Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 12166
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4115
    Týden:
    44
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 11:00 Křenovice B - Dražovice B 3:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Bošovice - Heršpice 2:2 (1:2)
    Ne 13.08. 16:30 Velešovice - Kroužek 6:0 (2:0)
    Ne 13.08. 16:30 Nížkovice - Zbýšov 2:2 (1:1)
    Ne 13.08. 16:30 Letonice B - Slavíkovice 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Němčany - Velešovice 0:2 (0:0)
    Ne 20.08. 15:00 Slavíkovice - Bošovice 2:2 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Heršpice - Křenovice B 5:2 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Zbýšov - Letonice B 3:1 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Kroužek - Lovčičky 1:5 (1:4)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Bošovice - Zbýšov 1:3 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Velešovice - Dražovice B 6:2 (3:1)
    Ne 27.08. 16:30 Lovčičky - Němčany 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Nížkovice - Kroužek 7:0 (5:0)
    Ne 27.08. 16:30 Heršpice - Slavíkovice 2:9 (1:4)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Němčany - Nížkovice 2:1 (2:1)
    Ne 03.09. 10:00 Dražovice B - Lovčičky 5:1 (3:1)
    Ne 03.09. 13:45 Kroužek - Letonice B 4:4 (4:1)
    Ne 03.09. 15:00 Slavíkovice - Křenovice B 2:2 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Zbýšov - Heršpice 7:6 (3:2)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Křenovice B - Velešovice 1:5 (1:3)
    So 09.09. 16:00 Nížkovice - Dražovice B 5:1 (3:0)
    So 09.09. 16:00 Bošovice - Kroužek 3:3 (1:1)
    Ne 10.09. 15:00 Slavíkovice - Zbýšov 2:5 (0:3)
    Ne 10.09. 16:00 Letonice B - Němčany 2:3 (1:2)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Němčany - Bošovice 1:3 (0:0)
    Ne 17.09. 10:00 Dražovice B - Letonice B 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 13:15 Kroužek - Heršpice 2:3 (0:3)
    Ne 17.09. 15:30 Velešovice - Lovčičky 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 16:00 Zbýšov - Křenovice B 4:1 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Křenovice B - Lovčičky 2:2 (2:2)
    So 23.09. 15:30 Bošovice - Dražovice B 7:1 (3:1)
    Ne 24.09. 15:00 Slavíkovice - Kroužek 1:1 (0:1)
    Ne 24.09. 15:30 Nížkovice - Velešovice 3:5 (3:1)
    Ne 24.09. 15:30 Heršpice - Němčany 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 14:00 Lovčičky - Nížkovice 1:3 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Němčany - Slavíkovice 5:3 (2:2)
    Ne 01.10. 10:00 Dražovice B - Heršpice 1:2 (1:0)
    Ne 01.10. 12:45 Kroužek - Zbýšov 2:9 (1:5)
    Ne 01.10. 15:00 Velešovice - Letonice B 4:1 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Křenovice B - Nížkovice 4:1 (2:1)
    So 07.10. 15:00 Bošovice - Velešovice 3:1 (3:1)
    Ne 08.10. 15:00 Letonice B - Lovčičky 4:2 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Slavíkovice - Dražovice B 6:1 (3:1)
    Ne 08.10. 15:00 Zbýšov - Němčany 3:0 (1:0)

    11.kolo

    Ne 08.10. 15:00 Velešovice - Heršpice 8:3 (4:1)
    Ne 15.10. 12:45 Kroužek - Křenovice B 4:2 (4:2)
    Ne 15.10. 15:00 Dražovice B - Zbýšov 2:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Lovčičky - Bošovice 0:4 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Nížkovice - Letonice B 6:1 (2:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Bošovice - Nížkovice 4:1 (2:0)
    Ne 22.10. 10:00 Křenovice B - Letonice B 1:1 (1:0)
    Ne 22.10. 12:15 Kroužek - Němčany 0:4 (0:2)
    Ne 22.10. 14:30 Heršpice - Lovčičky 0:4 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Slavíkovice - Velešovice 1:5 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Němčany - Křenovice B 6:0 (3:0)
    So 28.10. 14:00 Velešovice - Zbýšov 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 10:00 Dražovice B - Kroužek 11:1 (7:0)
    Ne 29.10. 14:00 Letonice B - Bošovice 2:2 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Nížkovice - Heršpice 3:0 (2:0)
    Út 08.05. 15:30 Lovčičky - Slavíkovice 6:3 (3:2)

    1.kolo

    So 04.11. 14:00 Bošovice - Křenovice B 5:2 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Slavíkovice - Nížkovice 1:2 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Zbýšov - Lovčičky 3:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Němčany - Dražovice B 6:4 (3:3)
    Ne 05.11. 14:00 Heršpice - Letonice B 1:3 (0:0)

    14.kolo

    13.04. 17:00 Letonice B - Heršpice 1:1 (1:1)
    27.04. 17:30 Dražovice B - Němčany 3:4 (2:0)
    Út 01.05. 16:00 Lovčičky - Zbýšov 2:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 Křenovice B - Bošovice 4:1 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Nížkovice - Slavíkovice 6:6 (3:2)

    15.kolo

    Ne 01.04. 10:00 Dražovice B - Křenovice B 7:2 (3:2)
    Ne 01.04. 15:30 Zbýšov - Nížkovice 2:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Slavíkovice - Letonice B 2:3 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Heršpice - Bošovice 3:4 (0:1)
    Út 01.05. 17:00 Kroužek - Velešovice 0:7 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Křenovice B - Heršpice 2:1 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Bošovice - Slavíkovice 2:2 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Letonice B - Zbýšov 2:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Lovčičky - Kroužek 2:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Velešovice - Němčany 3:2 (1:1)

    17.kolo

    Ne 15.04. 10:00 Dražovice B - Velešovice 2:3 (1:2)
    Ne 15.04. 13:30 Kroužek - Nížkovice 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:00 Slavíkovice - Heršpice 2:5 (0:4)
    Ne 15.04. 15:30 Němčany - Lovčičky 3:3 (2:1)
    Ne 15.04. 15:30 Zbýšov - Bošovice 4:1 (3:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Křenovice B - Slavíkovice 4:2 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Heršpice - Zbýšov 6:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Letonice B - Kroužek 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Nížkovice - Němčany 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Lovčičky - Dražovice B 7:2 (3:0)

    19.kolo

    Ne 08.04. 13:00 Dražovice B - Nížkovice 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 14:00 Kroužek - Bošovice 1:3 (1:2)
    Ne 29.04. 16:30 Velešovice - Křenovice B 7:1 (4:1)
    Ne 29.04. 16:30 Němčany - Letonice B 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Zbýšov - Slavíkovice 4:1 (1:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Křenovice B - Zbýšov 4:1 (3:1)
    So 05.05. 16:30 Heršpice - Kroužek 1:4 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Bošovice - Němčany 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:00 Lovčičky - Velešovice 0:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Letonice B - Dražovice B 5:1 (1:1)

    21.kolo

    Ne 13.05. 10:00 Dražovice B - Bošovice 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 14:00 Kroužek - Slavíkovice 3:2 (2:0)
    Ne 13.05. 16:00 Lovčičky - Křenovice B 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Velešovice - Nížkovice 6:1 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Němčany - Heršpice 7:3 (6:0)

    22.kolo

    Ne 20.05. 15:00 Slavíkovice - Němčany 5:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Zbýšov - Kroužek 5:2 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Heršpice - Dražovice B 2:2 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Letonice B - Velešovice 2:5 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Nížkovice - Lovčičky 3:4 (2:2)

    23.kolo

    Ne 27.05. 10:00 Dražovice B - Slavíkovice 4:2 (1:0)
    Ne 27.05. 10:30 Lovčičky - Letonice B 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Nížkovice - Křenovice B 2:3 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Velešovice - Bošovice 3:3 (3:1)
    Ne 27.05. 16:30 Němčany - Zbýšov 2:3 (0:2)

    24.kolo

    So 02.06. 10:00 Křenovice B - Kroužek 5:1 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Bošovice - Lovčičky 1:4 (1:1)
    Ne 03.06. 13:30 Letonice B - Nížkovice 3:3 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Zbýšov - Dražovice B 3:1 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Heršpice - Velešovice 0:6 (0:3)

    25.kolo

    So 09.06. 16:30 Němčany - Kroužek 5:3 (3:3)
    Ne 10.06. 16:00 Lovčičky - Heršpice 12:0 (5:0)
    Ne 10.06. 16:30 Letonice B - Křenovice B 2:3 (1:3)
    Ne 10.06. 16:30 Nížkovice - Bošovice 2:4 (2:1)
    Ne 10.06. 16:30 Velešovice - Slavíkovice 3:0 (1:0)

    26.kolo

    11.05. 17:30 Křenovice B - Němčany 4:1 (3:0)
    15.06. 18:00 Slavíkovice - Lovčičky 5:3 (2:2)
    So 16.06. 14:00 Kroužek - Dražovice B 8:2 (2:1)
    So 16.06. 15:00 Bošovice - Letonice B 7:0 (4:0)
    So 16.06. 16:30 Zbýšov - Velešovice 1:5 (1:3)
    Ne 17.06. 16:00 Heršpice - Nížkovice 8:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 1 1 99:27 61
    2. 22 14 2 6 68:47 44
    3. 22 11 7 4 65:41 40
    4. 22 10 3 9 53:63 33
    5. 22 9 5 8 64:52 32
    6. 22 10 2 10 56:53 32
    7. 22 7 6 9 41:54 27
    8. 22 7 3 12 56:60 24
    9. 22 7 3 12 56:84 24
    10. 22 6 4 12 46:88 22
    11. 22 4 6 12 60:71 18
    12. 22 5 2 15 53:77 17