Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 29. května 2020
svátek má Maxmilián, Maxim.
Hlavní menu
  • ID: 12022
  • Návštěvy: 74/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26233
    Týden:
    74
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Kojetín - Kostelec 3:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Určice - Čechovice 1:3 (1:3)
    So 05.08. 17:00 Dub n.Moravou - Brodek u Př. 1:3 (1:3)
    Ne 06.08. 10:00 Opatovice - Protivanov 3:1 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Němčice - Beňov 1:2 np (1:1)
    Ne 06.08. 17:00 Mostkovice - Bělotín 1:4 (1:3)
    Ne 06.08. 17:00 Lipová - Plumlov 4:0 (3:0)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Bělotín - Lipová 4:2 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Kojetín - Určice 2:1 (1:1)
    Ne 13.08. 17:00 Kostelec - Plumlov 6:0 (3:0)
    Ne 13.08. 17:00 Brodek u Př. - Mostkovice 2:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Protivanov - Dub n.Moravou 5:1 (3:0)
    Ne 13.08. 17:00 Beňov - Opatovice 2:3 (2:2)
    Ne 13.08. 17:00 Čechovice - Němčice 3:1 (2:0)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Určice - Kostelec 1:2 (1:0)
    So 19.08. 16:30 Dub n.Moravou - Beňov 2:3 np (2:2)
    So 19.08. 16:30 Plumlov - Bělotín 2:9 (2:4)
    Ne 20.08. 10:00 Opatovice - Čechovice 4:1 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Němčice - Kojetín 2:3 np (2:2)
    Ne 20.08. 16:30 Mostkovice - Protivanov 2:4 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Lipová - Brodek u Př. 3:2 np (2:2)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Kojetín - Opatovice 3:4 (1:2)
    So 26.08. 16:30 Určice - Němčice 3:2 np (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Kostelec - Bělotín 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Brodek u Př. - Plumlov 4:0 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Protivanov - Lipová 1:4 (1:2)
    Ne 27.08. 16:30 Beňov - Mostkovice 3:2 np (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Čechovice - Dub n.Moravou 3:1 (2:0)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Dub n.Moravou - Kojetín 1:2 np (1:1)
    So 02.09. 16:00 Plumlov - Protivanov 3:0 (2:0)
    So 02.09. 16:00 Bělotín - Brodek u Př. 5:2 (1:1)
    Ne 03.09. 10:00 Opatovice - Určice 3:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Němčice - Kostelec 1:2 (1:2)
    Ne 03.09. 16:00 Mostkovice - Čechovice 2:1 np (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Lipová - Beňov 5:3 (2:1)

    6.kolo

    So 09.09. 13:00 Protivanov - Bělotín 3:2 np (2:2)
    So 09.09. 16:00 Kojetín - Mostkovice 5:1 (2:1)
    So 09.09. 16:00 Určice - Dub n.Moravou 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Kostelec - Brodek u Př. 5:2 (3:0)
    Ne 10.09. 16:00 Beňov - Plumlov 2:5 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Čechovice - Lipová 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Němčice - Opatovice 2:4 (1:3)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Dub n.Moravou - Němčice 4:0 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Plumlov - Čechovice 3:0 (0:0)
    So 16.09. 15:30 Bělotín - Beňov 3:1 (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Opatovice - Kostelec 3:1 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Mostkovice - Určice 0:2 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Lipová - Kojetín 3:0k
    Ne 17.09. 15:30 Brodek u Př. - Protivanov 2:0 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 15:30 Určice - Lipová 2:3 np (2:2)
    Ne 24.09. 15:30 Kostelec - Protivanov 4:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Beňov - Brodek u Př. 3:2 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Němčice - Mostkovice 0:1 (0:0)
    St 27.09. 16:00 Opatovice - Dub n.Moravou 2:0 (0:0)
    Čt 28.09. 15:30 Kojetín - Plumlov 2:3 (2:0)
    St 04.10. 16:00 Čechovice - Bělotín 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Dub n.Moravou - Kostelec 3:2 (2:0)
    So 30.09. 15:00 Plumlov - Určice 3:0 (1:0)
    So 30.09. 15:00 Bělotín - Kojetín 4:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Beňov - Protivanov 4:3 np (3:1)
    Ne 01.10. 15:00 Mostkovice - Opatovice 1:2 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Lipová - Němčice 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Brodek u Př. - Čechovice 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Kojetín - Brodek u Př. 2:3 np (2:2)
    So 07.10. 15:00 Určice - Bělotín 0:3 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Dub n.Moravou - Mostkovice 1:2 (0:2)
    Ne 08.10. 10:00 Opatovice - Lipová 3:2 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Kostelec - Beňov 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Čechovice - Protivanov 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Němčice - Plumlov 0:2 (0:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Plumlov - Opatovice 0:3 (0:1)
    So 14.10. 15:00 Bělotín - Němčice 9:1 (6:0)
    Ne 15.10. 15:00 Mostkovice - Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:00 Lipová - Dub n.Moravou 2:4 (1:2)
    Ne 15.10. 15:00 Brodek u Př. - Určice 3:2 (3:0)
    Ne 15.10. 15:00 Protivanov - Kojetín 3:2 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Beňov - Čechovice 4:1 (1:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Kojetín - Beňov 6:2 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Určice - Protivanov 4:1 (4:1)
    So 21.10. 14:30 Dub n.Moravou - Plumlov 3:2 np (2:2)
    So 21.10. 14:30 Mostkovice - Lipová 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 Opatovice - Bělotín 3:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Kostelec - Čechovice 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Němčice - Brodek u Př. 1:4 (0:2)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Plumlov - Mostkovice 2:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Bělotín - Dub n.Moravou 7:0 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Brodek u Př. - Opatovice 5:0 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Lipová - Kostelec 2:3 (1:2)
    So 11.11. 14:00 Protivanov - Němčice 2:3 np (1:2)
    So 11.11. 14:00 Beňov - Určice 6:2 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Čechovice - Kojetín 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Plumlov - Lipová 0:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Bělotín - Mostkovice 6:1 (2:1)
    Ne 05.11. 14:00 Brodek u Př. - Dub n.Moravou 1:3 (0:3)
    Ne 05.11. 14:00 Protivanov - Opatovice 2:1 np (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 Beňov - Němčice 6:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Kostelec - Kojetín 1:3 (1:2)
    Ne 05.11. 14:00 Čechovice - Určice 3:1 (2:0)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Plumlov - Kostelec 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:30 Dub n.Moravou - Protivanov 5:1 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Určice - Kojetín 5:0 (4:0)
    Ne 01.04. 10:00 Opatovice - Beňov 3:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Mostkovice - Brodek u Př. 1:4 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Němčice - Čechovice 1:3 (0:1)
    Út 01.05. 16:00 Lipová - Bělotín 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Kojetín - Němčice 1:0 np (0:0)
    So 07.04. 15:30 Bělotín - Plumlov 2:4 (2:3)
    Ne 08.04. 15:30 Kostelec - Určice 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Čechovice - Opatovice 0:2 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Beňov - Dub n.Moravou 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Protivanov - Mostkovice 3:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Brodek u Př. - Lipová 2:1 (0:0)

    17.kolo

    So 14.04. 15:30 Bělotín - Kostelec 0:1 (0:0)
    So 14.04. 15:30 Plumlov - Brodek u Př. 3:1 (1:0)
    So 14.04. 15:30 Dub n.Moravou - Čechovice 3:2 np (2:2)
    Ne 15.04. 10:00 Opatovice - Kojetín 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Lipová - Protivanov 4:2 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Mostkovice - Beňov 2:5 (2:4)
    Ne 15.04. 15:30 Němčice - Určice 1:4 (0:2)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Určice - Opatovice 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Kojetín - Dub n.Moravou 1:2 np (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Kostelec - Němčice 2:1 np (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Čechovice - Mostkovice 1:2 (0:2)
    Ne 22.04. 16:00 Beňov - Lipová 2:3 np (2:2)
    Ne 22.04. 16:00 Protivanov - Plumlov 2:3 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Brodek u Př. - Bělotín 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 16:00 Bělotín - Protivanov 2:1 (2:1)
    So 28.04. 16:00 Plumlov - Beňov 1:3 (1:1)
    So 28.04. 16:00 Dub n.Moravou - Určice 2:1 np (0:0)
    Ne 29.04. 10:00 Opatovice - Němčice 4:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Brodek u Př. - Kostelec 3:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lipová - Čechovice 1:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Mostkovice - Kojetín 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Určice - Mostkovice 3:1 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Kojetín - Lipová 2:1 np (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Kostelec - Opatovice 0:4 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Němčice - Dub n.Moravou 1:3 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Čechovice - Plumlov 3:2 np (2:2)
    Ne 06.05. 16:30 Beňov - Bělotín 7:2 (3:0)
    Ne 06.05. 16:30 Protivanov - Brodek u Př. 1:0 np (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Bělotín - Čechovice 1:2 np (1:1)
    So 12.05. 16:30 Plumlov - Kojetín 2:1 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Dub n.Moravou - Opatovice 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Protivanov - Kostelec 1:2 np (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Brodek u Př. - Beňov 2:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lipová - Určice 1:0 np (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Mostkovice - Němčice 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Určice - Plumlov 2:3 np (0:1)
    So 19.05. 17:00 Kojetín - Bělotín 1:3 (1:0)
    Ne 20.05. 10:00 Opatovice - Mostkovice 7:4 (3:2)
    Ne 20.05. 17:00 Kostelec - Dub n.Moravou 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Němčice - Lipová 3:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Čechovice - Brodek u Př. 2:1 np (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Protivanov - Beňov 4:1 (3:0)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Bělotín - Určice 1:0 (0:0)
    So 26.05. 17:00 Plumlov - Němčice 9:2 (2:1)
    Ne 27.05. 17:00 Mostkovice - Dub n.Moravou 2:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Beňov - Kostelec 1:0 np (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Protivanov - Čechovice 2:3 np (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Brodek u Př. - Kojetín 8:0 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Lipová - Opatovice 5:1 (3:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Určice - Brodek u Př. 1:3 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Kojetín - Protivanov 1:2 np (1:0)
    So 02.06. 17:00 Dub n.Moravou - Lipová 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 10:00 Opatovice - Plumlov 3:4 np (1:2)
    Ne 03.06. 17:00 Němčice - Bělotín 1:2 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Čechovice - Beňov 1:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Kostelec - Mostkovice 2:0 (0:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Bělotín - Opatovice 2:4 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Plumlov - Dub n.Moravou 5:1 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Čechovice - Kostelec 5:0 (1:0)
    Ne 10.06. 17:00 Beňov - Kojetín 7:2 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Protivanov - Určice 6:3 (3:2)
    Ne 10.06. 17:00 Brodek u Př. - Němčice 7:1 (3:0)
    Ne 10.06. 17:00 Lipová - Mostkovice 4:0 (1:0)

    26.kolo

    St 13.06. 18:00 Určice - Beňov 4:2 (3:2)
    So 16.06. 16:00 Kostelec - Lipová 4:1 (3:0)
    So 16.06. 17:00 Opatovice - Brodek u Př. 4:3 np (2:1)
    So 16.06. 17:30 Němčice - Protivanov 2:4 (2:1)
    So 16.06. 17:30 Kojetín - Čechovice 3:1 (1:0)
    So 16.06. 17:30 Dub n.Moravou - Bělotín 2:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:30 Mostkovice - Plumlov 0:1 (0:1)
    Správce soutěže: Petr Holoubek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 1 2 3 72:43 64
    2. 26 15 1 5 5 70:36 52
    3. 26 15 2 2 7 62:52 51
    4. 26 14 2 2 8 74:41 48
    5. 26 13 2 1 10 47:41 44
    6. 26 10 4 3 9 54:44 41
    7. 26 9 6 2 9 40:40 41
    8. 26 9 5 1 11 70:61 38
    9. 26 8 4 3 11 45:60 35
    10. 26 8 4 2 12 42:54 34
    11. 26 9 1 4 12 48:50 33
    12. 26 7 4 4 11 50:60 33
    13. 26 6 1 1 18 29:66 21
    14. 26 1 1 6 18 27:82 11