Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. listopadu 2017
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 12239
  • Návštěvy: 158/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2224
    Týden:
    158
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Ústí n/L - Kladno 7:9 (2:5)
    So 02.09. 10:30 Junior Chomutov - Slavia Praha 1:9 (1:3)
    Ne 03.09. 10:00 Vyšehrad - Meteor 2:2
    Ne 03.09. 10:00 Neratovice - Karlovy Vary 1:9
    Ne 03.09. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 2:2 (0:2)
    Ne 03.09. 13:00 Teplice - Litvínov 100:0

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov 3:4 (1:2)
    So 09.09. 10:15 Slavia Praha - Vyšehrad 10:2 (3:0)
    So 09.09. 13:00 Meteor - Sokolov 5:4 (2:2)
    So 09.09. 13:30 Kladno - Teplice 1:7 (1:4)
    Ne 10.09. 10:00 Litvínov - Neratovice 7:5
    Ne 10.09. 10:15 Mostecký FK - Ústí n/L 1:8 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Litvínov - Kladno 4:6 (1:3)
    So 16.09. 15:15 Ústí n/L - Meteor 7:5 (3:1)
    So 16.09. 16:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 5:4 (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Neratovice - Junior Chomutov 3:11 (2:3)
    Ne 17.09. 10:15 Sokolov - Slavia Praha 3:13 (1:7)
    Ne 17.09. 13:00 Teplice - Mostecký FK 0:0

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Karlovy Vary - Sokolov 5:4 (2:2)
    So 23.09. 10:15 Slavia Praha - Ústí n/L 4:6 (0:0)
    So 23.09. 10:30 Junior Chomutov - Vyšehrad 5:1 (4:1)
    So 23.09. 13:30 Meteor - Teplice 4:4 (4:0)
    Ne 24.09. 10:15 Mostecký FK - Litvínov 3:1 (3:1)
    Ne 24.09. 15:30 Kladno - Neratovice 8:5 (4:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 4:1 (2:1)
    So 30.09. 13:30 Kladno - Mostecký FK 2:4 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 Litvínov - Meteor 0:11 (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Neratovice - Vyšehrad 3:11 (0:5)
    Ne 01.10. 10:15 Sokolov - Junior Chomutov 8:1 (4:1)
    Ne 01.10. 13:00 Teplice - Slavia Praha 4:6 (3:3)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 2:6 (0:5)
    So 07.10. 10:15 Slavia Praha - Litvínov 12:1 (6:1)
    So 07.10. 13:30 Meteor - Kladno 6:0 (3:0)
    Ne 08.10. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 5:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Mostecký FK - Neratovice 12:3 (4:2)
    Ne 08.10. 10:30 Junior Chomutov - Ústí n/L 5:6 (4:3)

    10.kolo

    So 14.10. 13:30 Kladno - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    Ne 15.10. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 4:5 (1:3)
    Ne 15.10. 10:00 Neratovice - Sokolov 2:7 (0:3)
    Ne 15.10. 10:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:4 (0:2)
    Ne 15.10. 10:15 Mostecký FK - Meteor 4:6 (2:4)
    Ne 15.10. 13:00 Teplice - Junior Chomutov 11:3 (3:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Karlovy Vary - Kladno 6:1 (1:0)
    So 21.10. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 3:8 (2:5)
    So 21.10. 10:15 Slavia Praha - Mostecký FK 9:3 (6:3)
    Ne 22.10. 10:00 Meteor - Neratovice 19:1 (8:0)
    Ne 22.10. 10:00 Vyšehrad - Teplice 2:5 (2:2)
    Ne 22.10. 10:30 Junior Chomutov - Litvínov 4:2 (2:2)

    2.kolo

    Čt 26.10. 11:00 Karlovy Vary - Meteor 2:5 (2:2)
    So 28.10. 10:00 Ústí n/L - Teplice 4:16 (2:9)
    So 28.10. 10:30 Junior Chomutov - Mostecký FK 5:0 (3:0)
    Ne 29.10. 10:00 Sokolov - Litvínov 4:5 (1:2)
    Ne 29.10. 10:00 Vyšehrad - Kladno 4:1 (2:1)
    Ne 29.10. 10:00 Neratovice - Slavia Praha 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 04.11. 10:00 Litvínov - Ústí n/L 5:9 (3:3)
    So 04.11. 10:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:0 (2:0)
    So 04.11. 10:15 Teplice - Neratovice 10:1 (6:1)
    So 04.11. 14:30 Meteor - Junior Chomutov 11:1 (5:0)
    Ne 05.11. 10:00 Kladno - Sokolov 2:3 (1:1)
    Ne 05.11. 10:15 Mostecký FK - Vyšehrad 1:2 (1:2)

    1.kolo

    So 11.11. 10:00 Meteor - Slavia Praha výsledek
    So 11.11. 13:30 Kladno - Junior Chomutov výsledek
    Ne 12.11. 10:00 Litvínov - Vyšehrad výsledek
    Ne 12.11. 10:00 Ústí n/L - Neratovice výsledek
    Ne 12.11. 10:15 Mostecký FK - Karlovy Vary výsledek
    Ne 12.11. 10:15 Teplice - Sokolov výsledek
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 10 8 1 1 70:20 25
    2. 10 7 2 1 163:23 23
    3. 10 7 2 1 74:25 23
    4. 10 7 0 3 63:54 21
    5. 10 6 1 3 39:37 19
    6. 10 5 0 5 40:54 15
    7. 10 4 0 6 36:35 12
    8. 10 3 2 5 30:38 11
    9. 10 3 1 6 40:48 10
    10. 10 3 0 7 30:49 9
    11. 10 2 0 8 26:158 6
    12. 10 0 1 9 24:94 1