Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 22. července 2018
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 12033
  • Návštěvy: 375/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34386
    Týden:
    375
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.08. 18:30 Baťov 1930 - Kvasice 2:3 np (2:2)
    So 05.08. 17:00 Velké Karlovice - Boršice 3:0 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Holešov - Bystřice p.H. 2:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Rožnov p.R. - Luhačovice 2:0 (1:0)
    So 05.08. 17:00 Chropyně - Morkovice 2:4 (0:1)
    Ne 06.08. 17:00 Provodov - Juřinka 3:1 (2:1)
    Ne 06.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Hluk 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 12.08. 10:15 Luhačovice - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 1:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Juřinka - Holešov 3:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Velké Karlovice - Provodov 1:2 (1:0)
    So 12.08. 17:30 Hluk - Baťov 1930 1:2 np (1:1)
    Ne 13.08. 10:15 Kvasice - Chropyně 3:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Boršice - Morkovice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    18.08. 18:30 Baťov 1930 - Luhačovice 5:1 (3:0)
    So 19.08. 16:30 Provodov - Boršice 3:1 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Holešov - Velké Karlovice 2:1 np (1:1)
    So 19.08. 16:30 Rožnov p.R. - Juřinka 1:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Chropyně - Hluk 1:5 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Morkovice - Kvasice 4:2 (3:1)
    Ne 20.08. 16:30 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 1:3 (0:2)

    4.kolo

    So 26.08. 10:00 Juřinka - Štítná n.Vláří 3:2 np (2:2)
    So 26.08. 10:15 Luhačovice - Chropyně 7:0 (4:0)
    So 26.08. 16:30 Bystřice p.H. - Baťov 1930 0:1 np (0:0)
    So 26.08. 16:30 Velké Karlovice - Rožnov p.R. 4:1 (1:1)
    So 26.08. 16:30 Provodov - Holešov 3:2 np (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Boršice - Kvasice 3:2 (0:2)
    Ne 27.08. 16:30 Hluk - Morkovice 0:1 (0:0)

    5.kolo

    01.09. 18:00 Chropyně - Bystřice p.H. 1:4 (0:2)
    01.09. 18:30 Baťov 1930 - Juřinka 2:1 np (1:1)
    So 02.09. 16:00 Holešov - Boršice 0:2 (0:1)
    So 02.09. 16:00 Rožnov p.R. - Provodov 1:0 np (0:0)
    So 02.09. 16:00 Morkovice - Luhačovice 2:1 (1:1)
    So 02.09. 16:00 Kvasice - Hluk 3:1 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Velké Karlovice 2:5 (0:2)

    6.kolo

    So 09.09. 10:15 Luhačovice - Kvasice 1:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Bystřice p.H. - Morkovice 5:1 (3:0)
    So 09.09. 16:00 Juřinka - Chropyně 3:1 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Velké Karlovice - Baťov 1930 2:1 np (1:1)
    So 09.09. 16:00 Provodov - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Holešov - Rožnov p.R. 4:0 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Boršice - Hluk 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 16.09. 10:00 Baťov 1930 - Provodov 2:6 (2:2)
    So 16.09. 15:30 Rožnov p.R. - Boršice 2:1 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Morkovice - Juřinka 0:3 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Kvasice - Bystřice p.H. 2:0 (0:0)
    Ne 17.09. 10:00 Chropyně - Velké Karlovice 0:5 (0:2)
    Ne 17.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Holešov 0:2 (0:1)
    Ne 17.09. 15:30 Hluk - Luhačovice 5:4 np (4:4)

    8.kolo

    So 23.09. 14:00 Provodov - Chropyně 5:1 (3:0)
    So 23.09. 15:30 Juřinka - Kvasice 4:3 np (3:3)
    So 23.09. 15:30 Velké Karlovice - Morkovice 1:3 (1:1)
    So 23.09. 15:30 Rožnov p.R. - Štítná n.Vláří 1:2 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Boršice - Luhačovice 1:2 np (1:1)
    So 04.11. 14:00 Bystřice p.H. - Hluk 0:1 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Holešov - Baťov 1930 5:0 (2:0)

    9.kolo

    St 27.09. 18:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 0:1 np (0:0)
    So 30.09. 10:15 Luhačovice - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Chropyně - Holešov 1:2 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Morkovice - Provodov 1:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Kvasice - Velké Karlovice 2:3 (0:3)
    Ne 01.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Boršice 3:2 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Hluk - Juřinka 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Juřinka - Luhačovice 0:3 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Provodov - Kvasice 5:1 (3:0)
    So 07.10. 15:00 Holešov - Morkovice 2:1 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Rožnov p.R. - Chropyně 2:3 (1:3)
    Ne 08.10. 15:00 Boršice - Bystřice p.H. 0:2 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Velké Karlovice - Hluk 1:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 10:00 Baťov 1930 - Boršice 4:2 (1:2)
    So 14.10. 10:15 Luhačovice - Velké Karlovice 2:1 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Chropyně - Štítná n.Vláří 1:3 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Morkovice - Rožnov p.R. 3:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Kvasice - Holešov 3:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Bystřice p.H. - Juřinka 4:1 (2:1)
    Ne 15.10. 15:00 Hluk - Provodov 0:1 (0:0)

    12.kolo

    20.10. 17:30 Baťov 1930 - Chropyně 3:1 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Provodov - Luhačovice 2:1 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Holešov - Hluk 1:2 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Rožnov p.R. - Kvasice 5:2 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Boršice - Juřinka 1:3 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Štítná n.Vláří - Morkovice 2:1 (0:0)

    13.kolo

    So 28.10. 10:15 Luhačovice - Holešov 1:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Chropyně - Boršice 4:5 (3:3)
    So 28.10. 14:30 Morkovice - Baťov 1930 3:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Kvasice - Štítná n.Vláří 4:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Bystřice p.H. - Provodov 0:1 (0:1)
    So 28.10. 17:00 Juřinka - Velké Karlovice 4:0 (3:0)
    Ne 29.10. 14:30 Hluk - Rožnov p.R. 2:0 (0:0)

    15.kolo

    Čt 29.03. 18:30 Baťov 1930 - Hluk 3:2 np (2:2)
    So 31.03. 15:30 Morkovice - Boršice 0:2 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Chropyně - Kvasice 0:4 (0:1)
    So 31.03. 15:30 Rožnov p.R. - Bystřice p.H. 0:5 (0:2)
    So 31.03. 15:30 Holešov - Juřinka 3:2 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Provodov - Velké Karlovice 5:0 (3:0)
    Ne 01.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 10:15 Luhačovice - Baťov 1930 1:0 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Juřinka - Rožnov p.R. 6:1 (4:0)
    So 07.04. 15:30 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Kvasice - Morkovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Boršice - Provodov 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Velké Karlovice - Holešov 1:2 np (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Hluk - Chropyně 5:0 (2:0)

    17.kolo

    13.04. 18:30 Baťov 1930 - Bystřice p.H. 2:0 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Kvasice - Boršice 5:1 (4:1)
    So 14.04. 16:00 Morkovice - Hluk 4:2 (3:1)
    So 14.04. 16:00 Chropyně - Luhačovice 2:1 np (1:1)
    So 14.04. 16:00 Rožnov p.R. - Velké Karlovice 2:1 (0:1)
    So 14.04. 16:00 Holešov - Provodov 1:0 np (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Juřinka 3:2 (3:1)

    18.kolo

    So 21.04. 10:00 Juřinka - Baťov 1930 2:3 (1:2)
    So 21.04. 10:15 Luhačovice - Morkovice 2:1 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Provodov - Rožnov p.R. 4:0 (2:0)
    So 21.04. 16:00 Bystřice p.H. - Chropyně 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Boršice - Holešov 0:1 np (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Velké Karlovice - Štítná n.Vláří 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Hluk - Kvasice 2:1 np (1:1)

    19.kolo

    27.04. 18:30 Baťov 1930 - Velké Karlovice 1:0 (1:0)
    So 28.04. 16:30 Kvasice - Luhačovice 2:3 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Morkovice - Bystřice p.H. 4:1 (1:0)
    So 28.04. 16:30 Chropyně - Juřinka 0:2 (0:1)
    So 28.04. 16:30 Rožnov p.R. - Holešov 1:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Hluk - Boršice 1:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Štítná n.Vláří - Provodov 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 24.03. 10:15 Luhačovice - Rožnov p.R. 9:0 (5:0)
    So 24.03. 14:00 Juřinka - Provodov 1:4 (0:3)
    So 24.03. 15:00 Morkovice - Chropyně 6:0 (5:0)
    Ne 25.03. 15:00 Hluk - Štítná n.Vláří 2:1 np (1:1)
    Út 01.05. 10:15 Kvasice - Baťov 1930 1:4 (1:2)
    Út 01.05. 16:30 Boršice - Velké Karlovice 2:1 (2:1)
    Út 01.05. 16:30 Bystřice p.H. - Holešov 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 10:15 Luhačovice - Hluk 5:2 (3:1)
    So 05.05. 16:30 Holešov - Štítná n.Vláří 3:0 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Provodov - Baťov 1930 2:3 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Velké Karlovice - Chropyně 5:1 (4:0)
    So 05.05. 16:30 Juřinka - Morkovice 4:3 np (3:3)
    So 05.05. 16:30 Bystřice p.H. - Kvasice 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Boršice - Rožnov p.R. 2:1 np (1:1)

    21.kolo

    11.05. 18:30 Baťov 1930 - Holešov 3:1 (2:1)
    So 12.05. 10:15 Luhačovice - Boršice 7:0 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Kvasice - Juřinka 2:4 (1:2)
    So 12.05. 16:30 Morkovice - Velké Karlovice 3:2 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Chropyně - Provodov 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Hluk - Bystřice p.H. 7:0 (3:0)
    Ne 13.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Rožnov p.R. 3:1 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 10:00 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:3 np (2:2)
    So 19.05. 16:30 Holešov - Chropyně 6:0 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Provodov - Morkovice 2:3 np (2:2)
    So 19.05. 16:30 Velké Karlovice - Kvasice 3:2 np (2:2)
    So 19.05. 16:30 Juřinka - Hluk 1:2 (0:1)
    So 19.05. 16:30 Bystřice p.H. - Luhačovice 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Boršice - Štítná n.Vláří 1:2 (0:0)

    23.kolo

    25.05. 19:00 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 4:1 (2:1)
    So 26.05. 10:15 Luhačovice - Juřinka 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Bystřice p.H. - Boršice 4:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Kvasice - Provodov 2:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Morkovice - Holešov 1:0 np (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Hluk - Velké Karlovice 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Chropyně - Rožnov p.R. 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Rožnov p.R. - Morkovice 0:4 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Holešov - Kvasice 2:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Juřinka - Bystřice p.H. 1:3 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Boršice - Baťov 1930 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Chropyně 5:3 (2:1)
    Ne 03.06. 17:00 Provodov - Hluk 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Velké Karlovice - Luhačovice 2:1 (1:1)

    25.kolo

    08.06. 18:00 Chropyně - Baťov 1930 1:3 (0:2)
    So 09.06. 10:00 Juřinka - Boršice 1:2 (0:1)
    So 09.06. 10:15 Luhačovice - Provodov 0:2 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 1:0 np (0:0)
    So 09.06. 17:00 Kvasice - Rožnov p.R. 7:1 (4:0)
    So 09.06. 17:00 Morkovice - Štítná n.Vláří 3:1 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Hluk - Holešov 3:2 (1:1)

    26.kolo

    15.06. 18:30 Baťov 1930 - Morkovice 3:1 (0:0)
    So 16.06. 14:30 Rožnov p.R. - Hluk 2:4 (1:1)
    So 16.06. 16:00 Provodov - Bystřice p.H. 2:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Boršice - Chropyně 3:0 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Holešov - Luhačovice 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Kvasice 3:1 (2:0)
    Ne 17.06. 17:00 Velké Karlovice - Juřinka 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 3 2 62:20 65
    2. 26 12 5 3 6 49:42 49
    3. 26 15 1 2 8 57:31 49
    4. 26 14 2 1 9 57:42 47
    5. 26 11 5 2 8 43:29 45
    6. 26 11 3 3 9 50:40 42
    7. 26 13 1 1 11 41:32 42
    8. 26 11 2 3 10 48:39 40
    9. 26 12 0 2 12 41:48 38
    10. 26 9 3 1 13 52:50 34
    11. 26 9 2 2 13 37:52 33
    12. 26 9 1 3 13 58:53 32
    13. 26 5 2 3 16 25:72 22
    14. 26 2 1 0 23 25:95 8