Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. června 2018
svátek má Květa.
Hlavní menu
  • ID: 12138
  • Návštěvy: 327/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8886
    Týden:
    327
    Dnes:
    23
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 10:30 Újezd P4 C - Spartak Kbely B 0:5 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Dukla JM B - Koloděje 5:1 (2:1)
    Ne 27.08. 14:00 Spoje Praha B - AFK Malešice B 4:1 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 SK Praha 4 - Kunratice B 8:0 (6:0)
    Ne 27.08. 17:30 Academy - FA Praha 1:2 (1:2)
    Po 11.09. 19:00 Ambassadors - ST FJFI ČVUT 1:1

    2.kolo

    So 02.09. 17:00 Kunratice B - AFK Malešice B 5:1 (0:1)
    So 02.09. 17:00 FA Praha - Dukla JM B 2:1 (2:1)
    Ne 03.09. 12:45 ST FJFI ČVUT - Academy 0:10 (0:4)
    Ne 03.09. 17:00 Spartak Kbely B - Spoje Praha B 5:3 (2:2)
    Ne 03.09. 17:00 Koloděje - Újezd P4 C 4:1 (3:0)
    Ne 03.09. 17:00 SK Praha 4 - Ambassadors 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 09.09. 10:00 Ambassadors - Kunratice B 5:0 (2:0)
    So 09.09. 10:30 Újezd P4 C - FA Praha 3:5 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Dukla JM B - ST FJFI ČVUT 12:1 (6:0)
    Ne 10.09. 14:00 Spoje Praha B - Koloděje 0:6 (0:4)
    Ne 10.09. 17:00 Academy - SK Praha 4 0:1 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 AFK Malešice B - Spartak Kbely B 3:1 (1:0)

    4.kolo

    So 16.09. 10:00 Ambassadors - Academy 0:3 (0:1)
    So 16.09. 14:00 Koloděje - AFK Malešice B 3:0 (3:0)
    So 16.09. 16:30 Kunratice B - Spartak Kbely B 1:0 (1:0)
    Ne 17.09. 10:15 ST FJFI ČVUT - Újezd P4 C 1:2 (1:0)
    Ne 17.09. 10:30 FA Praha - Spoje Praha B 19:0 (9:0)
    Ne 17.09. 16:30 SK Praha 4 - Dukla JM B 6:1 (3:0)

    5.kolo

    So 23.09. 10:30 Újezd P4 C - SK Praha 4 3:0 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Dukla JM B - Ambassadors 8:0 (3:0)
    Ne 24.09. 13:30 Spoje Praha B - ST FJFI ČVUT 0:3 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 Academy - Kunratice B 15:0 (8:0)
    Ne 24.09. 16:30 AFK Malešice B - FA Praha 0:14 (0:9)
    Ne 24.09. 16:30 Spartak Kbely B - Koloděje 1:4 (0:3)

    6.kolo

    So 30.09. 10:00 Ambassadors - Újezd P4 C 1:3 (0:2)
    So 30.09. 16:30 FA Praha - Spartak Kbely B 9:0 (3:0)
    Ne 01.10. 10:15 Kunratice B - Koloděje 0:5 (0:3)
    Ne 01.10. 11:45 ST FJFI ČVUT - AFK Malešice B 11:0 (3:0)
    Ne 01.10. 16:30 SK Praha 4 - Spoje Praha B 15:0 (7:0)
    Ne 01.10. 16:30 Academy - Dukla JM B 8:1 (4:1)

    7.kolo

    So 07.10. 10:30 Újezd P4 C - Academy 1:8 (1:3)
    So 07.10. 16:00 Dukla JM B - Kunratice B 3:0 (2:0)
    Ne 08.10. 13:00 Spoje Praha B - Ambassadors 0:6 (0:4)
    Ne 08.10. 16:00 AFK Malešice B - SK Praha 4 0:13 (0:9)
    Ne 08.10. 16:00 Spartak Kbely B - ST FJFI ČVUT 1:2 (1:1)
    Ne 08.10. 16:00 Koloděje - FA Praha 3:10 (1:2)

    8.kolo

    So 14.10. 10:00 Ambassadors - AFK Malešice B 11:2 (3:2)
    So 14.10. 15:30 Kunratice B - FA Praha 2:8 (0:6)
    So 14.10. 15:30 Dukla JM B - Újezd P4 C 9:0 (5:0)
    Ne 15.10. 11:15 ST FJFI ČVUT - Koloděje 2:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Academy - Spoje Praha B 20:2 (9:1)
    Ne 15.10. 15:30 SK Praha 4 - Spartak Kbely B 2:3 (1:2)

    9.kolo

    So 21.10. 10:30 Újezd P4 C - Kunratice B 4:0 (2:0)
    So 21.10. 15:30 Spartak Kbely B - Ambassadors 8:1 (3:0)
    Ne 22.10. 12:30 Spoje Praha B - Dukla JM B 0:14 (0:6)
    Ne 22.10. 14:00 FA Praha - ST FJFI ČVUT 9:1 (5:1)
    Ne 22.10. 15:30 AFK Malešice B - Academy 1:10 (1:7)
    Ne 22.10. 15:30 Koloděje - SK Praha 4 3:5 (3:2)

    10.kolo

    So 28.10. 10:00 Ambassadors - Koloděje 1:3 (0:1)
    So 28.10. 10:15 Dukla JM B - AFK Malešice B 25:2 (13:0)
    So 28.10. 10:30 Újezd P4 C - Spoje Praha B 7:1 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Kunratice B - ST FJFI ČVUT 1:5 (0:3)
    Ne 29.10. 14:30 Academy - Spartak Kbely B 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 SK Praha 4 - FA Praha 1:1 (0:0)

    11.kolo

    Ne 05.11. 10:00 ST FJFI ČVUT - SK Praha 4 0:5 (0:3)
    Ne 05.11. 10:30 FA Praha - Ambassadors 8:0 (4:0)
    Ne 05.11. 14:00 Spoje Praha B - Kunratice B 0:3 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 AFK Malešice B - Újezd P4 C 3:8 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Spartak Kbely B - Dukla JM B 4:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Koloděje - Academy 4:6 (0:2)

    12.kolo

    So 24.03. 11:00 Kunratice B - SK Praha 4 0:6
    So 24.03. 13:30 ST FJFI ČVUT - Ambassadors 2:4
    So 24.03. 15:00 FA Praha - Academy 4:2
    Ne 25.03. 11:30 AFK Malešice B - Spoje Praha B 2:5 (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Spartak Kbely B - Újezd P4 C 6:2 (4:1)
    Ne 25.03. 19:00 Koloděje - Dukla JM B 0:6

    13.kolo

    Čt 29.03. 18:30 Újezd P4 C - Koloděje 4:3 (2:0)
    30.03. 16:30 Dukla JM B - FA Praha 2:3 (2:1)
    30.03. 19:00 Ambassadors - SK Praha 4 0:3 (0:3)
    Po 02.04. 16:30 AFK Malešice B - Kunratice B 3:2 (3:1)
    Po 02.04. 16:30 Spoje Praha B - Spartak Kbely B 1:5 (1:1)
    Po 02.04. 16:30 Academy - ST FJFI ČVUT 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 07.04. 13:30 ST FJFI ČVUT - Dukla JM B 2:6 (1:3)
    So 07.04. 16:30 FA Praha - Újezd P4 C 2:2 (1:2)
    Ne 08.04. 12:15 Kunratice B - Ambassadors 1:2 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 SK Praha 4 - Academy 2:5 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Koloděje - Spoje Praha B 1:1
    Ne 08.04. 16:30 Spartak Kbely B - AFK Malešice B 5:1 (2:0)

    15.kolo

    So 14.04. 10:30 Újezd P4 C - ST FJFI ČVUT 0:4 (0:0)
    Ne 15.04. 10:30 Dukla JM B - SK Praha 4 1:2 (0:2)
    Ne 15.04. 12:30 Academy - Ambassadors 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 14:00 Spoje Praha B - FA Praha 0:5 (0:4)
    Ne 15.04. 17:00 Spartak Kbely B - Kunratice B 9:0 (5:0)
    Ne 15.04. 17:00 AFK Malešice B - Koloděje 3:4 (3:2)

    16.kolo

    So 21.04. 10:00 Ambassadors - Dukla JM B 5:5 (3:2)
    So 21.04. 14:30 Kunratice B - Academy 1:17 (0:8)
    So 21.04. 17:00 FA Praha - AFK Malešice B 15:0 (6:0)
    Ne 22.04. 10:30 ST FJFI ČVUT - Spoje Praha B 4:0 (3:0)
    Ne 22.04. 17:00 SK Praha 4 - Újezd P4 C 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Koloděje - Spartak Kbely B 1:9 (1:1)

    17.kolo

    So 28.04. 10:30 Újezd P4 C - Ambassadors 4:3 (3:1)
    So 28.04. 17:00 Dukla JM B - Academy 6:4 (4:3)
    Ne 29.04. 17:00 Koloděje - Kunratice B 1:2 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Spartak Kbely B - FA Praha 1:3 (0:2)
    Ne 29.04. 17:00 AFK Malešice B - ST FJFI ČVUT 1:2 (0:0)
    Út 01.05. 14:00 Spoje Praha B - SK Praha 4 0:7 (0:3)

    18.kolo

    So 05.05. 10:00 Ambassadors - Spoje Praha B 6:1 (3:0)
    So 05.05. 14:30 Kunratice B - Dukla JM B 0:4 (0:3)
    So 05.05. 17:00 Academy - Újezd P4 C 8:2 (6:0)
    Ne 06.05. 10:30 ST FJFI ČVUT - Spartak Kbely B 4:4 (2:2)
    Ne 06.05. 14:00 FA Praha - Koloděje 14:1 (7:0)
    Ne 06.05. 17:00 SK Praha 4 - AFK Malešice B 8:0 (4:0)

    19.kolo

    So 12.05. 10:30 Újezd P4 C - Dukla JM B 1:8 (1:2)
    So 12.05. 17:00 FA Praha - Kunratice B 9:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Spartak Kbely B - SK Praha 4 3:7 (1:4)
    Ne 13.05. 14:00 Spoje Praha B - Academy 0:11 (0:6)
    Ne 13.05. 17:00 Koloděje - ST FJFI ČVUT 7:4 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 AFK Malešice B - Ambassadors 3:2 (2:2)

    20.kolo

    So 19.05. 10:00 Ambassadors - Spartak Kbely B 4:2 (1:2)
    So 19.05. 14:30 Kunratice B - Újezd P4 C 3:3 (3:2)
    So 19.05. 17:00 Dukla JM B - Spoje Praha B 11:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Academy - AFK Malešice B 4:1 (3:1)
    So 19.05. 17:00 SK Praha 4 - Koloděje 3:0k
    Ne 20.05. 10:30 ST FJFI ČVUT - FA Praha 0:7 (0:2)

    21.kolo

    So 26.05. 17:00 FA Praha - SK Praha 4 2:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Spartak Kbely B - Academy 2:4 (0:4)
    Ne 27.05. 12:30 ST FJFI ČVUT - Kunratice B 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 17:00 Koloděje - Ambassadors 6:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 AFK Malešice B - Dukla JM B 2:5 (0:3)
    Ne 27.05. 17:00 Spoje Praha B - Újezd P4 C 0:8 (0:3)

    22.kolo

    So 02.06. 10:00 Ambassadors - FA Praha 0:3 (0:2)
    So 02.06. 10:30 Újezd P4 C - AFK Malešice B 6:0 (4:0)
    So 02.06. 14:30 Kunratice B - Spoje Praha B 5:1 (2:0)
    So 02.06. 17:00 SK Praha 4 - ST FJFI ČVUT 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:30 Dukla JM B - Spartak Kbely B 7:1 (1:1)
    Ne 03.06. 12:30 Academy - Koloděje 5:0 (2:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 2 0 154:20 62
    2. 22 17 1 4 146:31 52
    3. 22 17 1 4 102:24 52
    4. 22 15 1 6 140:44 46
    5. 22 10 2 10 64:76 32
    6. 22 10 1 11 76:63 31
    7. 22 9 2 11 62:82 29
    8. 22 8 4 10 51:74 28
    9. 22 7 2 13 54:71 23
    10. 22 5 1 16 26:111 16
    11. 22 3 0 19 29:163 9
    12. 22 2 1 19 19:164 7