Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 16. října 2019
svátek má Havel.
Hlavní menu
  • ID: 12042
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3262
    Týden:
    61
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 13:30 Náměšť n.O. - Nová Ves 4:5 (0:4)
    So 19.08. 13:30 Radostín n.O. - TJ Rozsochy 1:1 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Výčapy 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 10:00 Bystřice n.P. - Jemnicko 7:0 (2:0)
    St 30.08. 17:30 Předín - Velká Bíteš 2:1 (1:1)

    2.kolo

    25.08. 17:00 TJ Rozsochy - Bystřice n.P. 3:1 (1:0)
    So 26.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Náměšť n.O. 1:0 (0:0)
    So 26.08. 16:30 Výčapy - Jemnicko 4:2 (2:1)
    So 26.08. 16:30 Velká Bíteš - Radostín n.O. 0:2 (0:0)
    Ne 27.08. 13:30 Nová Ves - M. Budějovice 6:0 (3:0)

    3.kolo

    So 02.09. 10:30 Jemnicko - TJ Rozsochy 1:6 (1:2)
    So 02.09. 13:00 Náměšť n.O. - Výčapy 4:1 (1:1)
    So 02.09. 13:00 M. Budějovice - Jaroměřice n.R. 1:7 (1:3)
    So 02.09. 16:00 Předín - Nová Ves 0:5 (0:2)
    Ne 03.09. 10:00 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 7:1 (3:1)

    4.kolo

    So 09.09. 10:00 Jaroměřice n.R. - Předín 1:3 (0:2)
    So 09.09. 12:00 Velká Bíteš - Jemnicko 1:3 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Výčapy - TJ Rozsochy 2:3 (1:1)
    Ne 10.09. 13:00 Náměšť n.O. - M. Budějovice 8:1 (3:0)
    Ne 10.09. 13:00 Nová Ves - Radostín n.O. 8:0 (4:0)

    5.kolo

    So 16.09. 10:00 Bystřice n.P. - Nová Ves 2:2 (0:1)
    So 16.09. 12:30 M. Budějovice - Výčapy 2:4 (2:3)
    So 16.09. 12:30 Radostín n.O. - Jaroměřice n.R. 1:4 (1:2)
    So 16.09. 15:30 Předín - Náměšť n.O. 1:6 (0:4)
    Ne 17.09. 10:30 Velká Bíteš - TJ Rozsochy 0:6 (3:0)

    6.kolo

    So 23.09. 12:30 Výčapy - Velká Bíteš 3:0 (0:0)
    So 23.09. 12:30 Nová Ves - Jemnicko 10:1 (5:1)
    So 23.09. 12:30 M. Budějovice - Předín 2:2 (0:1)
    So 23.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Bystřice n.P. 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 12:30 Náměšť n.O. - Radostín n.O. 1:4 (1:2)

    7.kolo

    So 30.09. 12:00 TJ Rozsochy - Nová Ves 0:5 (0:2)
    So 30.09. 12:00 Radostín n.O. - M. Budějovice 4:1 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Předín - Výčapy 6:3 (3:2)
    Ne 01.10. 10:00 Bystřice n.P. - Náměšť n.O. 3:2 (3:2)
    Ne 01.10. 12:00 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 07.10. 10:00 Jaroměřice n.R. - TJ Rozsochy 2:3 (1:0)
    So 07.10. 12:00 Náměšť n.O. - Jemnicko 6:1 (4:0)
    So 07.10. 12:00 M. Budějovice - Bystřice n.P. 2:6 (2:3)
    So 07.10. 12:00 Nová Ves - Velká Bíteš 3:2 (3:1)
    So 07.10. 15:00 Předín - Radostín n.O. 2:4 (0:2)

    9.kolo

    So 14.10. 10:00 Bystřice n.P. - Předín 9:1 (4:0)
    So 14.10. 12:00 TJ Rozsochy - Náměšť n.O. 3:2 (2:1)
    Ne 15.10. 10:00 Jemnicko - M. Budějovice 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 11:00 Velká Bíteš - Jaroměřice n.R. 0:5 (0:3)
    Ne 15.10. 12:00 Radostín n.O. - Výčapy 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 21.10. 11:30 M. Budějovice - TJ Rozsochy 1:5 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Náměšť n.O. - Velká Bíteš 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 09:15 Výčapy - Nová Ves 1:4 (1:1)
    Ne 22.10. 11:30 Radostín n.O. - Bystřice n.P. 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Předín - Jemnicko 8:1 (7:1)

    11.kolo

    So 28.10. 11:30 TJ Rozsochy - Předín 2:2 (1:0)
    So 28.10. 13:30 Jemnicko - Radostín n.O. 0:4 (0:0)
    So 04.11. 10:00 Bystřice n.P. - Výčapy 6:1 (3:1)
    So 04.11. 13:00 Velká Bíteš - M. Budějovice 5:2 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Nová Ves - Jaroměřice n.R. 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 07.04. 12:30 TJ Rozsochy - Radostín n.O. 2:1 (1:1)
    So 07.04. 12:30 Jemnicko - Bystřice n.P. 0:6 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Výčapy - Jaroměřice n.R. 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 11:30 Velká Bíteš - Předín 0:3 (0:1)
    Ne 08.04. 12:30 Nová Ves - Náměšť n.O. 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 14.04. 12:30 Bystřice n.P. - TJ Rozsochy 1:2 (1:2)
    So 14.04. 12:30 Náměšť n.O. - Jaroměřice n.R. 5:0 (1:0)
    So 14.04. 12:30 M. Budějovice - Nová Ves 0:8 (0:0)
    Ne 15.04. 12:00 Radostín n.O. - Velká Bíteš 4:0 (0:0)
    Ne 15.04. 12:30 Jemnicko - Výčapy 2:2 (1:0)

    14.kolo

    So 21.04. 10:00 Jaroměřice n.R. - M. Budějovice 5:2 (2:0)
    So 21.04. 12:30 Nová Ves - Předín 4:2 (2:1)
    So 21.04. 14:00 TJ Rozsochy - Jemnicko 7:0 (3:0)
    Ne 22.04. 12:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 2:7 (0:4)
    Ne 22.04. 13:30 Výčapy - Náměšť n.O. 9:0 (2:3)

    15.kolo

    So 28.04. 13:00 M. Budějovice - Náměšť n.O. 1:6 (1:2)
    So 28.04. 13:00 TJ Rozsochy - Výčapy 10:0 (7:0)
    Ne 29.04. 10:30 Jemnicko - Velká Bíteš 2:6 (2:3)
    Ne 29.04. 16:00 Předín - Jaroměřice n.R. 8:0 (4:0)
    Út 08.05. 13:00 Radostín n.O. - Nová Ves 1:2 (0:0)

    16.kolo

    So 05.05. 12:30 TJ Rozsochy - Velká Bíteš 7:0 (3:0)
    So 05.05. 13:30 Nová Ves - Bystřice n.P. 6:2 (0:2)
    So 05.05. 14:30 Výčapy - M. Budějovice 10:1 (5:0)
    So 05.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Radostín n.O. 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 13:30 Náměšť n.O. - Předín 8:5 (5:2)

    17.kolo

    So 12.05. 13:30 Radostín n.O. - Náměšť n.O. 9:4 (7:1)
    So 12.05. 16:30 Předín - M. Budějovice 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 12:30 Velká Bíteš - Výčapy 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 13:30 Jemnicko - Nová Ves 1:2 (1:2)
    Ne 13.05. 13:30 Bystřice n.P. - Jaroměřice n.R. 3:0k

    18.kolo

    So 19.05. 13:30 Nová Ves - TJ Rozsochy 3:2 (2:1)
    So 19.05. 13:30 M. Budějovice - Radostín n.O. 0:2 (0:1)
    So 19.05. 13:30 Náměšť n.O. - Bystřice n.P. 5:1 (2:0)
    So 19.05. 16:30 Výčapy - Předín 5:2 (3:2)
    So 19.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 0:4 (0:2)

    19.kolo

    So 26.05. 13:30 TJ Rozsochy - Jaroměřice n.R. 3:0k
    Ne 27.05. 12:00 Velká Bíteš - Nová Ves 3:3 (0:1)
    Ne 27.05. 13:30 Jemnicko - Náměšť n.O. 2:6 (1:2)
    Ne 27.05. 13:30 Bystřice n.P. - M. Budějovice 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 13:30 Radostín n.O. - Předín 4:1 (0:0)

    20.kolo

    So 02.06. 13:30 Náměšť n.O. - TJ Rozsochy 3:3 (2:2)
    So 02.06. 13:30 M. Budějovice - Jemnicko 5:3 (3:0)
    So 02.06. 14:30 Výčapy - Radostín n.O. 0:3 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Předín - Bystřice n.P. 4:2 (1:2)
    So 02.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Velká Bíteš 0:3 (0:1)

    21.kolo

    So 09.06. 13:30 Nová Ves - Výčapy 2:1 (0:0)
    Ne 10.06. 12:30 Velká Bíteš - Náměšť n.O. 4:1 (3:0)
    Ne 10.06. 13:30 Bystřice n.P. - Radostín n.O. 4:0 (3:1)
    Ne 10.06. 13:30 TJ Rozsochy - M. Budějovice 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 13:30 Jemnicko - Předín 2:4 (0:2)

    22.kolo

    08.06. 18:00 Radostín n.O. - Jemnicko 3:1 (3:1)
    So 16.06. 13:30 M. Budějovice - Velká Bíteš 2:5 (0:2)
    So 16.06. 14:00 Předín - TJ Rozsochy 2:8 (1:4)
    So 16.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Nová Ves 0:15 (0:6)
    So 16.06. 16:30 Výčapy - Bystřice n.P. 1:6 (0:3)
    Správce soutěže: Josef Bouda

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 18 2 0 101:22 56
    2. 20 14 3 3 76:28 45
    3. 20 14 1 5 56:32 43
    4. 20 13 1 6 80:36 40
    5. 20 10 1 9 72:57 31
    6. 20 9 2 9 60:68 29
    7. 20 7 0 13 33:65 21
    8. 20 6 1 13 48:65 19
    9. 20 6 1 13 35:63 19
    10. 20 3 1 16 30:90 10
    11. 20 3 1 16 27:92 10