Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 15. července 2020
svátek má Jindřich.
Hlavní menu
  • ID: 12065
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    23531
    Týden:
    75
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 10:00 Nevšová - Val. Meziříčí B 5:3 (3:3)
    So 05.08. 17:00 Kelč - Val. Klobouky 4:0 (1:0)
    Ne 06.08. 10:00 Brumov B - Vidče 2:0 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Slušovice - Kateřinice 2:1 np (1:1)
    Ne 06.08. 17:00 Podlesí - Vigantice 4:2 (1:1)
    Čt 28.09. 15:30 Nedašov - Val. Příkazy 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 16:30 Vidče - Vlachovice 1:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Vigantice - Nedašov 4:2 (3:1)
    So 12.08. 17:00 Slušovice - Brumov B 3:2 (1:1)
    Ne 13.08. 10:00 Val. Příkazy - Kelč 7:0 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Kateřinice - Val. Meziříčí B 2:4 (1:3)
    Ne 13.08. 17:00 Nevšová - Val. Klobouky 6:2 (1:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Vlachovice - Slušovice 0:4 (0:3)
    So 19.08. 16:30 Kelč - Vigantice 2:3 (2:1)
    Ne 20.08. 10:00 Brumov B - Kateřinice 3:1 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Podlesí - Vidče 2:3 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Nevšová - Val. Příkazy 3:1 (1:1)
    Čt 28.09. 15:30 Val. Meziříčí B - Val. Klobouky 7:1 (4:0)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Vigantice - Nevšová 1:6 (0:3)
    So 26.08. 16:30 Slušovice - Podlesí 2:0 (2:0)
    Ne 27.08. 10:00 Val. Příkazy - Val. Meziříčí B 1:4 (0:3)
    Ne 27.08. 10:00 Brumov B - Vlachovice 5:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kateřinice - Val. Klobouky 6:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Vidče - Nedašov 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    01.09. 17:30 Nedašov - Slušovice 4:0 (3:0)
    So 02.09. 16:00 Vlachovice - Kateřinice 2:3 np (2:2)
    So 02.09. 16:00 Kelč - Vidče 3:1 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Val. Příkazy - Val. Klobouky 2:3 np (2:2)
    Ne 03.09. 14:00 Val. Meziříčí B - Vigantice 3:2 np (2:2)
    Ne 03.09. 16:00 Podlesí - Brumov B 1:3 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Vigantice - Val. Klobouky 3:1 (3:1)
    So 09.09. 16:00 Vidče - Nevšová 3:2 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Vlachovice - Podlesí 1:2 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Kateřinice - Val. Příkazy 2:6 (0:2)
    Ne 10.09. 16:00 Slušovice - Kelč 0:1 np (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Brumov B - Nedašov 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Kelč - Brumov B 4:2 (3:2)
    Ne 17.09. 10:00 Val. Příkazy - Vigantice 4:1 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Nevšová - Slušovice 1:2 (1:2)
    Čt 28.09. 15:30 Podlesí - Kateřinice 2:0 (0:0)
    Ne 05.11. 10:00 Val. Meziříčí B - Vidče 2:3 np (2:2)
    Ne 05.11. 13:30 Nedašov - Vlachovice 5:0 (4:0)

    8.kolo

    22.09. 17:00 Vlachovice - Kelč 1:6 (1:2)
    Ne 24.09. 10:00 Brumov B - Nevšová 1:4 (0:2)
    Ne 24.09. 15:30 Kateřinice - Vigantice 3:2 np (2:2)
    So 11.11. 14:00 Vidče - Val. Klobouky 2:3 np (2:2)
    So 11.11. 14:00 Slušovice - Val. Meziříčí B 2:3 (2:1)
    Ne 12.11. 13:30 Podlesí - Nedašov 1:4 (0:4)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Kelč - Podlesí 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Val. Příkazy - Vidče 7:2 (3:1)
    Ne 01.10. 14:00 Val. Meziříčí B - Brumov B 9:1 (3:1)
    Ne 01.10. 15:00 Nedašov - Kateřinice 2:1 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Nevšová - Vlachovice 10:1 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Val. Klobouky - Slušovice 2:3 np (2:2)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Vidče - Vigantice 3:2 np (2:2)
    So 07.10. 15:00 Slušovice - Val. Příkazy 0:2 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Vlachovice - Val. Meziříčí B 1:3 (1:0)
    Ne 08.10. 10:00 Brumov B - Val. Klobouky 3:2 (2:1)
    Ne 08.10. 15:00 Podlesí - Nevšová 3:5 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Nedašov - Kelč 3:1 (2:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Kelč - Kateřinice 4:3 (1:2)
    So 14.10. 15:00 Val. Příkazy - Brumov B 2:3 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Vigantice - Slušovice 3:1 (0:0)
    Ne 15.10. 14:00 Val. Meziříčí B - Podlesí 2:3 np (2:2)
    Ne 15.10. 15:00 Nevšová - Nedašov 3:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Val. Klobouky - Vlachovice 5:2 (4:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Brumov B - Vigantice 1:2 np (1:1)
    So 21.10. 14:30 Kelč - Nevšová 1:2 np (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kateřinice - Vidče 2:1 np (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Vlachovice - Val. Příkazy 3:2 np (2:2)
    Ne 22.10. 14:30 Podlesí - Val. Klobouky 5:2 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Nedašov - Val. Meziříčí B 4:3 np (3:3)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Nevšová - Kateřinice 2:4 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Val. Meziříčí B - Kelč 4:3 (2:2)
    So 28.10. 14:30 Vigantice - Vlachovice 3:0 (2:0)
    So 18.11. 10:00 Val. Příkazy - Podlesí 4:2 (1:2)
    So 18.11. 10:00 Vidče - Slušovice 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Val. Klobouky - Nedašov 2:1 np (1:1)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Val. Příkazy - Nedašov 1:4 (1:2)
    Ne 25.03. 10:15 Val. Meziříčí B - Nevšová 1:2 (1:0)
    St 25.04. 17:00 Vigantice - Podlesí 1:2 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Val. Klobouky - Kelč 2:3 (1:1)
    Út 01.05. 17:00 Kateřinice - Slušovice 2:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Vidče - Brumov B 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Kelč - Val. Příkazy 2:3 (2:1)
    So 31.03. 15:30 Vlachovice - Vidče 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Brumov B - Slušovice 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 14:00 Val. Meziříčí B - Kateřinice 5:4 (3:3)
    Ne 01.04. 15:30 Val. Klobouky - Nevšová 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Nedašov - Vigantice 3:2 (1:2)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Slušovice - Vlachovice 3:1 (2:1)
    So 07.04. 15:30 Vidče - Podlesí 2:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Vigantice - Kelč 4:1 (2:0)
    Ne 08.04. 10:00 Val. Příkazy - Nevšová 2:3 np (2:2)
    Ne 08.04. 15:30 Kateřinice - Brumov B 6:1 (3:1)
    Ne 08.04. 15:30 Val. Klobouky - Val. Meziříčí B 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 Vlachovice - Brumov B 1:2 np (1:1)
    Ne 15.04. 14:00 Val. Meziříčí B - Val. Příkazy 6:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Val. Klobouky - Kateřinice 2:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Nevšová - Vigantice 5:1 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Nedašov - Vidče 1:2 np (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Podlesí - Slušovice 3:1 (2:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Slušovice - Nedašov 5:0 (3:0)
    So 21.04. 16:00 Vidče - Kelč 1:0 np (0:0)
    So 21.04. 16:00 Vigantice - Val. Meziříčí B 3:5 (0:3)
    Ne 22.04. 10:00 Brumov B - Podlesí 2:6 (0:3)
    Ne 22.04. 16:00 Kateřinice - Vlachovice 6:1 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Val. Klobouky - Val. Příkazy 1:3 (1:1)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Kelč - Slušovice 4:3 (2:1)
    Ne 29.04. 10:00 Val. Příkazy - Kateřinice 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Val. Klobouky - Vigantice 3:1 (2:1)
    Ne 29.04. 16:30 Nevšová - Vidče 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 16:30 Nedašov - Brumov B 3:0 (2:0)
    Ne 29.04. 16:30 Podlesí - Vlachovice 3:4 (2:2)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Vlachovice - Nedašov 0:2 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Slušovice - Nevšová 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Vidče - Val. Meziříčí B 0:3 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Vigantice - Val. Příkazy 3:2 (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 Brumov B - Kelč 4:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Kateřinice - Podlesí 3:4 np (3:3)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Vigantice - Kateřinice 6:0 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Kelč - Vlachovice 7:0 (3:0)
    Ne 13.05. 14:00 Val. Meziříčí B - Slušovice 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Val. Klobouky - Vidče 1:2 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Nevšová - Brumov B 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Nedašov - Podlesí 2:1 np (1:1)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 Vlachovice - Nevšová 2:1 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Slušovice - Val. Klobouky 2:1 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Vidče - Val. Příkazy 5:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Kateřinice - Nedašov 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Podlesí - Kelč 2:3 np (2:2)
    Ne 20.05. 16:30 Brumov B - Val. Meziříčí B 2:1 np (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Vigantice - Vidče 4:0 (3:0)
    So 26.05. 17:00 Kelč - Nedašov 3:0 (2:0)
    Ne 27.05. 10:00 Val. Příkazy - Slušovice 4:1 (2:0)
    Ne 27.05. 14:00 Val. Meziříčí B - Vlachovice 5:3 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Val. Klobouky - Brumov B 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Nevšová - Podlesí 5:3 (2:1)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Vlachovice - Val. Klobouky 3:1 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Slušovice - Vigantice 7:1 (3:0)
    Ne 03.06. 10:00 Brumov B - Val. Příkazy 3:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Kateřinice - Kelč 3:4 (0:4)
    Ne 03.06. 17:00 Nedašov - Nevšová 1:2 (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Podlesí - Val. Meziříčí B 0:5 (0:3)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Vidče - Kateřinice 2:3 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Vigantice - Brumov B 1:2 np (1:1)
    Ne 10.06. 10:00 Val. Příkazy - Vlachovice 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 14:00 Val. Meziříčí B - Nedašov 2:3 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Val. Klobouky - Podlesí 3:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Nevšová - Kelč 0:1 (0:0)

    26.kolo

    So 16.06. 10:00 Podlesí - Val. Příkazy 4:5 (2:1)
    So 16.06. 15:00 Kelč - Val. Meziříčí B 1:2 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Vlachovice - Vigantice 2:3 np (2:2)
    So 16.06. 17:00 Slušovice - Vidče 2:0 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Kateřinice - Nevšová 2:3 (1:3)
    Ne 17.06. 17:00 Nedašov - Val. Klobouky 3:4 (1:2)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 17 2 0 5 76:36 55
    2. 24 16 1 4 3 85:43 54
    3. 24 12 3 2 7 50:37 44
    4. 24 12 2 2 8 59:49 39
    5. 24 11 0 3 10 61:55 36
    6. 24 9 4 1 10 42:54 36
    7. 24 9 2 4 9 56:58 35
    8. 24 9 2 2 11 43:40 33
    9. 24 7 4 3 10 33:44 32
    10. 24 7 3 2 12 56:59 29
    11. 24 7 2 2 13 53:64 27
    12. 24 6 1 3 14 32:80 23
    13. 24 5 3 1 15 39:66 22