Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 12064
  • Návštěvy: 86/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19639
    Týden:
    86
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 10:15 Hevlín - Slovan Brno 0:2 (0:1)
    So 12.08. 10:30 Kohoutovice - Tuřany 1:1 (1:0)
    So 12.08. 11:15 Jundrov - Blížkovice 1:2 (0:0)
    So 12.08. 14:30 Zbraslav - M. Krumlov B 7:1 (5:0)
    So 12.08. 16:30 Jevišovice - Horní Kounice 3:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Újezd u Brna - Pohořelice 0:2 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Šatov - Mikulovice 10:0 (2:0)

    3.kolo

    18.08. 18:00 M. Krumlov B - Hevlín 6:0 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Horní Kounice - Újezd u Brna 4:2 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Slovan Brno - Jevišovice 2:3 (1:2)
    So 19.08. 16:30 Tuřany - Zbraslav 3:0 (1:0)
    Ne 20.08. 14:30 Blížkovice - Kohoutovice 2:2 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Mikulovice - Jundrov 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Pohořelice - Šatov 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 26.08. 10:30 Kohoutovice - Zbraslav 4:4 (1:3)
    So 26.08. 11:15 Jundrov - Pohořelice 2:2 (0:2)
    So 26.08. 14:30 Hevlín - Tuřany 0:4 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 M. Krumlov B - Jevišovice 4:0 (3:0)
    Ne 27.08. 16:30 Újezd u Brna - Slovan Brno 0:3 (0:2)
    Ne 27.08. 16:30 Šatov - Horní Kounice 6:2 (3:1)
    Ne 27.08. 16:30 Blížkovice - Mikulovice 4:2 (1:2)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Mikulovice - Kohoutovice 1:2 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Pohořelice - Blížkovice 0:2 (0:2)
    So 02.09. 16:00 Horní Kounice - Jundrov 0:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Slovan Brno - Šatov 3:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Tuřany - Jevišovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 10:30 Zbraslav - Hevlín 3:1 (1:0)
    Ne 03.09. 13:15 M. Krumlov B - Újezd u Brna 0:2 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 15:30 Jevišovice - Zbraslav 2:2 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Jundrov - Slovan Brno 2:1 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Mikulovice - Pohořelice 2:2 (0:2)
    Ne 10.09. 10:15 Hevlín - Kohoutovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Újezd u Brna - Tuřany 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Šatov - M. Krumlov B 3:3 (2:3)
    Ne 10.09. 16:00 Blížkovice - Horní Kounice 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 16.09. 14:30 Hevlín - Jevišovice 1:5 (1:2)
    So 16.09. 15:30 Pohořelice - Kohoutovice 1:2 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Slovan Brno - Blížkovice 3:0 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Tuřany - Šatov 10:0 (4:0)
    Ne 17.09. 13:00 M. Krumlov B - Jundrov 3:2 (0:0)
    Ne 17.09. 13:00 Zbraslav - Újezd u Brna 4:1 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Horní Kounice - Mikulovice 4:2 (1:2)

    8.kolo

    So 23.09. 10:30 Kohoutovice - Jevišovice 1:1 (1:1)
    So 23.09. 11:15 Jundrov - Tuřany 1:1 (0:0)
    So 23.09. 15:30 Mikulovice - Slovan Brno 2:4 (2:4)
    Ne 24.09. 15:30 Újezd u Brna - Hevlín 3:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Šatov - Zbraslav 0:1 (0:1)
    Ne 24.09. 15:30 Blížkovice - M. Krumlov B 8:0 (4:0)
    Ne 24.09. 15:30 Pohořelice - Horní Kounice 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 30.09. 12:30 Zbraslav - Jundrov 6:2 (3:0)
    So 30.09. 14:30 Hevlín - Šatov 1:5 (1:3)
    So 30.09. 15:00 Horní Kounice - Kohoutovice 1:2 (0:2)
    So 30.09. 15:00 Slovan Brno - Pohořelice 2:1 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Tuřany - Blížkovice 1:3 (1:2)
    So 30.09. 15:00 Jevišovice - Újezd u Brna 3:1 (0:1)
    Ne 01.10. 12:15 M. Krumlov B - Mikulovice 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 07.10. 10:30 Kohoutovice - Újezd u Brna 2:1 (1:1)
    So 07.10. 11:15 Jundrov - Hevlín 1:3 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Mikulovice - Tuřany 0:5 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Pohořelice - M. Krumlov B 0:2 (0:1)
    So 07.10. 15:00 Horní Kounice - Slovan Brno 0:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Šatov - Jevišovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Blížkovice - Zbraslav 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 14.10. 14:30 Hevlín - Blížkovice 0:7 (0:4)
    So 14.10. 15:00 Slovan Brno - Kohoutovice 2:1 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Tuřany - Pohořelice 5:1 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Jevišovice - Jundrov 4:0 (2:0)
    Ne 15.10. 12:15 M. Krumlov B - Horní Kounice 1:2 (0:2)
    Ne 15.10. 12:30 Zbraslav - Mikulovice 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Újezd u Brna - Šatov 1:2 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 10:30 Kohoutovice - Šatov 3:2 (2:1)
    So 21.10. 11:15 Jundrov - Újezd u Brna 4:1 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Mikulovice - Hevlín 5:1 (2:0)
    So 21.10. 14:30 Horní Kounice - Tuřany 0:2 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Slovan Brno - M. Krumlov B 3:0 (2:0)
    So 21.10. 15:00 Pohořelice - Zbraslav 0:3 (0:2)
    Ne 22.10. 14:30 Jevišovice - Blížkovice 3:1 (1:1)

    13.kolo

    So 28.10. 14:00 Tuřany - Slovan Brno 1:3 (1:1)
    So 28.10. 14:00 Hevlín - Pohořelice 1:3 (1:2)
    So 28.10. 14:00 Jevišovice - Mikulovice 1:1 (0:0)
    Ne 29.10. 11:30 Zbraslav - Horní Kounice 6:1 (2:1)
    Ne 29.10. 14:00 M. Krumlov B - Kohoutovice 4:2 (1:1)
    Ne 29.10. 14:00 Újezd u Brna - Blížkovice 3:0 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Šatov - Jundrov 6:0 (2:0)

    1.kolo

    So 04.11. 11:15 Jundrov - Kohoutovice 1:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Mikulovice - Újezd u Brna 0:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Horní Kounice - Hevlín 6:1 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Slovan Brno - Zbraslav 1:3 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Blížkovice - Šatov 0:8 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Pohořelice - Jevišovice 0:1 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 M. Krumlov B - Tuřany 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Šatov - Blížkovice 1:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Jevišovice - Pohořelice 1:2 (0:1)
    Ne 25.03. 14:00 Hevlín - Horní Kounice 1:2 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Újezd u Brna - Mikulovice 1:1 (1:1)
    Út 01.05. 13:30 Kohoutovice - Jundrov 4:0 (2:0)
    Út 01.05. 16:30 Zbraslav - Slovan Brno 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Tuřany - M. Krumlov B 5:0 (4:0)

    15.kolo

    So 31.03. 14:00 Pohořelice - Újezd u Brna 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Tuřany - Kohoutovice 0:2 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Slovan Brno - Hevlín 3:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Horní Kounice - Jevišovice 2:2 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Mikulovice - Šatov 4:2 (2:1)
    Ne 01.04. 15:30 M. Krumlov B - Zbraslav 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Blížkovice - Jundrov 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:30 Kohoutovice - Blížkovice 4:0 (2:0)
    So 07.04. 10:30 Jundrov - Mikulovice 2:2 (1:0)
    So 07.04. 13:00 Jevišovice - Slovan Brno 1:2 (1:2)
    Ne 08.04. 14:00 Hevlín - M. Krumlov B 2:3 (1:2)
    Ne 08.04. 15:30 Šatov - Pohořelice 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Újezd u Brna - Horní Kounice 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Zbraslav - Tuřany 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 13:30 Tuřany - Hevlín 4:2 (1:2)
    So 14.04. 15:30 Jevišovice - M. Krumlov B 1:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Slovan Brno - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Pohořelice - Jundrov 9:1 (4:1)
    So 14.04. 15:30 Mikulovice - Blížkovice 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Zbraslav - Kohoutovice 2:2 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Horní Kounice - Šatov 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:30 Kohoutovice - Mikulovice 6:1 (2:0)
    So 21.04. 10:30 Jundrov - Horní Kounice 0:3 (0:2)
    So 21.04. 16:00 Jevišovice - Tuřany 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 14:00 Hevlín - Zbraslav 2:9 (1:6)
    Ne 22.04. 16:00 Blížkovice - Pohořelice 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Šatov - Slovan Brno 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Újezd u Brna - M. Krumlov B 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 28.04. 09:30 Kohoutovice - Hevlín 3:0
    So 28.04. 13:00 Zbraslav - Jevišovice 7:0 (3:0)
    So 28.04. 16:00 Tuřany - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Slovan Brno - Jundrov 5:0 (1:0)
    So 28.04. 16:00 Horní Kounice - Blížkovice 1:3 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Pohořelice - Mikulovice 6:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 M. Krumlov B - Šatov 2:2 (1:2)

    20.kolo

    So 05.05. 10:30 Kohoutovice - Pohořelice 2:2 (2:1)
    So 05.05. 10:30 Jundrov - M. Krumlov B 2:2 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Mikulovice - Horní Kounice 1:3 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Šatov - Tuřany 1:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Jevišovice - Hevlín 0:3 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Blížkovice - Slovan Brno 4:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Újezd u Brna - Zbraslav 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Jevišovice - Kohoutovice 4:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Tuřany - Jundrov 6:0 (2:0)
    So 12.05. 16:30 M. Krumlov B - Blížkovice 3:1 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Slovan Brno - Mikulovice 3:0k (k:)
    So 12.05. 16:30 Horní Kounice - Pohořelice 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 14:00 Hevlín - Újezd u Brna 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Zbraslav - Šatov 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:30 Kohoutovice - Horní Kounice 3:1 (0:0)
    So 19.05. 10:30 Jundrov - Zbraslav 1:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Mikulovice - M. Krumlov B 2:2 (1:2)
    Ne 20.05. 16:30 Pohořelice - Slovan Brno 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Blížkovice - Tuřany 3:1 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Šatov - Hevlín 5:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Újezd u Brna - Jevišovice 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 26.05. 16:30 Jevišovice - Šatov 1:2 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Tuřany - Mikulovice 4:0 (4:0)
    So 26.05. 16:30 Slovan Brno - Horní Kounice 4:2 (2:1)
    Ne 27.05. 14:00 Hevlín - Jundrov 5:2 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Újezd u Brna - Kohoutovice 1:5 (1:4)
    Ne 27.05. 16:30 Zbraslav - Blížkovice 5:1 (3:1)
    Ne 27.05. 16:30 M. Krumlov B - Pohořelice 1:2 (0:2)

    24.kolo

    So 02.06. 10:30 Kohoutovice - Slovan Brno 1:3 (0:2)
    So 02.06. 10:30 Jundrov - Jevišovice 1:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Horní Kounice - M. Krumlov B 0:2 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Pohořelice - Tuřany 2:5 (1:3)
    So 02.06. 16:30 Mikulovice - Zbraslav 0:7 (0:4)
    So 02.06. 16:30 Šatov - Újezd u Brna 7:1 (3:0)
    Ne 03.06. 16:30 Blížkovice - Hevlín 6:3 (3:2)

    25.kolo

    So 09.06. 16:30 Šatov - Kohoutovice 2:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Blížkovice - Jevišovice 2:1 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Tuřany - Horní Kounice 5:0 (4:0)
    Ne 10.06. 14:00 Hevlín - Mikulovice 4:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Újezd u Brna - Jundrov 0:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Zbraslav - Pohořelice 7:0 (4:0)
    Ne 10.06. 16:30 M. Krumlov B - Slovan Brno 0:0 (0:0)

    26.kolo

    15.06. 18:00 Mikulovice - Jevišovice 2:4 (1:1)
    So 16.06. 10:30 Kohoutovice - M. Krumlov B 3:1 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Slovan Brno - Tuřany 3:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Horní Kounice - Zbraslav 0:2 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Pohořelice - Hevlín 0:2 (0:1)
    So 16.06. 16:30 Jundrov - Šatov 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Blížkovice - Újezd u Brna 5:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 58:22 60
    2. 26 17 8 1 87:24 59
    3. 26 14 7 5 67:23 49
    4. 26 15 4 7 68:47 49
    5. 26 13 8 5 59:38 47
    6. 26 12 6 8 71:44 42
    7. 26 9 8 9 44:42 35
    8. 26 8 8 10 43:54 32
    9. 26 8 5 13 41:50 29
    10. 26 7 5 14 36:56 26
    11. 26 4 10 12 22:47 22
    12. 26 3 9 14 27:73 18
    13. 26 5 2 19 34:87 17
    14. 26 3 7 16 33:83 16