Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. září 2019
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 12157
  • Návštěvy: 342/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17980
    Týden:
    342
    Dnes:
    65
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.08. 20:45 Arsenal - Leicester 4:3 (2:2)
    So 12.08. 13:30 Watford - Liverpool 3:3 (2:1)
    So 12.08. 16:00 Chelsea - Burnley 2:3 (0:3)
    So 12.08. 16:00 Crystal Palace - Huddersfield 0:3 (0:2)
    So 12.08. 16:00 Everton - Stoke 1:0 (1:0)
    So 12.08. 16:00 Southampton - Swansea 0:0 (0:0)
    So 12.08. 16:00 West Bromwich - Bournemouth 1:0 (1:0)
    So 12.08. 18:30 Brighton - Man City 0:2 (0:0)
    Ne 13.08. 14:30 Newcastle - Tottenham 0:2 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Man United - West Ham 4:0 (1:0)

    2.kolo

    So 19.08. 13:30 Swansea - Man United 0:4 (0:1)
    So 19.08. 16:00 Bournemouth - Watford 0:2 (0:0)
    So 19.08. 16:00 Burnley - West Bromwich 0:1 (0:0)
    So 19.08. 16:00 Leicester - Brighton 2:0 (1:0)
    So 19.08. 16:00 Liverpool - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 19.08. 16:00 Southampton - West Ham 3:2 (2:1)
    So 19.08. 18:30 Stoke - Arsenal 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 14:30 Huddersfield - Newcastle 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Tottenham - Chelsea 1:2 (0:1)
    Po 21.08. 21:00 Man City - Everton 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 26.08. 13:30 Bournemouth - Man City 1:2 (1:1)
    So 26.08. 16:00 Newcastle - West Ham 3:0 (1:0)
    So 26.08. 16:00 Watford - Brighton 0:0 (0:0)
    So 26.08. 16:00 Crystal Palace - Swansea 0:2 (0:1)
    So 26.08. 16:00 Huddersfield - Southampton 0:0 (0:0)
    So 26.08. 18:30 Man United - Leicester 2:0 (0:0)
    Ne 27.08. 14:30 Chelsea - Everton 2:0 (2:0)
    Ne 27.08. 14:30 West Bromwich - Stoke 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Tottenham - Burnley 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Liverpool - Arsenal 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 09.09. 13:30 Man City - Liverpool 5:0 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Southampton - Watford 0:2 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Leicester - Chelsea 1:2 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Everton - Tottenham 0:3 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Brighton - West Bromwich 3:1 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Arsenal - Bournemouth 3:0 (2:0)
    So 09.09. 18:30 Stoke - Man United 2:2 (1:1)
    Ne 10.09. 14:30 Burnley - Crystal Palace 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Swansea - Newcastle 0:1 (0:0)
    Po 11.09. 21:00 West Ham - Huddersfield 2:0 (0:0)

    5.kolo

    15.09. 21:00 Bournemouth - Brighton 2:1 (0:0)
    So 16.09. 13:30 Crystal Palace - Southampton 0:1 (0:1)
    So 16.09. 16:00 West Bromwich - West Ham 0:0 (0:0)
    So 16.09. 16:00 Watford - Man City 0:6 (0:3)
    So 16.09. 16:00 Newcastle - Stoke 2:1 (1:0)
    So 16.09. 16:00 Liverpool - Burnley 1:1 (1:1)
    So 16.09. 16:00 Huddersfield - Leicester 1:1 (0:0)
    So 16.09. 18:30 Tottenham - Swansea 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 14:30 Chelsea - Arsenal 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 17:00 Man United - Everton 4:0 (1:0)

    6.kolo

    So 23.09. 13:30 West Ham - Tottenham 2:3 (0:2)
    So 23.09. 16:00 Swansea - Watford 1:2 (0:1)
    So 23.09. 16:00 Stoke - Chelsea 0:4 (0:2)
    So 23.09. 16:00 Southampton - Man United 0:1 (0:1)
    So 23.09. 16:00 Man City - Crystal Palace 5:0 (1:0)
    So 23.09. 16:00 Everton - Bournemouth 2:1 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Burnley - Huddersfield 0:0 (0:0)
    So 23.09. 18:30 Leicester - Liverpool 2:3 (1:2)
    Ne 24.09. 17:00 Brighton - Newcastle 1:0 (0:0)
    Po 25.09. 21:00 Arsenal - West Bromwich 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 30.09. 13:30 Huddersfield - Tottenham 0:4 (0:3)
    So 30.09. 16:00 West Ham - Swansea 1:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 West Bromwich - Watford 2:2 (2:0)
    So 30.09. 16:00 Stoke - Southampton 2:1 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Man United - Crystal Palace 4:0 (1:0)
    So 30.09. 16:00 Bournemouth - Leicester 0:0 (0:0)
    So 30.09. 18:30 Chelsea - Man City 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 13:00 Arsenal - Brighton 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:15 Everton - Burnley 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 17:30 Newcastle - Liverpool 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 14.10. 13:30 Liverpool - Man United 0:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Man City - Stoke 7:2 (3:0)
    So 14.10. 16:00 Burnley - West Ham 1:1 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Crystal Palace - Chelsea 2:1 (2:1)
    So 14.10. 16:00 Tottenham - Bournemouth 1:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Swansea - Huddersfield 2:0 (1:0)
    So 14.10. 18:30 Watford - Arsenal 2:1 (0:1)
    Ne 15.10. 14:30 Brighton - Everton 1:1 (0:0)
    Ne 15.10. 17:00 Southampton - Newcastle 2:2 (0:1)
    Po 16.10. 21:00 Leicester - West Bromwich 1:1 (0:0)

    9.kolo

    20.10. 21:00 West Ham - Brighton 0:3 (0:2)
    So 21.10. 13:30 Chelsea - Watford 4:2 (1:1)
    So 21.10. 16:00 Huddersfield - Man United 2:1 (1:0)
    So 21.10. 16:00 Man City - Burnley 3:0 (1:0)
    So 21.10. 16:00 Newcastle - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    So 21.10. 16:00 Stoke - Bournemouth 1:2 (0:2)
    So 21.10. 16:00 Swansea - Leicester 1:2 (0:1)
    So 21.10. 18:30 Southampton - West Bromwich 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Everton - Arsenal 2:5 (1:1)
    Ne 22.10. 17:00 Tottenham - Liverpool 4:1 (3:1)

    10.kolo

    So 28.10. 13:30 Man United - Tottenham 1:0 (0:0)
    So 28.10. 16:00 Arsenal - Swansea 2:1 (0:1)
    So 28.10. 16:00 Watford - Stoke 0:1 (0:1)
    So 28.10. 16:00 Liverpool - Huddersfield 3:0 (0:0)
    So 28.10. 16:00 West Bromwich - Man City 2:3 (1:2)
    So 28.10. 16:00 Crystal Palace - West Ham 2:2 (0:2)
    So 28.10. 18:30 Bournemouth - Chelsea 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Brighton - Southampton 1:1 (0:1)
    Ne 29.10. 17:00 Leicester - Everton 2:0 (2:0)
    Po 30.10. 21:00 Burnley - Newcastle 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 04.11. 13:30 Stoke - Leicester 2:2 (1:1)
    So 04.11. 16:00 Huddersfield - West Bromwich 1:0 (1:0)
    So 04.11. 16:00 Newcastle - Bournemouth 0:1 (0:0)
    So 04.11. 16:00 Southampton - Burnley 0:1 (0:0)
    So 04.11. 16:00 Swansea - Brighton 0:1 (0:1)
    So 04.11. 18:30 West Ham - Liverpool 1:4 (0:2)
    Ne 05.11. 13:00 Tottenham - Crystal Palace 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 15:15 Man City - Arsenal 3:1 (1:0)
    Ne 05.11. 17:30 Chelsea - Man United 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 17:30 Everton - Watford 3:2 (0:0)

    12.kolo

    So 18.11. 13:30 Arsenal - Tottenham 2:0 (2:0)
    So 18.11. 16:00 Liverpool - Southampton 3:0 (2:0)
    So 18.11. 16:00 Leicester - Man City 0:2 (0:1)
    So 18.11. 16:00 Crystal Palace - Everton 2:2 (2:2)
    So 18.11. 16:00 Burnley - Swansea 2:0 (2:0)
    So 18.11. 16:00 Bournemouth - Huddersfield 4:0 (2:0)
    So 18.11. 16:00 West Bromwich - Chelsea 0:4 (0:3)
    So 18.11. 18:30 Man United - Newcastle 4:1 (2:1)
    Ne 19.11. 17:00 Watford - West Ham 2:0 (1:0)
    Po 20.11. 21:00 Brighton - Stoke 2:2 (1:2)

    13.kolo

    24.11. 21:00 West Ham - Leicester 1:1 (1:1)
    So 25.11. 16:00 Crystal Palace - Stoke 2:1 (0:0)
    So 25.11. 16:00 Man United - Brighton 1:0 (0:0)
    So 25.11. 16:00 Newcastle - Watford 0:3 (0:2)
    So 25.11. 16:00 Tottenham - West Bromwich 1:1 (0:1)
    So 25.11. 16:00 Swansea - Bournemouth 0:0 (0:0)
    So 25.11. 18:30 Liverpool - Chelsea 1:1 (0:0)
    Ne 26.11. 14:30 Southampton - Everton 4:1 (1:1)
    Ne 26.11. 15:00 Burnley - Arsenal 0:1 (0:0)
    Ne 26.11. 17:00 Huddersfield - Man City 1:2 (1:0)

    14.kolo

    Út 28.11. 20:45 Brighton - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    Út 28.11. 20:45 Leicester - Tottenham 2:1 (2:0)
    Út 28.11. 21:00 Watford - Man United 2:4 (0:3)
    Út 28.11. 21:00 West Bromwich - Newcastle 2:2 (1:0)
    St 29.11. 20:45 Chelsea - Swansea 1:0 (0:0)
    St 29.11. 20:45 Bournemouth - Burnley 1:2 (0:1)
    St 29.11. 20:45 Arsenal - Huddersfield 5:0 (1:0)
    St 29.11. 21:00 Everton - West Ham 4:0 (1:0)
    St 29.11. 21:00 Man City - Southampton 2:1 (0:0)
    St 29.11. 21:00 Stoke - Liverpool 0:3 (0:1)

    15.kolo

    So 02.12. 13:30 Chelsea - Newcastle 3:1 (2:1)
    So 02.12. 16:00 West Bromwich - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    So 02.12. 16:00 Watford - Tottenham 1:1 (1:1)
    So 02.12. 16:00 Stoke - Swansea 2:1 (2:1)
    So 02.12. 16:00 Leicester - Burnley 1:0 (1:0)
    So 02.12. 16:00 Everton - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 02.12. 16:00 Brighton - Liverpool 1:5 (0:2)
    So 02.12. 18:30 Arsenal - Man United 1:3 (0:2)
    Ne 03.12. 14:30 Bournemouth - Southampton 1:1 (1:0)
    Ne 03.12. 17:00 Man City - West Ham 2:1 (0:1)

    16.kolo

    So 09.12. 13:30 West Ham - Chelsea 1:0 (1:0)
    So 09.12. 16:00 Burnley - Watford 1:0 (1:0)
    So 09.12. 16:00 Crystal Palace - Bournemouth 2:2 (2:2)
    So 09.12. 16:00 Huddersfield - Brighton 2:0 (2:0)
    So 09.12. 16:00 Tottenham - Stoke 5:1 (1:0)
    So 09.12. 16:00 Swansea - West Bromwich 1:0 (0:0)
    So 09.12. 18:30 Newcastle - Leicester 2:3 (1:1)
    Ne 10.12. 13:00 Southampton - Arsenal 1:1 (1:0)
    Ne 10.12. 15:15 Liverpool - Everton 1:1 (1:0)
    Ne 10.12. 17:30 Man United - Man City 1:2 (1:1)

    17.kolo

    Út 12.12. 20:45 Burnley - Stoke 1:0 (0:0)
    Út 12.12. 21:00 Huddersfield - Chelsea 1:3 (0:2)
    Út 12.12. 21:00 Crystal Palace - Watford 2:1 (0:1)
    St 13.12. 20:45 Southampton - Leicester 1:4 (0:3)
    St 13.12. 20:45 Newcastle - Everton 0:1 (0:1)
    St 13.12. 20:45 Swansea - Man City 0:4 (0:2)
    St 13.12. 21:00 Man United - Bournemouth 1:0 (1:0)
    St 13.12. 21:00 West Ham - Arsenal 0:0 (0:0)
    St 13.12. 21:00 Liverpool - West Bromwich 0:0 (0:0)
    St 13.12. 21:00 Tottenham - Brighton 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 16.12. 13:30 Leicester - Crystal Palace 0:3 (0:2)
    So 16.12. 16:00 Watford - Huddersfield 1:4 (0:2)
    So 16.12. 16:00 Arsenal - Newcastle 1:0 (1:0)
    So 16.12. 16:00 Chelsea - Southampton 1:0 (1:0)
    So 16.12. 16:00 Brighton - Burnley 0:0 (0:0)
    So 16.12. 17:00 Stoke - West Ham 0:3 (0:1)
    So 16.12. 18:30 Man City - Tottenham 4:1 (1:0)
    Ne 17.12. 15:15 West Bromwich - Man United 1:2 (0:2)
    Ne 17.12. 17:30 Bournemouth - Liverpool 0:4 (0:3)
    Po 18.12. 21:00 Everton - Swansea 3:1 (1:1)

    19.kolo

    22.12. 20:45 Arsenal - Liverpool 3:3 (0:1)
    So 23.12. 13:30 Everton - Chelsea 0:0 (0:0)
    So 23.12. 16:00 Swansea - Crystal Palace 1:1 (0:0)
    So 23.12. 16:00 Stoke - West Bromwich 3:1 (2:0)
    So 23.12. 16:00 Southampton - Huddersfield 1:1 (1:0)
    So 23.12. 16:00 Man City - Bournemouth 4:0 (1:0)
    So 23.12. 16:00 Brighton - Watford 1:0 (0:0)
    So 23.12. 16:00 West Ham - Newcastle 2:3 (1:1)
    So 23.12. 18:30 Burnley - Tottenham 0:3 (0:1)
    So 23.12. 20:45 Leicester - Man United 2:2 (1:1)

    20.kolo

    Út 26.12. 13:30 Tottenham - Southampton 5:2 (2:0)
    Út 26.12. 16:00 Bournemouth - West Ham 3:3 (0:1)
    Út 26.12. 16:00 Watford - Leicester 2:1 (1:1)
    Út 26.12. 16:00 Man United - Burnley 2:2 (0:2)
    Út 26.12. 16:00 Chelsea - Brighton 2:0 (0:0)
    Út 26.12. 16:00 Huddersfield - Stoke 1:1 (1:0)
    Út 26.12. 16:00 West Bromwich - Everton 0:0 (0:0)
    Út 26.12. 18:30 Liverpool - Swansea 5:0 (1:0)
    St 27.12. 20:45 Newcastle - Man City 0:1 (0:1)
    Čt 28.12. 21:00 Crystal Palace - Arsenal 2:3 (0:1)

    21.kolo

    So 30.12. 16:00 Bournemouth - Everton 2:1 (1:0)
    So 30.12. 16:00 Watford - Swansea 1:2 (1:0)
    So 30.12. 16:00 Huddersfield - Burnley 0:0 (0:0)
    So 30.12. 16:00 Chelsea - Stoke 5:0 (3:0)
    So 30.12. 16:00 Liverpool - Leicester 2:1 (0:1)
    So 30.12. 16:00 Newcastle - Brighton 0:0 (0:0)
    So 30.12. 18:30 Man United - Southampton 0:0 (0:0)
    Ne 31.12. 13:00 Crystal Palace - Man City 0:0 (0:0)
    Ne 31.12. 17:30 West Bromwich - Arsenal 1:1 (0:0)
    Čt 04.01. 21:00 Tottenham - West Ham 1:1 (0:0)

    22.kolo

    Po 01.01. 13:30 Brighton - Bournemouth 2:2 (1:1)
    Po 01.01. 16:00 Burnley - Liverpool 1:2 (0:0)
    Po 01.01. 16:00 Leicester - Huddersfield 3:0 (0:0)
    Po 01.01. 16:00 Stoke - Newcastle 0:1 (0:0)
    Po 01.01. 18:30 Everton - Man United 0:2 (0:0)
    Út 02.01. 20:45 West Ham - West Bromwich 2:1 (0:1)
    Út 02.01. 20:45 Swansea - Tottenham 0:2 (0:1)
    Út 02.01. 20:45 Southampton - Crystal Palace 1:2 (1:0)
    Út 02.01. 21:00 Man City - Watford 3:1 (2:0)
    St 03.01. 20:45 Arsenal - Chelsea 2:2 (0:0)

    23.kolo

    So 13.01. 16:00 West Bromwich - Brighton 2:0 (1:0)
    So 13.01. 16:00 Crystal Palace - Burnley 1:0 (1:0)
    So 13.01. 16:00 Huddersfield - West Ham 1:4 (1:1)
    So 13.01. 16:00 Chelsea - Leicester 0:0 (0:0)
    So 13.01. 16:00 Watford - Southampton 2:2 (0:2)
    So 13.01. 16:00 Newcastle - Swansea 1:1 (0:0)
    So 13.01. 18:30 Tottenham - Everton 4:0 (1:0)
    Ne 14.01. 14:30 Bournemouth - Arsenal 2:1 (0:0)
    Ne 14.01. 17:00 Liverpool - Man City 4:3 (1:1)
    Po 15.01. 21:00 Man United - Stoke 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 20.01. 13:30 Brighton - Chelsea 0:4 (0:2)
    So 20.01. 16:00 Arsenal - Crystal Palace 4:1 (4:0)
    So 20.01. 16:00 Stoke - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 20.01. 16:00 West Ham - Bournemouth 1:1 (0:0)
    So 20.01. 16:00 Leicester - Watford 2:0 (0:0)
    So 20.01. 16:00 Everton - West Bromwich 1:1 (0:1)
    So 20.01. 16:00 Burnley - Man United 0:1 (0:0)
    So 20.01. 18:30 Man City - Newcastle 3:1 (1:0)
    Ne 21.01. 17:00 Southampton - Tottenham 1:1 (1:1)
    Po 22.01. 21:00 Swansea - Liverpool 1:0 (1:0)

    25.kolo

    Út 30.01. 20:45 Swansea - Arsenal 3:1 (1:1)
    Út 30.01. 20:45 West Ham - Crystal Palace 1:1 (1:1)
    Út 30.01. 21:00 Huddersfield - Liverpool 0:3 (0:2)
    St 31.01. 20:45 Southampton - Brighton 1:1 (0:1)
    St 31.01. 20:45 Newcastle - Burnley 1:1 (0:0)
    St 31.01. 20:45 Chelsea - Bournemouth 0:3 (0:0)
    St 31.01. 20:45 Everton - Leicester 2:1 (2:0)
    St 31.01. 21:00 Man City - West Bromwich 3:0 (1:0)
    St 31.01. 21:00 Stoke - Watford 0:0 (0:0)
    St 31.01. 21:00 Tottenham - Man United 2:0 (2:0)

    26.kolo

    So 03.02. 13:30 Burnley - Man City 1:1 (0:1)
    So 03.02. 16:00 West Bromwich - Southampton 2:3 (1:2)
    So 03.02. 16:00 Man United - Huddersfield 2:0 (0:0)
    So 03.02. 16:00 Leicester - Swansea 1:1 (1:0)
    So 03.02. 16:00 Brighton - West Ham 3:1 (1:1)
    So 03.02. 16:00 Bournemouth - Stoke 2:1 (0:1)
    So 03.02. 18:30 Arsenal - Everton 5:1 (4:0)
    Ne 04.02. 15:15 Crystal Palace - Newcastle 1:1 (0:1)
    Ne 04.02. 17:30 Liverpool - Tottenham 2:2 (1:0)
    Po 05.02. 21:00 Watford - Chelsea 4:1 (1:0)

    27.kolo

    So 10.02. 13:30 Tottenham - Arsenal 1:0 (1:0)
    So 10.02. 16:00 Everton - Crystal Palace 3:1 (0:0)
    So 10.02. 16:00 Swansea - Burnley 1:0 (0:0)
    So 10.02. 16:00 Stoke - Brighton 1:1 (0:1)
    So 10.02. 16:00 West Ham - Watford 2:0 (1:0)
    So 10.02. 18:30 Man City - Leicester 5:1 (1:1)
    Ne 11.02. 13:00 Huddersfield - Bournemouth 4:1 (2:1)
    Ne 11.02. 15:15 Newcastle - Man United 1:0 (0:0)
    Ne 11.02. 17:30 Southampton - Liverpool 0:2 (0:2)
    Po 12.02. 21:00 Chelsea - West Bromwich 3:0 (1:0)

    28.kolo

    So 24.02. 13:30 Leicester - Stoke 1:1 (0:1)
    So 24.02. 16:00 Liverpool - West Ham 4:1 (1:0)
    So 24.02. 16:00 West Bromwich - Huddersfield 1:2 (0:0)
    So 24.02. 16:00 Burnley - Southampton 1:1 (0:0)
    So 24.02. 16:00 Brighton - Swansea 4:1 (1:0)
    So 24.02. 16:00 Bournemouth - Newcastle 2:2 (0:2)
    So 24.02. 18:30 Watford - Everton 1:0 (0:0)
    Ne 25.02. 13:00 Crystal Palace - Tottenham 0:1 (0:0)
    Ne 25.02. 15:05 Man United - Chelsea 2:1 (1:1)
    Čt 01.03. 20:45 Arsenal - Man City 0:3 (0:3)

    29.kolo

    So 03.03. 13:30 Burnley - Everton 2:1 (0:1)
    So 03.03. 16:00 Watford - West Bromwich 1:0 (0:0)
    So 03.03. 16:00 Tottenham - Huddersfield 2:0 (1:0)
    So 03.03. 16:00 Leicester - Bournemouth 1:1 (0:1)
    So 03.03. 16:00 Swansea - West Ham 4:1 (2:0)
    So 03.03. 16:00 Southampton - Stoke 0:0 (0:0)
    So 03.03. 18:30 Liverpool - Newcastle 2:0 (1:0)
    Ne 04.03. 14:30 Brighton - Arsenal 2:1 (2:1)
    Ne 04.03. 17:00 Man City - Chelsea 1:0 (0:0)
    Po 05.03. 21:00 Crystal Palace - Man United 2:3 (1:0)

    30.kolo

    So 10.03. 13:30 Man United - Liverpool 2:1 (2:0)
    So 10.03. 16:00 West Bromwich - Leicester 1:4 (1:0)
    So 10.03. 16:00 Newcastle - Southampton 3:0 (2:0)
    So 10.03. 16:00 West Ham - Burnley 0:3 (0:0)
    So 10.03. 16:00 Huddersfield - Swansea 0:0 (0:0)
    So 10.03. 16:00 Everton - Brighton 2:0 (0:0)
    So 10.03. 18:30 Chelsea - Crystal Palace 2:1 (2:0)
    Ne 11.03. 14:30 Arsenal - Watford 3:0 (1:0)
    Ne 11.03. 17:00 Bournemouth - Tottenham 1:4 (1:1)
    Po 12.03. 21:00 Stoke - Man City 0:2 (0:1)

    31.kolo

    So 17.03. 16:00 Bournemouth - West Bromwich 2:1 (0:0)
    So 17.03. 16:00 Huddersfield - Crystal Palace 0:2 (0:1)
    So 17.03. 16:00 Stoke - Everton 1:2 (0:0)
    So 17.03. 18:30 Liverpool - Watford 5:0 (2:0)
    Čt 19.04. 20:45 Burnley - Chelsea 1:2 (0:1)
    Út 08.05. 20:45 Swansea - Southampton 0:1 (0:0)
    St 09.05. 20:45 Leicester - Arsenal 3:1 (1:0)
    St 09.05. 21:00 Tottenham - Newcastle 1:0 (0:0)
    St 09.05. 21:00 Man City - Brighton 3:1 (2:1)
    Čt 10.05. 20:45 West Ham - Man United 0:0 (0:0)

    32.kolo

    So 31.03. 13:30 Crystal Palace - Liverpool 1:2 (1:0)
    So 31.03. 16:00 West Ham - Southampton 3:0 (3:0)
    So 31.03. 16:00 West Bromwich - Burnley 1:2 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Watford - Bournemouth 2:2 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Newcastle - Huddersfield 1:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Man United - Swansea 2:0 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Brighton - Leicester 0:2 (0:0)
    So 31.03. 18:30 Everton - Man City 1:3 (0:3)
    Ne 01.04. 14:30 Arsenal - Stoke 3:0 (0:0)
    Ne 01.04. 17:00 Chelsea - Tottenham 1:3 (1:1)

    33.kolo

    So 07.04. 13:30 Everton - Liverpool 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:00 West Bromwich - Swansea 1:1 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Watford - Burnley 1:2 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Stoke - Tottenham 1:2 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Leicester - Newcastle 1:2 (0:1)
    So 07.04. 16:00 Brighton - Huddersfield 1:1 (1:1)
    So 07.04. 16:00 Bournemouth - Crystal Palace 2:2 (0:0)
    So 07.04. 18:30 Man City - Man United 2:3 (2:0)
    Ne 08.04. 15:15 Arsenal - Southampton 3:2 (2:1)
    Ne 08.04. 17:30 Chelsea - West Ham 1:1 (1:0)

    34.kolo

    So 14.04. 13:30 Southampton - Chelsea 2:3 (1:0)
    So 14.04. 16:00 Burnley - Leicester 2:1 (2:0)
    So 14.04. 16:00 Crystal Palace - Brighton 3:2 (3:2)
    So 14.04. 16:00 Huddersfield - Watford 1:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Swansea - Everton 1:1 (0:1)
    So 14.04. 18:30 Liverpool - Bournemouth 3:0 (1:0)
    So 14.04. 20:45 Tottenham - Man City 1:3 (1:2)
    Ne 15.04. 14:30 Newcastle - Arsenal 2:1 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Man United - West Bromwich 0:1 (0:0)
    Po 16.04. 21:00 West Ham - Stoke 1:1 (0:0)

    35.kolo

    Út 17.04. 20:45 Brighton - Tottenham 1:1 (0:0)
    St 18.04. 20:45 Bournemouth - Man United 0:2 (0:1)
    Čt 19.04. 20:45 Leicester - Southampton 0:0 (0:0)
    So 21.04. 13:30 West Bromwich - Liverpool 2:2 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Watford - Crystal Palace 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 14:30 Stoke - Burnley 1:1 (1:0)
    Ne 22.04. 14:30 Arsenal - West Ham 4:1 (0:0)
    Ne 22.04. 17:30 Man City - Swansea 5:0 (2:0)
    Po 23.04. 21:00 Everton - Newcastle 1:0 (0:0)
    St 09.05. 20:45 Chelsea - Huddersfield 1:1 (0:0)

    36.kolo

    So 28.04. 13:30 Liverpool - Stoke 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Burnley - Brighton 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Southampton - Bournemouth 2:1 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Newcastle - West Bromwich 0:1 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Huddersfield - Everton 0:2 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Crystal Palace - Leicester 5:0 (2:0)
    So 28.04. 18:30 Swansea - Chelsea 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 15:15 West Ham - Man City 1:4 (1:2)
    Ne 29.04. 17:30 Man United - Arsenal 2:1 (1:0)
    Po 30.04. 21:00 Tottenham - Watford 2:0 (1:0)

    37.kolo

    04.05. 21:00 Brighton - Man United 1:0 (0:0)
    So 05.05. 13:30 Stoke - Crystal Palace 1:2 (1:0)
    So 05.05. 16:00 West Bromwich - Tottenham 1:0 (0:0)
    So 05.05. 16:00 Watford - Newcastle 2:1 (2:0)
    So 05.05. 16:00 Leicester - West Ham 0:2 (0:1)
    So 05.05. 16:00 Bournemouth - Swansea 1:0 (1:0)
    So 05.05. 18:30 Everton - Southampton 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 14:30 Man City - Huddersfield 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:30 Chelsea - Liverpool 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:30 Arsenal - Burnley 5:0 (2:0)

    38.kolo

    Ne 13.05. 16:00 Burnley - Bournemouth 1:2 (1:0)
    Ne 13.05. 16:00 Tottenham - Leicester 5:4 (1:2)
    Ne 13.05. 16:00 Swansea - Stoke 1:2 (1:2)
    Ne 13.05. 16:00 Southampton - Man City 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:00 Newcastle - Chelsea 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:00 Man United - Watford 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:00 Liverpool - Brighton 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:00 Huddersfield - Arsenal 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:00 Crystal Palace - West Bromwich 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:00 West Ham - Everton 3:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 38 32 4 2 106:27 100
    2. 38 25 6 7 68:28 81
    3. 38 23 8 7 74:36 77
    4. 38 21 12 5 84:38 75
    5. 38 21 7 10 62:38 70
    6. 38 19 6 13 74:51 63
    7. 38 14 12 12 36:39 54
    8. 38 13 10 15 44:58 49
    9. 38 12 11 15 56:60 47
    10. 38 12 8 18 39:47 44
    11. 38 11 11 16 45:55 44
    12. 38 11 11 16 45:61 44
    13. 38 10 12 16 48:68 42
    14. 38 11 8 19 44:64 41
    15. 38 9 13 16 34:54 40
    16. 38 9 10 19 28:58 37
    17. 38 7 15 16 37:56 36
    18. 38 8 9 21 28:56 33
    19. 38 7 12 19 35:68 33
    20. 38 6 13 19 31:56 31