Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 20. září 2018
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 12136
  • Návštěvy: 68/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11841
    Týden:
    68
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 27.08. 14:00 JM Chodov B - Písnice 1:4 (1:2)
    Ne 27.08. 15:00 D. Počernice C - Junior Praha 0:9 (0:4)
    Ne 27.08. 16:00 Klánovice - Praga C 4:0 (3:0)
    Ne 27.08. 17:00 Hostivař B - Benice 8:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Šeberov - Újezd P4 B 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 02.09. 10:30 Benice - Šeberov 3:2 (1:2)
    So 02.09. 14:30 D. Počernice C - JM Chodov B 2:4 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Praga C - Junior Praha 0:5 (4:0)
    Ne 03.09. 17:00 Újezd P4 B - Dubeč B 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Písnice - Hostivař B 5:1 (1:1)

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 JM Chodov B - Junior Praha 0:8 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Klánovice - Újezd P4 B 3:1 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Hostivař B - D. Počernice C 9:0 (7:0)
    Ne 10.09. 17:00 Šeberov - Písnice 2:3 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Dubeč B - Benice 0:2 (0:1)

    4.kolo

    So 16.09. 10:30 Benice - Klánovice 3:4 (3:2)
    Ne 17.09. 14:00 Újezd P4 B - Praga C 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Písnice - Dubeč B 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 D. Počernice C - Šeberov 2:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 JM Chodov B - Hostivař B 0:3 (0:1)

    5.kolo

    So 23.09. 16:30 Klánovice - Písnice 4:2 (2:2)
    Ne 24.09. 14:15 Praga C - Benice 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Hostivař B - Junior Praha 4:1 (3:1)
    Ne 24.09. 16:30 Dubeč B - D. Počernice C 3:1 (0:1)
    Ne 24.09. 17:00 Šeberov - JM Chodov B 5:0 (2:0)

    6.kolo

    St 27.09. 19:00 Junior Praha - Újezd P4 B 4:0
    Ne 01.10. 16:30 Písnice - Praga C 6:0 (4:0)
    Ne 01.10. 16:30 D. Počernice C - Klánovice 2:10 (0:4)
    Ne 01.10. 16:30 JM Chodov B - Dubeč B 2:1 (1:1)
    Ne 01.10. 16:30 Hostivař B - Šeberov 5:1 (1:1)

    7.kolo

    Ne 08.10. 13:45 Praga C - D. Počernice C 4:2 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Dubeč B - Hostivař B 0:4 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Klánovice - JM Chodov B 13:1 (7:1)
    Ne 08.10. 16:00 Újezd P4 B - Benice 7:3 (3:3)
    Ne 08.10. 16:30 Šeberov - Junior Praha 1:4 (1:1)

    8.kolo

    13.10. 19:00 Junior Praha - Benice 9:1
    Ne 15.10. 15:30 Písnice - Újezd P4 B 4:2 (1:2)
    Ne 15.10. 15:30 JM Chodov B - Praga C 4:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:30 Hostivař B - Klánovice 4:2 (3:1)
    Ne 15.10. 16:00 Šeberov - Dubeč B 5:1 (3:1)

    9.kolo

    So 21.10. 11:00 Benice - Písnice 2:2 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Klánovice - Šeberov 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Dubeč B - Junior Praha 0:9 (0:3)
    Ne 22.10. 15:30 Újezd P4 B - D. Počernice C 8:1 (3:0)
    St 25.10. 19:00 Praga C - Hostivař B 0:8 (0:2)

    10.kolo

    27.10. 19:00 Junior Praha - Písnice 4:3 (1:1)
    So 28.10. 14:30 JM Chodov B - Újezd P4 B 0:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Dubeč B - Klánovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 15:30 Šeberov - Praga C 0:1 (0:0)
    Ne 12.11. 11:00 D. Počernice C - Benice odloženo

    11.kolo

    So 04.11. 10:30 Benice - JM Chodov B 10:2 (6:0)
    So 04.11. 14:00 Klánovice - Junior Praha 1:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Praga C - Dubeč B 1:1 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Újezd P4 B - Hostivař B 0:3 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Písnice - D. Počernice C 6:6 (4:2)

    12.kolo

    23.03. 19:30 Junior Praha - D. Počernice C 9:0
    So 24.03. 16:00 Benice - Hostivař B 1:3 (0:1)
    Ne 25.03. 10:00 Praga C - Klánovice 2:3 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Újezd P4 B - Šeberov 6:2 (3:1)
    Čt 12.04. 17:30 Písnice - JM Chodov B odloženo

    13.kolo

    St 28.03. 19:00 Šeberov - Benice 0:4 (0:3)
    Čt 29.03. 19:30 Junior Praha - Praga C 6:1 (3:1)
    30.03. 16:30 Dubeč B - Újezd P4 B 1:2 (0:0)
    Po 02.04. 16:30 Hostivař B - Písnice 4:1 (3:1)
    Po 02.04. 16:30 JM Chodov B - D. Počernice C 2:2 (2:1)

    14.kolo

    06.04. 19:30 Junior Praha - JM Chodov B 15:0 (8:0)
    So 07.04. 10:45 Benice - Dubeč B 6:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 D. Počernice C - Hostivař B 0:3 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Písnice - Šeberov 3:2 (1:2)
    Ne 08.04. 16:30 Újezd P4 B - Klánovice 4:2 (2:0)

    15.kolo

    So 14.04. 17:00 Klánovice - Benice 4:2 (1:1)
    So 14.04. 17:00 Dubeč B - Písnice 1:2 (1:2)
    Ne 15.04. 15:00 Praga C - Újezd P4 B 1:7 (0:4)
    Ne 15.04. 17:00 Šeberov - D. Počernice C 13:1 (7:1)
    Ne 15.04. 17:00 Hostivař B - JM Chodov B 8:0 (4:0)

    16.kolo

    So 21.04. 10:45 Benice - Praga C 2:2 (0:1)
    Ne 22.04. 17:00 Junior Praha - Hostivař B 3:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 JM Chodov B - Šeberov 2:3 (2:2)
    Ne 22.04. 17:00 D. Počernice C - Dubeč B 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Písnice - Klánovice 1:0 (0:0)

    17.kolo

    Čt 26.04. 19:00 Šeberov - Hostivař B 1:3
    So 28.04. 17:00 Klánovice - D. Počernice C 7:1 (4:1)
    Ne 29.04. 15:00 Praga C - Písnice 2:7 (1:3)
    Ne 29.04. 17:00 Újezd P4 B - Junior Praha 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Dubeč B - JM Chodov B 3:1 (1:1)

    18.kolo

    Čt 03.05. 19:30 Junior Praha - Šeberov 8:2
    Ne 06.05. 09:30 Benice - Újezd P4 B 3:2 (2:2)
    Ne 06.05. 17:00 Hostivař B - Dubeč B 6:0 (3:0)
    Ne 06.05. 17:00 JM Chodov B - Klánovice 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 D. Počernice C - Praga C 1:3 (1:2)

    19.kolo

    So 12.05. 10:00 Benice - Junior Praha 0:4 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Klánovice - Hostivař B 1:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Dubeč B - Šeberov 1:3 (0:3)
    Ne 13.05. 15:00 Praga C - JM Chodov B 3:1 (3:0)
    Ne 13.05. 17:00 Újezd P4 B - Písnice 7:3 (4:1)

    20.kolo

    18.05. 19:00 Junior Praha - Dubeč B 4:2 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Šeberov - Klánovice 1:2 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Hostivař B - Praga C 4:0 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 D. Počernice C - Újezd P4 B 0:3 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Písnice - Benice 6:1 (3:1)

    21.kolo

    So 26.05. 10:00 Benice - D. Počernice C 12:3 (6:0)
    So 26.05. 17:00 Klánovice - Dubeč B 6:0 (4:0)
    Ne 27.05. 15:00 Praga C - Šeberov 0:4 (0:2)
    Ne 27.05. 17:00 Písnice - Junior Praha 6:1 (6:0)
    Ne 27.05. 17:00 Újezd P4 B - JM Chodov B 10:0 (2:0)

    22.kolo

    01.06. 19:30 Junior Praha - Klánovice 7:1 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Dubeč B - Praga C 1:3 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Hostivař B - Újezd P4 B 4:2 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 JM Chodov B - Benice 2:3 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 D. Počernice C - Písnice 1:4 (1:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 0 2 86:19 54
    2. 20 16 1 3 111:24 49
    3. 20 13 3 4 73:44 42
    4. 20 13 2 5 72:34 41
    5. 20 12 0 8 67:38 36
    6. 20 8 3 9 59:62 27
    7. 20 7 2 11 28:66 23
    8. 20 7 0 13 50:53 21
    9. 20 3 4 13 18:59 13
    10. 20 3 1 16 24:102 10
    11. 20 0 4 16 26:113 4