Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 22. dubna 2018
svátek má Evženie.
Hlavní menu
  • ID: 12114
  • Návštěvy: 380/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6389
    Týden:
    380
    Dnes:
    65
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 11:45 Třebeš - Kolín 0:2 (0:2)
    So 19.08. 12:15 RMSK Cidlina - Benešov B 0:1 (0:0)
    So 19.08. 12:15 Meteor B - Nymburk 3:2 (1:1)
    So 19.08. 12:15 Vyšehrad B - Vlašim 2:1 (2:0)
    So 19.08. 12:15 Tempo - Dukla Praha B 3:1 (0:0)
    So 19.08. 14:30 Ústí n.O. - Admira Praha B 0:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov B 2:1 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Trutnov - Svitavy 8:3 (5:1)

    3.kolo

    So 26.08. 12:15 Svitavy - Meteor B 0:4 (0:2)
    So 26.08. 12:15 Viktoria Žižkov B - RMSK Cidlina 2:5 (2:3)
    So 26.08. 12:15 Kolín - Střešovice 1911 4:0 (2:0)
    So 26.08. 12:15 Admira Praha B - Třebeš 4:1 (1:1)
    So 26.08. 12:30 Dukla Praha B - Ústí n.O. 7:0 (4:0)
    So 26.08. 12:30 Nymburk - Vyšehrad B 0:3 (0:3)
    So 26.08. 14:30 Tempo - Vlašim 8:0 (1:0)
    So 26.08. 16:15 Benešov B - Trutnov 4:3 np (1:1)

    4.kolo

    01.09. 13:30 Střešovice 1911 - Admira Praha B 1:3 (0:1)
    So 02.09. 12:15 RMSK Cidlina - Kolín 3:5 (2:0)
    So 02.09. 12:15 Meteor B - Benešov B 3:0 (0:0)
    So 02.09. 12:15 Vyšehrad B - Svitavy 4:1 (2:1)
    So 02.09. 12:15 Tempo - Nymburk 8:1 (3:1)
    So 02.09. 12:30 Dukla Praha B - Vlašim 8:0 (6:0)
    So 02.09. 14:30 Ústí n.O. - Třebeš 1:2 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Trutnov - Viktoria Žižkov B 3:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 09.09. 12:15 Vlašim - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 09.09. 12:15 Svitavy - Tempo 3:2 (2:1)
    So 09.09. 12:15 Viktoria Žižkov B - Meteor B 0:1 np (0:0)
    So 09.09. 12:15 Kolín - Trutnov 2:3 (1:1)
    So 09.09. 12:15 Admira Praha B - RMSK Cidlina 3:1 (3:1)
    So 09.09. 12:15 Třebeš - Střešovice 1911 3:1 (3:0)
    So 09.09. 12:30 Nymburk - Dukla Praha B 0:3 (0:2)
    So 09.09. 16:15 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 12:15 RMSK Cidlina - Třebeš 2:0 (2:0)
    So 16.09. 12:15 Meteor B - Kolín 6:1 (3:0)
    So 16.09. 12:15 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 4:1 (2:0)
    So 16.09. 12:15 Tempo - Benešov B 8:1 (4:1)
    So 16.09. 12:30 Dukla Praha B - Svitavy 4:0 (1:0)
    So 16.09. 14:00 Ústí n.O. - Střešovice 1911 3:2 (2:1)
    So 16.09. 14:30 Trutnov - Admira Praha B 3:0 (1:0)
    So 16.09. 16:15 Vlašim - Nymburk 0:2 (0:2)

    7.kolo

    So 23.09. 11:45 Třebeš - Trutnov 1:0 (1:0)
    So 23.09. 12:15 Svitavy - Vlašim 1:2 np (1:1)
    So 23.09. 12:15 Kolín - Vyšehrad B 2:1 (1:1)
    So 23.09. 12:15 Admira Praha B - Meteor B 2:0 (0:0)
    So 23.09. 12:30 Nymburk - Ústí n.O. 0:1 np (0:0)
    So 23.09. 12:30 Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 3:5 (3:1)
    So 23.09. 16:15 Benešov B - Dukla Praha B 0:5 (0:4)
    So 23.09. 16:45 Viktoria Žižkov B - Tempo 0:4 (0:2)

    8.kolo

    So 30.09. 12:15 Meteor B - Třebeš 3:1 (2:0)
    So 30.09. 12:15 Vyšehrad B - Admira Praha B 1:2 (1:2)
    So 30.09. 12:15 Tempo - Kolín 7:5 (3:2)
    So 30.09. 12:15 Vlašim - Benešov B 0:1 (0:0)
    So 30.09. 12:30 Dukla Praha B - Viktoria Žižkov B 4:0 (1:0)
    So 30.09. 12:30 Nymburk - Svitavy 0:2 (0:1)
    So 30.09. 13:30 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 0:2 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Trutnov - Střešovice 1911 5:1 (1:0)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 RMSK Cidlina - Trutnov 5:2 (1:2)
    So 07.10. 12:15 Svitavy - Ústí n.O. 0:1 (0:1)
    So 07.10. 12:15 Viktoria Žižkov B - Vlašim 3:0 (3:0)
    So 07.10. 12:15 Kolín - Dukla Praha B 2:1 (0:0)
    So 07.10. 12:15 Admira Praha B - Tempo 3:4 (3:2)
    So 07.10. 12:15 Třebeš - Vyšehrad B 1:2 np (1:1)
    So 07.10. 12:30 Střešovice 1911 - Meteor B 0:2 (0:1)
    So 07.10. 16:15 Benešov B - Nymburk 3:1 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 12:15 Meteor B - RMSK Cidlina 2:1 (0:1)
    So 14.10. 12:15 Vyšehrad B - Střešovice 1911 2:1 (1:0)
    So 14.10. 12:15 Tempo - Třebeš 3:0 (1:0)
    So 14.10. 12:15 Vlašim - Kolín 1:3 (0:2)
    So 14.10. 12:15 Svitavy - Benešov B 3:1 (1:1)
    So 14.10. 12:30 Dukla Praha B - Admira Praha B 6:0 (1:0)
    So 14.10. 12:30 Nymburk - Viktoria Žižkov B 0:1 (0:1)
    So 14.10. 13:00 Ústí n.O. - Trutnov 1:7 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 12:15 Viktoria Žižkov B - Svitavy 2:3 np (0:1)
    So 21.10. 12:15 Kolín - Nymburk 5:0 (4:0)
    So 21.10. 12:15 Admira Praha B - Vlašim 1:0 (0:0)
    So 21.10. 12:15 Třebeš - Dukla Praha B 1:6 (0:3)
    So 21.10. 12:15 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 2:0 (2:0)
    So 21.10. 12:15 Trutnov - Meteor B 1:2 (0:2)
    So 21.10. 12:30 Střešovice 1911 - Tempo 3:1 (1:1)
    So 21.10. 16:15 Benešov B - Ústí n.O. 2:3 (2:1)

    12.kolo

    Čt 26.10. 12:15 Vyšehrad B - Trutnov 0:3 (0:1)
    So 28.10. 12:00 Ústí n.O. - Meteor B 0:8 (0:2)
    So 28.10. 12:15 Tempo - RMSK Cidlina 3:4 (1:1)
    So 28.10. 12:15 Svitavy - Kolín 4:3 (1:3)
    So 28.10. 12:30 Dukla Praha B - Střešovice 1911 6:1 (2:1)
    So 28.10. 12:30 Nymburk - Admira Praha B 2:4 (0:2)
    So 28.10. 16:15 Benešov B - Viktoria Žižkov B 0:5 (0:3)
    Ne 29.10. 12:15 Vlašim - Třebeš 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 04.11. 12:15 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov B 0:3 (0:1)
    So 04.11. 12:15 Kolín - Benešov B 4:0 (3:0)
    So 04.11. 12:15 Admira Praha B - Svitavy 3:2 (1:1)
    So 04.11. 12:15 Třebeš - Nymburk 2:1 np (0:1)
    So 04.11. 12:15 RMSK Cidlina - Dukla Praha B 2:0 (1:0)
    So 04.11. 12:15 Trutnov - Tempo 1:6 (0:4)
    So 04.11. 12:15 Meteor B - Vyšehrad B 3:0 (1:0)
    So 04.11. 12:30 Střešovice 1911 - Vlašim 2:1 (0:1)

    14.kolo

    So 11.11. 11:30 Ústí n.O. - Vyšehrad B 1:4 (0:2)
    So 11.11. 12:15 Tempo - Meteor B 4:0 (1:0)
    So 11.11. 12:15 Vlašim - RMSK Cidlina 1:6 (1:4)
    So 11.11. 12:15 Svitavy - Třebeš 4:0 (3:0)
    So 11.11. 12:15 Viktoria Žižkov B - Kolín 2:4 (2:1)
    So 11.11. 12:30 Dukla Praha B - Trutnov 3:0 (1:0)
    So 11.11. 12:30 Nymburk - Střešovice 1911 1:2 (0:1)
    So 11.11. 16:15 Benešov B - Admira Praha B 0:3 (0:2)

    15.kolo

    17.11. 12:30 Střešovice 1911 - Svitavy 1:3 (0:1)
    So 18.11. 12:15 Kolín - Ústí n.O. 7:0 (6:0)
    So 18.11. 12:15 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 5:2 (3:0)
    So 18.11. 12:15 RMSK Cidlina - Nymburk 2:1 np (1:0)
    So 18.11. 12:15 Meteor B - Dukla Praha B 1:3 (1:1)
    So 18.11. 12:15 Vyšehrad B - Tempo 0:9 (0:4)
    So 18.11. 14:30 Trutnov - Vlašim 0:3 (0:2)
    So 18.11. 17:15 Třebeš - Benešov B 0:2 (0:0)

    1.kolo

    So 25.11. 12:15 Tempo - Ústí n.O. 11:0 (3:0)
    So 25.11. 12:15 Vlašim - Meteor B 0:4 (0:0)
    So 25.11. 12:15 Svitavy - RMSK Cidlina 3:1 (3:0)
    So 25.11. 12:15 Viktoria Žižkov B - Třebeš 7:3 (5:0)
    So 25.11. 12:15 Kolín - Admira Praha B 3:4 np (2:1)
    So 25.11. 12:30 Dukla Praha B - Vyšehrad B 3:1 (1:1)
    So 25.11. 12:30 Nymburk - Trutnov 1:4 (1:2)
    So 02.12. 12:15 Benešov B - Střešovice 1911 2:0 (0:0)

    16.kolo

    So 10.03. 12:00 Ústí n.O. - Tempo 1:6 (1:3)
    So 10.03. 12:15 Meteor B - Vlašim 7:2 (2:0)
    So 10.03. 12:15 RMSK Cidlina - Svitavy 2:3 np (0:0)
    So 10.03. 12:15 Střešovice 1911 - Benešov B 2:3 (2:0)
    So 10.03. 12:15 Třebeš - Viktoria Žižkov B 3:2 (1:0)
    So 10.03. 12:15 Admira Praha B - Kolín 5:2 (3:0)
    So 10.03. 12:30 Vyšehrad B - Dukla Praha B 0:7 (0:5)
    So 10.03. 14:30 Trutnov - Nymburk 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 17.03. 12:15 Admira Praha B - Ústí n.O. 5:0 (2:0)
    So 17.03. 12:15 Kolín - Třebeš 6:0 (1:0)
    So 17.03. 12:15 Benešov B - RMSK Cidlina 6:3 (3:2)
    So 17.03. 12:15 Vlašim - Vyšehrad B 0:3 (0:0)
    So 17.03. 12:30 Nymburk - Meteor B 0:2 (0:1)
    Ne 18.03. 12:15 Svitavy - Trutnov 1:6 (0:2)
    Út 27.03. 17:00 Dukla Praha B - Tempo 0:2 (0:1)
    Út 03.04. 18:00 Viktoria Žižkov B - Střešovice 1911 8:0 (4:0)

    18.kolo

    So 24.03. 12:15 Vlašim - Tempo 0:11 (0:5)
    So 24.03. 12:15 Vyšehrad B - Nymburk 5:3 (2:3)
    So 24.03. 12:15 Meteor B - Svitavy 2:0 (0:0)
    So 24.03. 12:30 Ústí n.O. - Dukla Praha B 0:12 (0:5)
    So 24.03. 13:30 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov B 0:4 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Střešovice 1911 - Kolín 5:0 (2:0)
    So 24.03. 15:15 Trutnov - Benešov B 1:3 (1:2)
    So 24.03. 16:00 Třebeš - Admira Praha B 0:4 (0:2)

    19.kolo

    St 28.03. 19:15 Benešov B - Meteor B 4:3 np (2:0)
    Čt 29.03. 12:15 Vlašim - Dukla Praha B 0:4 (0:1)
    Čt 29.03. 13:15 Viktoria Žižkov B - Trutnov 1:2 np (1:0)
    Čt 29.03. 17:15 Admira Praha B - Střešovice 1911 3:2 (1:2)
    30.03. 12:15 Svitavy - Vyšehrad B 0:1 (0:0)
    So 31.03. 12:15 Třebeš - Ústí n.O. 2:0
    So 31.03. 12:15 Kolín - RMSK Cidlina 0:1
    So 31.03. 12:30 Nymburk - Tempo 2:3 np

    20.kolo

    So 07.04. 12:15 Tempo - Svitavy 3:2 np
    So 07.04. 12:15 Meteor B - Viktoria Žižkov B 2:3
    So 07.04. 12:15 Trutnov - Kolín 3:4 np
    So 07.04. 12:15 RMSK Cidlina - Admira Praha B 0:1
    So 07.04. 12:30 Dukla Praha B - Nymburk 7:2
    So 07.04. 12:30 Vyšehrad B - Benešov B 0:3
    So 07.04. 14:00 Ústí n.O. - Vlašim 3:4 np
    So 07.04. 15:00 Střešovice 1911 - Třebeš 2:0

    21.kolo

    St 11.04. 19:15 Benešov B - Tempo 1:3 (1:2)
    So 14.04. 12:15 Třebeš - RMSK Cidlina 0:4 (0:2)
    So 14.04. 12:15 Admira Praha B - Trutnov 1:2 (0:1)
    So 14.04. 12:15 Kolín - Meteor B 2:1 np (1:0)
    So 14.04. 12:15 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 3:1 (2:1)
    So 14.04. 12:15 Svitavy - Dukla Praha B 1:2 (0:2)
    So 14.04. 12:30 Nymburk - Vlašim 4:0 (2:0)
    So 14.04. 14:45 Střešovice 1911 - Ústí n.O. 2:1 np (0:1)

    22.kolo

    So 21.04. 12:15 Vlašim - Svitavy 2:1 (1:0)
    So 21.04. 12:15 Tempo - Viktoria Žižkov B 6:1 (2:0)
    So 21.04. 12:15 Meteor B - Admira Praha B odloženo
    So 21.04. 12:30 Dukla Praha B - Benešov B 1:2 (1:0)
    So 21.04. 12:30 Vyšehrad B - Kolín 3:1 (2:1)
    So 21.04. 14:30 Ústí n.O. - Nymburk 2:1
    So 21.04. 14:45 Trutnov - Třebeš 9:1
    Ne 22.04. 12:15 RMSK Cidlina - Střešovice 1911

    23.kolo

    So 28.04. 12:15 RMSK Cidlina - Ústí n.O.
    So 28.04. 12:15 Třebeš - Meteor B
    So 28.04. 12:15 Admira Praha B - Vyšehrad B
    So 28.04. 12:15 Viktoria Žižkov B - Dukla Praha B
    So 28.04. 12:15 Svitavy - Nymburk
    So 28.04. 14:45 Střešovice 1911 - Trutnov
    Ne 29.04. 12:15 Benešov B - Vlašim
    Út 01.05. 12:15 Kolín - Tempo

    24.kolo

    So 05.05. 12:15 Vlašim - Viktoria Žižkov B
    So 05.05. 12:15 Tempo - Admira Praha B
    So 05.05. 12:15 Meteor B - Střešovice 1911
    So 05.05. 12:30 Nymburk - Benešov B
    So 05.05. 12:30 Dukla Praha B - Kolín
    So 05.05. 12:30 Vyšehrad B - Třebeš
    So 05.05. 14:30 Ústí n.O. - Svitavy
    So 05.05. 14:45 Trutnov - RMSK Cidlina

    25.kolo

    So 12.05. 12:15 Trutnov - Ústí n.O.
    So 12.05. 12:15 RMSK Cidlina - Meteor B
    So 12.05. 12:15 Třebeš - Tempo
    So 12.05. 12:15 Admira Praha B - Dukla Praha B
    So 12.05. 12:15 Kolín - Vlašim
    So 12.05. 12:15 Viktoria Žižkov B - Nymburk
    So 12.05. 13:45 Benešov B - Svitavy
    So 12.05. 14:15 Střešovice 1911 - Vyšehrad B

    26.kolo

    So 19.05. 12:15 Svitavy - Viktoria Žižkov B
    So 19.05. 12:15 Vlašim - Admira Praha B
    So 19.05. 12:15 Tempo - Střešovice 1911
    So 19.05. 12:30 Nymburk - Kolín
    So 19.05. 12:30 Dukla Praha B - Třebeš
    So 19.05. 12:30 Vyšehrad B - RMSK Cidlina
    So 19.05. 14:30 Ústí n.O. - Benešov B
    So 19.05. 15:00 Meteor B - Trutnov

    27.kolo

    So 26.05. 12:15 Meteor B - Ústí n.O.
    So 26.05. 12:15 Třebeš - Vlašim
    So 26.05. 12:15 Admira Praha B - Nymburk
    So 26.05. 12:15 Viktoria Žižkov B - Benešov B
    So 26.05. 14:45 RMSK Cidlina - Tempo
    So 26.05. 15:00 Střešovice 1911 - Dukla Praha B
    So 26.05. 17:00 Trutnov - Vyšehrad B
    Ne 27.05. 12:15 Kolín - Svitavy

    28.kolo

    So 02.06. 12:15 Viktoria Žižkov B - Ústí n.O.
    So 02.06. 12:15 Benešov B - Kolín
    So 02.06. 12:15 Svitavy - Admira Praha B
    So 02.06. 12:15 Vlašim - Střešovice 1911
    So 02.06. 12:15 Tempo - Trutnov
    So 02.06. 12:30 Dukla Praha B - RMSK Cidlina
    So 02.06. 12:30 Vyšehrad B - Meteor B
    Ne 03.06. 12:30 Nymburk - Třebeš

    29.kolo

    So 09.06. 12:15 RMSK Cidlina - Vlašim
    So 09.06. 12:15 Třebeš - Svitavy
    So 09.06. 12:15 Admira Praha B - Benešov B
    So 09.06. 12:15 Kolín - Viktoria Žižkov B
    So 09.06. 12:30 Vyšehrad B - Ústí n.O.
    So 09.06. 14:45 Trutnov - Dukla Praha B
    So 09.06. 15:00 Střešovice 1911 - Nymburk
    So 09.06. 16:15 Meteor B - Tempo

    30.kolo

    So 16.06. 12:15 Benešov B - Třebeš
    So 16.06. 12:15 Vlašim - Trutnov
    So 16.06. 12:30 Nymburk - RMSK Cidlina
    So 16.06. 12:30 Dukla Praha B - Meteor B
    So 16.06. 12:45 Tempo - Vyšehrad B
    So 16.06. 14:30 Ústí n.O. - Kolín
    Ne 17.06. 12:15 Svitavy - Střešovice 1911
    Ne 17.06. 15:30 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B
    Správce soutěže: Milan Másílko

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 17 2 0 3 113:29 55
    2. 22 17 0 0 5 93:18 51
    3. 21 16 1 0 4 57:32 50
    4. 21 14 1 2 4 58:24 46
    5. 22 11 2 2 7 65:43 39
    6. 22 11 2 1 8 65:49 38
    7. 21 11 1 1 8 50:39 36
    8. 22 11 1 0 10 37:47 35
    9. 22 10 2 0 10 37:52 34
    10. 22 9 0 4 9 53:48 31
    11. 22 7 2 2 11 38:52 27
    12. 21 6 1 0 14 32:57 20
    13. 22 5 1 1 15 20:65 18
    14. 22 4 2 0 16 18:74 16
    15. 22 4 1 2 15 17:89 16
    16. 22 2 0 4 16 24:59 10