Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 12169
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6414
    Týden:
    103
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 10:30 Slovan Brno B - Bosonohy B 4:3 (1:2)
    So 19.08. 16:30 SK Obřany - Horní Heršpice 2:3 (0:3)
    So 19.08. 16:30 Medlánky B - Chrlice 5:2 (3:1)
    So 19.08. 16:30 Řečkovice - Líšeň C 2:3 (0:2)
    So 19.08. 16:30 Starý Lískovec - Řícmanice 3:2 (2:1)
    Ne 20.08. 14:00 Svratka B - Start Brno B 2:1 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Lelekovice - ČAFC 2011 2:2 (2:2)

    2.kolo

    So 26.08. 10:30 Bosonohy B - Svratka B 3:8 (1:0)
    So 26.08. 16:30 ČAFC 2011 - Řícmanice 2:1 (1:0)
    So 26.08. 16:30 Chrlice - Řečkovice 3:1 (0:0)
    So 26.08. 16:30 Horní Heršpice - Medlánky B 2:2 (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Start Brno B - Starý Lískovec 3:1 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Líšeň C - Slovan Brno B 1:3 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Lelekovice - SK Obřany 1:0 (0:0)

    12.kolo

    Út 29.08. 17:30 ČAFC 2011 - Horní Heršpice 7:2 (3:1)
    Út 29.08. 17:30 Lelekovice - Chrlice 2:2 (1:1)
    Út 29.08. 17:30 SK Obřany - Líšeň C 2:2 (2:0)
    Út 29.08. 17:30 Medlánky B - Bosonohy B 7:3 (5:3)
    Út 29.08. 17:30 Slovan Brno B - Řícmanice 2:1 (1:0)
    Út 29.08. 17:30 Svratka B - Starý Lískovec 2:1 (1:0)
    Út 12.09. 17:30 Řečkovice - Start Brno B 4:2 (1:2)

    3.kolo

    So 02.09. 10:30 Slovan Brno B - Chrlice 2:5 (0:2)
    So 02.09. 16:00 SK Obřany - ČAFC 2011 0:5 (0:4)
    So 02.09. 16:00 Medlánky B - Lelekovice 0:3 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Řečkovice - Horní Heršpice 5:0 (3:0)
    Ne 03.09. 16:00 Starý Lískovec - Bosonohy B 3:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Řícmanice - Start Brno B 7:0 (3:0)
    Čt 07.09. 17:30 Svratka B - Líšeň C 6:0 (2:0)

    4.kolo

    So 09.09. 15:30 ČAFC 2011 - Start Brno B 2:2 (0:1)
    So 09.09. 15:30 Chrlice - Svratka B 1:3 (0:1)
    So 09.09. 15:30 Horní Heršpice - Slovan Brno B 0:2 (0:1)
    So 09.09. 16:00 SK Obřany - Medlánky B 2:2 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Bosonohy B - Řícmanice 0:2 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Líšeň C - Starý Lískovec 2:1 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Lelekovice - Řečkovice 3:1 (3:1)

    5.kolo

    So 16.09. 10:30 Slovan Brno B - Lelekovice 2:6 (0:4)
    So 16.09. 15:30 Řečkovice - SK Obřany 1:0 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Starý Lískovec - Chrlice 5:1 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Medlánky B - ČAFC 2011 2:6 (2:4)
    Ne 17.09. 15:30 Řícmanice - Líšeň C 3:3 (2:1)
    St 27.09. 16:30 Svratka B - Horní Heršpice 5:0 (2:0)
    Čt 28.09. 15:30 Start Brno B - Bosonohy B 4:1 (1:0)

    6.kolo

    So 23.09. 15:30 Chrlice - Řícmanice 4:6 (2:2)
    So 23.09. 15:30 Horní Heršpice - Starý Lískovec 3:3 (1:2)
    So 23.09. 15:30 Medlánky B - Řečkovice 2:4 (2:3)
    Ne 24.09. 15:30 ČAFC 2011 - Bosonohy B 5:2 (4:1)
    Ne 24.09. 15:30 Líšeň C - Start Brno B 2:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Lelekovice - Svratka B 1:5 (0:3)
    St 04.10. 16:30 SK Obřany - Slovan Brno B 4:2 (2:1)

    7.kolo

    So 30.09. 10:30 Slovan Brno B - Medlánky B 6:2 (4:2)
    So 30.09. 10:30 Bosonohy B - Líšeň C 2:2 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Řečkovice - ČAFC 2011 2:6 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Starý Lískovec - Lelekovice 2:2 (1:2)
    Ne 01.10. 12:30 Svratka B - SK Obřany 2:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Řícmanice - Horní Heršpice 3:1 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Start Brno B - Chrlice 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 07.10. 15:00 ČAFC 2011 - Líšeň C 2:4 (1:2)
    So 07.10. 15:00 Chrlice - Bosonohy B 4:2 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Horní Heršpice - Start Brno B 1:1 (1:1)
    So 07.10. 15:00 SK Obřany - Starý Lískovec 0:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Medlánky B - Svratka B 1:0 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Řečkovice - Slovan Brno B 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Lelekovice - Řícmanice 2:3 (2:1)

    9.kolo

    So 14.10. 10:30 Slovan Brno B - ČAFC 2011 1:1 (1:0)
    So 14.10. 10:30 Bosonohy B - Horní Heršpice 1:6 (0:3)
    So 14.10. 15:00 Starý Lískovec - Medlánky B 4:0 (1:0)
    Ne 15.10. 12:30 Svratka B - Řečkovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Řícmanice - SK Obřany 5:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:00 Start Brno B - Lelekovice 2:5 (1:2)
    Ne 15.10. 15:00 Líšeň C - Chrlice 3:3 (1:2)

    10.kolo

    So 21.10. 10:30 Slovan Brno B - Svratka B 2:2 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Horní Heršpice - Líšeň C 4:1 (1:0)
    So 21.10. 14:30 SK Obřany - Start Brno B 4:0 (4:0)
    So 21.10. 14:30 Medlánky B - Řícmanice 0:5 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Řečkovice - Starý Lískovec 1:3 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Lelekovice - Bosonohy B 3:2 (2:0)
    Út 31.10. 14:00 ČAFC 2011 - Chrlice 6:1 (2:1)

    11.kolo

    So 28.10. 10:30 Bosonohy B - SK Obřany 1:2 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Starý Lískovec - Slovan Brno B 4:2 (3:2)
    So 28.10. 14:00 Chrlice - Horní Heršpice 0:4 (0:2)
    Ne 29.10. 14:00 Řícmanice - Řečkovice 5:1 (2:0)
    Čt 02.11. 18:00 Líšeň C - Lelekovice 1:0 (0:0)
    So 11.11. 13:30 Medlánky B - Start Brno B 5:5 (2:0)
    Ne 12.11. 10:00 Svratka B - ČAFC 2011 2:2 (0:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:30 Bosonohy B - Řečkovice 6:4 (3:2)
    So 04.11. 14:00 Starý Lískovec - ČAFC 2011 3:2 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Řícmanice - Svratka B 3:3 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Chrlice - SK Obřany 2:0 (1:0)
    So 04.11. 14:15 Horní Heršpice - Lelekovice 3:0 (1:0)
    So 04.11. 17:30 Líšeň C - Medlánky B 1:3 (0:3)
    Ne 05.11. 14:00 Slovan Brno B - Start Brno B 3:3 (2:1)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Starý Lískovec - Start Brno B 5:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 Slovan Brno B - Líšeň C 1:1 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Medlánky B - Horní Heršpice 0:2 (0:2)
    So 31.03. 15:30 SK Obřany - Lelekovice 2:2 (1:0)
    Ne 01.04. 13:00 Svratka B - Bosonohy B 4:2 (3:2)
    Ne 01.04. 15:30 Řícmanice - ČAFC 2011 1:4 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Řečkovice - Chrlice 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:30 Bosonohy B - Starý Lískovec 1:1 (1:1)
    So 07.04. 14:30 Horní Heršpice - Řečkovice 2:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Chrlice - Slovan Brno B 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 ČAFC 2011 - SK Obřany 5:1 (3:1)
    Ne 08.04. 15:30 Lelekovice - Medlánky B 5:0 (4:0)
    Ne 08.04. 15:30 Líšeň C - Svratka B 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Start Brno B - Řícmanice 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:30 Slovan Brno B - Horní Heršpice 1:4 (1:2)
    So 14.04. 15:30 Start Brno B - ČAFC 2011 1:2 (1:2)
    So 14.04. 15:30 Starý Lískovec - Líšeň C 1:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Medlánky B - SK Obřany 5:3 (2:1)
    Ne 15.04. 13:00 Svratka B - Chrlice 6:2 (3:1)
    Ne 15.04. 15:30 Řícmanice - Bosonohy B 1:4 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Řečkovice - Lelekovice 1:4 (0:2)

    18.kolo

    So 21.04. 10:30 Bosonohy B - Start Brno B 1:1 (0:1)
    So 21.04. 15:00 Horní Heršpice - Svratka B 3:2 (1:1)
    So 21.04. 16:00 SK Obřany - Řečkovice 1:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Chrlice - Starý Lískovec 6:3 (2:2)
    Ne 22.04. 16:00 ČAFC 2011 - Medlánky B 4:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Lelekovice - Slovan Brno B 4:1 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Líšeň C - Řícmanice 0:5 (0:3)

    19.kolo

    So 28.04. 10:30 Bosonohy B - ČAFC 2011 5:2 (3:2)
    So 28.04. 10:30 Slovan Brno B - SK Obřany 3:3 (3:2)
    So 28.04. 16:00 Starý Lískovec - Horní Heršpice 1:5 (0:1)
    Ne 29.04. 13:30 Svratka B - Lelekovice 1:2 (1:2)
    Ne 29.04. 16:00 Start Brno B - Líšeň C 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Řícmanice - Chrlice 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Řečkovice - Medlánky B 2:3 (1:1)

    14.kolo

    Út 08.05. 10:00 Bosonohy B - Slovan Brno B 4:5 (3:4)
    Út 08.05. 16:30 ČAFC 2011 - Lelekovice 1:5 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 Chrlice - Medlánky B 2:2 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 Líšeň C - Řečkovice 0:2 (0:2)
    Út 08.05. 16:30 Start Brno B - Svratka B 1:3 (1:1)
    Út 08.05. 16:30 Řícmanice - Starý Lískovec 5:1 (2:0)
    Čt 10.05. 17:00 Horní Heršpice - SK Obřany 5:0 (3:0)

    21.kolo

    So 12.05. 10:30 Bosonohy B - Chrlice 2:2 (1:0)
    So 12.05. 10:30 Slovan Brno B - Řečkovice 8:5 (2:3)
    So 12.05. 16:30 Starý Lískovec - SK Obřany 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Líšeň C - ČAFC 2011 3:3 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Start Brno B - Horní Heršpice 2:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Řícmanice - Lelekovice 5:2 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 Svratka B - Medlánky B 10:0 (5:0)

    20.kolo

    So 05.05. 11:00 SK Obřany - Svratka B 0:6 (0:2)
    So 05.05. 16:30 ČAFC 2011 - Řečkovice 1:1 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Medlánky B - Slovan Brno B 1:4 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Horní Heršpice - Řícmanice 2:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Chrlice - Start Brno B 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Lelekovice - Starý Lískovec 5:1 (0:0)
    St 16.05. 17:30 Líšeň C - Bosonohy B 2:1 (1:1)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 ČAFC 2011 - Slovan Brno B 3:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Medlánky B - Starý Lískovec 2:3 (1:1)
    So 19.05. 16:30 SK Obřany - Řícmanice 1:1 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Horní Heršpice - Bosonohy B 3:2 (2:1)
    So 19.05. 16:30 Chrlice - Líšeň C 0:3 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Řečkovice - Svratka B 1:5 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Lelekovice - Start Brno B 3:0 (1:0)

    23.kolo

    So 26.05. 10:30 Bosonohy B - Lelekovice 0:6 (0:4)
    So 26.05. 16:30 Chrlice - ČAFC 2011 2:0 (2:0)
    So 26.05. 16:30 Starý Lískovec - Řečkovice 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 13:45 Start Brno B - SK Obřany 1:4 (1:4)
    Ne 27.05. 14:00 Svratka B - Slovan Brno B 12:0 (7:0)
    Ne 27.05. 16:00 Řícmanice - Medlánky B 6:3 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Líšeň C - Horní Heršpice 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 Slovan Brno B - Starý Lískovec 4:1 (1:1)
    So 02.06. 16:30 ČAFC 2011 - Svratka B 3:4 (0:4)
    So 02.06. 16:30 SK Obřany - Bosonohy B 1:3 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Horní Heršpice - Chrlice 4:2 (3:0)
    Ne 03.06. 16:30 Řečkovice - Řícmanice 4:3 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Start Brno B - Medlánky B 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Lelekovice - Líšeň C 2:3 (2:1)

    25.kolo

    Čt 07.06. 18:00 Horní Heršpice - ČAFC 2011 4:2 (2:0)
    So 09.06. 10:30 Bosonohy B - Medlánky B 5:2 (2:0)
    So 09.06. 16:00 Řícmanice - Slovan Brno B 4:2 (3:0)
    So 09.06. 16:30 Chrlice - Lelekovice 2:1 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Starý Lískovec - Svratka B 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Líšeň C - SK Obřany 2:2 (1:1)
    Ne 10.06. 16:30 Start Brno B - Řečkovice 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 16.06. 13:15 Řečkovice - Bosonohy B 2:6 (0:3)
    So 16.06. 14:15 SK Obřany - Chrlice 2:1 (0:1)
    So 16.06. 16:30 Start Brno B - Slovan Brno B 4:4 (3:2)
    So 16.06. 16:30 Medlánky B - Líšeň C 3:3 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Lelekovice - Horní Heršpice 2:2 (2:1)
    Ne 17.06. 16:30 ČAFC 2011 - Starý Lískovec 8:1 (3:0)
    Ne 17.06. 18:00 Svratka B - Řícmanice 4:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 101:32 60
    2. 26 17 4 5 69:46 55
    3. 26 14 5 7 73:44 47
    4. 26 13 6 7 86:54 45
    5. 26 13 5 8 80:51 44
    6. 26 11 5 10 55:61 38
    7. 26 9 9 8 45:54 36
    8. 26 10 6 10 69:80 36
    9. 26 8 5 13 50:71 29
    10. 26 6 7 13 44:65 25
    11. 26 6 7 13 38:62 25
    12. 26 8 1 17 49:73 25
    13. 26 6 5 15 52:95 23
    14. 26 6 4 16 63:86 22