Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 18. července 2018
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 12113
  • Návštěvy: 194/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11889
    Týden:
    194
    Dnes:
    22
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 09:30 Třebeš - Kolín 2:3 (2:1)
    So 19.08. 10:00 RMSK Cidlina - Benešov B 2:1 (1:0)
    So 19.08. 10:00 Meteor B - Nymburk 4:0 (3:0)
    So 19.08. 10:00 Vyšehrad B - Vlašim 4:3 np (2:1)
    So 19.08. 10:00 Tempo - Dukla Praha B 0:4 (0:2)
    So 19.08. 12:15 Ústí n.O. - Admira Praha B 3:1 (2:1)
    So 19.08. 14:30 Střešovice 1911 - Viktoria Žižkov B 3:0 (1:0)
    So 19.08. 14:45 Trutnov - Svitavy 4:2 (1:1)

    3.kolo

    So 26.08. 10:00 Svitavy - Meteor B 1:0 (0:0)
    So 26.08. 10:00 Viktoria Žižkov B - RMSK Cidlina 5:1 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Kolín - Střešovice 1911 5:0 (1:0)
    So 26.08. 10:00 Admira Praha B - Třebeš 2:1 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Dukla Praha B - Ústí n.O. 10:2 (5:1)
    So 26.08. 10:15 Nymburk - Vyšehrad B 0:7 (0:3)
    So 26.08. 12:00 Tempo - Vlašim 0:5 (0:1)
    So 26.08. 14:00 Benešov B - Trutnov 0:4 (0:1)

    4.kolo

    01.09. 11:00 Střešovice 1911 - Admira Praha B 1:0 (0:0)
    So 02.09. 10:00 RMSK Cidlina - Kolín 1:5 (0:2)
    So 02.09. 10:00 Meteor B - Benešov B 8:1 (2:0)
    So 02.09. 10:00 Vyšehrad B - Svitavy 4:1 (0:1)
    So 02.09. 10:00 Tempo - Nymburk 3:1 (1:0)
    So 02.09. 10:15 Dukla Praha B - Vlašim 3:1 (2:1)
    So 02.09. 12:15 Ústí n.O. - Třebeš 3:1 (0:1)
    So 02.09. 14:45 Trutnov - Viktoria Žižkov B 5:1 (4:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:00 Vlašim - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    So 09.09. 10:00 Svitavy - Tempo 3:4 (0:3)
    So 09.09. 10:00 Viktoria Žižkov B - Meteor B 2:3 (1:2)
    So 09.09. 10:00 Kolín - Trutnov 4:3 (2:1)
    So 09.09. 10:00 Admira Praha B - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    So 09.09. 10:00 Třebeš - Střešovice 1911 1:3 (0:0)
    So 09.09. 10:15 Nymburk - Dukla Praha B 0:9 (0:6)
    So 09.09. 14:00 Benešov B - Vyšehrad B 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 RMSK Cidlina - Třebeš 2:3 (2:2)
    So 16.09. 10:00 Meteor B - Kolín 4:3 np (2:3)
    So 16.09. 10:00 Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B 1:2 (0:2)
    So 16.09. 10:00 Tempo - Benešov B 3:2 (1:1)
    So 16.09. 10:15 Dukla Praha B - Svitavy 3:1 (2:0)
    So 16.09. 11:45 Ústí n.O. - Střešovice 1911 2:3 np (2:1)
    So 16.09. 12:00 Trutnov - Admira Praha B 3:4 (3:1)
    So 16.09. 14:00 Vlašim - Nymburk 5:1 (3:1)

    7.kolo

    So 23.09. 09:30 Třebeš - Trutnov 0:2 (0:1)
    So 23.09. 10:00 Svitavy - Vlašim 0:5 (0:3)
    So 23.09. 10:00 Kolín - Vyšehrad B 2:1 (1:0)
    So 23.09. 10:00 Admira Praha B - Meteor B 2:4 (2:2)
    So 23.09. 10:00 Střešovice 1911 - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 23.09. 10:15 Nymburk - Ústí n.O. 1:2 (1:0)
    So 23.09. 14:00 Benešov B - Dukla Praha B 2:5 (1:4)
    So 23.09. 14:30 Viktoria Žižkov B - Tempo 1:2 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:00 Meteor B - Třebeš 11:0 (9:0)
    So 30.09. 10:00 Vyšehrad B - Admira Praha B 5:3 (3:1)
    So 30.09. 10:00 Tempo - Kolín 0:2 (0:1)
    So 30.09. 10:00 Vlašim - Benešov B 1:2 (1:1)
    So 30.09. 10:15 Dukla Praha B - Viktoria Žižkov B 1:0 (0:0)
    So 30.09. 10:15 Nymburk - Svitavy 0:1 (0:1)
    So 30.09. 11:15 Ústí n.O. - RMSK Cidlina 4:1 (1:0)
    So 30.09. 13:45 Trutnov - Střešovice 1911 5:3 (4:2)

    9.kolo

    So 07.10. 10:00 Svitavy - Ústí n.O. 2:1 (0:1)
    So 07.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vlašim 0:3 (0:2)
    So 07.10. 10:00 Kolín - Dukla Praha B 2:3 np (1:0)
    So 07.10. 10:00 Admira Praha B - Tempo 0:2 (0:1)
    So 07.10. 10:00 Třebeš - Vyšehrad B 1:2 (1:0)
    So 07.10. 10:00 Střešovice 1911 - Meteor B 1:3 (0:3)
    So 07.10. 12:15 RMSK Cidlina - Trutnov 7:2 (2:0)
    So 07.10. 14:00 Benešov B - Nymburk 3:2 (3:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:00 Meteor B - RMSK Cidlina 8:2 (2:0)
    So 14.10. 10:00 Vyšehrad B - Střešovice 1911 2:1 (1:1)
    So 14.10. 10:00 Tempo - Třebeš 6:7 (4:0)
    So 14.10. 10:00 Vlašim - Kolín 1:3 (1:3)
    So 14.10. 10:00 Svitavy - Benešov B 0:1 (0:0)
    So 14.10. 10:15 Dukla Praha B - Admira Praha B 1:2 np (0:1)
    So 14.10. 10:15 Nymburk - Viktoria Žižkov B 1:6 (0:2)
    So 14.10. 10:45 Ústí n.O. - Trutnov 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:00 Viktoria Žižkov B - Svitavy 8:1 (4:1)
    So 21.10. 10:00 Kolín - Nymburk 8:0 (3:0)
    So 21.10. 10:00 Admira Praha B - Vlašim 4:2 (2:0)
    So 21.10. 10:00 Třebeš - Dukla Praha B 4:10 (0:4)
    So 21.10. 10:00 Střešovice 1911 - Tempo 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 10:00 RMSK Cidlina - Vyšehrad B 0:3 (0:1)
    So 21.10. 10:00 Trutnov - Meteor B 2:7 (1:3)
    So 21.10. 14:00 Benešov B - Ústí n.O. 1:2 (0:1)

    12.kolo

    Čt 26.10. 10:00 Vyšehrad B - Trutnov 3:5 (1:2)
    So 28.10. 09:45 Ústí n.O. - Meteor B 2:3 (1:2)
    So 28.10. 10:00 Tempo - RMSK Cidlina 8:1 (4:0)
    So 28.10. 10:00 Svitavy - Kolín 1:6 (0:3)
    So 28.10. 10:15 Dukla Praha B - Střešovice 1911 2:1 (0:1)
    So 28.10. 10:15 Nymburk - Admira Praha B 4:1 (3:0)
    So 28.10. 14:00 Benešov B - Viktoria Žižkov B 2:4 (0:1)
    Ne 29.10. 10:00 Vlašim - Třebeš 6:1 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:00 Ústí n.O. - Viktoria Žižkov B 2:1 (1:1)
    So 04.11. 10:00 Kolín - Benešov B 5:2 (3:0)
    So 04.11. 10:00 Admira Praha B - Svitavy 5:0 (2:0)
    So 04.11. 10:00 Třebeš - Nymburk 4:1 (1:1)
    So 04.11. 10:00 Střešovice 1911 - Vlašim 3:2 np (0:2)
    So 04.11. 10:00 RMSK Cidlina - Dukla Praha B 0:4 (0:2)
    So 04.11. 10:00 Trutnov - Tempo 2:4 (1:0)
    So 04.11. 10:00 Meteor B - Vyšehrad B 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 11.11. 09:15 Ústí n.O. - Vyšehrad B 2:1 (2:1)
    So 11.11. 10:00 Tempo - Meteor B 2:6 (0:1)
    So 11.11. 10:00 Vlašim - RMSK Cidlina 7:1 (5:1)
    So 11.11. 10:00 Svitavy - Třebeš 3:4 (2:2)
    So 11.11. 10:00 Viktoria Žižkov B - Kolín 2:4 (2:4)
    So 11.11. 10:15 Dukla Praha B - Trutnov 6:5 np (4:1)
    So 11.11. 10:15 Nymburk - Střešovice 1911 3:2 np (2:0)
    So 11.11. 14:00 Benešov B - Admira Praha B 4:3 (2:2)

    15.kolo

    17.11. 10:00 Střešovice 1911 - Svitavy 2:1 (1:1)
    So 18.11. 10:00 Kolín - Ústí n.O. 6:0 (4:0)
    So 18.11. 10:00 Admira Praha B - Viktoria Žižkov B 4:0 (2:0)
    So 18.11. 10:00 RMSK Cidlina - Nymburk 7:2 (2:1)
    So 18.11. 10:00 Meteor B - Dukla Praha B 2:1 (0:0)
    So 18.11. 10:00 Vyšehrad B - Tempo 3:0 (1:0)
    So 18.11. 12:15 Trutnov - Vlašim 1:7 (0:4)
    So 18.11. 15:00 Třebeš - Benešov B 0:6 (0:3)

    1.kolo

    So 25.11. 10:00 Tempo - Ústí n.O. 4:1 (3:1)
    So 25.11. 10:00 Vlašim - Meteor B 2:3 np (0:0)
    So 25.11. 10:00 Svitavy - RMSK Cidlina 1:0 (1:0)
    So 25.11. 10:00 Viktoria Žižkov B - Třebeš 6:0 (2:0)
    So 25.11. 10:00 Kolín - Admira Praha B 2:0 (1:0)
    So 25.11. 10:15 Dukla Praha B - Vyšehrad B 8:1 (3:1)
    So 25.11. 10:15 Nymburk - Trutnov 2:5 (2:3)
    So 02.12. 10:00 Benešov B - Střešovice 1911 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 10.03. 09:45 Ústí n.O. - Tempo 2:1 np (1:1)
    So 10.03. 10:00 Meteor B - Vlašim 4:0 (3:0)
    So 10.03. 10:00 RMSK Cidlina - Svitavy 2: 0 (1:0)
    So 10.03. 10:00 Střešovice 1911 - Benešov B 4:2 (1:1)
    So 10.03. 10:00 Třebeš - Viktoria Žižkov B 2:4 (1:3)
    So 10.03. 10:00 Admira Praha B - Kolín 0:3 (0:2)
    So 10.03. 10:15 Vyšehrad B - Dukla Praha B 0:5 (0:1)
    So 10.03. 12:15 Trutnov - Nymburk 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:00 Admira Praha B - Ústí n.O. 2:1 (1:0)
    So 17.03. 10:00 Kolín - Třebeš 6:1 (4:1)
    So 17.03. 10:00 Benešov B - RMSK Cidlina 0:1 (0:0)
    So 17.03. 10:00 Vlašim - Vyšehrad B 5:1 (1:0)
    So 17.03. 10:15 Nymburk - Meteor B 0:6 (0:2)
    So 17.03. 15:00 Dukla Praha B - Tempo 8:0 (4:0)
    Ne 18.03. 10:00 Svitavy - Trutnov 1:2 (0:0)
    Út 03.04. 15:45 Viktoria Žižkov B - Střešovice 1911 7:1 (4:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:00 Vlašim - Tempo 1:2 np (1:0)
    So 24.03. 10:00 Vyšehrad B - Nymburk 4:2 (0:0)
    So 24.03. 10:00 Meteor B - Svitavy 6:1 (1:1)
    So 24.03. 10:15 Ústí n.O. - Dukla Praha B 0:5 (0:2)
    So 24.03. 12:45 Střešovice 1911 - Kolín 2:4 (2:2)
    So 24.03. 13:00 Trutnov - Benešov B 3:2 np (0:1)
    So 24.03. 14:00 Třebeš - Admira Praha B 3:7 (1:4)
    So 24.03. 15:45 RMSK Cidlina - Viktoria Žižkov B 1:5 (1:3)

    19.kolo

    St 28.03. 17:00 Benešov B - Meteor B 0:3 (0:0)
    Čt 29.03. 10:00 Vlašim - Dukla Praha B 4:3 np (2:0)
    Čt 29.03. 11:00 Viktoria Žižkov B - Trutnov 1:4 (0:2)
    Čt 29.03. 15:00 Admira Praha B - Střešovice 1911 2:1 np (0:0)
    30.03. 10:30 Svitavy - Vyšehrad B 3:2 np (2:1)
    So 31.03. 10:00 Třebeš - Ústí n.O. 3:4 np (2:0)
    So 31.03. 10:00 Kolín - RMSK Cidlina 3:1 (2:0)
    So 31.03. 10:15 Nymburk - Tempo 1:4 (0:3)

    20.kolo

    So 07.04. 10:00 Tempo - Svitavy 4:2 (1:1)
    So 07.04. 10:00 Meteor B - Viktoria Žižkov B 7:4 (4:1)
    So 07.04. 10:00 Trutnov - Kolín 4:3 np (1:2)
    So 07.04. 10:00 RMSK Cidlina - Admira Praha B 4:3 (2:2)
    So 07.04. 10:15 Vyšehrad B - Benešov B 3:5 (2:2)
    So 07.04. 11:45 Ústí n.O. - Vlašim 1:6 (0:3)
    So 07.04. 12:45 Střešovice 1911 - Třebeš 2:0 (1:0)
    So 07.04. 13:00 Dukla Praha B - Nymburk 7:0 (3:0)

    21.kolo

    St 11.04. 17:00 Benešov B - Tempo 3:1 (2:1)
    So 14.04. 10:00 Třebeš - RMSK Cidlina 3:4 (2:1)
    So 14.04. 10:00 Admira Praha B - Trutnov 2:3 np (1:0)
    So 14.04. 10:00 Kolín - Meteor B 4:2 (2:2)
    So 14.04. 10:00 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 4:0 (3:0)
    So 14.04. 10:00 Svitavy - Dukla Praha B 1:5 (1:3)
    So 14.04. 10:15 Nymburk - Vlašim 0:4 (0:1)
    So 14.04. 12:30 Střešovice 1911 - Ústí n.O. 2:3 np (0:0)

    22.kolo

    So 21.04. 10:00 Vlašim - Svitavy 3:1 (1:1)
    So 21.04. 10:00 Tempo - Viktoria Žižkov B 3:5 (1:1)
    So 21.04. 10:00 Meteor B - Admira Praha B 8:1 (5:1)
    So 21.04. 10:15 Dukla Praha B - Benešov B 5:1 (2:0)
    So 21.04. 10:15 Vyšehrad B - Kolín 2:4 (1 :2)
    So 21.04. 12:15 Ústí n.O. - Nymburk 0:1 (0:0)
    So 21.04. 12:30 Trutnov - Třebeš 6:4 (1:4)
    Ne 22.04. 10:00 RMSK Cidlina - Střešovice 1911 2:3 (1:1)

    23.kolo

    So 28.04. 10:00 RMSK Cidlina - Ústí n.O. 4:3 (1:2)
    So 28.04. 10:00 Admira Praha B - Vyšehrad B 2:4 (1:4)
    So 28.04. 10:00 Viktoria Žižkov B - Dukla Praha B 0:5 (0:2)
    So 28.04. 10:00 Svitavy - Nymburk 3:1 (2:0)
    So 28.04. 12:30 Střešovice 1911 - Trutnov 2:4 (1:2)
    Ne 29.04. 10:00 Benešov B - Vlašim 2:1 (0:1)
    Út 01.05. 10:00 Kolín - Tempo 9:1 (4:0)
    St 23.05. 17:45 Třebeš - Meteor B 1:4 (1:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:00 Vlašim - Viktoria Žižkov B 3:4 np (3:1)
    So 05.05. 10:00 Tempo - Admira Praha B 8:1 (5:0)
    So 05.05. 10:00 Meteor B - Střešovice 1911 5:1 (3:0)
    So 05.05. 10:15 Vyšehrad B - Třebeš 4:3 (1:1)
    So 05.05. 12:15 Ústí n.O. - Svitavy 0:1 (0:0)
    So 05.05. 12:30 Trutnov - RMSK Cidlina 4:5 (3:2)
    So 05.05. 13:00 Dukla Praha B - Kolín 6:0 (2:0)
    St 16.05. 15:00 Nymburk - Benešov B 0:10 (0:4)

    25.kolo

    So 12.05. 10:00 Trutnov - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    So 12.05. 10:00 RMSK Cidlina - Meteor B 2:3 (1:1 )
    So 12.05. 10:00 Třebeš - Tempo 4:3 np (3:0)
    So 12.05. 10:00 Admira Praha B - Dukla Praha B 1:9 (1 :3 )
    So 12.05. 10:00 Kolín - Vlašim 4:0 (1:0)
    So 12.05. 10:00 Viktoria Žižkov B - Nymburk 2:1 (1:0)
    So 12.05. 11:30 Benešov B - Svitavy 3:0 (1:0)
    So 12.05. 12:00 Střešovice 1911 - Vyšehrad B 4:0 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:00 Svitavy - Viktoria Žižkov B 6:3 (3:0)
    So 19.05. 10:00 Vlašim - Admira Praha B 2:1 np (1:0)
    So 19.05. 10:00 Tempo - Střešovice 1911 4:2 (1:1)
    So 19.05. 10:15 Nymburk - Kolín 2:4 (1:3)
    So 19.05. 10:15 Dukla Praha B - Třebeš 10:0 (4:0)
    So 19.05. 10:15 Vyšehrad B - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    So 19.05. 12:15 Ústí n.O. - Benešov B 5:0 (2:0)
    So 19.05. 12:45 Meteor B - Trutnov 4:1 (2:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:00 Meteor B - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 26.05. 10:00 Třebeš - Vlašim 2:4 (0:1)
    So 26.05. 10:00 Admira Praha B - Nymburk 2:1 (1:1)
    So 26.05. 10:00 Viktoria Žižkov B - Benešov B 4:1 (1:1)
    So 26.05. 12:45 Střešovice 1911 - Dukla Praha B 0:7 (0:4)
    So 26.05. 14:45 Trutnov - Vyšehrad B 5:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 RMSK Cidlina - Tempo 2:1 np (0:1)
    Ne 27.05. 10:00 Kolín - Svitavy 5:1 (3:1)

    28.kolo

    So 02.06. 10:00 Viktoria Žižkov B - Ústí n.O. 2:0 (1:0)
    So 02.06. 10:00 Benešov B - Kolín 2:4 (0:1)
    So 02.06. 10:00 Svitavy - Admira Praha B 1:2 (0:0)
    So 02.06. 10:00 Vlašim - Střešovice 1911 4:1 (2:0)
    So 02.06. 10:00 Tempo - Trutnov 6:0 (2:0)
    So 02.06. 10:15 Dukla Praha B - RMSK Cidlina 14:1 (7:1)
    So 02.06. 10:15 Vyšehrad B - Meteor B 2:5 (1:2 )
    Ne 03.06. 10:15 Nymburk - Třebeš 2:1 np (0:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:00 RMSK Cidlina - Vlašim 4:2 (1:0)
    So 09.06. 10:00 Třebeš - Svitavy 3:1 (3:0)
    So 09.06. 10:00 Admira Praha B - Benešov B 0:4 (0:2)
    So 09.06. 10:00 Kolín - Viktoria Žižkov B 6:1 (2:1)
    So 09.06. 10:15 Vyšehrad B - Ústí n.O. 0:2 (0:1)
    So 09.06. 12:30 Trutnov - Dukla Praha B 0:8 (0:4)
    So 09.06. 12:45 Střešovice 1911 - Nymburk 2:0 (2:0)
    So 09.06. 14:00 Meteor B - Tempo 4:1 (1:0)

    30.kolo

    St 06.06. 15:00 Dukla Praha B - Meteor B 4:2 (1:1)
    So 16.06. 10:00 Benešov B - Třebeš 7:0 (4:0)
    So 16.06. 10:00 Vlašim - Trutnov 0:2 (0:1)
    So 16.06. 10:15 Nymburk - RMSK Cidlina 2:3 (1:3)
    So 16.06. 10:30 Tempo - Vyšehrad B 2:1 np (1 :0)
    So 16.06. 12:15 Ústí n.O. - Kolín 1:2 (1:1)
    Ne 17.06. 10:00 Svitavy - Střešovice 1911 0:7 (0:2)
    Ne 17.06. 13:00 Viktoria Žižkov B - Admira Praha B 1:0 (1:0)
    Správce soutěže: Michal Malý

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 2 2 1 169:31 81
    2. 30 26 0 3 1 121:43 81
    3. 30 25 2 0 3 132:43 79
    4. 30 15 3 1 11 86:89 52
    5. 30 14 2 5 9 88:53 51
    6. 30 15 1 0 14 85:73 47
    7. 30 13 2 4 11 78:81 47
    8. 30 11 3 3 13 59:71 42
    9. 30 13 0 1 16 71:74 40
    10. 30 12 1 0 17 63:102 38
    11. 30 10 3 1 16 46:67 37
    12. 30 11 1 2 16 60:82 37
    13. 30 10 2 2 16 58:85 36
    14. 30 7 1 0 22 39:95 23
    15. 30 5 1 2 22 58:132 19
    16. 30 2 2 0 26 30:121 10