Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 12028
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22861
    Týden:
    65
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Horní Moštěnice - Tovačov 3:2 (2:1)
    So 05.08. 17:00 Lipník n. B. - Smržice 8:0 (7:0)
    So 05.08. 17:00 Haná Prostějov - Želatovice B 4:2 (2:0)
    Ne 06.08. 10:00 Ústí B - Klenovice 0:2 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Kojetín B - Radslavice 2:1 np (1:1)
    Ne 06.08. 17:00 Troubky - Pivín 3:0 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Vrchoslavice - Újezdec 1:4 (0:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Klenovice - Horní Moštěnice 6:1 (4:0)
    So 12.08. 17:00 Újezdec - Ústí B 1:3 (1:2)
    Ne 13.08. 17:00 Radslavice - Želatovice B 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Smržice - Haná Prostějov 1:3 (0:2)
    Ne 13.08. 17:00 Tovačov - Lipník n. B. 2:3 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Pivín - Vrchoslavice 4:3 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Kojetín B - Troubky 3:6 (0:3)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Horní Moštěnice - Újezdec 2:1 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Lipník n. B. - Klenovice 5:1 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Haná Prostějov - Tovačov 3:2 np
    Ne 20.08. 10:00 Ústí B - Pivín 7:2 (4:0)
    Ne 20.08. 16:30 Troubky - Radslavice 6:1 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Vrchoslavice - Kojetín B 2:5 (0:4)
    Ne 20.08. 16:30 Želatovice B - Smržice 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Klenovice - Haná Prostějov 4:2 (0:1)
    So 26.08. 16:30 Újezdec - Lipník n. B. 3:5 (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Radslavice - Smržice 3:2 np (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Tovačov - Želatovice B 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Pivín - Horní Moštěnice 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kojetín B - Ústí B 1:4 (1:3)
    Ne 27.08. 16:30 Troubky - Vrchoslavice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Horní Moštěnice - Kojetín B 3:2 np (2:2)
    So 02.09. 16:00 Lipník n. B. - Pivín 3:1 (2:1)
    So 02.09. 16:00 Haná Prostějov - Újezdec 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 10:00 Ústí B - Troubky 2:3 (2:1)
    Ne 03.09. 16:00 Vrchoslavice - Radslavice 3:2 (2:1)
    Ne 03.09. 16:00 Želatovice B - Klenovice 1:5 (1:3)
    Ne 03.09. 16:00 Smržice - Tovačov 3:2 (0:1)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Klenovice - Smržice 7:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Újezdec - Želatovice B 6:1 (2:0)
    Ne 10.09. 16:00 Radslavice - Tovačov 2:1 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Pivín - Haná Prostějov 5:3 (3:1)
    Ne 10.09. 16:00 Kojetín B - Lipník n. B. 0:3 (0:2)
    Ne 10.09. 16:00 Troubky - Horní Moštěnice 4:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Vrchoslavice - Ústí B 1:5 (0:2)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Horní Moštěnice - Vrchoslavice 4:0 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Lipník n. B. - Troubky 1:3 (0:1)
    So 16.09. 15:30 Haná Prostějov - Kojetín B 2:4 (1:2)
    So 16.09. 15:30 Smržice - Újezdec 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:00 Ústí B - Radslavice 3:1 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Želatovice B - Pivín 2:0 (1:0)
    Čt 28.09. 15:00 Tovačov - Klenovice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Újezdec - Tovačov 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Radslavice - Klenovice 1:4 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Pivín - Smržice 1:2 (0:1)
    Ne 24.09. 15:30 Kojetín B - Želatovice B 3:4 pp np (1:2)
    Ne 24.09. 15:30 Troubky - Haná Prostějov 0:3 (0:1)
    Ne 24.09. 15:30 Vrchoslavice - Lipník n. B. 1:4 (1:1)
    St 11.10. 15:00 Ústí B - Horní Moštěnice 9:1 (4:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Horní Moštěnice - Radslavice 0:3 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Lipník n. B. - Ústí B 1:3 (1:2)
    So 30.09. 15:00 Haná Prostějov - Vrchoslavice 2:1 np (1:1)
    So 30.09. 15:00 Klenovice - Újezdec 3:2 (3:0)
    Ne 01.10. 15:00 Želatovice B - Troubky 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Smržice - Kojetín B 4:5 (1:3)
    Ne 01.10. 15:00 Tovačov - Pivín 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Horní Moštěnice - Lipník n. B. 0:6 (0:3)
    Ne 08.10. 10:00 Ústí B - Haná Prostějov 3:2 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Radslavice - Újezdec 1:2 np (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Pivín - Klenovice 6:1 (4:0)
    Ne 08.10. 15:00 Kojetín B - Tovačov 5:3 (3:1)
    Ne 08.10. 15:00 Troubky - Smržice 3:4 (0:3)
    Ne 08.10. 15:00 Vrchoslavice - Želatovice B 2:3 np (2:1)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Lipník n. B. - Radslavice 2:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Haná Prostějov - Horní Moštěnice 5:4 np (4:4)
    So 14.10. 15:00 Klenovice - Kojetín B 5:2 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Újezdec - Pivín 4:2 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Želatovice B - Ústí B 1:2 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Smržice - Vrchoslavice 3:2 np (2:2)
    Ne 15.10. 15:00 Tovačov - Troubky 1:3 (1:1)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Horní Moštěnice - Želatovice B 2:1 np (1:1)
    So 21.10. 14:30 Lipník n. B. - Haná Prostějov 4:0 (1:0)
    Ne 22.10. 10:00 Ústí B - Smržice 4:3 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Radslavice - Pivín 3:2 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Kojetín B - Újezdec 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Troubky - Klenovice 4:0 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Vrchoslavice - Tovačov 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Haná Prostějov - Radslavice 7:0 (6:0)
    So 28.10. 14:30 Klenovice - Vrchoslavice 4:1 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Újezdec - Troubky 1:3 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Tovačov - Ústí B 0:4 (0:0)
    So 11.11. 13:30 Lipník n. B. - Želatovice B 2:4 (1:3)
    So 11.11. 14:00 Smržice - Horní Moštěnice 4:1 (3:1)
    Ne 12.11. 14:00 Pivín - Kojetín B 2:0 (2:0)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Klenovice - Ústí B 1:2 np (0:1)
    So 04.11. 14:00 Smržice - Lipník n. B. 2:5 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Radslavice - Kojetín B 0:5 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Pivín - Troubky 3:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Tovačov - Horní Moštěnice 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Želatovice B - Haná Prostějov 1:2 np (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Újezdec - Vrchoslavice 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Haná Prostějov - Smržice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Lipník n. B. - Tovačov 3:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Horní Moštěnice - Klenovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 10:00 Ústí B - Újezdec 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Želatovice B - Radslavice 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Vrchoslavice - Pivín 1:2 np (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Troubky - Kojetín B 0:1 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Újezdec - Horní Moštěnice 2:1 np (1:1)
    So 07.04. 15:30 Klenovice - Lipník n. B. 1:3 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Smržice - Želatovice B 2:4 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Radslavice - Troubky 1:2 np (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kojetín B - Vrchoslavice 1:4 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Pivín - Ústí B 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Tovačov - Haná Prostějov 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Haná Prostějov - Klenovice 1:0 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Lipník n. B. - Újezdec 5:0 (2:0)
    So 14.04. 15:30 Horní Moštěnice - Pivín 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 10:00 Ústí B - Kojetín B 3:2 (3:0)
    Ne 15.04. 15:30 Smržice - Radslavice 3:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Želatovice B - Tovačov 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Vrchoslavice - Troubky 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Troubky - Ústí B 2:3 np (2:2)
    So 21.04. 16:00 Újezdec - Haná Prostějov 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Klenovice - Želatovice B 1:2 np (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Radslavice - Vrchoslavice 2:1 np (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Kojetín B - Horní Moštěnice 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Pivín - Lipník n. B. 2:1 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Tovačov - Smržice 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Smržice - Klenovice 2:5 (0:3)
    So 28.04. 16:00 Haná Prostějov - Pivín 2:1 (2:1)
    So 28.04. 16:00 Lipník n. B. - Kojetín B 3:0 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Horní Moštěnice - Troubky 4:3 np (2:2)
    Ne 29.04. 14:00 Ústí B - Vrchoslavice 2:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:00 Tovačov - Radslavice 4:0 (4:0)
    Ne 29.04. 16:00 Želatovice B - Újezdec 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Troubky - Lipník n. B. 2:7 (1:1)
    So 05.05. 16:30 Újezdec - Smržice 4:1 (2:1)
    So 05.05. 16:30 Klenovice - Tovačov 0:2 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Radslavice - Ústí B 0:7 (0:4)
    Ne 06.05. 16:30 Vrchoslavice - Horní Moštěnice 5:0 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kojetín B - Haná Prostějov 3:2 np (2:2)
    Ne 06.05. 16:30 Pivín - Želatovice B 4:3 (3:3)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Klenovice - Radslavice 5:0 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Smržice - Pivín 2:4 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Haná Prostějov - Troubky 2:5 (1:4)
    So 12.05. 16:30 Lipník n. B. - Vrchoslavice 4:2 (3:0)
    So 12.05. 16:30 Horní Moštěnice - Ústí B 2:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Tovačov - Újezdec 1:2 np (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Želatovice B - Kojetín B 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Újezdec - Klenovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 10:00 Ústí B - Lipník n. B. 1:2 (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Radslavice - Horní Moštěnice 3:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Vrchoslavice - Haná Prostějov 2:4 (2:1)
    Ne 20.05. 17:00 Troubky - Želatovice B 2:4 (1:2)
    Ne 20.05. 17:00 Kojetín B - Smržice 3:2 np (2:2)
    Ne 20.05. 17:00 Pivín - Tovačov 3:2 (2:2)

    23.kolo

    So 26.05. 14:00 Haná Prostějov - Ústí B 0:3 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Újezdec - Radslavice 5:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Klenovice - Pivín 2:1 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Smržice - Troubky 2:1 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Lipník n. B. - Horní Moštěnice 8:1 (3:0)
    Ne 27.05. 17:00 Tovačov - Kojetín B 2:1 (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Želatovice B - Vrchoslavice 4:3 (3:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Horní Moštěnice - Haná Prostějov 1:0 np (0:0)
    Ne 03.06. 10:00 Ústí B - Želatovice B 2:1 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Radslavice - Lipník n. B. 2:6 (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Vrchoslavice - Smržice 8:0 (4:0)
    Ne 03.06. 17:00 Troubky - Tovačov 1:3 (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Kojetín B - Klenovice 2:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Pivín - Újezdec 4:1 (0:0)

    25.kolo

    So 09.06. 10:00 Haná Prostějov - Lipník n. B. 0:3 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Újezdec - Kojetín B 3:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Klenovice - Troubky 0:2 (0:1)
    So 09.06. 17:00 Smržice - Ústí B 0:3 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Pivín - Radslavice 3:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Tovačov - Vrchoslavice 4:2 (1:2)
    Ne 10.06. 17:30 Želatovice B - Horní Moštěnice 4:3 np (1:1)

    26.kolo

    So 16.06. 14:30 Želatovice B - Lipník n. B. 2:4 (0:3)
    So 16.06. 17:30 Troubky - Újezdec 0:2 (0:0)
    Ne 17.06. 10:00 Ústí B - Tovačov 5:3 (3:1)
    Ne 17.06. 17:30 Radslavice - Haná Prostějov 4:3 (2:2)
    Ne 17.06. 17:30 Horní Moštěnice - Smržice 0:2 (0:0)
    Ne 17.06. 17:30 Vrchoslavice - Klenovice 4:3 (1:0)
    Ne 17.06. 17:30 Kojetín B - Pivín 5:4 np (4:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 0 4 100:33 65
    2. 26 19 3 0 4 82:34 63
    3. 26 15 0 2 9 66:44 47
    4. 26 13 1 1 11 60:54 42
    5. 26 12 1 2 11 61:52 40
    6. 26 9 5 2 10 52:55 39
    7. 26 9 4 2 11 57:62 37
    8. 26 8 5 3 10 45:51 37
    9. 26 10 3 0 13 50:46 36
    10. 26 10 0 4 12 44:49 34
    11. 26 8 1 3 14 48:80 29
    12. 26 7 2 3 14 31:76 28
    13. 26 7 0 5 14 56:67 26
    14. 26 4 4 3 15 30:79 23