Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 12031
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    15940
    Týden:
    80
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 17:00 Libčany - Vrchlabí 3:1 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Jičín - Nové Město 5:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Náchod - Kostelec n/O. 3:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Vysoká - Třebeš 0:1 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Hořice - Slavia HK 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 RMSK Cidlina - Chlumec n. C. 0:1 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Jaroměř - L. Bělohrad 3:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 0:1 np (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Slavia HK - Náchod 0:4 (0:2)
    So 19.08. 17:00 Třebeš - Č. Kostelec 0:4 (0:4)
    So 19.08. 17:00 Chlumec n. C. - Jaroměř 0:4 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Kostelec n/O. - RMSK Cidlina 3:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Vrchlabí - Rychnov n. K. 4:1 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 L. Bělohrad - Vysoká 3:2 np (2:2)
    Ne 20.08. 17:00 Hořice - Nové Město 3:0 (0:0)
    St 13.09. 17:00 Libčany - Jičín 2:0 (0:0)

    3.kolo

    25.08. 18:00 Hořice - Libčany 4:1 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Jičín - Vrchlabí 6:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Náchod - Nové Město 6:1 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Vysoká - Chlumec n. C. 2:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 RMSK Cidlina - Slavia HK 2:1 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Jaroměř - Kostelec n/O. 1:0 np (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Č. Kostelec - L. Bělohrad 4:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Rychnov n. K. - Třebeš 2:1 (1:1)

    4.kolo

    So 02.09. 10:15 Slavia HK - Jaroměř 2:4 (1:3)
    So 02.09. 17:00 Kostelec n/O. - Vysoká 2:1 np (1:1)
    So 02.09. 17:00 Nové Město - RMSK Cidlina 3:2 np (2:2)
    So 02.09. 17:00 Libčany - Náchod 1:2 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Jičín - Hořice 3:2 (2:1)
    So 02.09. 17:30 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 5:0 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Vrchlabí - Třebeš 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 L. Bělohrad - Rychnov n. K. 0:1 (0:1)

    5.kolo

    So 09.09. 17:00 Náchod - Jičín 2:0 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Vysoká - Slavia HK 2:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Hořice - Vrchlabí 3:0 (3:0)
    Ne 10.09. 17:00 RMSK Cidlina - Libčany 1:4 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Jaroměř - Nové Město 0:1 np (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 2:3 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Třebeš - L. Bělohrad 2:1 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Jičín - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    So 16.09. 10:15 Slavia HK - Č. Kostelec 1:2 (1:0)
    So 16.09. 17:00 Chlumec n. C. - Třebeš 6:0 (3:0)
    So 16.09. 17:00 Nové Město - Vysoká 0:7 (0:4)
    Ne 17.09. 16:00 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 17:00 Vrchlabí - L. Bělohrad 1:2 (1:0)
    Ne 17.09. 17:00 Jaroměř - Libčany 4:2 (1:1)
    Ne 17.09. 17:00 Hořice - Náchod 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 23.09. 16:30 Náchod - Vrchlabí 7:0 (5:0)
    So 23.09. 16:30 Vysoká - Libčany 2:3 np (2:2)
    Ne 24.09. 16:30 RMSK Cidlina - Hořice 3:1 (3:0)
    Ne 24.09. 16:30 Jaroměř - Jičín 3:2 np (2:2)
    Ne 24.09. 16:30 Č. Kostelec - Nové Město 6:0 (3:0)
    Ne 24.09. 16:30 Rychnov n. K. - Slavia HK 1:3 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Třebeš - Kostelec n/O. 0:2 (0:2)
    Ne 24.09. 16:30 L. Bělohrad - Chlumec n. C. 5:4 (5:1)

    15.kolo

    Čt 28.09. 16:30 Kostelec n/O. - Hořice 3:2 np (2:2)
    So 18.11. 10:15 Slavia HK - Jičín 0:1 np (0:0)
    So 18.11. 13:30 Rychnov n. K. - Vysoká 5:3 (4:1)
    So 18.11. 13:30 Nové Město - Libčany 0:6 (0:1)
    So 18.11. 14:00 Chlumec n. C. - Náchod 1:3 (0:2)
    Ne 19.11. 13:30 Č. Kostelec - Vrchlabí 1:3 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 L. Bělohrad - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    Ne 19.11. 14:00 Třebeš - Jaroměř 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 10:15 Slavia HK - Třebeš 3:1 (0:1)
    So 30.09. 16:30 Nové Město - Rychnov n. K. 1:2 np (1:1)
    So 30.09. 16:30 Libčany - Č. Kostelec 2:1 np (1:1)
    So 30.09. 16:30 Jičín - Vysoká 2:3 (1:1)
    So 30.09. 16:30 Náchod - RMSK Cidlina 5:1 (2:1)
    Ne 01.10. 16:30 Vrchlabí - Chlumec n. C. 1:2 (0:1)
    Ne 01.10. 16:30 Kostelec n/O. - L. Bělohrad 1:2 np (1:1)
    Ne 01.10. 16:30 Hořice - Jaroměř 1:4 (0:2)

    9.kolo

    So 07.10. 16:00 Vysoká - Hořice 6:0 (3:0)
    So 07.10. 16:00 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 1:3 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 RMSK Cidlina - Vrchlabí 3:1 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Jaroměř - Náchod 0:4 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Č. Kostelec - Jičín 5:0 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 Rychnov n. K. - Libčany 2:3 np (2:2)
    Ne 08.10. 16:00 Třebeš - Nové Město 4:2 (3:2)
    Ne 08.10. 16:00 L. Bělohrad - Slavia HK 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Slavia HK - Chlumec n. C. 1:2 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Nové Město - L. Bělohrad 3:2 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Libčany - Třebeš 3:1 (2:0)
    So 14.10. 16:00 Jičín - Rychnov n. K. 2:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Náchod - Vysoká 5:3 (2:0)
    Ne 15.10. 16:00 Vrchlabí - Kostelec n/O. 3:2 np (2:2)
    Ne 15.10. 16:00 Hořice - Č. Kostelec 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 16:00 RMSK Cidlina - Jaroměř 2:0 (0:0)

    11.kolo

    So 21.10. 15:30 Vysoká - RMSK Cidlina 1:3 (1:2)
    So 21.10. 15:30 Chlumec n. C. - Nové Město 5:1 (3:0)
    So 21.10. 15:30 Kostelec n/O. - Slavia HK 2:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Jaroměř - Vrchlabí 8:0 (4:0)
    Ne 22.10. 15:30 Č. Kostelec - Náchod 3:1 (3:0)
    Ne 22.10. 15:30 Rychnov n. K. - Hořice 5:2 (2:1)
    Ne 22.10. 15:30 Třebeš - Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 L. Bělohrad - Libčany 0:6 (0:4)

    12.kolo

    So 28.10. 14:30 Nové Město - Kostelec n/O. 1:2 np (1:1)
    So 28.10. 14:30 Libčany - Chlumec n. C. 7:4 (5:3)
    So 28.10. 14:30 Jičín - L. Bělohrad 3:0 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Náchod - Rychnov n. K. 6:2 (2:2)
    Ne 29.10. 14:30 Jaroměř - Vysoká 2:1 np (1:1)
    So 25.11. 13:00 RMSK Cidlina - Č. Kostelec 3:0 (1:0)
    So 25.11. 13:30 Vrchlabí - Slavia HK 1:2 (0:1)
    Ne 26.11. 16:00 Třebeš - Hořice 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Slavia HK - Nové Město 1:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Vysoká - Vrchlabí 1:0 np (0:0)
    So 04.11. 14:00 Chlumec n. C. - Jičín 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Č. Kostelec - Jaroměř 1:3 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Rychnov n. K. - RMSK Cidlina 1:2 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Třebeš - Náchod 1:4 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 L. Bělohrad - Hořice 1:0 np (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Kostelec n/O. - Libčany 3:4 np (3:3)

    14.kolo

    So 11.11. 14:00 Libčany - Slavia HK 1:2 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Jičín - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Náchod - L. Bělohrad 2:1 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Vysoká - Č. Kostelec 3:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Vrchlabí - Nové Město 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Hořice - Chlumec n. C. 1:3 (0:2)
    Ne 12.11. 14:00 RMSK Cidlina - Třebeš 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Rychnov n. K. - Jaroměř 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Slavia HK - Hořice 0:1 np (0:0)
    So 10.03. 14:30 Nové Město - Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 11.03. 13:00 Třebeš - Vysoká 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Vrchlabí - Libčany 2:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 3:4 (2:3)
    Út 01.05. 17:00 Kostelec n/O. - Náchod 1:4 (0:2)
    Út 08.05. 17:00 Chlumec n. C. - RMSK Cidlina 3:2 np (2:2)
    Út 08.05. 17:00 L. Bělohrad - Jaroměř 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 17.03. 15:00 Náchod - Slavia HK 3:0 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Jičín - Libčany 0:2 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Rychnov n. K. - Vrchlabí 1:0 np (0:0)
    Čt 19.04. 17:30 RMSK Cidlina - Kostelec n/O. 0:2 (0:2)
    Út 01.05. 17:00 Jaroměř - Chlumec n. C. 2:1 np (1:1)
    Út 01.05. 17:00 Nové Město - Hořice 4:0 (3:0)
    Út 08.05. 10:15 Č. Kostelec - Třebeš 1:2 (0:2)
    St 23.05. 17:30 Vysoká - L. Bělohrad 5:0 (2:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Slavia HK - RMSK Cidlina 0:4 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Nové Město - Náchod 0:3 (0:2)
    So 24.03. 15:00 Kostelec n/O. - Jaroměř 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Vrchlabí - Jičín 3:2 (3:0)
    Ne 25.03. 15:00 L. Bělohrad - Č. Kostelec 3:4 np (3:3)
    Ne 25.03. 15:00 Třebeš - Rychnov n. K. 0:7 (0:2)
    Út 08.05. 17:00 Libčany - Hořice 2:1 (2:1)
    St 13.06. 17:30 Chlumec n. C. - Vysoká 1:2 (1:0)

    19.kolo

    So 31.03. 16:00 Vysoká - Kostelec n/O. 1:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Náchod - Libčany 5:1 (3:0)
    Ne 01.04. 16:00 Třebeš - Vrchlabí 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 16:00 Rychnov n. K. - L. Bělohrad 0:3 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 16:00 Jaroměř - Slavia HK 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 RMSK Cidlina - Nové Město 3:1 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 Hořice - Jičín 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Slavia HK - Vysoká 2:3 np (2:2)
    So 07.04. 16:30 Jičín - Náchod 0:2 (0:1)
    So 07.04. 16:30 Libčany - RMSK Cidlina 2:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Nové Město - Jaroměř 0:1 np (0:0)
    So 07.04. 16:30 Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 5:1 (4:1)
    Ne 08.04. 16:30 Vrchlabí - Hořice 3:2 (2:2)
    Ne 08.04. 16:30 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 0:3 (0:2)
    Ne 08.04. 16:30 L. Bělohrad - Třebeš 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 14.04. 17:00 Vysoká - Nové Město 2:0 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Libčany - Jaroměř 1:0 (1:0)
    So 14.04. 17:00 Náchod - Hořice 7:1 (5:1)
    Ne 15.04. 17:00 L. Bělohrad - Vrchlabí 1:3 (1:2)
    Ne 15.04. 17:00 Třebeš - Chlumec n. C. 0:1 np (0:0)
    Ne 15.04. 17:00 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 3:0 (3:0)
    Ne 15.04. 17:00 Č. Kostelec - Slavia HK 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 17:00 RMSK Cidlina - Jičín 4:2 (2:2)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Slavia HK - Rychnov n. K. 3:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Jičín - Jaroměř 0:1 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Libčany - Vysoká 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Nové Město - Č. Kostelec 0:2 (0:1)
    So 21.04. 17:00 Chlumec n. C. - L. Bělohrad 2:1 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Vrchlabí - Náchod 2:3 np (2:2)
    Ne 22.04. 17:00 Hořice - RMSK Cidlina 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 17:00 Kostelec n/O. - Třebeš 1:0 np (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 17:00 Chlumec n. C. - Vrchlabí 2:1 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Vysoká - Jičín 2:1 np (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 L. Bělohrad - Kostelec n/O. 1:0 np (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Třebeš - Slavia HK 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Rychnov n. K. - Nové Město 6:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 Č. Kostelec - Libčany 2:4 (0:2)
    Ne 29.04. 17:00 Jaroměř - Hořice 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 17:00 RMSK Cidlina - Náchod 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Slavia HK - L. Bělohrad 1:2 np (1:1)
    So 05.05. 17:00 Náchod - Jaroměř 2:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Jičín - Č. Kostelec 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Libčany - Rychnov n. K. 2:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Nové Město - Třebeš 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Vrchlabí - RMSK Cidlina 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Hořice - Vysoká 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 5:2 (1:1)

    25.kolo

    So 12.05. 17:00 Chlumec n. C. - Slavia HK 3:2 np (2:2)
    So 12.05. 17:00 Třebeš - Libčany 0:2 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Vysoká - Náchod 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Kostelec n/O. - Vrchlabí 4:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 L. Bělohrad - Nové Město 5:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Rychnov n. K. - Jičín 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 17:00 Č. Kostelec - Hořice 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Jaroměř - RMSK Cidlina 2:4 (2:3)

    26.kolo

    18.05. 18:00 Hořice - Rychnov n. K. 2:1 np (1:1)
    So 19.05. 10:15 Slavia HK - Kostelec n/O. 0:1 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Náchod - Č. Kostelec 3:1 (2:1)
    So 19.05. 17:00 Jičín - Třebeš 3:2 np (2:2)
    So 19.05. 17:00 Libčany - L. Bělohrad 1:3 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Nové Město - Chlumec n. C. 2:1 np (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Vrchlabí - Jaroměř 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 RMSK Cidlina - Vysoká 4:0 (1:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Slavia HK - Vrchlabí 3:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Chlumec n. C. - Libčany 3:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Vysoká - Jaroměř 2:4 (1:3)
    Ne 27.05. 17:00 Kostelec n/O. - Nové Město 4:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 L. Bělohrad - Jičín 1:2 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Hořice - Třebeš 1:2 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Rychnov n. K. - Náchod 0:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Č. Kostelec - RMSK Cidlina 3:2 (1:1)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Náchod - Třebeš 4:1 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Jičín - Chlumec n. C. 0:3 (0:2)
    So 02.06. 17:00 Libčany - Kostelec n/O. 3:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Nové Město - Slavia HK 1:2 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Vrchlabí - Vysoká 5:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Jaroměř - Č. Kostelec 2:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 RMSK Cidlina - Rychnov n. K. 3:0 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hořice - L. Bělohrad 0:4 (0:2)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Slavia HK - Libčany 2:1 (0:0)
    So 09.06. 10:15 Kostelec n/O. - Jičín 4:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Chlumec n. C. - Hořice 0:1 np (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Nové Město - Vrchlabí 0:4 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 L. Bělohrad - Náchod 1:6 (0:2)
    Ne 10.06. 17:00 Třebeš - RMSK Cidlina 2:1 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Jaroměř - Rychnov n. K. 6:3 (3:3)
    Ne 10.06. 17:00 Č. Kostelec - Vysoká 3:1 (1:0)

    30.kolo

    15.06. 18:00 RMSK Cidlina - L. Bělohrad 4:1 (4:1)
    15.06. 18:00 Jičín - Slavia HK 5:1 (3:0)
    15.06. 18:00 Libčany - Nové Město 4:3 (2:1)
    So 16.06. 14:00 Vrchlabí - Č. Kostelec 3:2 (1:1)
    So 16.06. 16:00 Náchod - Chlumec n. C. 2:3 (0:2)
    So 16.06. 17:00 Vysoká - Rychnov n. K. 6:2 (3:1)
    Ne 17.06. 17:00 Jaroměř - Třebeš 6:1 (2:0)
    Ne 17.06. 17:00 Hořice - Kostelec n/O. 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Ondřej Pech

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 1 0 4 102:28 77
    2. 30 15 6 1 8 61:35 58
    3. 30 16 4 0 10 71:52 56
    4. 30 14 4 5 7 46:32 55
    5. 30 16 1 3 10 60:43 53
    6. 30 14 4 3 9 65:52 53
    7. 30 15 1 2 12 60:46 49
    8. 30 12 3 5 10 61:55 47
    9. 30 11 2 6 11 36:45 43
    10. 30 11 1 4 14 48:64 39
    11. 30 10 3 3 14 32:58 39
    12. 30 10 3 2 15 45:46 38
    13. 30 8 3 3 16 35:59 33
    14. 30 8 3 2 17 53:68 32
    15. 30 6 5 4 15 39:64 32
    16. 30 2 3 4 21 23:90 16