Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 20. dubna 2018
svátek má Marcela.
Hlavní menu
  • ID: 12239
  • Návštěvy: 217/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3526
    Týden:
    217
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Ústí n/L - Kladno 7:9 (2:5)
    So 02.09. 10:30 Junior Chomutov - Slavia Praha 1:9 (1:3)
    Ne 03.09. 10:00 Vyšehrad - Meteor 2:2 (2:0)
    Ne 03.09. 10:00 Neratovice - Karlovy Vary 1:9 (0:4)
    Ne 03.09. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 2:2 (0:2)
    Ne 03.09. 14:30 Litvínov - Teplice 0:15 (0:6)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Karlovy Vary - Junior Chomutov 3:4 (1:2)
    So 09.09. 10:15 Slavia Praha - Vyšehrad 10:2 (3:0)
    So 09.09. 13:00 Meteor - Sokolov 5:4 (2:2)
    So 09.09. 13:30 Kladno - Teplice 1:7 (1:4)
    Ne 10.09. 10:00 Litvínov - Neratovice 6:4 (4:4)
    Ne 10.09. 10:15 Mostecký FK - Ústí n/L 1:8 (0:5)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Litvínov - Kladno 4:6 (1:3)
    So 16.09. 15:15 Ústí n/L - Meteor 7:5 (3:1)
    So 16.09. 16:00 Vyšehrad - Karlovy Vary 5:4 (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Neratovice - Junior Chomutov 3:11 (2:3)
    Ne 17.09. 10:15 Sokolov - Slavia Praha 3:13 (1:7)
    Ne 17.09. 13:00 Teplice - Mostecký FK 7:3 (2:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Karlovy Vary - Sokolov 5:4 (2:2)
    So 23.09. 10:15 Slavia Praha - Ústí n/L 4:6 (0:0)
    So 23.09. 10:30 Junior Chomutov - Vyšehrad 5:1 (4:1)
    So 23.09. 13:30 Meteor - Teplice 4:4 (4:0)
    Ne 24.09. 10:15 Mostecký FK - Litvínov 3:1 (3:1)
    Ne 24.09. 15:30 Kladno - Neratovice 8:5 (4:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Ústí n/L - Karlovy Vary 4:1 (2:1)
    Čt 28.09. 10:15 Kladno - Mostecký FK 2:4 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 Litvínov - Meteor 0:11 (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Neratovice - Vyšehrad 3:11 (0:5)
    Ne 01.10. 10:15 Sokolov - Junior Chomutov 8:1 (4:1)
    Ne 01.10. 13:00 Teplice - Slavia Praha 4:6 (3:3)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Karlovy Vary - Teplice 2:6 (0:5)
    So 07.10. 10:15 Slavia Praha - Litvínov 12:1 (6:1)
    So 07.10. 13:30 Meteor - Kladno 6:0 (3:0)
    Ne 08.10. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 5:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:15 Mostecký FK - Neratovice 12:3 (4:2)
    Ne 08.10. 10:30 Junior Chomutov - Ústí n/L 5:6 (4:3)

    10.kolo

    So 14.10. 13:30 Kladno - Slavia Praha 0:3 (0:2)
    Ne 15.10. 10:00 Ústí n/L - Vyšehrad 4:5 (1:3)
    Ne 15.10. 10:00 Neratovice - Sokolov 2:7 (0:3)
    Ne 15.10. 10:00 Litvínov - Karlovy Vary 1:4 (0:2)
    Ne 15.10. 10:15 Mostecký FK - Meteor 4:6 (2:4)
    St 01.11. 17:00 Junior Chomutov - Teplice 3:11 (3:0)

    2.kolo

    Čt 19.10. 15:30 Ústí n/L - Teplice 4:16 (2:9)
    Čt 26.10. 11:00 Karlovy Vary - Meteor 2:5 (2:2)
    27.10. 13:00 Sokolov - Litvínov 5:4 (1:2)
    So 28.10. 14:00 Junior Chomutov - Mostecký FK 5:0 (3:0)
    Ne 29.10. 10:00 Vyšehrad - Kladno 4:1 (2:1)
    St 01.11. 15:30 Neratovice - Slavia Praha 2:20 (0:10)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Karlovy Vary - Kladno 6:1 (1:0)
    So 21.10. 10:15 Sokolov - Ústí n/L 3:8 (2:5)
    So 21.10. 10:15 Slavia Praha - Mostecký FK 9:3 (6:3)
    Ne 22.10. 10:00 Meteor - Neratovice 19:1 (8:0)
    Ne 22.10. 10:00 Vyšehrad - Teplice 2:5 (2:2)
    Ne 22.10. 10:30 Junior Chomutov - Litvínov 4:2 (2:2)

    3.kolo

    So 04.11. 10:00 Litvínov - Ústí n/L 5:9 (3:3)
    So 04.11. 10:15 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:0 (2:0)
    So 04.11. 10:15 Teplice - Neratovice 10:1 (6:1)
    So 04.11. 14:30 Meteor - Junior Chomutov 11:1 (5:0)
    Ne 05.11. 10:00 Kladno - Sokolov 2:3 (1:1)
    Ne 05.11. 10:15 Mostecký FK - Vyšehrad 1:2 (1:2)

    1.kolo

    So 11.11. 10:00 Meteor - Slavia Praha 1:8 (0:2)
    So 11.11. 13:30 Kladno - Junior Chomutov 1:2 (0:1)
    Ne 12.11. 10:00 Litvínov - Vyšehrad 0:8 (0:1)
    Ne 12.11. 10:00 Ústí n/L - Neratovice 12:7 (7:4)
    Ne 12.11. 10:15 Mostecký FK - Karlovy Vary 0:5 (0:0)
    Ne 12.11. 10:15 Teplice - Sokolov 12:0 (7:0)

    12.kolo

    So 24.03. 10:00 Karlovy Vary - Mostecký FK 1:3 (1:3)
    So 24.03. 10:15 Slavia Praha - Meteor 2:5 (1:2)
    So 24.03. 14:00 Junior Chomutov - Kladno 7:2 (1:1)
    So 24.03. 14:00 Neratovice - Ústí n/L 1:14 (0:7)
    So 24.03. 15:00 Vyšehrad - Litvínov 7:1 (1:0)
    Ne 25.03. 10:00 Sokolov - Teplice 4:6 (1:2)

    13.kolo

    Čt 29.03. 11:00 Meteor - Karlovy Vary 2:8 (0:4)
    30.03. 10:00 Kladno - Vyšehrad 3:3 (3:2)
    So 31.03. 10:00 Teplice - Ústí n/L 8:4 (4:4)
    So 31.03. 10:00 Litvínov - Sokolov 3:4 (1:4)
    So 31.03. 10:15 Slavia Praha - Neratovice 10:2 (5:1)
    Ne 01.04. 10:15 Mostecký FK - Junior Chomutov 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 07.04. 10:00 Karlovy Vary - Slavia Praha 1:6 (0:3)
    So 07.04. 10:00 Ústí n/L - Litvínov 1:8 (0:4)
    So 07.04. 10:15 Vyšehrad - Mostecký FK 3:4 (1:1)
    So 07.04. 14:00 Neratovice - Teplice 4:17 (4:6)
    Ne 08.04. 10:00 Sokolov - Kladno 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 10:30 Junior Chomutov - Meteor 0:9 (0:2)

    15.kolo

    So 14.04. 10:00 Karlovy Vary - Neratovice 4:1 (0:1)
    So 14.04. 10:15 Slavia Praha - Junior Chomutov 17:2 (6:0)
    So 14.04. 13:30 Kladno - Ústí n/L 4:3 (3:1)
    So 14.04. 14:00 Meteor - Vyšehrad 7:1 (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Mostecký FK - Sokolov 4:2 (1:0)
    Ne 15.04. 13:00 Teplice - Litvínov 15:5 (8:2)

    16.kolo

    St 18.04. 17:00 Ústí n/L - Mostecký FK 3:3 (2:1)
    So 21.04. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha
    So 21.04. 14:00 Neratovice - Litvínov
    Ne 22.04. 10:00 Sokolov - Meteor
    Ne 22.04. 10:30 Junior Chomutov - Karlovy Vary
    Ne 22.04. 13:00 Teplice - Kladno

    17.kolo

    So 28.04. 10:00 Kladno - Litvínov
    So 28.04. 10:00 Karlovy Vary - Vyšehrad
    So 28.04. 10:15 Slavia Praha - Sokolov
    So 28.04. 13:00 Meteor - Ústí n/L
    Ne 29.04. 10:15 Mostecký FK - Teplice
    Ne 29.04. 10:30 Junior Chomutov - Neratovice

    22.kolo

    Út 01.05. 14:00 Ústí n/L - Sokolov
    St 30.05. 17:00 Neratovice - Meteor
    So 02.06. 10:00 Litvínov - Junior Chomutov
    So 02.06. 13:30 Kladno - Karlovy Vary
    Ne 03.06. 10:15 Mostecký FK - Slavia Praha
    Ne 03.06. 13:00 Teplice - Vyšehrad

    18.kolo

    So 05.05. 14:00 Neratovice - Kladno
    So 05.05. 15:15 Litvínov - Mostecký FK
    Ne 06.05. 10:15 Vyšehrad - Junior Chomutov
    Út 08.05. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary
    Út 08.05. 10:00 Ústí n/L - Slavia Praha
    Út 08.05. 10:00 Teplice - Meteor

    20.kolo

    Út 08.05. 10:00 Neratovice - Mostecký FK
    St 16.05. 16:00 Litvínov - Slavia Praha
    St 16.05. 17:00 Ústí n/L - Junior Chomutov
    St 16.05. 17:00 Kladno - Meteor
    Ne 20.05. 10:00 Sokolov - Vyšehrad
    Ne 20.05. 13:00 Teplice - Karlovy Vary

    19.kolo

    So 12.05. 10:00 Karlovy Vary - Ústí n/L
    So 12.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice
    So 12.05. 10:15 Vyšehrad - Neratovice
    So 12.05. 17:00 Meteor - Litvínov
    Ne 13.05. 10:15 Mostecký FK - Kladno
    Ne 13.05. 10:30 Junior Chomutov - Sokolov

    21.kolo

    So 26.05. 10:00 Sokolov - Neratovice
    So 26.05. 10:15 Vyšehrad - Ústí n/L
    So 26.05. 15:00 Meteor - Mostecký FK
    Ne 27.05. 10:00 Karlovy Vary - Litvínov
    Ne 27.05. 10:15 Slavia Praha - Kladno
    St 30.05. 16:00 Teplice - Junior Chomutov
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 13 1 1 143:43 40
    2. 15 13 0 2 133:33 39
    3. 15 10 2 3 98:44 32
    4. 16 9 1 6 100:85 28
    5. 15 8 2 5 61:52 26
    6. 16 7 2 7 48:59 23
    7. 15 7 0 8 55:47 21
    8. 15 7 0 8 51:84 21
    9. 15 6 1 8 53:73 19
    10. 15 4 1 10 41:66 13
    11. 15 2 0 13 41:108 6
    12. 15 0 0 15 40:170 0