Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 16. srpna 2018
svátek má Jáchym.
Hlavní menu
  • ID: 12201
  • Návštěvy: 344/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27665
    Týden:
    344
    Dnes:
    45
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Staré Město - Hrabová 3:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Dobrá - Dolní Datyně 1:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Sedliště - TJ Bystřice 1:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Jistebník - Brušperk 2:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Vendryně - Jablunkov 2:0 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Libhošť - Dobratice 1:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Albrechtice - SK Stonava 2:3 (1:1)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 SK Stonava - Staré Město 3:1 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Dobratice - Albrechtice 7:2 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Brušperk - Libhošť 0:1 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Dolní Datyně - Sedliště 6:0 (4:0)
    So 19.08. 17:00 Hrabová - Jablunkov 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 TJ Bystřice - Jistebník 3:1 (2:1)
    Ne 20.08. 17:00 Vendryně - Dobrá 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Staré Město - Jablunkov 0:1 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Dobrá - Hrabová 1:1 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Sedliště - Vendryně 2:5 (1:3)
    So 26.08. 17:00 Jistebník - Dolní Datyně 1:3 (0:1)
    So 26.08. 17:00 SK Stonava - Dobratice 2:0 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Libhošť - TJ Bystřice 3:0 (2:0)
    Ne 27.08. 17:00 Albrechtice - Brušperk 2:3 (1:2)

    5.kolo

    01.09. 17:00 Hrabová - Sedliště 1:1 (0:1)
    So 02.09. 16:30 Dobratice - Staré Město 7:3 (4:2)
    So 02.09. 16:30 Brušperk - SK Stonava 1:2 (0:1)
    So 02.09. 16:30 Dolní Datyně - Libhošť 3:0 (1:0)
    So 02.09. 16:30 Dobrá - Jablunkov 1:0 (1:0)
    Ne 03.09. 16:30 TJ Bystřice - Albrechtice 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:30 Vendryně - Jistebník 0:4 (0:2)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Staré Město - Dobrá 1:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Sedliště - Jablunkov 0:3 (0:1)
    So 09.09. 16:00 SK Stonava - TJ Bystřice 1:1 (1:1)
    So 09.09. 16:00 Dobratice - Brušperk 3:4 (1:2)
    Ne 10.09. 16:00 Jistebník - Hrabová 0:4 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Libhošť - Vendryně 3:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Albrechtice - Dolní Datyně 1:4 (0:3)

    7.kolo

    So 16.09. 16:00 Brušperk - Staré Město 2:3 (2:2)
    So 16.09. 16:00 Dolní Datyně - SK Stonava 6:1 (4:1)
    So 16.09. 16:00 Vendryně - Albrechtice 1:3 (1:2)
    So 16.09. 16:00 Hrabová - Libhošť 2:3 (1:2)
    So 16.09. 16:00 Jistebník - Jablunkov 2:0 (0:0)
    So 16.09. 16:00 Dobrá - Sedliště 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:00 TJ Bystřice - Dobratice 1:2 (0:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 16:00 Staré Město - Sedliště 4:3 (1:0)
    St 04.10. 16:00 Albrechtice - Hrabová 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Dobrá - Jistebník 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Libhošť - Jablunkov 3:0 (2:0)
    So 11.11. 14:00 SK Stonava - Vendryně 4:1 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Dobratice - Dolní Datyně 2:1 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Brušperk - TJ Bystřice 4:0 (3:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:30 Dolní Datyně - Brušperk 2:2 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Vendryně - Dobratice 3:5 (1:3)
    So 30.09. 15:30 Hrabová - SK Stonava 1:1 (1:0)
    So 30.09. 15:30 Dobrá - Libhošť 4:2 (3:2)
    So 30.09. 15:30 Sedliště - Jistebník 1:1 (0:1)
    Ne 01.10. 15:30 TJ Bystřice - Staré Město 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:30 Albrechtice - Jablunkov 2:0 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Staré Město - Jistebník 2:2 (1:1)
    So 07.10. 15:00 SK Stonava - Jablunkov 3:3 (1:3)
    So 07.10. 15:00 Dobratice - Hrabová 1:3 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Brušperk - Vendryně 3:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Libhošť - Sedliště 1:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Albrechtice - Dobrá 0:6 (0:3)
    Ne 08.10. 15:00 TJ Bystřice - Dolní Datyně 2:3 (1:2)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Dolní Datyně - Staré Město 0:1 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Vendryně - TJ Bystřice 4:0 (2:0)
    So 14.10. 15:00 Hrabová - Brušperk 0:3 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Dobrá - SK Stonava 0:0 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Sedliště - Albrechtice 1:3 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Jistebník - Libhošť 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Dobratice - Jablunkov 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:00 Staré Město - Libhošť 4:0 (2:0)
    So 21.10. 14:00 SK Stonava - Sedliště 5:0 (3:0)
    So 21.10. 14:00 Dobratice - Dobrá 3:2 (2:0)
    So 21.10. 14:00 Brušperk - Jablunkov 2:0 (1:0)
    So 21.10. 14:00 Dolní Datyně - Vendryně 0:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 Albrechtice - Jistebník 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:00 TJ Bystřice - Hrabová 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Vendryně - Staré Město 3:3 (2:1)
    So 28.10. 14:00 Hrabová - Dolní Datyně 1:3 (0:2)
    So 28.10. 14:00 Dobrá - Brušperk 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Sedliště - Dobratice 0:4 (0:2)
    So 28.10. 14:00 Jistebník - SK Stonava 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 TJ Bystřice - Jablunkov 1:0 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Libhošť - Albrechtice 1:1 (1:0)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 SK Stonava - Libhošť 3:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Dobratice - Jistebník 2:3 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Brušperk - Sedliště 4:3 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Dolní Datyně - Jablunkov 1:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Vendryně - Hrabová 1:3 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Albrechtice - Staré Město 2:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 TJ Bystřice - Dobrá 0:0 (0:0)

    16.kolo

    Ne 25.03. 15:00 Albrechtice - Dobratice 2:3 (2:0)
    St 25.04. 16:30 Sedliště - Dolní Datyně 2:3 (1:3)
    Út 01.05. 16:00 Dobrá - Vendryně 2:3 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Staré Město - SK Stonava 1:3 (0:2)
    Út 01.05. 16:30 Jistebník - TJ Bystřice 0:1 (0:0)
    Út 01.05. 17:00 Jablunkov - Hrabová 4:0 (2:0)
    Út 08.05. 16:30 Libhošť - Brušperk 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 31.03. 15:30 Hrabová - Dobrá 3:1 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Dolní Datyně - Jistebník 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Brušperk - Albrechtice 0:3 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Jablunkov - Staré Město 1:0 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Dobratice - SK Stonava 5:0 (3:0)
    Út 08.05. 17:00 Vendryně - Sedliště 1:1 (1:1)
    St 16.05. 17:30 TJ Bystřice - Libhošť 4:1 (1:0)

    18.kolo

    So 07.04. 15:30 Staré Město - Dobratice 4:0 (2:0)
    So 07.04. 15:30 SK Stonava - Brušperk 2:3 (0:2)
    So 07.04. 15:30 Jistebník - Vendryně 6:1 (2:1)
    So 07.04. 15:30 Sedliště - Hrabová 1:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Albrechtice - TJ Bystřice 3:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Libhošť - Dolní Datyně 1:3 (0:3)
    Ne 08.04. 15:30 Jablunkov - Dobrá 2:2 (0:2)

    19.kolo

    So 14.04. 16:00 Dobrá - Staré Město 3:1 (2:1)
    So 14.04. 16:00 Hrabová - Jistebník 4:2 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Vendryně - Libhošť 0:1 (0:1)
    So 14.04. 16:00 Dolní Datyně - Albrechtice 2:1 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Brušperk - Dobratice 3:1 (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Jablunkov - Sedliště 4:1 (2:1)
    Ne 15.04. 16:00 TJ Bystřice - SK Stonava 2:0 (0:0)

    20.kolo

    So 21.04. 16:00 Staré Město - Brušperk 1:3 (0:2)
    So 21.04. 16:00 Dobratice - TJ Bystřice 1:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 SK Stonava - Dolní Datyně 1:7 (0:3)
    So 21.04. 16:00 Sedliště - Dobrá 2:2 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Albrechtice - Vendryně 6:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Libhošť - Hrabová 1:3 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Jablunkov - Jistebník 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 28.04. 16:30 Sedliště - Staré Město 3:0 (3:0)
    So 28.04. 16:30 Jistebník - Dobrá 1:2 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Hrabová - Albrechtice 3:3 (0:2)
    So 28.04. 16:30 Vendryně - SK Stonava 0:4 (0:3)
    So 28.04. 16:30 Dolní Datyně - Dobratice 4:2 (1:2)
    Ne 29.04. 16:30 Jablunkov - Libhošť 3:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 TJ Bystřice - Brušperk 5:2 (1:1)

    22.kolo

    So 05.05. 16:30 Staré Město - TJ Bystřice 0:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Brušperk - Dolní Datyně 1:2 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Dobratice - Vendryně 5:2 (4:1)
    So 05.05. 16:30 SK Stonava - Hrabová 2:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Jistebník - Sedliště 2:2 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Jablunkov - Albrechtice 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Libhošť - Dobrá 3:4 (1:2)

    23.kolo

    So 12.05. 16:30 Jistebník - Staré Město 1:2 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Sedliště - Libhošť 3:1 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Dobrá - Albrechtice 3:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Hrabová - Dobratice 2:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Vendryně - Brušperk 1:3 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Dolní Datyně - TJ Bystřice 2:2 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Jablunkov - SK Stonava 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 19.05. 17:00 Staré Město - Dolní Datyně 2:2 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Brušperk - Hrabová 4:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 SK Stonava - Dobrá 1:1 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 TJ Bystřice - Vendryně 5:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Jablunkov - Dobratice 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Albrechtice - Sedliště 1:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Libhošť - Jistebník 2:5 (1:4)

    25.kolo

    So 26.05. 17:00 Jistebník - Albrechtice 2:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Sedliště - SK Stonava 2:3 (2:2)
    So 26.05. 17:00 Dobrá - Dobratice 0:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Hrabová - TJ Bystřice 2:4 (1:2)
    So 26.05. 17:00 Vendryně - Dolní Datyně 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Libhošť - Staré Město 0:3 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Jablunkov - Brušperk 4:1 (1:0)

    26.kolo

    01.06. 17:30 Dobratice - Sedliště 7:0 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Staré Město - Vendryně 4:2 (1:2)
    So 02.06. 17:00 Dolní Datyně - Hrabová 0:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 SK Stonava - Jistebník 1:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Jablunkov - TJ Bystřice 3:1 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Brušperk - Dobrá 4:1 (1:0)
    St 13.06. 18:00 Albrechtice - Libhošť 8:0 (3:0)

    15.kolo

    So 09.06. 10:15 Hrabová - Staré Město 0:4 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Dolní Datyně - Dobrá 5:1 (3:1)
    So 09.06. 17:00 Brušperk - Jistebník 2:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Dobratice - Libhošť 5:4 (3:2)
    So 09.06. 17:00 SK Stonava - Albrechtice 2:2 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Jablunkov - Vendryně 3:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 TJ Bystřice - Sedliště 1:1 (0:0)

    14.kolo

    So 16.06. 14:00 Jistebník - Dobratice 2:4 (2:3)
    So 16.06. 15:00 Dobrá - TJ Bystřice 0:3 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Staré Město - Albrechtice 0:1 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Libhošť - SK Stonava 1:3 (1:2)
    So 16.06. 17:00 Sedliště - Brušperk 3:4 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Hrabová - Vendryně 3:0 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Jablunkov - Dolní Datyně 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Marek Chmiel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 15 5 6 65:31 50
    2. 26 16 2 8 76:50 50
    3. 26 16 1 9 62:42 49
    4. 26 12 8 6 52:46 44
    5. 26 13 4 9 43:30 43
    6. 26 12 6 8 43:35 42
    7. 26 11 4 11 52:47 37
    8. 26 11 4 11 49:44 37
    9. 26 10 7 9 39:39 37
    10. 26 10 5 11 41:47 35
    11. 26 9 6 11 42:42 33
    12. 26 6 3 17 35:68 21
    13. 26 5 3 18 32:75 18
    14. 26 3 8 15 35:70 17