slaný - Semice 4:0 (3:0)
    So 19.08. 17:00 Nové Strašecí - Nespeky 4:0 (3:0)
    So 19.08. 17:00 ČLU Beroun - Poříčí n/S. 1:2 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Hvozdnice - Spartak Příbram 2:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Poříčany - Kutná Hora 5:7 (4:2)

    3.kolo

    25.08. 20:00 Poříčí n/S. - Hvozdnice 3:2 (2:0)
    So 26.08. 10:15 Kutná Hora - Slaný 0:1 np (0:0)
    So 26.08. 17:00 Tuchlovice - Rejšice 2:0 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Spartak Příbram - Klíčany 2:4 (1:2)
    So 26.08. 17:00 Nespeky - ČLU Beroun 4:2 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Horky - Nové Strašecí 4:0 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Semice - Libiš 1:6 (1:3)
    Ne 27.08. 17:00 Lhota - Poříčany 3:0 (1:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Libiš - Kutná Hora 3:0 (3:0)
    So 02.09. 10:15 Klíčany - Poříčí n/S. 1:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Rejšice - Poříčany 5:1 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Slaný - Lhota 1:3 (1:2)
    So 02.09. 17:00 Nové Strašecí - Semice 5:0 (3:0)
    So 02.09. 17:00 ČLU Beroun - Horky 1:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Hvozdnice - Nespeky 2:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Tuchlovice - Spartak Příbram 1:0 (1:0)

    5.kolo

    08.09. 20:00 Poříčí n/S. - Tuchlovice 2:3 np (2:2)
    So 09.09. 10:15 Kutná Hora - Nové Strašecí 3:2 np (2:2)
    So 09.09. 10:30 Spartak Příbram - Rejšice 2:1 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Nespeky - Klíčany 2:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Horky - Hvozdnice 5:1 (3:0)
    Ne 10.09. 17:00 Semice - ČLU Beroun 1:4 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Lhota - Libiš 1:2 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Poříčany - Slaný 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Libiš - Poříčany 6:1 (2:0)
    So 16.09. 10:15 Klíčany - Horky 0:2 (0:0)
    So 16.09. 17:00 Rejšice - Slaný 2:4 (2:1)
    So 16.09. 17:00 Nové Strašecí - Lhota 5:1 (3:1)
    So 16.09. 17:00 ČLU Beroun - Kutná Hora 4:0 (2:0)
    So 16.09. 17:00 Hvozdnice - Semice 1:3 (0:1)
    So 16.09. 17:00 Tuchlovice - Nespeky 3:1 (1:1)
    Út 07.11. 19:00 Poříčí n/S. - Spartak Příbram 3:1 (2:0)

    7.kolo

    22.09. 20:00 Poříčí n/S. - Rejšice 2:3 np (2:2)
    So 23.09. 10:15 Kutná Hora - Hvozdnice 3:1 (2:1)
    So 23.09. 16:30 Nespeky - Spartak Příbram 2:1 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Horky - Tuchlovice 5:0 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Slaný - Libiš 3:0 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Semice - Klíčany 0:3 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Lhota - ČLU Beroun 6:2 (3:2)
    Ne 24.09. 16:30 Poříčany - Nové Strašecí 2:3 np (2:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 15:00 Poříčí n/S. - Nespeky 3:2 np (2:2)
    So 30.09. 10:15 Klíčany - Kutná Hora 2:1 (2:1)
    So 30.09. 10:30 Spartak Příbram - Horky 5:1 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Rejšice - Libiš 2:3 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Nové Strašecí - Slaný 1:3 (0:2)
    So 30.09. 16:00 ČLU Beroun - Poříčany 3:1 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Hvozdnice - Lhota 2:1 np (1:1)
    So 30.09. 16:00 Tuchlovice - Semice 2:1 np (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Kutná Hora - Tuchlovice 2:1 (2:0)
    So 07.10. 10:15 Libiš - Nové Strašecí 2:3 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Nespeky - Rejšice 1:3 (1:3)
    So 07.10. 16:00 Horky - Poříčí n/S. 1:2 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Slaný - ČLU Beroun 0:2 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Semice - Spartak Příbram 3:4 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 Lhota - Klíčany 2:1 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Poříčany - Hvozdnice 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Klíčany - Poříčany 6:1 (3:0)
    So 14.10. 10:30 Spartak Příbram - Kutná Hora 2:1 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Rejšice - Nové Strašecí 6:1 (2:1)
    So 14.10. 15:30 Hvozdnice - Slaný 6:1 (4:0)
    So 14.10. 15:30 Tuchlovice - Lhota 0:3 (0:2)
    So 14.10. 15:30 Poříčí n/S. - Semice 3:2 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Nespeky - Horky 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 10:15 ČLU Beroun - Libiš 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Kutná Hora - Poříčí n/S. 0:1 (0:1)
    So 21.10. 10:15 Libiš - Hvozdnice 2:3 np (2:2)
    So 21.10. 15:30 Horky - Rejšice 3:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Slaný - Klíčany 3:2 np (2:2)
    So 21.10. 15:30 Nové Strašecí - ČLU Beroun 0:3 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Semice - Nespeky 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Lhota - Spartak Příbram 1:2 np (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Poříčany - Tuchlovice 1:3 (1:0)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Klíčany - Libiš 1:3 (0:1)
    So 28.10. 10:30 Spartak Příbram - Poříčany 6:1 (3:1)
    So 28.10. 14:30 Rejšice - ČLU Beroun 1:3 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Hvozdnice - Nové Strašecí 3:2 np (2:2)
    So 28.10. 14:30 Tuchlovice - Slaný 2:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Poříčí n/S. - Lhota 0:3 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Nespeky - Kutná Hora 2:3 np (2:2)
    So 28.10. 14:30 Horky - Semice 7:1 (4:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Kutná Hora - Horky 0:2 (0:1)
    So 04.11. 10:15 Libiš - Tuchlovice 3:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Poříčany - Poříčí n/S. 0:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Slaný - Spartak Příbram 1:2 np (1:1)
    So 04.11. 14:00 Nové Strašecí - Klíčany 1:2 (1:1)
    So 04.11. 14:00 ČLU Beroun - Hvozdnice 3:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Semice - Rejšice 0:6 (0:5)
    Ne 05.11. 14:00 Lhota - Nespeky 3:1 (2:0)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Klíčany - ČLU Beroun 3:1 (1:0)
    So 11.11. 10:30 Spartak Příbram - Libiš 2:3 np (2:2)
    So 11.11. 14:00 Rejšice - Hvozdnice 2:4 (1:2)
    So 11.11. 14:00 Tuchlovice - Nové Strašecí 2:1 np (1:1)
    So 11.11. 14:00 Poříčí n/S. - Slaný 1:0 np (0:0)
    So 11.11. 14:00 Nespeky - Poříčany 2:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Horky - Lhota 4:2 (3:0)
    Ne 12.11. 14:00 Semice - Kutná Hora 2:0 (0:0)

    15.kolo

    So 18.11. 10:15 Kutná Hora - Rejšice 3:2 (1:1)
    So 18.11. 10:15 Libiš - Poříčí n/S. 5:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Lhota - Semice 5:1 (3:0)
    So 18.11. 13:30 Poříčany - Horky 2:4 (0:1)
    So 18.11. 13:30 Slaný - Nespeky 0:1 np (0:0)
    So 18.11. 13:30 Nové Strašecí - Spartak Příbram 0:6 (0:4)
    So 18.11. 13:30 ČLU Beroun - Tuchlovice 6:3 (3:1)
    So 18.11. 13:30 Hvozdnice - Klíčany 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Libiš - Nespeky 0:1 (0:0)
    So 10.03. 14:30 Rejšice - Klíčany 0:2 (0:2)
    So 10.03. 14:30 ČLU Beroun - Spartak Příbram 2:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Nové Strašecí - Poříčí n/S. 1:3 (0:1)
    Ne 11.03. 14:30 Poříčany - Semice 4:3 np (3:3)
    St 28.03. 16:30 Lhota - Kutná Hora 3:0 (0:0)
    St 28.03. 17:30 Hvozdnice - Tuchlovice 2:1 (1:1)
    St 28.03. 17:30 Slaný - Horky 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Kutná Hora - Poříčany 1:3 (0:1)
    So 17.03. 10:30 Spartak Příbram - Hvozdnice 2:0 (2:0)
    So 17.03. 15:00 Horky - Libiš 2:1 np (1:1)
    So 17.03. 15:00 Nespeky - Nové Strašecí 4:0 (4:0)
    So 17.03. 15:00 Poříčí n/S. - ČLU Beroun 4:0 (0:0)
    St 11.04. 16:30 Lhota - Rejšice 2:0 (2:0)
    St 11.04. 17:30 Tuchlovice - Klíčany 3:0 (1:0)
    St 18.04. 17:30 Semice - Slaný 2:3 (1:1)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Libiš - Semice 4:3 (1:1)
    So 24.03. 15:00 Rejšice - Tuchlovice 3:2 np (2:2)
    So 24.03. 15:00 Hvozdnice - Poříčí n/S. 0:6 (0:4)
    So 24.03. 15:00 ČLU Beroun - Nespeky 4:1 (3:0)
    So 24.03. 15:00 Nové Strašecí - Horky 3:1 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Slaný - Kutná Hora 2:1 (2:1)
    Ne 25.03. 15:00 Poříčany - Lhota 3:2 (3:0)
    St 18.04. 17:30 Klíčany - Spartak Příbram 1:4 (0:1)

    19.kolo

    So 31.03. 10:15 Kutná Hora - Libiš 2:0 (2:0)
    So 31.03. 10:30 Spartak Příbram - Tuchlovice 5:1 (2:1)
    So 31.03. 14:30 Poříčí n/S. - Klíčany 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Horky - ČLU Beroun 3:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Nespeky - Hvozdnice 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Poříčany - Rejšice 2:3 np (2:2)
    Ne 01.04. 15:00 Lhota - Slaný 2:1 (2:0)
    Ne 01.04. 15:00 Semice - Nové Strašecí 2:3 np (2:2)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Klíčany - Nespeky 2:0 (1:0)
    So 07.04. 10:15 Libiš - Lhota 2:1 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Rejšice - Spartak Příbram 2:4 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Tuchlovice - Poříčí n/S. 0:4 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Hvozdnice - Horky 1:3 (1:2)
    So 07.04. 16:30 ČLU Beroun - Semice 1:4 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Nové Strašecí - Kutná Hora 5:2 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Slaný - Poříčany 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Kutná Hora - ČLU Beroun 0:1 (0:0)
    So 14.04. 10:30 Spartak Příbram - Poříčí n/S. 0:4 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Slaný - Rejšice 2:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Horky - Klíčany 4:1 (2:0)
    So 14.04. 16:30 Nespeky - Tuchlovice 2:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Poříčany - Libiš 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Lhota - Nové Strašecí 5:1 (2:1)
    Ne 15.04. 16:30 Semice - Hvozdnice 5:1 (2:1)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Klíčany - Semice 0:1 (0:0)
    So 21.04. 10:15 Libiš - Slaný 2:1 (0:1)
    So 21.04. 10:30 Spartak Příbram - Nespeky 2:3 np (2:2)
    So 21.04. 17:00 Rejšice - Poříčí n/S. 0:1 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Tuchlovice - Horky 0:2 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Hvozdnice - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 ČLU Beroun - Lhota 2:1 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Nové Strašecí - Poříčany 2:3 np (2:2)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Libiš - Rejšice 2:1 (1:1)
    So 28.04. 10:15 Kutná Hora - Klíčany 4:0 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Slaný - Nové Strašecí 6:3 (4:1)
    So 28.04. 17:00 Horky - Spartak Příbram 1:0 np (0:0)
    So 28.04. 17:00 Nespeky - Poříčí n/S. 1:5 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Poříčany - ČLU Beroun 1:4 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Lhota - Hvozdnice 2:1 np (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Semice - Tuchlovice 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Klíčany - Lhota 4:3 (1:2)
    So 05.05. 10:30 Spartak Příbram - Semice 2:1 np (1:1)
    So 05.05. 14:00 Hvozdnice - Poříčany 5:3 (2:2)
    So 05.05. 17:00 Rejšice - Nespeky 3:4 (1:2)
    So 05.05. 17:00 Tuchlovice - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 ČLU Beroun - Slaný 4:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Nové Strašecí - Libiš 3:2 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Poříčí n/S. - Horky 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Libiš - ČLU Beroun 1:2 (0:2)
    So 12.05. 10:15 Kutná Hora - Spartak Příbram 4:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Nové Strašecí - Rejšice 3:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Slaný - Hvozdnice 3:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Horky - Nespeky 0:3 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Poříčany - Klíčany 3:2 (2:1)
    Ne 13.05. 17:00 Lhota - Tuchlovice 3:2 np (2:2)
    Ne 13.05. 17:00 Semice - Poříčí n/S. 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Klíčany - Slaný 3:2 (3:0)
    So 19.05. 10:30 Spartak Příbram - Lhota 2:1 np (1:1)
    So 19.05. 17:00 Rejšice - Horky 1:2 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Nespeky - Semice 2:1 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Poříčí n/S. - Kutná Hora 4:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Tuchlovice - Poříčany 7:0 (4:0)
    So 19.05. 17:00 Hvozdnice - Libiš 1:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 ČLU Beroun - Nové Strašecí 1:2 (0:1)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Libiš - Klíčany 3:2 (0:0)
    So 26.05. 10:15 Kutná Hora - Nespeky 2:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 ČLU Beroun - Rejšice 3:2 np (2:2)
    So 26.05. 17:00 Nové Strašecí - Hvozdnice 6:3 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Slaný - Tuchlovice 3:1 (3:1)
    Ne 27.05. 17:00 Poříčany - Spartak Příbram 3:2 (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Lhota - Poříčí n/S. 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Semice - Horky 2:0 (1:0)

    28.kolo

    01.06. 20:00 Poříčí n/S. - Poříčany 2:0 (0:0)
    So 02.06. 10:15 Klíčany - Nové Strašecí 2:1 (0:0)
    So 02.06. 10:30 Spartak Příbram - Slaný 3:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Rejšice - Semice 3:1 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Horky - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Nespeky - Lhota 3:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Hvozdnice - ČLU Beroun 3:0 (1:0)
    St 06.06. 18:00 Tuchlovice - Libiš 4:3 (3:3)

    29.kolo

    08.06. 18:30 Slaný - Poříčí n/S. 1:2 (1:2)
    So 09.06. 10:15 Hvozdnice - Rejšice 4:2 (1:1)
    So 09.06. 10:15 Libiš - Spartak Příbram 1:0 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Kutná Hora - Semice 4:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 ČLU Beroun - Klíčany 5:2 (3:2)
    So 09.06. 17:00 Nové Strašecí - Tuchlovice 6:3 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Poříčany - Nespeky 3:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Lhota - Horky 2:3 np (2:2)

    30.kolo

    15.06. 19:30 Poříčí n/S. - Libiš 2:1 (1:1)
    So 16.06. 10:15 Klíčany - Hvozdnice 3:1 (2:0)
    So 16.06. 10:30 Semice - Lhota 3:2 np (2:2)
    So 16.06. 10:30 Spartak Příbram - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
    So 16.06. 13:30 Nespeky - Slaný 2:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Rejšice - Kutná Hora 3:2 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Horky - Poříčany 8:2 (2:2)
    So 16.06. 17:00 Tuchlovice - ČLU Beroun 2:3 (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 3 2 4 65:31 71
    2. 30 19 3 1 7 71:33 64
    3. 30 18 1 0 11 67:53 56
    4. 30 16 1 2 11 65:45 52
    5. 30 14 2 5 9 65:45 51
    6. 30 13 4 3 10 64:45 50
    7. 30 14 2 2 12 47:50 48
    8. 30 14 1 2 13 59:60 46
    9. 30 11 2 4 13 67:76 41
    10. 30 11 2 3 14 49:52 40
    11. 30 11 3 1 15 53:66 40
    12. 30 9 4 2 15 52:67 37
    13. 30 10 2 1 17 45:60 35
    14. 30 9 2 2 17 51:95 33
    15. 30 8 1 4 17 46:77 30
    16. 30 6 3 2 19 56:67 26