Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. října 2018
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 12024
  • Návštěvy: 207/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    10462
    Týden:
    207
    Dnes:
    20
    On-line:
    1

    2.kolo

    18.08. 12:30 Kladno - Slavia Praha B 2:5 (1:2)
    Ne 20.08. 12:15 Benešov - Meteor 2:0 (2:0)
    Ne 20.08. 12:15 Petřín Plzeň - Písek 1:3 (1:1)
    Ne 20.08. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 2:3 (2:2)
    Ne 20.08. 14:15 České Budějovice B - Sokolov 5:2 (2:2)
    Ne 20.08. 17:00 Aritma Praha - 1.FK Příbram B 1:5 (1:3)
    Ne 20.08. 17:15 MAS Táborsko - Motorlet Praha 1:3 (1:2)
    St 30.08. 13:45 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 1:2 (0:0)

    3.kolo

    Ne 27.08. 12:15 Motorlet Praha - České Budějovice B 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 12:15 1.FK Příbram B - MAS Táborsko 5:0 (2:0)
    Ne 27.08. 12:15 Viktoria Žižkov - Aritma Praha 7:1 (4:0)
    Ne 27.08. 12:15 Písek - Vyšehrad 2:1 np (1:1)
    Ne 27.08. 12:30 Sokolov - Mostecký FK 1:3 (0:1)
    Ne 27.08. 14:30 Viktoria Plzeň B - Kladno 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:15 Slavia Praha B - Benešov 4:0 (3:0)
    Ne 27.08. 16:45 Meteor - Petřín Plzeň 3:4 np (2:2)

    4.kolo

    Ne 03.09. 12:15 Benešov - Viktoria Plzeň B 0:4 (0:3)
    Ne 03.09. 12:15 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B 5:2 (0:2)
    Ne 03.09. 14:15 České Budějovice B - Mostecký FK 3:1 (0:1)
    Ne 03.09. 15:15 Vyšehrad - Meteor 1:2 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Petřín Plzeň - Slavia Praha B 0:10 (0:2)
    Ne 03.09. 17:00 Aritma Praha - Písek 3:5 (0:3)
    Ne 03.09. 17:15 MAS Táborsko - Viktoria Žižkov 2:3 np (0:2)
    St 06.09. 17:00 Kladno - Sokolov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    Ne 10.09. 12:15 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 1:2 np (0:1)
    Ne 10.09. 12:15 Písek - MAS Táborsko 2:1 np (1:1)
    Ne 10.09. 12:45 Mostecký FK - Kladno 1:5 (0:2)
    Ne 10.09. 13:15 1.FK Příbram B - České Budějovice B 5:1 (2:1)
    Ne 10.09. 13:15 Sokolov - Benešov 1:3 (0:2)
    Ne 10.09. 16:15 Slavia Praha B - Vyšehrad 8:0 (4:0)
    Ne 10.09. 16:45 Meteor - Aritma Praha 6:0 (4:0)
    Ne 10.09. 16:45 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 3:2 np (1:1)

    6.kolo

    St 13.09. 13:15 České Budějovice B - Kladno 3:2 np (2:1)
    Ne 17.09. 12:15 Benešov - Mostecký FK 1:4 (0:3)
    Ne 17.09. 12:15 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 2:0 (2:0)
    Ne 17.09. 12:15 Motorlet Praha - Písek 5:2 (3:2)
    Ne 17.09. 12:15 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 3:2 (2:1)
    Ne 17.09. 16:30 Petřín Plzeň - Sokolov 4:5 np (1:3)
    Ne 17.09. 16:30 Aritma Praha - Slavia Praha B 1:5 (0:1)
    Ne 17.09. 16:45 MAS Táborsko - Meteor 2:3 np (2:1)

    7.kolo

    St 20.09. 16:15 Slavia Praha B - MAS Táborsko 2:0 (1:0)
    St 20.09. 16:45 Písek - 1.FK Příbram B 2:1 np (1:1)
    Ne 24.09. 12:15 Viktoria Žižkov - České Budějovice B 2:5 (0:2)
    Ne 24.09. 12:30 Sokolov - Vyšehrad 2:0 (0:0)
    Ne 24.09. 12:30 Kladno - Benešov 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 12:45 Mostecký FK - Petřín Plzeň 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 14:15 Viktoria Plzeň B - Aritma Praha 7:0 (3:0)
    Ne 24.09. 16:30 Meteor - Motorlet Praha 1:2 (1:1)

    8.kolo

    Čt 28.09. 12:15 Viktoria Žižkov - Písek 1:3 (0:0)
    Ne 01.10. 12:15 Vyšehrad - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 12:15 Motorlet Praha - Slavia Praha B 2:4 (0:3)
    Ne 01.10. 12:15 1.FK Příbram B - Meteor 6:1 (3:1)
    Ne 01.10. 13:15 České Budějovice B - Benešov 7:0 (4:0)
    Ne 01.10. 16:00 Petřín Plzeň - Kladno 1:3 (0:1)
    Ne 01.10. 16:00 Aritma Praha - Sokolov 0:6 (0:3)
    Ne 01.10. 16:15 MAS Táborsko - Viktoria Plzeň B 0:2 (0:0)

    10.kolo

    St 04.10. 12:15 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 0:4 (0:2)
    Ne 15.10. 12:15 Vyšehrad - Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 12:15 Motorlet Praha - Sokolov 7:0 (3:0)
    Ne 15.10. 12:15 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 3:4 (0:2)
    Ne 15.10. 12:15 Písek - Meteor 4:2 (1:0)
    Ne 15.10. 12:30 MAS Táborsko - Mostecký FK 3:2 np (2:2)
    Ne 15.10. 13:15 České Budějovice B - Petřín Plzeň 5:2 (3:1)
    Ne 15.10. 15:30 Aritma Praha - Kladno 1:7 (0:3)

    9.kolo

    Ne 08.10. 12:15 Písek - České Budějovice B 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 12:15 Benešov - Petřín Plzeň 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 12:30 Kladno - Vyšehrad 3:1 (0:1)
    Ne 08.10. 12:45 Mostecký FK - Aritma Praha 6:3 (3:2)
    Ne 08.10. 13:15 Sokolov - MAS Táborsko 1:0 (0:0)
    Ne 08.10. 13:30 Meteor - Viktoria Žižkov 5:0 (1:0)
    Ne 08.10. 13:45 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 2:3 np (1:2)
    Ne 08.10. 16:15 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 3:1 (2:0)

    11.kolo

    Ne 22.10. 12:15 Meteor - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    Ne 22.10. 12:15 Benešov - Aritma Praha 2:3 (0:1)
    Ne 22.10. 12:15 Petřín Plzeň - Vyšehrad 3:1 (0:0)
    Ne 22.10. 12:30 Kladno - MAS Táborsko 4:2 (4:0)
    Ne 22.10. 12:45 Mostecký FK - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    Ne 22.10. 13:15 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 15:00 Sokolov - 1.FK Příbram B 3:4 np (1:1)
    Ne 22.10. 15:30 Slavia Praha B - Písek 3:0 (1:0)

    12.kolo

    27.10. 12:15 Viktoria Žižkov - Sokolov 1:0 np (0:0)
    27.10. 12:15 Meteor - Slavia Praha B 1:2 (0:1)
    Ne 29.10. 12:15 Písek - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 12:30 MAS Táborsko - Benešov 2:5 (0:3)
    Ne 29.10. 13:15 České Budějovice B - Vyšehrad 3:0 (0:0)
    St 08.11. 12:15 Motorlet Praha - Kladno 0:3 (0:2)
    St 08.11. 13:15 1.FK Příbram B - Mostecký FK 6:1 (1:0)
    St 08.11. 14:00 Aritma Praha - Petřín Plzeň 1:0 (1:0)

    13.kolo

    St 01.11. 12:45 Kladno - 1.FK Příbram B 3:2 (3:1)
    Ne 05.11. 11:30 Viktoria Plzeň B - Meteor 0:2 (0:1)
    Ne 05.11. 11:45 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 4:1 (1:0)
    Ne 05.11. 11:45 Vyšehrad - Aritma Praha 4:1 (1:0)
    Ne 05.11. 12:15 Benešov - Motorlet Praha 0:1 (0:0)
    Ne 05.11. 13:15 Sokolov - Písek 4:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Slavia Praha B - České Budějovice B 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:45 Petřín Plzeň - MAS Táborsko 2:1 (1:1)

    14.kolo

    Ne 12.11. 12:15 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 6:0 (4:0)
    Ne 12.11. 12:15 1.FK Příbram B - Benešov 4:3 (2:1)
    Ne 12.11. 12:15 Viktoria Žižkov - Kladno 2:3 np (1:2)
    Ne 12.11. 12:15 Meteor - Sokolov 3:2 (1:1)
    Ne 12.11. 12:30 MAS Táborsko - Vyšehrad 1:0 (1:0)
    Ne 12.11. 13:15 České Budějovice B - Aritma Praha 2:3 np (2:1)
    Ne 12.11. 13:15 Písek - Mostecký FK 0:1 (0:1)
    St 22.11. 13:15 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 3:0 (0:0)

    15.kolo

    St 15.11. 12:30 Sokolov - Slavia Praha B 2:6 (1:2)
    17.11. 12:15 Benešov - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    17.11. 12:15 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram B 2:7 (2:5)
    17.11. 12:30 Kladno - Písek 2:3 (2:1)
    17.11. 12:45 Mostecký FK - Meteor 2:3 (2:0)
    Ne 19.11. 12:15 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:5 (0:1)
    Ne 19.11. 13:30 Aritma Praha - MAS Táborsko 2:3 (1:2)
    Ne 19.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 1:0 (1:0)

    1.kolo

    Ne 26.11. 12:15 Motorlet Praha - Aritma Praha 5:2 (2:0)
    Ne 26.11. 12:15 1.FK Příbram B - Vyšehrad 3:4 (1:2)
    Ne 26.11. 12:15 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 26.11. 12:15 Písek - Benešov 3:2 (1:0)
    Ne 26.11. 12:15 Meteor - Kladno 1:0 np (0:0)
    Ne 26.11. 12:30 MAS Táborsko - České Budějovice B 4:3 (2:2)
    Ne 26.11. 13:30 Slavia Praha B - Mostecký FK 6:1 (3:0)
    Ne 26.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - Sokolov 4:1 (1:1)

    16.kolo

    St 07.03. 13:30 Sokolov - Viktoria Plzeň B 2:4 (2:1)
    09.03. 13:15 Kladno - Meteor 0:1 (0:0)
    Ne 11.03. 12:15 České Budějovice B - MAS Táborsko 3:2 np (1:2)
    Ne 11.03. 12:15 Mostecký FK - Slavia Praha B 1:2 (0:2)
    Ne 11.03. 12:30 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 2:6 (1:4)
    Ne 11.03. 13:45 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)
    Ne 11.03. 13:45 Benešov - Písek 6:0 (3:0)
    Ne 11.03. 14:30 Aritma Praha - Motorlet Praha 1:4 (0:3)

    17.kolo

    Ne 18.03. 12:15 Písek - Petřín Plzeň 3:2 np (1:0)
    Ne 18.03. 12:15 1.FK Příbram B - Aritma Praha 6:3 (2:1)
    Ne 18.03. 12:15 Motorlet Praha - MAS Táborsko 4:1 (1:0)
    Ne 18.03. 13:15 Sokolov - České Budějovice B 2:1 (1:1)
    Ne 18.03. 14:30 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK 4:2 (1:1)
    Ne 18.03. 15:00 Slavia Praha B - Kladno 4:0 (1:0)
    Ne 18.03. 15:15 Meteor - Benešov 2:0 (2:0)
    St 18.04. 17:00 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 2:0 (0:0)

    19.kolo

    St 21.03. 13:15 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 7:0 (1:0)
    Čt 29.03. 12:15 Písek - Aritma Praha 4:2 (4:0)
    Čt 29.03. 16:30 Meteor - Vyšehrad 4:0 (1:0)
    30.03. 12:15 Sokolov - Kladno 0:4 (0:1)
    30.03. 14:30 Viktoria Žižkov - MAS Táborsko 2:1 np (1:0)
    Ne 01.04. 12:15 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 5:2 (2:1)
    Ne 01.04. 13:30 Viktoria Plzeň B - Benešov 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 14:15 Mostecký FK - České Budějovice B 0:2 (0:0)

    18.kolo

    Ne 25.03. 12:15 České Budějovice B - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:15 Vyšehrad - Písek 0:3 (0:1 )
    Ne 25.03. 12:15 Mostecký FK - Sokolov 0:1 np (0:0)
    Ne 25.03. 12:30 Kladno - Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Aritma Praha - Viktoria Žižkov 1:2 (1 :1 )
    Ne 25.03. 15:15 MAS Táborsko - 1.FK Příbram B 2:5 (2:3)
    Ne 25.03. 18:15 Benešov - Slavia Praha B 3:1 (0:1)
    Út 03.04. 13:15 Petřín Plzeň - Meteor 0:3 (0:1)

    20.kolo

    Čt 29.03. 12:00 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 2:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:15 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:15 Benešov - Sokolov 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:30 Vyšehrad - Slavia Praha B 0:7 (0:1)
    Ne 08.04. 12:30 Kladno - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 13:15 České Budějovice B - 1.FK Příbram B 3:2 (0:1)
    Ne 08.04. 16:30 Aritma Praha - Meteor 2:3 np (1:1)
    Ne 08.04. 16:45 MAS Táborsko - Písek 4:0 (1:0)

    21.kolo

    Ne 15.04. 10:00 Meteor - MAS Táborsko 0:2 (0:0)
    Ne 15.04. 12:00 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:2 np (0:0)
    Ne 15.04. 12:15 Mostecký FK - Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 12:15 Sokolov - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 15.04. 12:15 Písek - Motorlet Praha 4:3 np (2:2)
    Ne 15.04. 12:15 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 12:30 Kladno - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    Ne 15.04. 17:00 Slavia Praha B - Aritma Praha 11:1 (3:0)

    22.kolo

    Ne 22.04. 12:15 České Budějovice B - Viktoria Žižkov 3:4 (1:3)
    Ne 22.04. 12:15 1.FK Příbram B - Písek 2:5 (0:2)
    Ne 22.04. 12:15 Vyšehrad - Sokolov 4:1 (2:1)
    Ne 22.04. 12:15 Benešov - Kladno 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 12:30 Petřín Plzeň - Mostecký FK 4:2 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Aritma Praha - Viktoria Plzeň B 2:1 np (0:0)
    Ne 22.04. 17:15 MAS Táborsko - Slavia Praha B 1:8 (1:3)
    Čt 17.05. 17:30 Motorlet Praha - Meteor 2:1 pp (1:0)

    24.kolo

    04.05. 12:15 České Budějovice B - Písek 4:2 (3:2)
    Ne 06.05. 12:15 Viktoria Žižkov - Meteor 1:2 np (0:0)
    Ne 06.05. 12:15 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 0:8 (0:3)
    Ne 06.05. 12:15 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 1:3 (1:2)
    Ne 06.05. 12:30 Vyšehrad - Kladno 3:2 np (0:0)
    Ne 06.05. 14:45 Petřín Plzeň - Benešov 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 16:15 MAS Táborsko - Sokolov 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Aritma Praha - Mostecký FK 4:3 (3:3)

    30.kolo

    Út 08.05. 12:15 Písek - Kladno 0:4 (0:2)
    Út 08.05. 12:15 Viktoria Žižkov - Benešov 1:3 (0:2)
    Út 08.05. 12:15 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 4:2 (2:1)
    Út 08.05. 12:30 Meteor - Mostecký FK 0:3 (0:2)
    St 09.05. 13:15 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:0)
    St 09.05. 13:15 Slavia Praha B - Sokolov 3:0 (1:0)
    St 09.05. 17:15 Motorlet Praha - Vyšehrad 6:1 (2:0)
    St 09.05. 17:15 MAS Táborsko - Aritma Praha 6:1 (3:0)

    25.kolo

    Út 01.05. 12:45 Petřín Plzeň - České Budějovice B 6:1 (2:1)
    Ne 13.05. 12:15 Benešov - Vyšehrad 3:0 (0:0)
    Ne 13.05. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha 2:7 (1:1)
    Ne 13.05. 12:30 Kladno - Aritma Praha 11:1 (4:1)
    Ne 13.05. 13:00 Meteor - Písek 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 14:00 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 14:15 Mostecký FK - MAS Táborsko 0:5 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 5:0 (2:0)

    26.kolo

    Ne 20.05. 12:15 České Budějovice B - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 12:15 Písek - Slavia Praha B 1:13 (0:8)
    Ne 20.05. 12:15 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Ne 20.05. 12:15 Motorlet Praha - Mostecký FK 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 12:30 Vyšehrad - Petřín Plzeň 2:1 np (0:1)
    Ne 20.05. 17:00 Aritma Praha - Benešov 0:3 (0:1)
    Ne 20.05. 17:15 MAS Táborsko - Kladno 2:4 (1:2)
    St 06.06. 13:15 1.FK Příbram B - Sokolov 1:2 np (0:0)

    27.kolo

    Čt 24.05. 18:15 Benešov - MAS Táborsko 3:1 (2:0)
    Ne 27.05. 12:15 Sokolov - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 27.05. 12:30 Petřín Plzeň - Aritma Praha 7:1 (3:1)
    Ne 27.05. 12:30 Kladno - Motorlet Praha 1:2 pp (0:1)
    Ne 27.05. 13:15 Mostecký FK - 1.FK Příbram B 1:5 (0:3)
    Ne 27.05. 14:00 Viktoria Plzeň B - Písek 2:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:15 Vyšehrad - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Slavia Praha B - Meteor 2:0 (0:0)

    23.kolo

    St 25.04. 17:00 Benešov - České Budějovice B 4:3 (3:0)
    Ne 29.04. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 2:3 (1:3)
    Ne 29.04. 12:15 Sokolov - Aritma Praha 2:1 (2:1)
    Ne 29.04. 12:15 Písek - Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)
    Ne 29.04. 12:30 Kladno - Petřín Plzeň 0:3 (0:2)
    Ne 29.04. 14:00 Viktoria Plzeň B - MAS Táborsko 5:0 (3:0)
    Ne 29.04. 17:00 Slavia Praha B - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    St 30.05. 12:30 Meteor - 1.FK Příbram B 3:0 (3:0)

    28.kolo

    Ne 03.06. 12:15 Meteor - Viktoria Plzeň B 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 12:15 Písek - Sokolov 3:0 (2:0)
    Ne 03.06. 12:15 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 0:5 (0:1)
    Ne 03.06. 12:15 1.FK Příbram B - Kladno 2:3 (1:1)
    Ne 03.06. 12:15 Motorlet Praha - Benešov 3:2 (1:0)
    Ne 03.06. 13:15 České Budějovice B - Slavia Praha B 2:5 (1:3)
    Ne 03.06. 17:00 Aritma Praha - Vyšehrad 0:2 (0:2)
    Ne 03.06. 17:15 MAS Táborsko - Petřín Plzeň 5:0 (1:0)

    29.kolo

    Čt 07.06. 14:15 Mostecký FK - Písek 6:1 (2:0)
    Ne 10.06. 12:15 Benešov - 1.FK Příbram B 8:1 (6:1)
    Ne 10.06. 12:15 Sokolov - Meteor 3:1 (2:0)
    Ne 10.06. 12:30 Vyšehrad - MAS Táborsko 1:2 np (0:0)
    Ne 10.06. 12:30 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
    Ne 10.06. 12:30 Kladno - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 14:00 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 0:3 (0:3)
    Ne 10.06. 17:00 Aritma Praha - České Budějovice B 2:3 np (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 29 0 0 1 148:19 87
    2. 30 18 4 1 7 85:43 63
    3. 30 16 1 4 9 72:44 54
    4. 30 18 0 0 12 63:50 54
    5. 30 16 1 2 11 98:77 52
    6. 30 14 4 2 10 55:43 52
    7. 30 14 1 3 12 53:43 47
    8. 30 12 5 0 13 57:81 46
    9. 30 12 3 3 12 47:56 45
    10. 30 12 3 1 14 66:65 43
    11. 30 9 2 5 14 56:71 36
    12. 30 9 3 2 16 48:74 35
    13. 30 9 1 4 16 53:85 33
    14. 30 8 3 2 17 35:75 32
    15. 30 8 0 2 20 57:75 26
    16. 30 3 2 2 23 42:136 15