Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. listopadu 2017
svátek má Klement.
Hlavní menu
  • ID: 12129
  • Návštěvy: 2504/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26174
    Týden:
    2504
    Dnes:
    74
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 ČAFC Praha - Motorlet Praha B 1:1 (0:1)
    So 12.08. 10:30 Union Vršovice - Dukla JM 0:2 (0:0)
    So 12.08. 15:00 Královice - Uhelné sklady 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Př. Kopanina - Újezd nad Lesy 2:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Dolní Chabry - ABC Braník 0:7 (0:2)
    Ne 13.08. 15:00 Třeboradice - Admira Praha B 4:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Zbraslav - Tempo 0:2 (0:2)
    Ne 13.08. 17:00 Ďáblice - Hor. Měcholupy 0:1 (0:1)

    2.kolo

    18.08. 18:00 Uhelné sklady - Dolní Chabry 2:2 (2:0)
    So 19.08. 10:15 Hor. Měcholupy - Př. Kopanina 2:2 (1:1)
    So 19.08. 14:30 Tempo - Dukla JM 1:2 (0:2)
    So 19.08. 17:00 ABC Braník - Union Vršovice 1:1 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Újezd nad Lesy - Královice 2:1 (2:1)
    Ne 20.08. 17:00 Motorlet Praha B - Ďáblice 2:2 (1:2)
    Ne 20.08. 17:00 Třeboradice - ČAFC Praha 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Zbraslav - Admira Praha B 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 ČAFC Praha - Zbraslav 1:4 (1:1)
    So 26.08. 10:30 Union Vršovice - Uhelné sklady 1:0 (0:0)
    So 26.08. 10:30 Dukla JM - ABC Braník 2:4 (0:2)
    So 26.08. 15:00 Královice - Hor. Měcholupy 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Př. Kopanina - Motorlet Praha B 3:1 (3:1)
    So 26.08. 17:00 Dolní Chabry - Újezd nad Lesy 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 15:00 Admira Praha B - Tempo 1:2 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Ďáblice - Třeboradice 1:1 (0:1)

    4.kolo

    01.09. 18:00 Uhelné sklady - Dukla JM 0:1 (0:1)
    So 02.09. 10:15 Hor. Měcholupy - Dolní Chabry 3:0 (1:0)
    So 02.09. 10:15 Třeboradice - Př. Kopanina 4:3 (2:0)
    So 02.09. 14:30 Tempo - ABC Braník 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 15:00 Admira Praha B - ČAFC Praha 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Újezd nad Lesy - Union Vršovice 3:1 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Motorlet Praha B - Královice 3:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Zbraslav - Ďáblice 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 10:15 ČAFC Praha - Tempo 0:2 (0:2)
    So 09.09. 10:30 Union Vršovice - Hor. Měcholupy 1:1 (1:1)
    So 09.09. 10:30 Dukla JM - Újezd nad Lesy 1:0 (0:0)
    So 09.09. 15:00 Královice - Třeboradice 2:4 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Dolní Chabry - Motorlet Praha B 4:0 (2:0)
    Ne 10.09. 17:00 Ďáblice - Admira Praha B 2:3 (2:1)
    Ne 10.09. 17:00 Př. Kopanina - Zbraslav 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 ABC Braník - Uhelné sklady 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 ČAFC Praha - Ďáblice 1:6 (1:2)
    So 16.09. 14:30 Tempo - Uhelné sklady 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 15:00 Admira Praha B - Př. Kopanina 2:2 (1:0)
    Ne 17.09. 16:30 Újezd nad Lesy - ABC Braník 0:3 (0:3)
    Ne 17.09. 16:30 Hor. Měcholupy - Dukla JM 3:1 (1:1)
    Ne 17.09. 16:30 Motorlet Praha B - Union Vršovice 2:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Třeboradice - Dolní Chabry 4:2 (3:1)
    Ne 17.09. 16:30 Zbraslav - Královice 1:2 (0:2)

    7.kolo

    So 23.09. 10:30 Union Vršovice - Třeboradice 1:1 (0:1)
    So 23.09. 10:30 Dukla JM - Motorlet Praha B 8:2 (4:2)
    So 23.09. 10:30 Uhelné sklady - Újezd nad Lesy 1:0 (1:0)
    So 23.09. 15:00 Královice - Admira Praha B 0:0 (0:0)
    So 23.09. 16:30 Př. Kopanina - ČAFC Praha 0:1 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Dolní Chabry - Zbraslav 2:1 (1:1)
    So 23.09. 16:30 ABC Braník - Hor. Měcholupy 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Ďáblice - Tempo 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:15 Hor. Měcholupy - Uhelné sklady 2:4 (2:0)
    So 30.09. 10:15 ČAFC Praha - Královice 1:1 (1:1)
    So 30.09. 14:30 Tempo - Újezd nad Lesy 2:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Admira Praha B - Dolní Chabry 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 16:30 Motorlet Praha B - ABC Braník 1:3 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Třeboradice - Dukla JM 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Zbraslav - Union Vršovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.10. 16:30 Ďáblice - Př. Kopanina 1:3 (1:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:30 Union Vršovice - Admira Praha B 0:1 (0:0)
    So 07.10. 10:30 Dukla JM - Zbraslav 6:0 (1:0)
    So 07.10. 10:30 Uhelné sklady - Motorlet Praha B 3:0 (3:0)
    So 07.10. 15:00 Královice - Ďáblice 1:1 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Dolní Chabry - ČAFC Praha 4:1 (2:1)
    So 07.10. 16:00 ABC Braník - Třeboradice 2:3 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 Př. Kopanina - Tempo 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Újezd nad Lesy - Hor. Měcholupy 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 ČAFC Praha - Union Vršovice 3:1 (1:1)
    So 14.10. 10:30 Uhelné sklady - Třeboradice 2:2 (1:1)
    So 14.10. 14:30 Tempo - Hor. Měcholupy 3:1 (1:0)
    So 14.10. 15:30 Př. Kopanina - Královice 2:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Admira Praha B - Dukla JM 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Motorlet Praha B - Újezd nad Lesy 2:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Zbraslav - ABC Braník 1:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Ďáblice - Dolní Chabry 3:4 (1:1)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Hor. Měcholupy - Motorlet Praha B 1:0 (0:0)
    So 21.10. 10:30 Union Vršovice - Ďáblice 2:0 (1:0)
    So 21.10. 10:30 Dukla JM - ČAFC Praha 4:5 (3:1)
    So 21.10. 10:30 Uhelné sklady - Zbraslav 1:2 (0:1)
    So 21.10. 15:00 Královice - Tempo 3:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Dolní Chabry - Př. Kopanina 6:1 (3:0)
    So 21.10. 15:30 ABC Braník - Admira Praha B 3:3 (2:3)
    Ne 22.10. 15:30 Újezd nad Lesy - Třeboradice 3:4 (2:2)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 ČAFC Praha - ABC Braník 0:6 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Tempo - Motorlet Praha B 6:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Př. Kopanina - Union Vršovice 2:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Královice - Dolní Chabry 2:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Třeboradice - Hor. Měcholupy 1:3 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Zbraslav - Újezd nad Lesy 1:2 (0:2)
    Ne 29.10. 14:30 Admira Praha B - Uhelné sklady 2:1
    Ne 29.10. 14:30 Ďáblice - Dukla JM 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Hor. Měcholupy - Zbraslav 1:0 (0:0)
    So 04.11. 10:30 Union Vršovice - Královice 2:1 (0:1)
    So 04.11. 10:30 Uhelné sklady - ČAFC Praha 2:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Dolní Chabry - Tempo 3:3 (2:2)
    So 04.11. 14:00 Dukla JM - Př. Kopanina 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 ABC Braník - Ďáblice 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Újezd nad Lesy - Admira Praha B 0:1 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Motorlet Praha B - Třeboradice 0:4 (0:2)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Admira Praha B - Hor. Měcholupy 2:0 (0:0)
    So 11.11. 10:15 ČAFC Praha - Újezd nad Lesy 1:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Př. Kopanina - ABC Braník 3:1 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Dolní Chabry - Union Vršovice 1:2 (1:0)
    So 11.11. 14:30 Tempo - Třeboradice 2:2 (2:2)
    Ne 12.11. 13:00 Dukla JM - Královice 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Zbraslav - Motorlet Praha B 2:2 (1:2)
    Ne 12.11. 14:00 Ďáblice - Uhelné sklady 1:2 (1:1)

    15.kolo

    17.11. 10:30 Uhelné sklady - Př. Kopanina 4:2 (1:1)
    17.11. 10:30 Třeboradice - Zbraslav 4:1 (0:1)
    17.11. 13:30 Dukla JM - Dolní Chabry 6:1 (4:0)
    17.11. 13:30 Újezd nad Lesy - Ďáblice 4:1 (1:1)
    17.11. 13:30 Motorlet Praha B - Admira Praha B 1:2 (1:1)
    17.11. 14:30 Tempo - Union Vršovice 1:3 (1:2)
    So 18.11. 10:15 Hor. Měcholupy - ČAFC Praha 4:1 (2:0)
    So 18.11. 11:15 ABC Braník - Královice 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 15 10 4 1 41:24 34
    2. 15 10 0 5 40:20 30
    3. 15 8 3 4 24:18 27
    4. 15 7 4 4 38:19 25
    5. 15 6 5 4 27:20 23
    6. 15 6 5 4 19:18 23
    7. 15 6 3 6 23:21 21
    8. 15 5 5 5 18:20 20
    9. 15 5 5 5 25:27 20
    10. 15 5 5 5 31:35 20
    11. 15 5 4 6 20:21 19
    12. 15 5 2 8 18:36 17
    13. 15 4 2 9 16:22 14
    14. 15 3 4 8 24:30 13
    15. 15 2 6 7 17:28 12
    16. 15 3 3 9 17:39 12