Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 12139
  • Návštěvy: 95/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9984
    Týden:
    95
    Dnes:
    14
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 10:00 Spoje Praha C - Čechie Uhřiněves B 3:0 (2:0)
    So 26.08. 10:30 Záběhlice - Klánovice B 0:5 (0:4)
    So 26.08. 10:30 D. Měcholupy - Štěrboholy B 8:3 (2:1)
    So 26.08. 17:00 Hrdlořezy B - Benice B 4:2 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 Běchovice - Kyje B 1:2 (0:0)

    2.kolo

    So 02.09. 10:30 Záběhlice - Hrdlořezy B 4:5 (3:2)
    So 02.09. 13:15 Benice B - Spoje Praha C 2:7 (1:2)
    So 02.09. 17:00 Klánovice B - Kyje B 9:4 (4:1)
    Ne 03.09. 16:00 Čechie Uhřiněves B - D. Měcholupy 0:6 (0:3)
    Ne 03.09. 19:00 Štěrboholy B - Běchovice 5:2 (0:0)

    3.kolo

    So 09.09. 10:30 D. Měcholupy - Benice B 11:1 (7:0)
    So 09.09. 11:00 Spoje Praha C - Záběhlice 2:0 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Hrdlořezy B - Klánovice B 0:4 (0:2)
    Ne 10.09. 17:00 Běchovice - Čechie Uhřiněves B 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Kyje B - Štěrboholy B 3:2 (2:1)

    4.kolo

    So 16.09. 10:30 Záběhlice - D. Měcholupy 2:5 (2:2)
    So 16.09. 13:15 Benice B - Běchovice 0:2 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Hrdlořezy B - Spoje Praha C 2:3 (1:2)
    Ne 17.09. 16:30 Klánovice B - Štěrboholy B 4:0 (3:0)
    Ne 17.09. 16:30 Čechie Uhřiněves B - Kyje B 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 23.09. 10:30 D. Měcholupy - Hrdlořezy B 9:1 (4:1)
    So 23.09. 11:00 Spoje Praha C - Klánovice B 2:0 (2:0)
    Ne 24.09. 16:30 Běchovice - Záběhlice 0:2 (0:1)
    Ne 24.09. 16:30 Kyje B - Benice B 8:2 (3:0)
    Ne 24.09. 17:00 Štěrboholy B - Čechie Uhřiněves B 5:5 (2:3)

    6.kolo

    Čt 28.09. 10:00 D. Měcholupy - Spoje Praha C 6:1 (1:3)
    Čt 28.09. 10:30 Záběhlice - Kyje B 0:8 (0:3)
    So 30.09. 16:30 Klánovice B - Čechie Uhřiněves B 10:1 (4:1)
    So 30.09. 16:30 Hrdlořezy B - Běchovice 8:1 (4:1)
    Ne 01.10. 17:00 Štěrboholy B - Benice B 4:0 (0:2)

    7.kolo

    So 07.10. 16:00 D. Měcholupy - Klánovice B 2:1 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Běchovice - Spoje Praha C 2:3 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Kyje B - Hrdlořezy B 13:0 (9:0)
    Ne 08.10. 16:00 Čechie Uhřiněves B - Benice B 12:2 (4:1)
    Ne 08.10. 17:00 Štěrboholy B - Záběhlice 0:5 (0:0)

    8.kolo

    So 14.10. 10:00 Spoje Praha C - Kyje B 4:1 (1:1)
    So 14.10. 10:30 Záběhlice - Čechie Uhřiněves B 2:6 (1:5)
    So 14.10. 10:30 D. Měcholupy - Běchovice 9:0 (5:0)
    So 14.10. 15:30 Klánovice B - Benice B 11:2 (5:0)
    So 14.10. 15:30 Hrdlořezy B - Štěrboholy B 2:1 (2:1)

    9.kolo

    Ne 22.10. 12:45 Benice B - Záběhlice 5:3 (2:3)
    Ne 22.10. 15:30 Běchovice - Klánovice B 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 D. Měcholupy - Kyje B 4:1 (0:1)
    Ne 22.10. 17:00 Štěrboholy B - Spoje Praha C 0:3 (0:2)
    Ne 22.10. 18:15 Čechie Uhřiněves B - Hrdlořezy B 5:1 (3:1)

    10.kolo

    So 07.04. 13:30 Benice B - Hrdlořezy B 1:3 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Klánovice B - Záběhlice 4:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Čechie Uhřiněves B - Spoje Praha C 1:6 (0:4)
    Ne 08.04. 16:30 Kyje B - Běchovice 3:0 (3:0)
    Ne 08.04. 17:00 Štěrboholy B - D. Měcholupy 3:4 (2:3)

    11.kolo

    So 14.04. 10:00 D. Měcholupy - Čechie Uhřiněves B 3:0 (1:0)
    So 14.04. 11:00 Spoje Praha C - Benice B 2:0 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Hrdlořezy B - Záběhlice 3:3 (2:1)
    Ne 15.04. 15:30 Běchovice - Štěrboholy B 5:1 (3:1)
    Ne 15.04. 17:00 Kyje B - Klánovice B 8:1 (3:0)

    12.kolo

    So 21.04. 10:30 Záběhlice - Spoje Praha C 1:5 (0:3)
    So 21.04. 13:30 Benice B - D. Měcholupy 3:6 (1:4)
    So 21.04. 16:00 Klánovice B - Hrdlořezy B 4:0 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Běchovice 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Štěrboholy B - Kyje B 0:3

    13.kolo

    So 28.04. 10:00 D. Měcholupy - Záběhlice 4:0 (1:0)
    So 28.04. 11:00 Spoje Praha C - Hrdlořezy B 6:0 (3:0)
    Ne 29.04. 16:00 Běchovice - Benice B 3:0 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Štěrboholy B - Klánovice B 2:3 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Kyje B - Čechie Uhřiněves B 11:1 (5:1)

    14.kolo

    So 05.05. 10:30 Záběhlice - Běchovice 1:2 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Klánovice B - Spoje Praha C 6:4 (2:2)
    So 05.05. 17:00 Hrdlořezy B - D. Měcholupy 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 13:30 Benice B - Kyje B 2:6 (1:4)
    Ne 06.05. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Štěrboholy B 3:0

    15.kolo

    So 12.05. 11:00 Spoje Praha C - D. Měcholupy 2:2 (1:0)
    So 12.05. 12:45 Benice B - Štěrboholy B 0:4 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Běchovice - Hrdlořezy B 0:5 (0:3)
    Ne 13.05. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Klánovice B 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Kyje B - Záběhlice 10:3 (6:1)

    16.kolo

    Čt 17.05. 18:00 Benice B - Čechie Uhřiněves B 3:0 (0:0)
    So 19.05. 10:00 Spoje Praha C - Běchovice 7:0 (4:0)
    So 19.05. 10:30 Záběhlice - Štěrboholy B 5:1 (3:1)
    So 19.05. 17:00 Klánovice B - D. Měcholupy 2:2 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Hrdlořezy B - Kyje B 3:10 (2:3)

    17.kolo

    So 26.05. 11:00 Kyje B - Spoje Praha C 6:0 (4:0)
    So 26.05. 12:45 Benice B - Klánovice B 1:5 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Čechie Uhřiněves B - Záběhlice 7:1 (3:0)
    Ne 27.05. 17:00 Štěrboholy B - Hrdlořezy B 1:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Běchovice - D. Měcholupy 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 02.06. 10:00 Spoje Praha C - Štěrboholy B 5:1 (5:0)
    So 02.06. 10:30 Záběhlice - Benice B 3:4 (1:0)
    So 02.06. 13:00 Hrdlořezy B - Čechie Uhřiněves B 1:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Klánovice B - Běchovice 2:1 (2:1)
    Ne 03.06. 15:00 Kyje B - D. Měcholupy 7:0 (5:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 15 2 1 84:27 47
    2. 18 15 0 3 107:32 45
    3. 18 14 1 3 75:31 43
    4. 18 14 1 3 65:30 43
    5. 18 6 3 9 39:69 21
    6. 18 6 0 12 24:53 18
    7. 18 5 2 11 43:63 17
    8. 18 3 2 13 33:61 11
    9. 18 3 1 14 36:76 10
    10. 18 3 0 15 30:94 9