Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 12217
  • Návštěvy: 132/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    12526
    Týden:
    132
    Dnes:
    27
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 10:00 Bohemians 1905 - Mostecký FK 3:1 (1:1)
    So 19.08. 11:00 Teplice - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 19.08. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    So 19.08. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:1 (1:1)
    So 19.08. 14:30 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 0:1 np (0:0)
    Ne 20.08. 10:00 Meteor - SK Kladno 4:3 (2:2)
    Ne 20.08. 14:00 Slavia Praha - Hradec Králové 3:2 (1:1)

    3.kolo

    St 23.08. 15:30 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:2 (1:2)
    So 26.08. 10:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    So 26.08. 10:15 Hradec Králové - Slovan Liberec 5:1 (3:0)
    So 26.08. 10:15 Mostecký FK - Meteor 3:0 (1:0)
    So 26.08. 12:00 Pardubice - České Budějovice 0:3 (0:1)
    Ne 27.08. 10:00 SK Kladno - Slavia Praha 0:7 (0:3)
    Ne 27.08. 15:00 1.FK Příbram - Teplice 0:6 (0:2)

    4.kolo

    Út 29.08. 10:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 02.09. 14:30 Slovan Liberec - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    Ne 03.09. 10:00 Meteor - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:0)
    Ne 03.09. 11:00 Teplice - České Budějovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice 3:0 (0:0)
    Ne 03.09. 11:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:5 (0:3)
    Ne 03.09. 14:00 Slavia Praha - Mostecký FK 8:0 (1:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Sparta Praha - Meteor 2:0 (0:0)
    So 09.09. 11:00 Hradec Králové - Teplice 3:0 (2:0)
    So 09.09. 11:00 Mostecký FK - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    So 09.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 2:3 (0:1)
    Ne 10.09. 10:00 SK Kladno - 1.FK Příbram 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 14:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 14:15 Pardubice - Bohemians 1905 2:3 np (1:1)

    6.kolo

    15.09. 11:00 1.FK Příbram - Mostecký FK 0:7 (0:3)
    So 16.09. 10:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:1 np (1:1)
    So 16.09. 11:00 Hradec Králové - SK Kladno 4:0 (2:0)
    So 16.09. 14:30 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 6:2 (4:0)
    Ne 17.09. 10:00 Meteor - Pardubice 1:0 np (0:0)
    Ne 17.09. 11:00 Teplice - Mladá Boleslav 1:8 (1:3)
    Ne 17.09. 14:00 Slavia Praha - Sparta Praha 4:1 (2:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 6:0 (4:0)
    So 23.09. 10:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:3 np (1:1)
    So 23.09. 10:15 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:1 (2:1)
    So 23.09. 11:00 Mostecký FK - Hradec Králové 1:3 (1:2)
    So 23.09. 13:30 SK Kladno - Teplice 1:7 (1:3)
    Ne 24.09. 11:00 České Budějovice - Meteor 4:0 (1:0)
    Ne 24.09. 14:15 Pardubice - Slavia Praha 1:2 (1:0)

    8.kolo

    St 27.09. 11:00 Slovan Liberec - Pardubice 0:3 (0:0)
    Čt 28.09. 10:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 2:11 (2:2)
    So 30.09. 11:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:0 (2:0)
    Ne 01.10. 10:00 Meteor - Mladá Boleslav 0:1 np (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 SK Kladno - Mostecký FK 1:2 (1:2)
    Ne 01.10. 10:15 Teplice - Bohemians 1905 1:0 np (0:0)
    Ne 01.10. 14:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:0 (2:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    So 07.10. 10:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 1:2 (1:1)
    So 07.10. 10:00 Bohemians 1905 - Meteor 2:1 (1:0)
    So 07.10. 12:00 Viktoria Plzeň - SK Kladno 4:1 (1:1)
    Ne 08.10. 12:00 České Budějovice - Slovan Liberec 5:2 (3:0)
    Ne 08.10. 14:15 Pardubice - 1.FK Příbram 4:0 (1:0)
    St 25.10. 10:15 Mostecký FK - Teplice 0:2 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 1:3 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Hradec Králové - Pardubice 2:0 (1:0)
    So 14.10. 10:15 Mostecký FK - Viktoria Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 10:00 SK Kladno - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    Ne 15.10. 10:15 Teplice - Meteor 5:2 (3:0)
    Ne 15.10. 13:45 Slavia Praha - Bohemians 1905 4:2 (1:1)
    Ne 15.10. 14:30 1.FK Příbram - České Budějovice 2:5 (1:4)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Sparta Praha - Mostecký FK 10:0 (7:0)
    So 21.10. 10:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    So 21.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Teplice 4:1 (3:0)
    So 21.10. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 9:0 (4:0)
    So 21.10. 13:00 Meteor - Slavia Praha 0:6 (0:1)
    Ne 22.10. 12:00 České Budějovice - Hradec Králové 1:0 np (0:0)
    Ne 22.10. 13:45 Pardubice - SK Kladno 3:1 (3:1)

    12.kolo

    Čt 26.10. 10:15 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 1:2 np (1:1)
    27.10. 10:00 Slovan Liberec - Meteor 2:1 np (0:0)
    27.10. 13:45 Hradec Králové - Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
    So 28.10. 11:00 Mostecký FK - Pardubice 1:3 (1:1)
    Ne 29.10. 10:00 SK Kladno - České Budějovice 2:3 (1:2)
    St 15.11. 10:15 Teplice - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    Ne 26.11. 14:45 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:2 (0:0)

    13.kolo

    03.11. 11:00 Sparta Praha - Teplice 4:1 (1:0)
    So 04.11. 10:00 Mladá Boleslav - SK Kladno 7:0 (4:0)
    Ne 05.11. 10:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:4 (0:1)
    Ne 05.11. 12:00 České Budějovice - Mostecký FK 5:1 (2:1)
    Ne 05.11. 12:00 Meteor - 1.FK Příbram 2:3 np (1:2)
    Ne 05.11. 12:15 Pardubice - Viktoria Plzeň 2:1 np (1:1)
    Ne 05.11. 12:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (1:0)

    1.kolo

    So 11.11. 10:00 Slovan Liberec - Teplice 2:1 np (0:0)
    So 11.11. 10:00 Sparta Praha - Pardubice 3:1 (2:0)
    So 11.11. 10:15 Hradec Králové - Meteor 6:2 (4:0)
    So 11.11. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:0 (1:0)
    So 11.11. 15:00 Mostecký FK - Mladá Boleslav 0:6 (0:2)
    Ne 12.11. 10:00 SK Kladno - Bohemians 1905 1:0 np (0:0)
    Ne 12.11. 14:30 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:8 (1:6)

    14.kolo

    09.03. 10:00 Pardubice - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 10.03. 11:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 2:3 (1:3)
    So 10.03. 11:00 Teplice - Slovan Liberec 2:4 (2:2)
    Ne 11.03. 13:45 Bohemians 1905 - SK Kladno 5:0 (3:0)
    Ne 11.03. 14:00 Meteor - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
    St 14.03. 10:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 9:0 (5:0)
    St 18.04. 13:45 Mladá Boleslav - Mostecký FK 5:0 (2:0)

    15.kolo

    So 17.03. 10:00 Sparta Praha - České Budějovice 7:0 (4:0)
    So 17.03. 10:15 Hradec Králové - Slavia Praha 0:1 np (0:0)
    So 17.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Ne 18.03. 13:15 Pardubice - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 14:30 Mostecký FK - Bohemians 1905 0:2 (0:2)
    Ne 18.03. 14:45 1.FK Příbram - Slovan Liberec 0:2 (0:0)
    Čt 05.04. 15:00 SK Kladno - Meteor 1:2 np

    16.kolo

    So 24.03. 10:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 0:4 (0:1)
    So 24.03. 11:00 Teplice - 1.FK Příbram 4:1 (0:1)
    So 24.03. 12:00 České Budějovice - Pardubice 3:0 (0:0)
    So 24.03. 14:30 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:0 np (0:0)
    Ne 25.03. 10:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    Ne 25.03. 10:00 Meteor - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 25.03. 10:15 Slavia Praha - SK Kladno 11:0 (7:0)

    17.kolo

    Čt 29.03. 10:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    Čt 29.03. 11:00 Mostecký FK - Slavia Praha 1:4 (0:4)
    Čt 29.03. 14:15 Viktoria Plzeň - Meteor 1:0 (1:0)
    30.03. 10:00 Pardubice - Mladá Boleslav 0:2 (0:0)
    So 31.03. 11:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 6:0 (1:0)
    Ne 01.04. 10:00 SK Kladno - Slovan Liberec 0:1 np (0:0)
    Ne 01.04. 12:00 České Budějovice - Teplice 2:3 np (0:1)

    18.kolo

    So 07.04. 10:00 Bohemians 1905 - Pardubice 1:2 (0:1)
    So 07.04. 12:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 2:1 (1:1)
    So 07.04. 14:30 Slovan Liberec - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 10:00 1.FK Příbram - SK Kladno 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 10:00 Meteor - Sparta Praha 0:4 (0:4)
    Ne 08.04. 11:00 Teplice - Hradec Králové 1:3 (0:1)
    St 11.04. 15:30 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 14.04. 10:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:4 (0:2)
    So 14.04. 11:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 14.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    So 14.04. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 0:3 (0:2)
    Ne 15.04. 10:00 České Budějovice - Bohemians 1905 1:2 np (1:0)
    Ne 15.04. 14:15 Pardubice - Meteor 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 SK Kladno - Hradec Králové 0:1 (0:1)

    20.kolo

    20.04. 10:00 Slavia Praha - Pardubice 1:0 (1:0)
    So 21.04. 10:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1:5 (0:3)
    So 21.04. 11:00 Hradec Králové - Mostecký FK 8:0 (1:0)
    So 21.04. 14:30 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 10:15 Teplice - SK Kladno 1:5 (1:3)
    Čt 03.05. 10:00 Meteor - České Budějovice 2:0 (2:0)
    Út 08.05. 15:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 np (1:0)

    21.kolo

    St 25.04. 11:00 Pardubice - Slovan Liberec 4:1 (2:1)
    So 28.04. 10:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 6:1 (3:1)
    So 28.04. 10:00 Bohemians 1905 - Teplice 3:0 (2:0)
    So 28.04. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 1:0 (0:0)
    So 28.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 3:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 10:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:5 (1:3)
    Ne 29.04. 10:00 Mladá Boleslav - Meteor 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 05.05. 10:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:1 (1:0)
    So 05.05. 10:15 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 np (0:0)
    So 05.05. 14:30 Slovan Liberec - České Budějovice 2:0 (2:0)
    So 05.05. 15:45 1.FK Příbram - Pardubice 0:2 (0:0)
    Ne 06.05. 10:00 Meteor - Bohemians 1905 2:1 (0:1)
    Ne 06.05. 10:00 SK Kladno - Viktoria Plzeň 4:3 (2:1)
    Ne 06.05. 10:15 Teplice - Mostecký FK 4:2 (2:1)

    24.kolo

    St 16.05. 11:00 Mostecký FK - Sparta Praha 1:6 (0:1)
    St 16.05. 13:00 Teplice - Viktoria Plzeň 3:2 (0:1)
    St 16.05. 15:15 Slavia Praha - Meteor 3:0 (0:0)
    So 19.05. 10:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 0:4 (0:2)
    So 19.05. 11:00 Hradec Králové - České Budějovice 4:1 (2:0)
    Ne 20.05. 10:00 SK Kladno - Pardubice 2:3 np (0:1)
    St 23.05. 15:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 3:0 (1:0)

    25.kolo

    St 18.04. 10:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (1:1)
    Út 08.05. 10:15 Slavia Praha - Teplice 5:0 (2:0)
    Út 08.05. 11:00 České Budějovice - SK Kladno 2:0 (1:0)
    So 26.05. 10:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:3 np (0:0)
    So 26.05. 10:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 3:1 (2:0)
    Ne 27.05. 14:15 Pardubice - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    Ne 27.05. 15:15 Meteor - Slovan Liberec 4:3 np (1:2)

    23.kolo

    St 25.04. 15:30 České Budějovice - 1.FK Příbram 5:0 (2:0)
    So 12.05. 10:00 Sparta Praha - SK Kladno 9:0 (2:0)
    So 12.05. 10:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 3:7 (0:5)
    So 12.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Mostecký FK 1:2 (0:2)
    So 12.05. 12:30 Meteor - Teplice 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 14:15 Pardubice - Hradec Králové 2:5 (0:2)
    Čt 31.05. 10:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 1:8 (0:5)

    26.kolo

    St 30.05. 10:15 Teplice - Sparta Praha 0:3 (0:0)
    So 02.06. 10:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    So 02.06. 10:15 Hradec Králové - Bohemians 1905 1:2 (0:0)
    So 02.06. 11:00 Viktoria Plzeň - Pardubice 0:1 np (0:0)
    So 02.06. 12:00 Mostecký FK - České Budějovice 0:6 (0:5)
    Ne 03.06. 10:00 SK Kladno - Mladá Boleslav 1:5 (1:4)
    Ne 03.06. 15:00 1.FK Příbram - Meteor 2:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 25 1 0 0 113:16 77
    2. 26 21 1 1 3 102:23 66
    3. 26 16 2 5 3 73:23 57
    4. 26 15 1 2 8 74:35 49
    5. 26 10 4 2 10 38:44 40
    6. 26 10 3 3 10 45:43 39
    7. 26 10 3 2 11 38:37 38
    8. 26 9 4 3 10 41:44 38
    9. 26 11 2 1 12 49:59 38
    10. 26 10 1 3 12 51:48 35
    11. 26 4 4 4 14 24:57 24
    12. 26 4 2 3 17 26:87 19
    13. 26 6 0 0 20 27:89 18
    14. 26 1 2 1 22 15:111 8