Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. července 2018
svátek má Martina.
Hlavní menu
  • ID: 12025
  • Návštěvy: 272/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16514
    Týden:
    272
    Dnes:
    45
    On-line:
    1

    2.kolo

    Ne 20.08. 10:00 Olympia HK - Admira Praha 0:2 (0:1)
    Ne 20.08. 10:00 Ústí n/L - Mladá Boleslav B 4:1 (2:1)
    Ne 20.08. 10:00 Čáslav - Hradec Králové B 1:3 (0:2)
    Ne 20.08. 10:15 Teplice B - Dukla Praha 0:5 (0:3)
    Ne 20.08. 10:15 Chrudim - Sparta Praha B 2:8 (1:6)
    Ne 20.08. 10:15 Jablonec - Náchod 6:0 (6:0)
    Ne 20.08. 11:00 Pardubice B - Varnsdorf 3:2 (2:1)
    Ne 20.08. 13:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 B 4:5 np (2:1)

    5.kolo

    St 23.08. 10:15 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:2 (1:2)
    So 09.09. 11:00 Mladá Boleslav B - Čáslav 2:0 (1:0)
    Ne 10.09. 10:00 Hradec Králové B - Olympia HK 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 Náchod - Varnsdorf 4:2 (3:0)
    Ne 10.09. 10:00 Bohemians 1905 B - Pardubice B 4:0 (3:0)
    Ne 10.09. 10:00 Admira Praha - Ústí n/L 2:1 np (1:1)
    Ne 10.09. 11:00 Teplice B - Chrudim 1:3 (1:1)
    Ne 10.09. 12:15 Sparta Praha B - Jablonec 4:0 (3:0)

    3.kolo

    Ne 27.08. 10:00 Varnsdorf - Olympia HK 1:5 (1:3)
    Ne 27.08. 10:00 Hradec Králové B - Pardubice B 5:0 (1:0)
    Ne 27.08. 10:00 Náchod - Čáslav 5:3 (1:2)
    Ne 27.08. 10:00 Bohemians 1905 B - Jablonec 3:4 np (1:1)
    Ne 27.08. 10:00 Admira Praha - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 10:15 Dukla Praha - Chrudim 6:1 (2:0)
    Ne 27.08. 11:00 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec 2:1 (0:0)
    Ne 27.08. 12:15 Sparta Praha B - Ústí n/L 5:1 (2:0)

    4.kolo

    Ne 03.09. 10:00 Olympia HK - Teplice B 3:1 (1:0)
    Ne 03.09. 10:00 Ústí n/L - Dukla Praha 1:3 (1:0)
    Ne 03.09. 10:00 Čáslav - Bohemians 1905 B 6:5 np (2:1)
    Ne 03.09. 10:00 Varnsdorf - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 10:15 Chrudim - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 10:15 Jablonec - Mladá Boleslav B 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 10:15 Pardubice B - Náchod 4:0 (3:0)
    Ne 03.09. 13:00 Slovan Liberec - Sparta Praha B 1:0 (0:0)

    6.kolo

    Ne 17.09. 10:00 Olympia HK - Chrudim 5:1 (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Ústí n/L - Teplice B 2:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Čáslav - Sparta Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Varnsdorf - Bohemians 1905 B 1:6 (0:1)
    Ne 17.09. 10:00 Hradec Králové B - Náchod 9:0 (3:0)
    Ne 17.09. 10:15 Jablonec - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 10:15 Pardubice B - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 13:00 Slovan Liberec - Admira Praha 5:2 (1:1)

    7.kolo

    St 20.09. 10:00 Bohemians 1905 B - Hradec Králové B 2:3 np (1:1)
    St 20.09. 14:15 Teplice B - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
    22.09. 11:00 Chrudim - Ústí n/L 4:1 (1:1)
    Ne 24.09. 10:00 Náchod - Olympia HK 1:2 (0:1)
    Ne 24.09. 10:00 Admira Praha - Jablonec 2:3 (1:0)
    Ne 24.09. 10:15 Dukla Praha - Čáslav 5:0 (3:0)
    Ne 24.09. 12:15 Sparta Praha B - Pardubice B 5:0 (3:0)
    Ne 24.09. 12:30 Mladá Boleslav B - Varnsdorf 4:0 (2:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:15 Jablonec - Teplice B 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Olympia HK - Ústí n/L 1:2 np (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Čáslav - Admira Praha 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 10:00 Varnsdorf - Sparta Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 Hradec Králové B - Mladá Boleslav B 2:3 (1:1)
    Ne 01.10. 10:00 Náchod - Bohemians 1905 B 1:2 np (0:1)
    Ne 01.10. 10:15 Pardubice B - Dukla Praha 2:4 (1:2)
    Ne 01.10. 13:00 Slovan Liberec - Chrudim 3:0 (0:0)

    9.kolo

    St 04.10. 10:00 Ústí n/L - Slovan Liberec 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 10:00 Admira Praha - Pardubice B 1:2 np (1:1)
    Ne 08.10. 10:15 Dukla Praha - Varnsdorf 12:0 (6:0)
    Ne 08.10. 10:15 Chrudim - Jablonec 3:5 (3:2)
    Ne 08.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Náchod 6:2 (2:0)
    Ne 08.10. 11:00 Teplice B - Čáslav 2:3 (1:1)
    Ne 08.10. 12:15 Sparta Praha B - Hradec Králové B 1:2 (0:0)
    Ne 08.10. 14:00 Bohemians 1905 B - Olympia HK 4:1 (0:0)

    10.kolo

    Ne 15.10. 10:00 Olympia HK - Slovan Liberec 1:2 (1:2)
    Ne 15.10. 10:00 Čáslav - Chrudim 3:2 (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Varnsdorf - Admira Praha 1:3 (0:2)
    Ne 15.10. 10:00 Hradec Králové B - Dukla Praha 1:3 (0:3)
    Ne 15.10. 10:00 Náchod - Sparta Praha B 1:8 (1:4)
    Ne 15.10. 10:00 Bohemians 1905 B - Mladá Boleslav B 1:3 (0:0)
    Ne 15.10. 10:15 Jablonec - Ústí n/L 2:3 np (0:1)
    Ne 15.10. 11:00 Pardubice B - Teplice B 2:1 (0:0)

    11.kolo

    20.10. 10:00 Slovan Liberec - Jablonec 3:2 np (2:0)
    Ne 22.10. 10:00 Admira Praha - Hradec Králové B 1:6 (1:3)
    Ne 22.10. 10:00 Ústí n/L - Čáslav 2:4 (1:2)
    Ne 22.10. 10:15 Dukla Praha - Náchod 7:2 (3:0)
    Ne 22.10. 10:15 Teplice B - Varnsdorf 1:0 np (0:0)
    Ne 22.10. 10:15 Chrudim - Pardubice B 3:2 np (1:1)
    Ne 22.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Olympia HK 1:0 (1:0)
    Ne 22.10. 12:15 Sparta Praha B - Bohemians 1905 B 5:3 (3:2)

    12.kolo

    Čt 26.10. 10:00 Olympia HK - Jablonec 2:1 np (1:1)
    Čt 26.10. 11:00 Hradec Králové B - Teplice B 2:0 (1:0)
    27.10. 10:15 Bohemians 1905 B - Dukla Praha 1:3 (1:3)
    Ne 29.10. 10:00 Čáslav - Slovan Liberec 3:8 (2:5)
    Ne 29.10. 11:00 Varnsdorf - Chrudim 0:2 (0:2)
    Po 30.10. 11:00 Mladá Boleslav B - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
    St 08.11. 12:15 Náchod - Admira Praha 2:1 np (0:1)
    Čt 09.11. 11:00 Pardubice B - Ústí n/L 0:3 (0:0)

    13.kolo

    Ne 05.11. 10:00 Admira Praha - Bohemians 1905 B 2:3 (0:3)
    Ne 05.11. 10:00 Ústí n/L - Varnsdorf 5:1 (4:0)
    Ne 05.11. 10:15 Dukla Praha - Mladá Boleslav B 5:0 (4:0)
    Ne 05.11. 10:15 Chrudim - Hradec Králové B 3:1 (0:0)
    Ne 05.11. 12:00 Slovan Liberec - Pardubice B 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 12:15 Sparta Praha B - Olympia HK 2:1 (1:1)
    Ne 05.11. 12:30 Jablonec - Čáslav 1:2 np (1:0)
    Ne 05.11. 13:15 Teplice B - Náchod 3:2 np (1:1)

    14.kolo

    Ne 12.11. 10:00 Olympia HK - Čáslav 2:3 np (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 0:10 (0:6)
    Ne 12.11. 10:00 Náchod - Chrudim 3:1 (0:1)
    Ne 12.11. 10:00 Bohemians 1905 B - Teplice B 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 10:15 Pardubice B - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 12.11. 11:00 Mladá Boleslav B - Admira Praha 1:2 np (0:1)
    Ne 12.11. 12:00 Hradec Králové B - Ústí n/L 3:1 (2:1)
    Ne 12.11. 12:15 Sparta Praha B - Dukla Praha 0:1 np (0:0)

    15.kolo

    17.11. 10:15 Chrudim - Bohemians 1905 B 6:2 (3:2)
    17.11. 10:15 Jablonec - Varnsdorf 9:0 (3:0)
    Ne 19.11. 10:00 Admira Praha - Sparta Praha B 2:4 (0:2)
    Ne 19.11. 10:00 Pardubice B - Čáslav 6:1 (2:0)
    Ne 19.11. 10:15 Dukla Praha - Olympia HK 4:1 (2:0)
    Ne 19.11. 10:15 Teplice B - Mladá Boleslav B 1:4 (1:2)
    Ne 19.11. 11:00 Ústí n/L - Náchod 8:4 (5:1)
    Ne 19.11. 11:30 Slovan Liberec - Hradec Králové B 8:0 (3:0)

    1.kolo

    Ne 26.11. 10:00 Varnsdorf - Čáslav 2:3 (2:1)
    Ne 26.11. 10:00 Hradec Králové B - Jablonec 1:2 (1:1)
    Ne 26.11. 10:00 Náchod - Slovan Liberec 1:5 (0:0)
    Ne 26.11. 10:00 Bohemians 1905 B - Ústí n/L 3:2 np (1:2)
    Ne 26.11. 10:15 Pardubice B - Olympia HK 3:2 np (1:1)
    Ne 26.11. 10:15 Dukla Praha - Admira Praha 6:0 (1:0)
    Ne 26.11. 11:00 Mladá Boleslav B - Chrudim 2:1 np (0:1)
    Ne 26.11. 12:15 Sparta Praha B - Teplice B 2:1 np (1:0)

    16.kolo

    St 07.03. 11:00 Slovan Liberec - Náchod 9:0 (5:0)
    Ne 11.03. 09:30 Admira Praha - Dukla Praha 0:6 (0:3)
    Ne 11.03. 10:00 Olympia HK - Pardubice B 1:2 np (0:1)
    Ne 11.03. 10:00 Čáslav - Varnsdorf 2:3 (2:0)
    Ne 11.03. 10:00 Ústí n/L - Bohemians 1905 B 1:3 (0:0)
    Ne 11.03. 11:00 Chrudim - Mladá Boleslav B 0:2 (0:1)
    St 28.03. 10:15 Jablonec - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    St 25.04. 11:00 Teplice B - Sparta Praha B 0:2 (0:0)

    17.kolo

    Ne 18.03. 10:00 Admira Praha - Olympia HK 3:2 (2:1)
    Ne 18.03. 10:00 Mladá Boleslav B - Ústí n/L 0:1 (0:1)
    Ne 18.03. 10:00 Bohemians 1905 B - Slovan Liberec 1:7 (0:3)
    Ne 18.03. 10:00 Náchod - Jablonec 2:1 (1:0)
    Ne 18.03. 10:15 Dukla Praha - Teplice B 3:0 (0:0)
    Ne 18.03. 13:00 Hradec Králové B - Čáslav 6:2 (1:1)
    St 18.04. 15:00 Varnsdorf - Pardubice B 0:3 (0:3)
    St 18.04. 16:15 Sparta Praha B - Chrudim 7:1 (4:0)

    18.kolo

    Ne 25.03. 10:00 Olympia HK - Varnsdorf 2:1 (0:1)
    Ne 25.03. 10:00 Čáslav - Náchod 4:1 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Pardubice B - Hradec Králové B 1:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Jablonec - Bohemians 1905 B 2:3 (0:2)
    Ne 25.03. 10:15 Teplice B - Admira Praha 3:0 (3:0)
    Ne 25.03. 13:00 Slovan Liberec - Mladá Boleslav B 5:1 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Chrudim - Dukla Praha 0:5 (0:2)
    St 02.05. 10:00 Ústí n/L - Sparta Praha B 3:2 (1:2)

    19.kolo

    Čt 29.03. 10:15 Dukla Praha - Ústí n/L 5:2 (1:0)
    30.03. 10:00 Bohemians 1905 B - Čáslav 3:1 (1:0)
    30.03. 11:00 Admira Praha - Chrudim 1:5 (0:3)
    Ne 01.04. 10:00 Náchod - Pardubice B 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 10:00 Hradec Králové B - Varnsdorf 3:0 (2:0)
    Ne 01.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 11:00 Teplice B - Olympia HK 3:1 (2:0)
    Ne 01.04. 12:15 Sparta Praha B - Slovan Liberec 0:3 (0:1)

    20.kolo

    Ne 08.04. 10:00 Olympia HK - Hradec Králové B 0:4 (0:3)
    Ne 08.04. 10:00 Varnsdorf - Náchod 3:2 np (0:2)
    Ne 08.04. 10:00 Čáslav - Mladá Boleslav B 3:0 (2:0)
    Ne 08.04. 10:00 Ústí n/L - Admira Praha 5:0 (4:0)
    Ne 08.04. 10:15 Pardubice B - Bohemians 1905 B 0:4 (0:1)
    Ne 08.04. 10:15 Jablonec - Sparta Praha B 0:3 (0:0)
    Ne 08.04. 11:00 Chrudim - Teplice B 0:2 (0:2)
    Ne 08.04. 13:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 0:5 (0:2)

    21.kolo

    St 11.04. 14:00 Teplice B - Ústí n/L 1:4 (0:2)
    Ne 15.04. 10:00 Admira Praha - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Bohemians 1905 B - Varnsdorf 8:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:00 Náchod - Hradec Králové B 1:3 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Chrudim - Olympia HK 3:0 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Dukla Praha - Jablonec 3:1 (0:0)
    Ne 15.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Pardubice B 2:3 np (2:2)
    Ne 15.04. 12:15 Sparta Praha B - Čáslav 9:0 (3:0)

    22.kolo

    Ne 22.04. 10:00 Olympia HK - Náchod 7:3 (4:0)
    Ne 22.04. 10:00 Hradec Králové B - Bohemians 1905 B 1:2 (0:2)
    Ne 22.04. 10:00 Varnsdorf - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 Pardubice B - Sparta Praha B 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Jablonec - Admira Praha 2:1 (1:1)
    Ne 22.04. 11:00 Ústí n/L - Chrudim 4:1 (4:0)
    Ne 22.04. 13:00 Slovan Liberec - Teplice B 2:4 (0:0)
    St 25.04. 15:00 Čáslav - Dukla Praha 0:12 (0:3)

    23.kolo

    Ne 29.04. 10:00 Admira Praha - Čáslav 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:00 Bohemians 1905 B - Náchod 7:1 (3:0)
    Ne 29.04. 10:15 Teplice B - Jablonec 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 10:15 Dukla Praha - Pardubice B 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 10:15 Mladá Boleslav B - Hradec Králové B 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 11:00 Ústí n/L - Olympia HK 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 11:00 Chrudim - Slovan Liberec 5:2 (0:1)
    Ne 29.04. 12:15 Sparta Praha B - Varnsdorf 10:1 (6:1)

    24.kolo

    Ne 06.05. 10:00 Olympia HK - Bohemians 1905 B 2:1 (2:0)
    Ne 06.05. 10:00 Náchod - Mladá Boleslav B 0:5 (0:2)
    Ne 06.05. 10:00 Hradec Králové B - Sparta Praha B 0:5 (0:2)
    Ne 06.05. 10:00 Varnsdorf - Dukla Praha 1:4 (1:2)
    Ne 06.05. 10:00 Čáslav - Teplice B 2:1 np (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Pardubice B - Admira Praha 1:3 (0:2)
    Ne 06.05. 10:15 Jablonec - Chrudim 2:3 np (2:0)
    Ne 06.05. 13:00 Slovan Liberec - Ústí n/L 4:1 (2:0)

    25.kolo

    Ne 13.05. 10:00 Ústí n/L - Jablonec 3:2 (2:1)
    Ne 13.05. 10:00 Admira Praha - Varnsdorf 7:0 (3:0)
    Ne 13.05. 10:15 Chrudim - Čáslav 7:1 (3:1)
    Ne 13.05. 10:15 Dukla Praha - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 10:15 Mladá Boleslav B - Bohemians 1905 B 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 11:00 Teplice B - Pardubice B 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 12:15 Sparta Praha B - Náchod 12:0 (5:0)
    Ne 13.05. 13:00 Slovan Liberec - Olympia HK 5:0 (4:0)

    30.kolo

    Út 08.05. 10:00 Bohemians 1905 B - Chrudim 1:2 (1:1)
    St 09.05. 10:00 Hradec Králové B - Slovan Liberec 1:6 (0:4)
    St 09.05. 10:00 Čáslav - Pardubice B 0:1 (0:0)
    St 09.05. 11:00 Olympia HK - Dukla Praha 1:7 (1:4)
    St 09.05. 12:15 Sparta Praha B - Admira Praha 5:0 (1:0)
    St 09.05. 14:45 Náchod - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    Čt 10.05. 11:00 Mladá Boleslav B - Teplice B 0:2 (0:1)
    St 16.05. 15:15 Varnsdorf - Jablonec 3:1 (1:0)

    26.kolo

    Ne 20.05. 10:00 Olympia HK - Mladá Boleslav B 3:2 (1:1)
    Ne 20.05. 10:00 Náchod - Dukla Praha 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 10:00 Hradec Králové B - Admira Praha 3:2 np (2:1)
    Ne 20.05. 10:00 Varnsdorf - Teplice B 1:4 (0:4)
    Ne 20.05. 10:00 Čáslav - Ústí n/L 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 10:15 Pardubice B - Chrudim 2:9 (1:1)
    Út 22.05. 13:00 Bohemians 1905 B - Sparta Praha B 2:1 (2:0)
    St 30.05. 14:45 Jablonec - Slovan Liberec 2:1 np (0:1)

    27.kolo

    St 23.05. 10:00 Admira Praha - Náchod 5:1 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Dukla Praha - Bohemians 1905 B 3:2 np (1:0)
    Ne 27.05. 11:00 Ústí n/L - Pardubice B 4:1 (1:0)
    Ne 27.05. 11:00 Chrudim - Varnsdorf 12:0 (6:0)
    Ne 27.05. 11:00 Teplice B - Hradec Králové B 0:3 (0:0)
    Ne 27.05. 12:15 Sparta Praha B - Mladá Boleslav B 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 14:00 Jablonec - Olympia HK 1:2 np (0:1)
    Ne 27.05. 15:15 Slovan Liberec - Čáslav 7:1 (4:0)

    28.kolo

    St 30.05. 14:30 Hradec Králové B - Chrudim 1:3 (0:1)
    Ne 03.06. 10:00 Olympia HK - Sparta Praha B 2:3 np (1:1)
    Ne 03.06. 10:00 Bohemians 1905 B - Admira Praha 2:1 (2:1)
    Ne 03.06. 10:00 Varnsdorf - Ústí n/L 1:4 (0:1)
    Ne 03.06. 10:00 Čáslav - Jablonec 1:6 (0:3)
    Ne 03.06. 10:15 Mladá Boleslav B - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:15 Pardubice B - Slovan Liberec 0:7 (0:4)
    Ne 03.06. 11:00 Náchod - Teplice B 0:6 (0:4)

    29.kolo

    St 06.06. 10:15 Teplice B - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    Čt 07.06. 15:00 Ústí n/L - Hradec Králové B 1:2 np (1:0)
    08.06. 14:45 Chrudim - Náchod 5:2 (1:1)
    So 09.06. 10:00 Slovan Liberec - Varnsdorf 4:0 (1:0)
    Ne 10.06. 10:00 Čáslav - Olympia HK 2:3 (1:2)
    Ne 10.06. 10:00 Admira Praha - Mladá Boleslav B 3:4 np (2:0)
    Ne 10.06. 10:15 Jablonec - Pardubice B 4:1 (3:1)
    Ne 10.06. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha B 1:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 25 2 0 3 127:22 79
    2. 30 21 2 1 6 110:29 68
    3. 30 21 1 2 6 120:43 67
    4. 30 17 2 3 8 78:55 58
    5. 30 16 3 0 11 67:50 54
    6. 30 14 3 4 9 83:62 52
    7. 30 15 2 1 12 87:73 50
    8. 30 14 2 2 12 48:43 48
    9. 30 11 2 6 11 61:50 43
    10. 30 10 2 5 13 51:65 39
    11. 30 10 2 2 16 43:54 36
    12. 30 8 4 1 17 37:75 33
    13. 30 8 2 4 16 49:74 32
    14. 30 7 4 0 19 49:110 29
    15. 30 5 1 3 21 44:137 20
    16. 30 3 1 1 25 25:137 12