Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. srpna 2018
svátek má Alan.
Hlavní menu
  • ID: 12120
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4509
    Týden:
    84
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 11:45 SKP ČB - Písek 3:6 (0:3)
    So 19.08. 11:45 Admira Praha - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    So 19.08. 14:00 ABC Braník - Petřín Plzeň 2:7 (0:3)
    Ne 20.08. 11:45 Tempo - Aritma Praha 13:0 (4:0)
    Ne 20.08. 11:45 MAS Táborsko - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 11:45 Motorlet Praha - Prachatice 9:0 (6:0)

    3.kolo

    25.08. 11:45 Písek - Tempo 6:1 (5:1)
    So 26.08. 11:45 Vyšehrad - ABC Braník 9:2 (7:0)
    So 26.08. 11:45 Petřín Plzeň - Admira Praha 2:1 (1:1)
    So 26.08. 12:15 Dukla Praha - SKP ČB 14:2 (5:2)
    Ne 27.08. 11:45 Prachatice - MAS Táborsko 0:4 (0:1)
    Ne 27.08. 15:00 Aritma Praha - Motorlet Praha 0:15 (0:6)

    4.kolo

    So 02.09. 11:45 Admira Praha - Vyšehrad 0:2 (0:2)
    So 02.09. 12:45 SKP ČB - Petřín Plzeň 4:3 (1:1)
    So 02.09. 14:45 Aritma Praha - Písek 1:9 (0:4)
    Ne 03.09. 11:45 Tempo - Dukla Praha 3:4 (1:4)
    Ne 03.09. 11:45 Motorlet Praha - MAS Táborsko 1:2 (1:1)
    Ne 03.09. 14:00 ABC Braník - Prachatice 2:3 (2:0)

    5.kolo

    So 09.09. 11:45 Vyšehrad - SKP ČB 4:1 (2:1)
    So 09.09. 12:15 Dukla Praha - Aritma Praha 14:2 (6:0)
    Ne 10.09. 11:45 MAS Táborsko - ABC Braník 10:1 (4:0)
    Ne 10.09. 11:45 Prachatice - Admira Praha 5:4 np (2:1)
    Ne 10.09. 16:15 Písek - Motorlet Praha 4:1 (2:0)
    Ne 10.09. 17:00 Petřín Plzeň - Tempo 4:3 np (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 11:45 SKP ČB - Prachatice 4:1 (2:0)
    So 16.09. 11:45 Admira Praha - MAS Táborsko 2:0 (2:0)
    So 16.09. 14:30 Písek - Dukla Praha 6:2 (2:1)
    So 16.09. 14:30 Aritma Praha - Petřín Plzeň 1:3 (0:2)
    Ne 17.09. 11:45 Tempo - Vyšehrad 0:4 (0:3)
    Ne 17.09. 11:45 Motorlet Praha - ABC Braník 9:0 (3:0)

    7.kolo

    So 23.09. 11:45 Prachatice - Tempo 2:0 (2:0)
    So 23.09. 11:45 Vyšehrad - Aritma Praha 6:1 (2:0)
    So 23.09. 12:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 5:4 (3:2)
    Ne 24.09. 11:45 MAS Táborsko - SKP ČB 5:1 (0:1)
    Ne 24.09. 14:15 ABC Braník - Admira Praha 0:6 (0:3)
    Ne 24.09. 16:30 Petřín Plzeň - Písek 1:2 (0:2)

    8.kolo

    Čt 28.09. 12:15 Dukla Praha - Petřín Plzeň 3:2 (2:0)
    Čt 28.09. 14:15 Písek - Vyšehrad 4:3 np (1:2)
    Čt 28.09. 14:30 Aritma Praha - Prachatice 1:4 (0:2)
    So 30.09. 12:45 SKP ČB - ABC Braník 8:0 (3:0)
    Ne 01.10. 11:45 Tempo - MAS Táborsko 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 11:45 Motorlet Praha - Admira Praha 2:3 (2:2)

    9.kolo

    So 07.10. 11:45 Admira Praha - SKP ČB 3:1 (3:1)
    So 07.10. 11:45 Vyšehrad - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    Ne 08.10. 11:45 MAS Táborsko - Aritma Praha 12:0 (3:0)
    Ne 08.10. 11:45 Prachatice - Písek 0:4 (0:2)
    Ne 08.10. 13:45 ABC Braník - Tempo 0:4 (0:4)
    Ne 08.10. 16:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 12:15 Dukla Praha - Prachatice 10:1 (3:0)
    So 14.10. 14:30 Aritma Praha - ABC Braník 2:3 np (1:0)
    So 14.10. 16:15 Písek - MAS Táborsko 0:4 (0:2)
    Ne 15.10. 11:45 Tempo - Admira Praha 3:1 (1:0)
    Ne 15.10. 11:45 Motorlet Praha - SKP ČB 4:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Petřín Plzeň - Vyšehrad 1:2 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 11:45 Admira Praha - Aritma Praha 6:0 (4:0)
    So 21.10. 11:45 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    So 21.10. 17:45 SKP ČB - Tempo 1:4 (1:2)
    Ne 22.10. 11:45 MAS Táborsko - Dukla Praha 1:5 (1:2)
    Ne 22.10. 11:45 Prachatice - Petřín Plzeň 2:5 (0:2)
    Ne 22.10. 13:15 ABC Braník - Písek 1:9 (0:4)

    1.kolo

    St 25.10. 15:00 Tempo - Motorlet Praha 3:5 (2:3)
    Čt 26.10. 11:45 Vyšehrad - Prachatice 7:2 (5:2)
    Čt 26.10. 14:15 Písek - Admira Praha 4:0 (1:0)
    So 28.10. 12:15 Dukla Praha - ABC Braník 8:2 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Aritma Praha - SKP ČB 0:3 (0:3)
    Ne 29.10. 11:45 Petřín Plzeň - MAS Táborsko 2:1 (0:1)

    13.kolo

    Ne 18.03. 12:45 Prachatice - Motorlet Praha 0:4 (0:3)
    St 28.03. 13:45 Vyšehrad - MAS Táborsko 11:0 (2:0)
    Čt 29.03. 11:45 Aritma Praha - Tempo 2:0 (0:0)
    Čt 29.03. 17:00 Dukla Praha - Admira Praha 4:1 (0:0)
    30.03. 12:00 Petřín Plzeň - ABC Braník 4:5 (2:5)
    So 31.03. 11:45 Písek - SKP ČB 7:3 (3:1)

    12.kolo

    So 24.03. 11:45 Admira Praha - Písek 8:1 (1:0)
    So 24.03. 14:45 MAS Táborsko - Petřín Plzeň 6:0 (3:0)
    Ne 25.03. 11:45 Motorlet Praha - Tempo 0:4 (0:3)
    Ne 25.03. 12:00 Prachatice - Vyšehrad 0:9 (0:5)
    Ne 25.03. 15:00 ABC Braník - Dukla Praha 2:6 (2:1)
    Ne 25.03. 17:45 SKP ČB - Aritma Praha 7:2 (6:0)

    14.kolo

    So 07.04. 11:45 Admira Praha - Petřín Plzeň 9:0 (5:0)
    So 07.04. 12:45 SKP ČB - Dukla Praha 1:8 (0:3)
    Ne 08.04. 11:45 MAS Táborsko - Prachatice 5:2 (2:1)
    Ne 08.04. 11:45 Tempo - Písek 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 11:45 Motorlet Praha - Aritma Praha 8:1 (4:0)
    Ne 08.04. 13:00 ABC Braník - Vyšehrad 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 14.04. 12:00 Prachatice - ABC Braník 0:9 (0:2)
    So 14.04. 12:15 Dukla Praha - Tempo 1:2 np (1:1)
    So 14.04. 16:30 Písek - Aritma Praha 13:0 (7:0)
    Ne 15.04. 11:45 Vyšehrad - Admira Praha 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 11:45 MAS Táborsko - Motorlet Praha 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Petřín Plzeň - SKP ČB 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 21.04. 11:45 Admira Praha - Prachatice 16:0 (9:0)
    So 21.04. 12:45 SKP ČB - Vyšehrad 0:8 (0:3)
    So 21.04. 14:30 Aritma Praha - Dukla Praha 0:5 (0:2)
    Ne 22.04. 11:45 Tempo - Petřín Plzeň 4:2 (3:1)
    Ne 22.04. 11:45 Motorlet Praha - Písek 2:7 (1:3)
    Ne 22.04. 15:00 ABC Braník - MAS Táborsko 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 28.04. 12:00 Prachatice - SKP ČB 1:11 (0:9)
    So 28.04. 12:15 Dukla Praha - Písek 9:3 (3:1)
    Ne 29.04. 11:45 Vyšehrad - Tempo 3:2 (2:2)
    Ne 29.04. 11:45 MAS Táborsko - Admira Praha 2:7 (1:2)
    Ne 29.04. 15:00 ABC Braník - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Petřín Plzeň - Aritma Praha 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 05.05. 11:45 Admira Praha - ABC Braník 5:0 (1:0)
    So 05.05. 12:45 SKP ČB - MAS Táborsko 2:1 (0:0)
    So 05.05. 14:30 Aritma Praha - Vyšehrad 0:12 (0:4)
    So 05.05. 14:45 Písek - Petřín Plzeň 6:0 (4:0)
    Ne 06.05. 11:45 Tempo - Prachatice 9:1 (1:1)
    Ne 06.05. 11:45 Motorlet Praha - Dukla Praha 1:3 (1:2)

    19.kolo

    Út 08.05. 12:00 Petřín Plzeň - Dukla Praha 1:6 (1:4)
    Út 08.05. 12:45 MAS Táborsko - Tempo 2:5 (0:4)
    So 12.05. 11:45 Admira Praha - Motorlet Praha 5:0 (3:0)
    So 12.05. 12:00 Prachatice - Aritma Praha 1:9 (0:2)
    Ne 13.05. 11:45 Vyšehrad - Písek 2:3 np (1:0)
    Ne 13.05. 15:00 ABC Braník - SKP ČB 0:2 (0:0)

    20.kolo

    Út 01.05. 11:45 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Písek - Prachatice 10:2 (4:1)
    So 19.05. 12:15 Dukla Praha - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    So 19.05. 12:45 SKP ČB - Admira Praha 3:7 (3:4)
    So 19.05. 14:30 Aritma Praha - MAS Táborsko 2:3 (0:2)
    Ne 20.05. 11:45 Tempo - ABC Braník 3:1 (2:1)

    21.kolo

    St 23.05. 17:45 MAS Táborsko - Písek 1:8 (0:3)
    So 26.05. 11:45 Admira Praha - Tempo 3:1 (2:0)
    So 26.05. 17:45 SKP ČB - Motorlet Praha 1:4 (1:2)
    Ne 27.05. 10:45 ABC Braník - Aritma Praha 5:2 (2:0)
    Ne 27.05. 11:45 Vyšehrad - Petřín Plzeň 6:0 (3:0)
    Ne 27.05. 15:45 Prachatice - Dukla Praha 3:4 np (2:1)

    22.kolo

    So 02.06. 12:15 Dukla Praha - MAS Táborsko 6:1 (4:1)
    So 02.06. 14:30 Aritma Praha - Admira Praha 1:6 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Písek - ABC Braník 9:2 (3:0)
    Ne 03.06. 11:45 Tempo - SKP ČB 7:0 (4:0)
    Ne 03.06. 11:45 Motorlet Praha - Vyšehrad 3:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Petřín Plzeň - Prachatice 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 18 1 1 2 122:38 57
    2. 22 16 2 0 4 120:49 52
    3. 22 15 0 2 5 93:27 47
    4. 22 15 0 1 6 96:33 46
    5. 22 13 1 0 8 81:43 41
    6. 22 12 1 1 8 75:42 39
    7. 22 9 0 0 13 64:64 27
    8. 22 8 1 1 12 40:66 27
    9. 22 8 0 0 14 60:91 24
    10. 22 5 1 0 16 39:109 17
    11. 22 3 1 1 17 29:136 12
    12. 22 2 0 1 19 27:148 7