Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. května 2018
svátek má Ivo.
Hlavní menu
  • ID: 12131
  • Návštěvy: 1944/3
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25649
    Týden:
    1944
    Dnes:
    595
    On-line:
    3

    1.kolo

    So 26.08. 10:15 Libuš - Újezd P4 0:6 (0:3)
    So 26.08. 10:15 Podolí - Vltavín B 2:1 (0:1)
    So 26.08. 10:30 Zličín - Cholupice 2:2 (1:1)
    So 26.08. 11:00 Modřany - Lipence 2:2 (2:0)
    So 26.08. 15:00 Zlíchov - Střešovice 1911 2:4 (2:1)
    So 26.08. 17:00 Radotín - 1999 Praha 2:2 (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Slivenec - Stodůlky 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 02.09. 11:00 Modřany - Zličín 2:1 (1:0)
    So 02.09. 14:00 Vltavín B - Slivenec 4:2 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Újezd P4 - Radotín 4:1 (3:1)
    Ne 03.09. 14:30 Stodůlky - Libuš 1:3 (1:1)
    Ne 03.09. 17:00 Lipence - 1999 Praha 1:2 (1:2)
    Ne 03.09. 17:00 Cholupice - Zlíchov 2:2 (1:0)
    Ne 03.09. 17:00 Střešovice 1911 - Podolí 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 09.09. 10:15 Libuš - Vltavín B 2:3 (2:1)
    So 09.09. 10:15 Podolí - Cholupice 4:0 (1:0)
    So 09.09. 10:30 Zličín - Lipence 2:2 (2:1)
    So 09.09. 15:00 Zlíchov - Modřany 1:1 (0:1)
    So 09.09. 17:00 1999 Praha - Újezd P4 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Stodůlky - Radotín 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Slivenec - Střešovice 1911 1:5 (1:3)

    4.kolo

    So 16.09. 10:30 Zličín - Zlíchov 8:2 (2:0)
    So 16.09. 11:00 Modřany - Podolí 0:3 (0:1)
    So 16.09. 14:00 Vltavín B - Radotín 4:0 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Střešovice 1911 - Libuš 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 14:00 Stodůlky - 1999 Praha 2:1 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Cholupice - Slivenec 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Lipence - Újezd P4 2:3 (0:2)

    5.kolo

    So 23.09. 10:15 Libuš - Cholupice 3:0 (1:0)
    So 23.09. 10:15 Podolí - Zličín 3:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Zlíchov - Lipence 0:3 (0:2)
    So 23.09. 16:30 Újezd P4 - Stodůlky 8:0 (5:0)
    So 23.09. 16:30 Radotín - Střešovice 1911 1:3 (0:0)
    So 23.09. 16:30 1999 Praha - Vltavín B 4:2 (1:0)
    Ne 24.09. 16:30 Slivenec - Modřany 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 30.09. 10:15 Střešovice 1911 - 1999 Praha 9:1 (3:1)
    So 30.09. 10:30 Zličín - Slivenec 6:1 (3:0)
    So 30.09. 11:00 Modřany - Libuš 2:0 (0:0)
    So 30.09. 14:00 Vltavín B - Újezd P4 2:3 (1:0)
    So 30.09. 15:00 Zlíchov - Podolí 1:1 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Lipence - Stodůlky 0:1 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Cholupice - Radotín 0:3 (0:0)

    7.kolo

    So 07.10. 10:15 Podolí - Lipence 4:2 (2:1)
    So 07.10. 10:15 Libuš - Zličín 1:1 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Újezd P4 - Střešovice 1911 1:1 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Radotín - Modřany 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 13:30 Stodůlky - Vltavín B 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Slivenec - Zlíchov 2:1 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 1999 Praha - Cholupice 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 14.10. 10:15 Podolí - Slivenec 4:2 (2:1)
    So 14.10. 10:30 Zličín - Radotín 1:4 (0:1)
    So 14.10. 11:00 Modřany - 1999 Praha 2:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Zlíchov - Libuš 1:1 (1:1)
    So 14.10. 17:00 Střešovice 1911 - Stodůlky 2:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Lipence - Vltavín B 2:7 (1:6)
    Ne 15.10. 15:30 Cholupice - Újezd P4 0:4 (0:2)

    9.kolo

    So 21.10. 10:15 Libuš - Podolí 0:5 (0:2)
    So 21.10. 14:00 Vltavín B - Střešovice 1911 4:2 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Újezd P4 - Modřany 9:1 (2:1)
    So 21.10. 15:30 1999 Praha - Zličín 0:4 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Radotín - Zlíchov 1:1 (1:1)
    Ne 22.10. 13:00 Stodůlky - Cholupice 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Slivenec - Lipence 2:2 (2:1)

    10.kolo

    So 28.10. 10:15 Podolí - Radotín 1:1 (1:0)
    So 28.10. 10:30 Zličín - Újezd P4 3:3 (2:1)
    So 28.10. 11:00 Modřany - Stodůlky 4:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Zlíchov - 1999 Praha 0:2 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Cholupice - Vltavín B 1:0 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Lipence - Střešovice 1911 2:4 (0:4)
    Ne 29.10. 14:30 Slivenec - Libuš 1:3 (0:0)

    11.kolo

    So 04.11. 10:15 Libuš - Lipence 5:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Újezd P4 - Zlíchov 3:1 (1:1)
    So 04.11. 14:00 1999 Praha - Podolí 0:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Radotín - Slivenec 0:2 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Vltavín B - Modřany 2:0 (0:0)
    So 04.11. 15:00 Střešovice 1911 - Cholupice 4:0 (1:0)
    Ne 05.11. 11:30 Stodůlky - Zličín 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 11.11. 10:15 Podolí - Újezd P4 3:2 (1:2)
    So 11.11. 10:15 Libuš - Radotín 0:1 (0:0)
    So 11.11. 10:30 Zličín - Vltavín B 5:2 (2:1)
    So 11.11. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 1:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Zlíchov - Stodůlky 5:4 (2:3)
    Ne 12.11. 14:00 Lipence - Cholupice 2:1 (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Slivenec - 1999 Praha 2:2 (1:0)

    13.kolo

    17.11. 13:30 Újezd P4 - Slivenec 6:2 (3:2)
    17.11. 13:35 Radotín - Lipence 1:2 (0:0)
    17.11. 16:00 1999 Praha - Libuš 2:4 (1:1)
    So 18.11. 11:00 Stodůlky - Podolí 1:2 (1:2)
    So 18.11. 13:00 Střešovice 1911 - Zličín 6:1 (3:0)
    So 18.11. 13:30 Cholupice - Modřany 1:1 (0:1)
    So 18.11. 14:00 Vltavín B - Zlíchov 5:2 (1:2)

    14.kolo

    So 24.03. 10:15 Střešovice 1911 - Zlíchov 5:0 (5:0)
    So 24.03. 15:00 1999 Praha - Radotín 0:4 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Újezd P4 - Libuš 6:0 (2:0)
    Ne 25.03. 12:00 Stodůlky - Slivenec 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Vltavín B - Podolí 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Lipence - Modřany 3:2 (3:2)
    Ne 25.03. 15:00 Cholupice - Zličín 3:1 (1:1)

    15.kolo

    30.03. 10:15 Podolí - Střešovice 1911 1:0 (1:0)
    30.03. 10:30 Zličín - Modřany 1:0 (0:0)
    30.03. 10:30 Radotín - Újezd P4 0:3 (0:1)
    Po 02.04. 16:30 1999 Praha - Lipence 2:3 (1:0)
    Po 02.04. 16:30 Zlíchov - Cholupice 3:3 (2:1)
    Po 02.04. 16:30 Slivenec - Vltavín B 2:0 (0:0)
    St 11.04. 18:00 Libuš - Stodůlky 3:0 (3:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 Střešovice 1911 - Slivenec 0:0 (0:0)
    So 07.04. 11:00 Modřany - Zlíchov 2:4 (1:2)
    So 07.04. 15:00 Vltavín B - Libuš 0:1 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Radotín - Stodůlky 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 14:00 Újezd P4 - 1999 Praha 7:0 (4:0)
    Ne 08.04. 16:30 Cholupice - Podolí 1:2 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Lipence - Zličín 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 10:15 Libuš - Střešovice 1911 2:1 (0:1)
    So 14.04. 10:15 Podolí - Modřany 2:0 (0:0)
    So 14.04. 13:30 Zlíchov - Zličín 1:1 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Radotín - Vltavín B 0:2 (0:1)
    So 14.04. 17:00 1999 Praha - Stodůlky 0:4 (0:1)
    So 14.04. 17:00 Újezd P4 - Lipence 4:1 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Slivenec - Cholupice 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Střešovice 1911 - Radotín 4:2 (2:0)
    So 21.04. 10:30 Zličín - Podolí 2:4 (2:0)
    So 21.04. 11:00 Modřany - Slivenec 1:0 (1:0)
    So 21.04. 15:00 Vltavín B - 1999 Praha 2:2 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Cholupice - Libuš 1:5 (0:4)
    Ne 22.04. 17:00 Lipence - Zlíchov 3:2 (1:1)
    Ne 22.04. 17:00 Stodůlky - Újezd P4 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 10:15 Podolí - Zlíchov 2:0 (1:0)
    So 28.04. 10:15 Libuš - Modřany 1:2 (0:1)
    So 28.04. 17:00 1999 Praha - Střešovice 1911 1:2 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Újezd P4 - Vltavín B 7:1 (4:0)
    So 28.04. 17:00 Radotín - Cholupice 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 17:00 Stodůlky - Lipence 3:0 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Slivenec - Zličín 0:3 (0:2)

    20.kolo

    So 05.05. 10:15 Střešovice 1911 - Újezd P4 0:0 (0:0)
    So 05.05. 10:30 Zličín - Libuš 3:0 (2:0)
    So 05.05. 11:00 Zlíchov - Slivenec 5:0 (0:0)
    So 05.05. 11:00 Modřany - Radotín 2:2 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Lipence - Podolí 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Vltavín B - Stodůlky 4:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Cholupice - 1999 Praha 2:3 (2:0)

    21.kolo

    So 12.05. 10:15 Libuš - Zlíchov 1:1 (1:1)
    So 12.05. 14:00 Vltavín B - Lipence 3:0 (2:0)
    So 12.05. 17:00 Radotín - Zličín 0:2 (0:1)
    So 12.05. 17:00 1999 Praha - Modřany 4:2 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Újezd P4 - Cholupice 13:0 (6:0)
    Ne 13.05. 17:00 Slivenec - Podolí 1:6 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Stodůlky - Střešovice 1911 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Podolí - Libuš 5:1 (2:1)
    So 19.05. 10:15 Střešovice 1911 - Vltavín B 5:0 (3:0)
    So 19.05. 10:30 Zličín - 1999 Praha 3:1 (2:1)
    So 19.05. 11:00 Modřany - Újezd P4 0:4 (0:3)
    So 19.05. 11:00 Zlíchov - Radotín 0:6 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Cholupice - Stodůlky 0:4 (0:2)
    Ne 20.05. 17:00 Lipence - Slivenec 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 26.05. 10:15 Střešovice 1911 - Lipence
    So 26.05. 10:15 Libuš - Slivenec
    So 26.05. 14:00 Vltavín B - Cholupice
    So 26.05. 17:00 1999 Praha - Zlíchov
    So 26.05. 17:00 Újezd P4 - Zličín
    So 26.05. 17:00 Radotín - Podolí
    Ne 27.05. 17:00 Stodůlky - Modřany

    24.kolo

    So 02.06. 10:15 Podolí - 1999 Praha
    So 02.06. 10:30 Zličín - Stodůlky
    So 02.06. 11:00 Modřany - Vltavín B
    So 02.06. 15:00 Zlíchov - Újezd P4
    Ne 03.06. 17:00 Slivenec - Radotín
    Ne 03.06. 17:00 Lipence - Libuš
    Ne 03.06. 17:00 Cholupice - Střešovice 1911

    25.kolo

    So 09.06. 10:15 Střešovice 1911 - Modřany
    So 09.06. 14:00 Vltavín B - Zličín
    So 09.06. 17:00 Újezd P4 - Podolí
    So 09.06. 17:00 1999 Praha - Slivenec
    So 09.06. 17:00 Radotín - Libuš
    Ne 10.06. 17:00 Cholupice - Lipence
    Ne 10.06. 17:00 Stodůlky - Zlíchov

    26.kolo

    So 16.06. 10:15 Libuš - 1999 Praha
    So 16.06. 10:15 Podolí - Stodůlky
    So 16.06. 10:30 Zličín - Střešovice 1911
    So 16.06. 11:00 Modřany - Cholupice
    So 16.06. 15:00 Zlíchov - Vltavín B
    So 16.06. 17:00 Lipence - Radotín
    So 16.06. 17:00 Slivenec - Újezd P4
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 19 3 0 59:15 60
    2. 22 17 3 2 98:20 54
    3. 22 13 4 5 60:21 43
    4. 22 9 6 7 51:39 33
    5. 22 10 1 11 48:46 31
    6. 22 10 1 11 32:40 31
    7. 22 9 3 10 36:46 30
    8. 22 7 5 10 37:35 26
    9. 22 7 5 10 27:42 26
    10. 22 7 3 12 33:60 24
    11. 22 6 4 12 33:54 22
    12. 22 5 5 12 25:53 20
    13. 22 3 8 11 35:60 17
    14. 22 4 5 13 21:64 17