Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. června 2018
svátek má Pavla.
Hlavní menu
  • ID: 12130
  • Návštěvy: 1528/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33047
    Týden:
    1528
    Dnes:
    50
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 26.08. 10:15 Březíněves - Dubeč 3:0 (0:0)
    So 26.08. 10:30 Hostivař - FK Union 2:1 (1:0)
    So 26.08. 10:30 Praga - Štěrboholy 1:3 (1:2)
    So 26.08. 10:30 Troja - Vyšehrad B 3:7 (3:4)
    So 26.08. 17:00 Čechie Uhřiněves - FC Háje 2:1 (2:1)
    Ne 27.08. 17:00 Bohnice - Kolovraty 2:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Újezd nad Lesy B - Kunratice 1:2 (0:2)

    2.kolo

    So 02.09. 14:00 Vyšehrad B - Praga 5:0 (4:0)
    So 02.09. 17:00 Újezd nad Lesy B - Březíněves 0:7 (0:4)
    So 02.09. 17:00 Dubeč - Bohnice 1:4 (0:2)
    So 02.09. 17:00 Kolovraty - FC Háje 1:2 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Čechie Uhřiněves - Troja 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Kunratice - FK Union 2:2 (1:1)
    Ne 03.09. 17:00 Štěrboholy - Hostivař 3:4 (2:3)

    3.kolo

    So 09.09. 10:15 Březíněves - Kunratice 5:2 (3:1)
    So 09.09. 10:30 Hostivař - Vyšehrad B 2:3 (0:1)
    So 09.09. 10:30 Praga - Čechie Uhřiněves 0:2 (0:1)
    So 09.09. 10:30 FC Háje - Dubeč 3:2 (2:0)
    So 09.09. 15:30 FK Union - Štěrboholy 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Troja - Kolovraty 1:2 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Bohnice - Újezd nad Lesy B 2:0 (2:0)

    4.kolo

    So 16.09. 10:15 Březíněves - Bohnice 5:2 (2:1)
    So 16.09. 16:30 Dubeč - Troja 0:4 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Kolovraty - Praga 4:1 (2:0)
    So 16.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Hostivař 3:1 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Újezd nad Lesy B - FC Háje 2:2 (2:1)
    Ne 17.09. 14:00 Vyšehrad B - FK Union 5:4 (2:1)
    Ne 17.09. 16:30 Kunratice - Štěrboholy 7:0 (4:0)

    5.kolo

    22.09. 19:00 Štěrboholy - Vyšehrad B 1:1 (0:0)
    So 23.09. 10:30 Praga - Dubeč 5:0 (1:0)
    So 23.09. 10:30 Troja - Újezd nad Lesy B 4:1 (2:1)
    So 23.09. 10:30 FC Háje - Březíněves 0:1 (0:0)
    So 23.09. 10:30 Hostivař - Kolovraty 4:1 (0:1)
    So 23.09. 13:30 FK Union - Čechie Uhřiněves 2:2 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Bohnice - Kunratice 2:1 (2:1)

    6.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Březíněves - Troja 4:3 (2:1)
    So 30.09. 16:30 Kolovraty - FK Union 5:1 (3:1)
    So 30.09. 16:30 Čechie Uhřiněves - Štěrboholy 1:1 (0:0)
    So 30.09. 16:30 Dubeč - Hostivař 0:5 (0:3)
    Ne 01.10. 16:30 Kunratice - Vyšehrad B 5:3 (3:2)
    Ne 01.10. 16:30 Bohnice - FC Háje 4:1 (1:0)
    Ne 01.10. 16:30 Újezd nad Lesy B - Praga 0:0 (0:0)

    7.kolo

    06.10. 19:00 Štěrboholy - Kolovraty 5:1 (2:1)
    So 07.10. 10:30 Troja - Bohnice 2:4 (2:1)
    So 07.10. 10:30 FC Háje - Kunratice 5:1 (2:0)
    So 07.10. 10:30 Praga - Březíněves 0:2 (0:1)
    So 07.10. 10:30 Hostivař - Újezd nad Lesy B 1:0 (1:0)
    So 07.10. 13:30 FK Union - Dubeč 5:2 (0:1)
    So 07.10. 14:00 Vyšehrad B - Čechie Uhřiněves 8:0 (4:0)

    8.kolo

    So 14.10. 10:15 Březíněves - Hostivař 1:5 (1:2)
    So 14.10. 10:30 FC Háje - Troja 2:3 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Újezd nad Lesy B - FK Union 0:2 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Kolovraty - Vyšehrad B 7:7 (3:5)
    So 14.10. 15:30 Dubeč - Štěrboholy 0:6 (0:4)
    Ne 15.10. 15:30 Kunratice - Čechie Uhřiněves 5:2 (3:0)
    Ne 15.10. 15:30 Bohnice - Praga 3:1

    9.kolo

    20.10. 19:00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy B 1:1 (0:1)
    So 21.10. 10:30 Hostivař - Bohnice 1:0 (1:0)
    So 21.10. 10:30 Troja - Kunratice 6:2 (3:0)
    So 21.10. 10:30 Praga - FC Háje 1:0 (1:0)
    So 21.10. 13:30 FK Union - Březíněves 2:3 (2:1)
    So 21.10. 14:00 Vyšehrad B - Dubeč 1:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Čechie Uhřiněves - Kolovraty 0:2 (0:2)

    10.kolo

    So 28.10. 10:15 Březíněves - Štěrboholy 2:1 (1:0)
    So 28.10. 10:30 FC Háje - Hostivař 0:4 (0:0)
    So 28.10. 10:30 Troja - Praga 3:4 (1:2)
    So 28.10. 14:30 Újezd nad Lesy B - Vyšehrad B 1:3 (1:2)
    Ne 29.10. 14:30 Bohnice - FK Union 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Dubeč - Čechie Uhřiněves 3:3 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Kunratice - Kolovraty 3:7 (1:3)

    11.kolo

    03.11. 19:00 Štěrboholy - Bohnice 2:1 (1:1)
    So 04.11. 10:30 Hostivař - Troja 8:0 (3:0)
    So 04.11. 10:30 Praga - Kunratice 4:3 (2:1)
    So 04.11. 10:45 FK Union - FC Háje 2:2 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Kolovraty - Dubeč 1:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Čechie Uhřiněves - Újezd nad Lesy B 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Vyšehrad B - Březíněves 5:1 (1:0)

    12.kolo

    So 11.11. 10:15 Březíněves - Čechie Uhřiněves 4:1 (1:1)
    So 11.11. 10:30 FC Háje - Štěrboholy 1:7 (0:3)
    So 11.11. 10:30 Troja - FK Union 0:3 (0:2)
    So 11.11. 14:00 Kunratice - Dubeč 5:1 (3:0)
    So 11.11. 14:00 Praga - Hostivař 2:2 (1:1)
    Ne 12.11. 14:00 Újezd nad Lesy B - Kolovraty 3:0 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Bohnice - Vyšehrad B 1:5 (0:0)

    13.kolo

    Čt 16.11. 19:00 Štěrboholy - Troja 3:1 (2:1)
    17.11. 10:45 FK Union - Praga 1:2 (0:1)
    17.11. 13:00 Kolovraty - Březíněves 0:1 (0:1)
    17.11. 13:30 Vyšehrad B - FC Háje 4:0 (0:0)
    17.11. 13:30 Čechie Uhřiněves - Bohnice 3:2 (1:2)
    So 18.11. 10:30 Hostivař - Kunratice 0:1 (0:1)
    Ne 19.11. 13:30 Dubeč - Újezd nad Lesy B 1:3 (0:1)

    14.kolo

    23.03. 19:00 Štěrboholy - Praga 0:2 (0:0)
    So 24.03. 10:45 FK Union - Hostivař 0:6 (0:6)
    So 24.03. 15:00 Kolovraty - Bohnice 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 13:30 Kunratice - Újezd nad Lesy B 5:1 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Vyšehrad B - Troja 6:0 (5:0)
    Ne 25.03. 15:00 Dubeč - Březíněves 0:5 (0:2)
    Ne 25.03. 16:45 FC Háje - Čechie Uhřiněves 4:3 (3:1)

    15.kolo

    Čt 29.03. 20:00 Praga - Vyšehrad B 0:5 (0:2)
    30.03. 10:15 Březíněves - Újezd nad Lesy B 4:0 (0:0)
    30.03. 10:30 FC Háje - Kolovraty 4:2 (1:1)
    30.03. 10:30 Troja - Čechie Uhřiněves 1:1 (0:0)
    So 31.03. 10:30 Hostivař - Štěrboholy 0:2 (0:0)
    Po 02.04. 16:00 FK Union - Kunratice 2:0 (0:0)
    Po 02.04. 16:30 Bohnice - Dubeč 0:0 (0:0)

    16.kolo

    06.04. 19:00 Štěrboholy - FK Union 3:1 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Vyšehrad B - Hostivař 1:5 (1:2)
    So 07.04. 16:30 Kolovraty - Troja 4:0 (3:0)
    So 07.04. 16:30 Dubeč - FC Háje 1:7 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Újezd nad Lesy B - Bohnice 1:1 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Čechie Uhřiněves - Praga 3:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Kunratice - Březíněves 2:2 (0:2)

    17.kolo

    So 14.04. 10:30 Praga - Kolovraty 2:0 (1:0)
    So 14.04. 10:30 Hostivař - Čechie Uhřiněves 2:1 (2:0)
    So 14.04. 10:30 Štěrboholy - Kunratice 3:0 (2:0)
    So 14.04. 10:30 FC Háje - Újezd nad Lesy B 2:0 (2:0)
    So 14.04. 10:45 FK Union - Vyšehrad B 0:3 (0:2)
    Ne 15.04. 17:00 Troja - Dubeč 5:2 (2:1)
    Ne 15.04. 17:00 Bohnice - Březíněves 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 10:15 Březíněves - FC Háje 4:2 (4:2)
    So 21.04. 17:00 Dubeč - Praga 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Újezd nad Lesy B - Troja 3:0 (3:0)
    So 21.04. 17:00 Kolovraty - Hostivař 1:6 (0:5)
    Ne 22.04. 15:00 Vyšehrad B - Štěrboholy 6:0 (3:0)
    Ne 22.04. 17:00 Kunratice - Bohnice 2:1 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Čechie Uhřiněves - FK Union 1:0 (0:0)

    19.kolo

    27.04. 19:00 Štěrboholy - Čechie Uhřiněves 1:1 (0:0)
    So 28.04. 10:30 FC Háje - Bohnice 3:1 (2:0)
    So 28.04. 10:30 Troja - Březíněves 1:1 (0:1)
    So 28.04. 10:30 Hostivař - Dubeč 9:1 (5:1)
    So 28.04. 10:30 Praga - Újezd nad Lesy B 0:0 (0:0)
    So 28.04. 10:45 FK Union - Kolovraty 0:1 (0:0)
    So 28.04. 14:00 Vyšehrad B - Kunratice 5:0 (2:0)

    20.kolo

    So 05.05. 10:00 Čechie Uhřiněves - Vyšehrad B 1:6 (0:1)
    So 05.05. 10:15 Březíněves - Praga 8:1 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Kolovraty - Štěrboholy 7:1 (5:0)
    So 05.05. 17:00 Dubeč - FK Union 4:1 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Bohnice - Troja 3:5 (2:1)
    Ne 06.05. 17:00 Kunratice - FC Háje 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Hostivař 1:3 (0:1)

    21.kolo

    11.05. 19:00 Štěrboholy - Dubeč 1:0 (0:0)
    So 12.05. 10:30 Praga - Bohnice 2:5 (2:3)
    So 12.05. 10:30 Hostivař - Březíněves 1:1 (1:1)
    So 12.05. 10:45 FK Union - Újezd nad Lesy B 0:0 (0:0)
    So 12.05. 14:00 Vyšehrad B - Kolovraty 6:1 (3:0)
    So 12.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Kunratice 1:3 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Troja - FC Háje 5:2 (3:2)

    22.kolo

    So 19.05. 10:15 Březíněves - FK Union 2:3 (0:1)
    So 19.05. 10:30 FC Háje - Praga 1:0 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Újezd nad Lesy B - Štěrboholy 3:2 (2:2)
    So 19.05. 17:00 Kolovraty - Čechie Uhřiněves 3:1 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Dubeč - Vyšehrad B 0:9 (0:4)
    Ne 20.05. 17:00 Bohnice - Hostivař 0:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Kunratice - Troja 5:5 (2:1)

    23.kolo

    25.05. 19:00 Štěrboholy - Březíněves 3:2 (2:1)
    So 26.05. 10:30 Hostivař - FC Háje 5:1 (3:1)
    So 26.05. 10:30 Praga - Troja 1:1 (1:1)
    So 26.05. 10:45 FK Union - Bohnice 3:0 (0:0)
    So 26.05. 14:00 Vyšehrad B - Újezd nad Lesy B 6:1 (3:1)
    So 26.05. 17:00 Kolovraty - Kunratice 1:9 (0:3)
    Ne 27.05. 17:00 Čechie Uhřiněves - Dubeč 4:1 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 FC Háje - FK Union 5:0 (1:0)
    So 02.06. 13:00 Troja - Hostivař 1:3 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Újezd nad Lesy B - Čechie Uhřiněves 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 10:30 Březíněves - Vyšehrad B 0:4 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Bohnice - Štěrboholy 3:2 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kunratice - Praga 2:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Dubeč - Kolovraty 2:1 (1:0)

    25.kolo

    08.06. 19:00 Štěrboholy - FC Háje 2:6 (0:3)
    So 09.06. 10:30 Hostivař - Praga 1:1 (1:1)
    So 09.06. 10:45 FK Union - Troja 0:7 (0:3)
    So 09.06. 14:00 Vyšehrad B - Bohnice 6:1 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Kolovraty - Újezd nad Lesy B 2:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Dubeč - Kunratice 2:6 (1:3)
    Ne 10.06. 17:00 Čechie Uhřiněves - Březíněves 5:2 (2:1)

    26.kolo

    15.06. 18:00 Březíněves - Kolovraty 1:2 (0:2)
    So 16.06. 10:30 Kunratice - Hostivař 2:2 (1:1)
    So 16.06. 10:30 Praga - FK Union 2:1 (2:0)
    So 16.06. 10:30 FC Háje - Vyšehrad B 0:6 (0:4)
    So 16.06. 14:00 Bohnice - Čechie Uhřiněves 2:2 (0:1)
    So 16.06. 15:00 Troja - Štěrboholy 2:5 (1:3)
    So 16.06. 15:00 Újezd nad Lesy B - Dubeč 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 2 2 126:34 68
    2. 26 18 4 4 84:28 58
    3. 26 15 3 8 71:47 48
    4. 26 13 4 9 77:64 43
    5. 26 12 4 10 58:56 40
    6. 26 11 4 11 48:52 37
    7. 26 11 3 12 57:64 36
    8. 26 11 2 13 56:65 35
    9. 26 9 6 11 45:56 33
    10. 26 9 5 12 34:55 32
    11. 26 9 4 13 64:76 31
    12. 26 7 4 15 39:61 25
    13. 26 5 6 15 24:53 21
    14. 26 3 3 20 25:97 12