Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 12032
  • Návštěvy: 216/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    44300
    Týden:
    216
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 12.08. 15:30 Vojkovice - Boskovice 1:0 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Bohunice - Sparta Brno 2:1 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Ivančice - M. Krumlov 2:4 (1:1)
    So 12.08. 16:30 Veselí - Svratka 1:1 (0:0)
    So 12.08. 16:30 Mutěnice - Ráječko 4:1 (3:0)
    So 12.08. 16:30 Moravská Slavia - Lanžhot 0:0 (0:0)
    So 12.08. 16:30 Rousínov - Bosonohy 3:2 (1:0)
    Ne 13.08. 16:30 Bučovice - Bystrc 1:2 (0:1)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Bosonohy - Bučovice 3:1 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Svratka - Mutěnice 0:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Sparta Brno - Ivančice 3:2 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Bystrc - Bohunice 3:2 (3:0)
    Ne 20.08. 16:30 Lanžhot - Rousínov 4:1 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Ráječko - Moravská Slavia 6:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Boskovice - Veselí 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 M. Krumlov - Vojkovice 2:2 (0:2)

    14.kolo

    St 23.08. 17:00 Bohunice - Rousínov 4:1 (2:0)
    St 23.08. 17:00 Bučovice - Moravská Slavia 3:1 (1:1)
    St 23.08. 17:00 Bystrc - Mutěnice 1:0 (1:0)
    St 23.08. 17:00 Bosonohy - Veselí 2:0 (2:0)
    St 23.08. 17:00 Lanžhot - Vojkovice 2:0 (1:0)
    St 23.08. 17:00 Ráječko - Ivančice 1:4 (0:2)
    St 23.08. 17:00 Svratka - Sparta Brno 6:0 (1:0)
    St 23.08. 17:00 Boskovice - M. Krumlov 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Bohunice - Ivančice 2:1 (0:0)
    So 26.08. 16:30 Vojkovice - Sparta Brno 2:1 (0:1)
    So 26.08. 16:30 Veselí - M. Krumlov 2:2 (1:2)
    So 26.08. 16:30 Moravská Slavia - Svratka 0:5 (0:1)
    So 26.08. 16:30 Rousínov - Ráječko 1:6 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Mutěnice - Boskovice 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Bučovice - Lanžhot 0:6 (0:5)
    Ne 27.08. 16:30 Bystrc - Bosonohy 3:3 (0:2)

    5.kolo

    01.09. 17:30 Boskovice - Moravská Slavia 3:4 (1:3)
    So 02.09. 11:00 Sparta Brno - Veselí 3:1 (1:1)
    So 02.09. 16:00 Bosonohy - Bohunice 3:7 (1:3)
    So 02.09. 16:00 Svratka - Rousínov 2:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Lanžhot - Bystrc 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Ráječko - Bučovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 M. Krumlov - Mutěnice 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Ivančice - Vojkovice 2:1 (2:1)

    6.kolo

    08.09. 17:30 Mutěnice - Sparta Brno 1:1 (1:1)
    So 09.09. 11:00 Bosonohy - Lanžhot 0:2 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Bohunice - Vojkovice 4:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Veselí - Ivančice 0:4 (0:2)
    So 09.09. 16:00 Moravská Slavia - M. Krumlov 3:1 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Rousínov - Boskovice 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Bučovice - Svratka 0:2 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Bystrc - Ráječko 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Svratka - Bystrc 3:3 (1:0)
    So 16.09. 15:30 Boskovice - Bučovice 3:0 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Sparta Brno - Moravská Slavia 5:3 (4:1)
    So 16.09. 15:30 Ivančice - Mutěnice 1:5 (0:3)
    So 16.09. 15:30 Vojkovice - Veselí 2:4 (1:2)
    Ne 17.09. 10:15 Lanžhot - Bohunice 3:0 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Ráječko - Bosonohy 6:2 (4:0)
    Ne 17.09. 15:30 M. Krumlov - Rousínov 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Bohunice - Veselí 4:3 (1:1)
    So 23.09. 15:30 Rousínov - Sparta Brno 2:3 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Mutěnice - Vojkovice 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Bučovice - M. Krumlov 0:3 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Bystrc - Boskovice 1:3 (1:3)
    Ne 24.09. 15:30 Bosonohy - Svratka 0:3 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Lanžhot - Ráječko 2:0 (2:0)
    St 11.10. 16:30 Moravská Slavia - Ivančice 0:4 (0:1)

    15.kolo

    Čt 28.09. 15:00 M. Krumlov - Bohunice 2:5 (1:2)
    Čt 28.09. 15:00 Ivančice - Svratka 4:1 (2:1)
    Čt 28.09. 15:00 Vojkovice - Ráječko 1:4 (1:1)
    Čt 28.09. 15:00 Veselí - Lanžhot 1:4 (0:2)
    Čt 28.09. 15:00 Mutěnice - Bosonohy 1:1 (0:1)
    Čt 28.09. 15:00 Moravská Slavia - Bystrc 0:1 (0:0)
    Čt 28.09. 15:00 Rousínov - Bučovice 3:0 (2:0)
    St 04.10. 15:30 Sparta Brno - Boskovice 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Sparta Brno - Bučovice 1:1 (1:1)
    So 30.09. 15:00 Vojkovice - Moravská Slavia 5:1 (2:1)
    So 30.09. 15:00 Veselí - Mutěnice 0:2 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Ráječko - Bohunice 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Lanžhot - Svratka 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Boskovice - Bosonohy 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 M. Krumlov - Bystrc 3:5 (2:2)
    Ne 01.10. 15:00 Ivančice - Rousínov 1:3 (1:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Bohunice - Mutěnice 0:1 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Moravská Slavia - Veselí 1:5 (1:3)
    So 07.10. 15:00 Bosonohy - M. Krumlov 2:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Rousínov - Vojkovice 6:3 (4:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bučovice - Ivančice 2:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Bystrc - Sparta Brno 1:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Lanžhot - Boskovice 6:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Ráječko - Svratka 2:1 (2:1)

    11.kolo

    So 14.10. 14:00 Sparta Brno - Bosonohy 4:1 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Svratka - Bohunice 1:2 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Boskovice - Ráječko 0:2 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Ivančice - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Vojkovice - Bučovice 1:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Veselí - Rousínov 4:3 (3:1)
    Ne 15.10. 15:00 M. Krumlov - Lanžhot 3:1 (3:1)
    Ne 15.10. 15:00 Mutěnice - Moravská Slavia 7:0 (3:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Bohunice - Moravská Slavia 4:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Bosonohy - Ivančice 3:2 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Svratka - Boskovice 3:3 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Rousínov - Mutěnice 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Bučovice - Veselí 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Bystrc - Vojkovice 5:2 (4:1)
    Ne 22.10. 14:30 Lanžhot - Sparta Brno 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Ráječko - M. Krumlov 0:0 (0:0)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Boskovice - Bohunice 2:1 (2:0)
    So 28.10. 14:00 M. Krumlov - Svratka 4:6 (1:2)
    So 28.10. 14:00 Sparta Brno - Ráječko 1:3 (0:1)
    So 28.10. 14:00 Ivančice - Lanžhot 0:1 (0:1)
    So 28.10. 14:00 Vojkovice - Bosonohy 0:4 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Veselí - Bystrc 2:5 (0:2)
    So 28.10. 14:00 Moravská Slavia - Rousínov 1:4 (1:1)
    So 11.11. 13:00 Mutěnice - Bučovice 2:2 (2:0)

    1.kolo

    03.11. 18:00 Boskovice - Ivančice 4:1 (2:1)
    So 04.11. 14:00 Bučovice - Bohunice 0:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Bystrc - Rousínov 2:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Bosonohy - Moravská Slavia 6:0 (3:0)
    So 04.11. 14:00 Lanžhot - Mutěnice 1:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Ráječko - Veselí 8:2 (4:0)
    So 04.11. 14:00 Svratka - Vojkovice 2:2 (1:0)
    So 04.11. 14:00 M. Krumlov - Sparta Brno 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 24.03. 15:00 Bučovice - Bosonohy 0:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Vojkovice - M. Krumlov 2:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Ivančice - Sparta Brno 1:1 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Moravská Slavia - Ráječko 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Mutěnice - Svratka 3:2 (2:1)
    Ne 25.03. 15:00 Veselí - Boskovice 0:2 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Rousínov - Lanžhot 1:4 (0:3)
    St 30.05. 18:00 Bohunice - Bystrc 4:0 (1:0)

    19.kolo

    30.03. 18:00 Boskovice - Mutěnice 3:1 (1:1)
    So 31.03. 10:30 Bosonohy - Bystrc 1:2 (1:2)
    So 31.03. 15:30 Ivančice - Bohunice 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Sparta Brno - Vojkovice 3:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 M. Krumlov - Veselí 1:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Svratka - Moravská Slavia 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Ráječko - Rousínov 2:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Lanžhot - Bučovice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 15:30 Bohunice - Bosonohy 3:0 (2:0)
    So 07.04. 15:30 Bučovice - Ráječko 0:4 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Rousínov - Svratka 0:2 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Moravská Slavia - Boskovice 2:0 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Vojkovice - Ivančice 3:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Bystrc - Lanžhot 1:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Mutěnice - M. Krumlov 0:1 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Veselí - Sparta Brno 1:3 (0:2)

    21.kolo

    So 14.04. 15:30 Vojkovice - Bohunice 2:2 (2:1)
    So 14.04. 15:30 Ivančice - Veselí 0:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Sparta Brno - Mutěnice 1:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Boskovice - Rousínov 1:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Svratka - Bučovice 3:2 (2:1)
    Ne 15.04. 15:30 M. Krumlov - Moravská Slavia 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Ráječko - Bystrc 3:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Lanžhot - Bosonohy 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 21.04. 14:00 Bohunice - Lanžhot 2:2 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Bosonohy - Ráječko 0:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Bučovice - Boskovice 0:3 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Veselí - Vojkovice 5:2 (3:2)
    Ne 22.04. 16:00 Bystrc - Svratka 3:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Rousínov - M. Krumlov 0:2 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Moravská Slavia - Sparta Brno 3:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Mutěnice - Ivančice 4:0 (3:0)

    16.kolo

    St 25.04. 16:30 Rousínov - Bystrc 3:2 (1:1)
    St 25.04. 16:30 Moravská Slavia - Bosonohy 3:0 (1:0)
    St 25.04. 16:30 Mutěnice - Lanžhot 2:4 (1:0)
    St 25.04. 16:30 Veselí - Ráječko 2:3 (1:2)
    St 25.04. 16:30 Vojkovice - Svratka 1:3 (0:0)
    St 25.04. 16:30 Ivančice - Boskovice 0:4 (0:2)
    St 25.04. 16:30 Sparta Brno - M. Krumlov 5:1 (3:1)
    St 25.04. 17:30 Bohunice - Bučovice 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 28.04. 16:00 Veselí - Bohunice 0:4 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Vojkovice - Mutěnice 0:4 (0:2)
    So 28.04. 16:00 Ivančice - Moravská Slavia 2:2 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Sparta Brno - Rousínov 3:1 (3:0)
    So 28.04. 16:00 M. Krumlov - Bučovice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Boskovice - Bystrc 1:3 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Svratka - Bosonohy 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Ráječko - Lanžhot 0:0 (0:0)

    17.kolo

    Út 01.05. 16:30 Sparta Brno - Bohunice 2:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 M. Krumlov - Ivančice 1:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 Boskovice - Vojkovice 3:2 (3:1)
    Út 01.05. 16:30 Svratka - Veselí 6:1 (5:0)
    Út 01.05. 16:30 Ráječko - Mutěnice 2:1 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Lanžhot - Moravská Slavia 2:0 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Bosonohy - Rousínov 3:1 (2:0)
    Út 01.05. 16:30 Bystrc - Bučovice 0:1 (0:1)

    24.kolo

    So 05.05. 10:30 Bosonohy - Boskovice 5:0 (3:0)
    So 05.05. 14:00 Bohunice - Ráječko 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Bučovice - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Rousínov - Ivančice 1:5 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Svratka - Lanžhot 1:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Bystrc - M. Krumlov 4:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Moravská Slavia - Vojkovice 2:4 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Mutěnice - Veselí 3:2 (1:1)

    25.kolo

    11.05. 17:00 Boskovice - Lanžhot 1:1 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Veselí - Moravská Slavia 0:1 (0:1)
    So 12.05. 16:30 Vojkovice - Rousínov 3:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Ivančice - Bučovice 0:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Sparta Brno - Bystrc 1:2 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Svratka - Ráječko 1:3 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Mutěnice - Bohunice 1:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 M. Krumlov - Bosonohy 1:3 (1:2)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Bohunice - Svratka 3:1 (1:1)
    So 19.05. 10:30 Bosonohy - Sparta Brno 3:2 (1:1)
    So 19.05. 16:30 Bučovice - Vojkovice 0:3 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Rousínov - Veselí 2:1 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Ráječko - Boskovice 2:4 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Lanžhot - M. Krumlov 6:0 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bystrc - Ivančice 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Moravská Slavia - Mutěnice 1:1 (0:1)

    27.kolo

    25.05. 17:00 Boskovice - Svratka 3:3 (0:2)
    So 26.05. 16:30 Moravská Slavia - Bohunice 1:3 (1:1)
    So 26.05. 16:30 Veselí - Bučovice 1:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Vojkovice - Bystrc 2:2 (0:1)
    So 26.05. 16:30 Ivančice - Bosonohy 0:1 (0:1)
    So 26.05. 16:30 M. Krumlov - Ráječko 0:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Mutěnice - Rousínov 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Sparta Brno - Lanžhot 3:2 (1:2)

    28.kolo

    So 02.06. 10:30 Bohunice - Boskovice 1:1 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Svratka - M. Krumlov 4:4 (2:3)
    So 02.06. 16:30 Bosonohy - Vojkovice 1:2 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Bučovice - Mutěnice 1:3 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Rousínov - Moravská Slavia 0:3 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Ráječko - Sparta Brno 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Lanžhot - Ivančice 6:2 (4:1)
    Ne 03.06. 16:30 Bystrc - Veselí 4:1 (2:0)

    29.kolo

    08.06. 17:30 Sparta Brno - Svratka 3:2 (1:1)
    08.06. 18:00 M. Krumlov - Boskovice 3:4 (3:2)
    So 09.06. 16:30 Rousínov - Bohunice 1:4 (0:3)
    So 09.06. 16:30 Moravská Slavia - Bučovice 5:1 (1:1)
    So 09.06. 16:30 Vojkovice - Lanžhot 2:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Ivančice - Ráječko 1:1 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Mutěnice - Bystrc 2:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Veselí - Bosonohy 1:4 (0:3)

    30.kolo

    15.06. 17:00 Bystrc - Moravská Slavia 2:0 (1:0)
    15.06. 17:30 Boskovice - Sparta Brno 1:3 (1:1)
    15.06. 17:30 Svratka - Ivančice 3:0 (2:0)
    15.06. 18:00 Bohunice - M. Krumlov 4:0 (2:0)
    So 16.06. 10:30 Bosonohy - Mutěnice 2:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Ráječko - Vojkovice 5:0 (2:0)
    So 16.06. 16:30 Lanžhot - Veselí 8:0 (4:0)
    So 16.06. 16:30 Bučovice - Rousínov 3:3 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 6 3 82:21 69
    2. 30 17 9 4 73:34 60
    3. 30 17 7 6 71:35 58
    4. 30 17 6 7 61:44 57
    5. 30 14 9 7 64:52 51
    6. 30 14 8 8 56:32 50
    7. 30 13 7 10 58:54 46
    8. 30 12 8 10 69:52 44
    9. 30 12 5 13 56:57 41
    10. 30 11 4 15 50:70 37
    11. 30 10 2 18 49:73 32
    12. 30 8 7 15 46:70 31
    13. 30 7 7 16 43:58 28
    14. 30 8 4 18 39:79 28
    15. 30 6 3 21 42:86 21
    16. 30 3 8 19 20:62 17