Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. ledna 2018
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 12120
  • Návštěvy: 64/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2701
    Týden:
    64
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 11:45 SKP ČB - Písek 3:6 (0:3)
    So 19.08. 11:45 Admira Praha - Dukla Praha 0:3 (0:2)
    So 19.08. 14:00 ABC Braník - Petřín Plzeň 2:7 (0:3)
    Ne 20.08. 11:45 Tempo - Aritma Praha 13:0 (4:0)
    Ne 20.08. 11:45 MAS Táborsko - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 11:45 Motorlet Praha - Prachatice 9:0 (6:0)

    3.kolo

    25.08. 11:45 Písek - Tempo 6:1 (5:1)
    So 26.08. 11:45 Vyšehrad - ABC Braník 9:2 (7:0)
    So 26.08. 11:45 Petřín Plzeň - Admira Praha 2:1 (1:1)
    So 26.08. 12:15 Dukla Praha - SKP ČB 14:2 (5:2)
    Ne 27.08. 11:45 Prachatice - MAS Táborsko 0:4 (0:1)
    Ne 27.08. 15:00 Aritma Praha - Motorlet Praha 0:15 (0:6)

    4.kolo

    So 02.09. 11:45 Admira Praha - Vyšehrad 0:2
    So 02.09. 12:45 SKP ČB - Petřín Plzeň 4:3
    So 02.09. 14:45 Aritma Praha - Písek 1:9
    Ne 03.09. 11:45 Tempo - Dukla Praha 3:4
    Ne 03.09. 11:45 Motorlet Praha - MAS Táborsko 1:2
    Ne 03.09. 14:00 ABC Braník - Prachatice 2:3

    5.kolo

    So 09.09. 11:45 Vyšehrad - SKP ČB 4:1 (2:1)
    So 09.09. 12:15 Dukla Praha - Aritma Praha 14:2 (6:0)
    Ne 10.09. 11:45 MAS Táborsko - ABC Braník 10:1 (4:0)
    Ne 10.09. 11:45 Prachatice - Admira Praha 5:4 np (2:1)
    Ne 10.09. 16:15 Písek - Motorlet Praha 4:1 (2:0)
    Ne 10.09. 17:00 Petřín Plzeň - Tempo 4:3 np (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 11:45 SKP ČB - Prachatice 4:1
    So 16.09. 11:45 Admira Praha - MAS Táborsko 2:0
    So 16.09. 14:30 Písek - Dukla Praha 6:2
    So 16.09. 14:30 Aritma Praha - Petřín Plzeň 1:3
    Ne 17.09. 11:45 Tempo - Vyšehrad 0:4
    Ne 17.09. 11:45 Motorlet Praha - ABC Braník 9:0 (3:0)

    7.kolo

    So 23.09. 11:45 Prachatice - Tempo 2:0
    So 23.09. 11:45 Vyšehrad - Aritma Praha 6:1
    So 23.09. 12:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 5:4
    Ne 24.09. 11:45 MAS Táborsko - SKP ČB 5:1
    Ne 24.09. 14:15 ABC Braník - Admira Praha 0:6
    Ne 24.09. 16:30 Petřín Plzeň - Písek 1:2

    8.kolo

    Čt 28.09. 12:15 Dukla Praha - Petřín Plzeň 3:2
    Čt 28.09. 14:15 Písek - Vyšehrad 4:3 np
    Čt 28.09. 14:30 Aritma Praha - Prachatice 1:4
    So 30.09. 12:45 SKP ČB - ABC Braník 8:0
    Ne 01.10. 11:45 Tempo - MAS Táborsko 2:0
    Ne 01.10. 11:45 Motorlet Praha - Admira Praha 2:3

    9.kolo

    So 07.10. 11:45 Admira Praha - SKP ČB 3:1
    So 07.10. 11:45 Vyšehrad - Dukla Praha 0:3
    Ne 08.10. 11:45 MAS Táborsko - Aritma Praha 12:0
    Ne 08.10. 11:45 Prachatice - Písek 0:4
    Ne 08.10. 13:45 ABC Braník - Tempo 0:4
    Ne 08.10. 16:00 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 0:1 np

    10.kolo

    So 14.10. 12:15 Dukla Praha - Prachatice 10:1
    So 14.10. 14:30 Aritma Praha - ABC Braník 2:3 np
    So 14.10. 16:15 Písek - MAS Táborsko 0:4
    Ne 15.10. 11:45 Tempo - Admira Praha 3:1
    Ne 15.10. 11:45 Motorlet Praha - SKP ČB 4:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Petřín Plzeň - Vyšehrad 1:2

    11.kolo

    So 21.10. 11:45 Admira Praha - Aritma Praha 6:0
    So 21.10. 11:45 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:2 (0:1)
    So 21.10. 17:45 SKP ČB - Tempo 1:4
    Ne 22.10. 11:45 MAS Táborsko - Dukla Praha 1:5
    Ne 22.10. 11:45 Prachatice - Petřín Plzeň 2:5
    Ne 22.10. 13:15 ABC Braník - Písek 1:9

    1.kolo

    Čt 26.10. 11:45 Vyšehrad - Prachatice 7:2
    Čt 26.10. 14:15 Písek - Admira Praha 4:0
    So 28.10. 12:15 Dukla Praha - ABC Braník 8:2
    So 28.10. 14:30 Aritma Praha - SKP ČB 0:3
    Ne 29.10. 11:45 Petřín Plzeň - MAS Táborsko 2:1
    Ne 29.10. 11:45 Tempo - Motorlet Praha 3:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 11 10 0 0 1 71:23 30
    2. 11 9 1 0 1 53:17 29
    3. 11 8 0 1 2 39:16 25
    4. 11 6 1 0 4 52:18 20
    5. 11 6 0 0 5 40:16 18
    6. 11 5 1 1 4 29:21 18
    7. 11 5 0 1 5 36:26 16
    8. 11 5 0 1 5 26:21 16
    9. 11 4 0 0 7 29:44 12
    10. 11 3 1 0 7 19:50 11
    11. 11 0 1 0 10 12:75 2
    12. 11 0 0 1 10 8:87 1