Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 23. dubna 2018
svátek má Vojtěch.
Hlavní menu
  • ID: 12118
  • Návštěvy: 277/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5202
    Týden:
    277
    Dnes:
    32
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 10:00 SKP ČB - Písek 1:11 (1:6)
    So 19.08. 10:00 Admira Praha - Dukla Praha 2:5 (1:4)
    So 19.08. 12:15 ABC Braník - Petřín Plzeň 1:3 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Tempo - Aritma Praha 3:1 (0:1)
    Ne 20.08. 10:00 MAS Táborsko - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Motorlet Praha - Prachatice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    25.08. 10:00 Písek - Tempo 2:1 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Vyšehrad - ABC Braník 6:1 (3:0)
    So 26.08. 10:00 Petřín Plzeň - Admira Praha 1:0 (0:0)
    So 26.08. 10:15 Dukla Praha - SKP ČB 9:2 (5:2)
    Ne 27.08. 10:00 Prachatice - MAS Táborsko 2:8 (1:5)
    Ne 27.08. 13:00 Aritma Praha - Motorlet Praha 0:5 (0:2)

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Admira Praha - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    So 02.09. 11:00 SKP ČB - Petřín Plzeň 3:2 (2:0)
    So 02.09. 12:45 Aritma Praha - Písek 0:7 (0:0)
    Ne 03.09. 10:00 Tempo - Dukla Praha 3:6 (2:2)
    Ne 03.09. 10:00 Motorlet Praha - MAS Táborsko 8:0 (5:0)
    Ne 03.09. 12:15 ABC Braník - Prachatice 6:1 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Vyšehrad - SKP ČB 1:2 (0:1)
    So 09.09. 10:15 Dukla Praha - Aritma Praha 4:3 np (1:2)
    Ne 10.09. 10:00 MAS Táborsko - ABC Braník 0:3 (0:2)
    Ne 10.09. 10:00 Prachatice - Admira Praha 0:4 (0:1)
    Ne 10.09. 14:30 Písek - Motorlet Praha 6:5 (4:4)
    Ne 10.09. 15:15 Petřín Plzeň - Tempo 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 SKP ČB - Prachatice 4:0 (1:0)
    So 16.09. 10:00 Admira Praha - MAS Táborsko 6:0 (4:0)
    So 16.09. 12:45 Písek - Dukla Praha 4:6 (2:3)
    So 16.09. 12:45 Aritma Praha - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Tempo - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    Ne 17.09. 10:00 Motorlet Praha - ABC Braník 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:00 Prachatice - Tempo 0:7 (0:3)
    So 23.09. 10:00 Vyšehrad - Aritma Praha 5:1 (2:0)
    So 23.09. 10:15 Dukla Praha - Motorlet Praha 5:2 (1:0)
    Ne 24.09. 10:00 MAS Táborsko - SKP ČB 1:4 (0:3)
    Ne 24.09. 12:30 ABC Braník - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 24.09. 14:45 Petřín Plzeň - Písek 2:1 (1:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Dukla Praha - Petřín Plzeň 6:0 (4:0)
    Čt 28.09. 12:30 Písek - Vyšehrad 4:3 np (2:2)
    Čt 28.09. 12:45 Aritma Praha - Prachatice 6:0 (1:0)
    So 30.09. 11:00 SKP ČB - ABC Braník 2:5 (1:1)
    Ne 01.10. 10:00 Tempo - MAS Táborsko 2:1 (0:1)
    Ne 01.10. 10:00 Motorlet Praha - Admira Praha 2:1 np (1:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Admira Praha - SKP ČB 1:0 np (0:0)
    So 07.10. 10:00 Vyšehrad - Dukla Praha 0:5 (0:3)
    Ne 08.10. 10:00 MAS Táborsko - Aritma Praha 4:2 (2:0)
    Ne 08.10. 10:00 Prachatice - Písek 0:3 (0:0)
    Ne 08.10. 12:00 ABC Braník - Tempo 2:3 (0:0)
    Ne 08.10. 14:15 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Dukla Praha - Prachatice 16:0 (5:0)
    So 14.10. 12:45 Aritma Praha - ABC Braník 4:0 (2:0)
    So 14.10. 14:30 Písek - MAS Táborsko 4:1 (2:1)
    Ne 15.10. 10:00 Tempo - Admira Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Motorlet Praha - SKP ČB 1:2 np (1:0)
    Ne 15.10. 13:45 Petřín Plzeň - Vyšehrad 0:3 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Admira Praha - Aritma Praha 4:0 (1:0)
    So 21.10. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 1:2 (1:1)
    So 21.10. 16:00 SKP ČB - Tempo 3:4 (0:2)
    Ne 22.10. 10:00 MAS Táborsko - Dukla Praha 0:12 (0:4)
    Ne 22.10. 10:00 Prachatice - Petřín Plzeň 0:7 (0:2)
    Ne 22.10. 11:30 ABC Braník - Písek 5:3 (3:1)

    1.kolo

    St 25.10. 16:45 Tempo - Motorlet Praha 2:3 np (2:1)
    Čt 26.10. 10:00 Vyšehrad - Prachatice 9:0 (6:0)
    Čt 26.10. 12:30 Písek - Admira Praha 1:2 (1:0)
    So 28.10. 10:15 Dukla Praha - ABC Braník 7:3 (4:1)
    So 28.10. 12:45 Aritma Praha - SKP ČB 3:2 (1:2)
    Ne 29.10. 10:00 Petřín Plzeň - MAS Táborsko 3:1 (3:0)

    13.kolo

    Ne 18.03. 11:00 Prachatice - Motorlet Praha 1:0 np (0:0)
    St 28.03. 12:00 Vyšehrad - MAS Táborsko 3:1 (1:1)
    Čt 29.03. 10:00 Aritma Praha - Tempo 0:5 (0:3)
    Čt 29.03. 15:00 Dukla Praha - Admira Praha 5:1 (3:1)
    30.03. 10:15 Petřín Plzeň - ABC Braník 3:0 (1:0)
    So 31.03. 10:00 Písek - SKP ČB 7:2 (2:1)

    12.kolo

    So 24.03. 10:00 Admira Praha - Písek 3:1 (1:0)
    So 24.03. 13:00 MAS Táborsko - Petřín Plzeň 0:3 (0:3)
    Ne 25.03. 10:00 Motorlet Praha - Tempo 3:4 np (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Prachatice - Vyšehrad 0:5 (0:3)
    Ne 25.03. 13:15 ABC Braník - Dukla Praha 1:9 (0:5)
    Ne 25.03. 16:00 SKP ČB - Aritma Praha 2:3 (0:2)

    14.kolo

    So 07.04. 10:00 Admira Praha - Petřín Plzeň 2:0 (0:0)
    So 07.04. 11:00 SKP ČB - Dukla Praha 0:9 (0:3)
    Ne 08.04. 10:00 MAS Táborsko - Prachatice 1:2 (1:2)
    Ne 08.04. 10:00 Tempo - Písek 4:2 (1:1)
    Ne 08.04. 10:00 Motorlet Praha - Aritma Praha 5:1 (3:0)
    Ne 08.04. 11:15 ABC Braník - Vyšehrad 0:2 (0:1)

    15.kolo

    So 14.04. 10:15 Dukla Praha - Tempo 6:0 (3:0)
    So 14.04. 10:15 Prachatice - ABC Braník 2:8 (1:4)
    So 14.04. 14:45 Písek - Aritma Praha 6:0 (1:0)
    Ne 15.04. 10:00 Vyšehrad - Admira Praha 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 10:00 MAS Táborsko - Motorlet Praha 0:5 (0:2)
    Ne 15.04. 15:15 Petřín Plzeň - SKP ČB 2:1 (0:0)

    16.kolo

    So 21.04. 10:00 Admira Praha - Prachatice 6:0 (0:0)
    So 21.04. 11:00 SKP ČB - Vyšehrad 1:5 (1:1)
    So 21.04. 12:45 Aritma Praha - Dukla Praha 0:3 (0:0)
    Ne 22.04. 10:00 Tempo - Petřín Plzeň 4:3 np (2:1)
    Ne 22.04. 10:00 Motorlet Praha - Písek 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 13:15 ABC Braník - MAS Táborsko 3:0 (2:0)

    17.kolo

    So 28.04. 10:15 Dukla Praha - Písek
    So 28.04. 10:15 Prachatice - SKP ČB
    Ne 29.04. 10:00 Vyšehrad - Tempo
    Ne 29.04. 10:00 MAS Táborsko - Admira Praha
    Ne 29.04. 13:15 ABC Braník - Motorlet Praha
    Ne 29.04. 15:15 Petřín Plzeň - Aritma Praha

    20.kolo

    Út 01.05. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň
    Út 08.05. 14:45 Písek - Prachatice
    So 19.05. 10:15 Dukla Praha - Vyšehrad
    So 19.05. 11:00 SKP ČB - Admira Praha
    So 19.05. 12:45 Aritma Praha - MAS Táborsko
    Ne 20.05. 10:00 Tempo - ABC Braník

    18.kolo

    So 05.05. 10:00 Admira Praha - ABC Braník
    So 05.05. 11:00 SKP ČB - MAS Táborsko
    So 05.05. 12:45 Aritma Praha - Vyšehrad
    So 05.05. 13:00 Písek - Petřín Plzeň
    Ne 06.05. 10:00 Tempo - Prachatice
    Ne 06.05. 10:00 Motorlet Praha - Dukla Praha

    19.kolo

    Út 08.05. 10:15 Petřín Plzeň - Dukla Praha
    Út 08.05. 11:00 MAS Táborsko - Tempo
    So 12.05. 10:00 Admira Praha - Motorlet Praha
    So 12.05. 10:15 Prachatice - Aritma Praha
    Ne 13.05. 10:00 Vyšehrad - Písek
    Ne 13.05. 13:15 ABC Braník - SKP ČB

    21.kolo

    St 23.05. 16:00 MAS Táborsko - Písek
    So 26.05. 10:00 Admira Praha - Tempo
    So 26.05. 16:00 SKP ČB - Motorlet Praha
    Ne 27.05. 09:00 ABC Braník - Aritma Praha
    Ne 27.05. 10:00 Vyšehrad - Petřín Plzeň
    Ne 27.05. 14:00 Prachatice - Dukla Praha

    22.kolo

    So 02.06. 10:15 Dukla Praha - MAS Táborsko
    So 02.06. 12:45 Aritma Praha - Admira Praha
    So 02.06. 14:45 Písek - ABC Braník
    Ne 03.06. 10:00 Tempo - SKP ČB
    Ne 03.06. 10:00 Motorlet Praha - Vyšehrad
    Ne 03.06. 15:15 Petřín Plzeň - Prachatice
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 16 15 1 0 0 112:21 47
    2. 16 9 3 1 3 37:16 34
    3. 16 11 0 1 4 34:22 34
    4. 16 8 2 3 3 49:24 31
    5. 16 8 2 2 4 43:33 30
    6. 16 9 0 1 6 46:23 28
    7. 16 8 1 0 7 62:36 26
    8. 16 6 0 1 9 38:49 19
    9. 16 4 1 1 10 31:64 15
    10. 16 4 0 1 11 24:56 13
    11. 16 2 0 0 14 19:64 6
    12. 16 1 1 0 14 8:93 5