Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 12020
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16394
    Týden:
    37
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Mladcová - Příluky 5:0 (4:0)
    So 05.08. 17:00 Veselá - Admira Hulín 1:2 np (1:1)
    So 05.08. 17:00 Louky - Březnice 2:1 np (1:1)
    So 05.08. 17:00 Tečovice - Lípa 3:0 (2:0)
    Ne 06.08. 17:00 Malenovice - Slavičín B 4:0 (2:0)
    Ne 06.08. 17:00 Kostelec - Sehradice 3:1 (1:0)
    Ne 06.08. 17:00 Lužkovice - Slavkov p.H. 1:4 (1:2)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Příluky - Slavkov p.H. 3:1 (1:1)
    So 12.08. 17:00 Sehradice - Veselá 1:3 (0:2)
    So 12.08. 17:00 Mladcová - Kostelec 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 10:00 Lípa - Malenovice 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 10:15 Slavičín B - Lužkovice 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Březnice - Tečovice 1:0 np (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Admira Hulín - Louky 2:3 np (2:2)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Louky - Sehradice 3:1 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Tečovice - Admira Hulín 3:4 np (3:3)
    Ne 20.08. 16:30 Malenovice - Březnice 3:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Kostelec - Příluky 4:1 (3:0)
    Ne 20.08. 16:30 Veselá - Mladcová 3:1 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Lužkovice - Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Slavkov p.H. - Slavičín B 2:1 np (1:1)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Březnice - Lužkovice 0:1 np (0:0)
    So 26.08. 16:30 Sehradice - Tečovice 0:4 (0:1)
    Ne 27.08. 10:00 Lípa - Slavkov p.H. 2:5 (0:4)
    Ne 27.08. 10:15 Příluky - Slavičín B 0:4 (0:3)
    Ne 27.08. 16:30 Admira Hulín - Malenovice 2:3 np (2:2)
    Ne 27.08. 16:30 Mladcová - Louky 5:0 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kostelec - Veselá 2:3 np (2:2)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Veselá - Příluky 1:0 (0:0)
    So 02.09. 16:00 Louky - Kostelec 3:1 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Tečovice - Mladcová 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 10:15 Slavičín B - Lípa 3:0 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Malenovice - Sehradice 5:0 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Lužkovice - Admira Hulín 2:1 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Slavkov p.H. - Březnice 3:0 (1:0)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Mladcová - Malenovice 2:1 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Příluky - Lípa 1:2 np (1:1)
    So 09.09. 16:00 Sehradice - Lužkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Březnice - Slavičín B 1:2 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Admira Hulín - Slavkov p.H. 2:3 (2:1)
    Ne 10.09. 16:00 Kostelec - Tečovice 0:2 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Veselá - Louky 1:0 (0:0)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Louky - Příluky 8:3 (5:0)
    So 16.09. 15:30 Tečovice - Veselá 3:2 np (2:2)
    Ne 17.09. 10:00 Lípa - Březnice 2:1 np (1:1)
    Ne 17.09. 10:15 Slavičín B - Admira Hulín 6:3 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Lužkovice - Mladcová 3:2 np (2:2)
    Ne 17.09. 15:30 Slavkov p.H. - Sehradice 0:2 (0:1)
    Čt 28.09. 15:30 Malenovice - Kostelec 4:0 (2:0)

    8.kolo

    Ne 24.09. 15:30 Admira Hulín - Lípa 5:0 (3:0)
    Čt 28.09. 15:30 Mladcová - Slavkov p.H. 2:3 np (2:2)
    So 04.11. 13:30 Louky - Tečovice 0:4 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Veselá - Malenovice 2:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Sehradice - Slavičín B 1:2 (0:2)
    Ne 05.11. 13:00 Příluky - Březnice 0:1 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Kostelec - Lužkovice 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Tečovice - Příluky 2:3 np (2:2)
    Ne 01.10. 10:00 Lípa - Sehradice 1:2 (1:0)
    Ne 01.10. 10:15 Slavičín B - Mladcová 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Malenovice - Louky 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Lužkovice - Veselá 2:4 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Slavkov p.H. - Kostelec 3:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Březnice - Admira Hulín 1:3 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 15:00 Tečovice - Malenovice 0:2 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Sehradice - Březnice 1:3 (0:2)
    So 07.10. 15:00 Mladcová - Lípa 2:0 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Veselá - Slavkov p.H. 5:2 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Louky - Lužkovice 4:3 (0:2)
    Ne 08.10. 15:00 Příluky - Admira Hulín 1:2 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Kostelec - Slavičín B 4:2 (2:1)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Slavičín B - Veselá 2:1 (0:0)
    Ne 15.10. 10:00 Lípa - Kostelec 3:2 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Malenovice - Příluky 5:0 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Lužkovice - Tečovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Slavkov p.H. - Louky 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 15:00 Březnice - Mladcová 1:0 np (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Admira Hulín - Sehradice 3:2 np (2:2)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Mladcová - Admira Hulín 3:1 (1:1)
    So 21.10. 14:30 Veselá - Lípa 7:0 (3:0)
    So 21.10. 14:30 Louky - Slavičín B 1:0 (0:0)
    So 21.10. 14:30 Tečovice - Slavkov p.H. 4:2 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Malenovice - Lužkovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Příluky - Sehradice 1:2 np (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kostelec - Březnice 2:3 np (2:2)

    13.kolo

    27.10. 18:00 Slavičín B - Tečovice 4:3 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Lužkovice - Příluky 2:1 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Admira Hulín - Kostelec 1:2 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Sehradice - Mladcová 1:2 (0:1)
    Ne 29.10. 10:00 Lípa - Louky 0:4 (0:2)
    Ne 29.10. 14:30 Slavkov p.H. - Malenovice 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Březnice - Veselá 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Sehradice - Kostelec 3:5 (1:2)
    Ne 25.03. 10:00 Lípa - Tečovice 0:2 (0:0)
    Ne 25.03. 10:15 Slavičín B - Malenovice 3:1 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Admira Hulín - Veselá 0k:3
    Ne 25.03. 15:00 Březnice - Louky 0:1 np (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Příluky - Mladcová 2:3 np (2:2)
    Út 01.05. 17:00 Slavkov p.H. - Lužkovice 3:2 np (2:2)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Tečovice - Březnice 2:0 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Louky - Admira Hulín 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Slavkov p.H. - Příluky 3:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Lužkovice - Slavičín B 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Veselá - Sehradice 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Kostelec - Mladcová 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Malenovice - Lípa 10:0 (4:0)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Mladcová - Veselá 0:1 np (0:0)
    So 07.04. 15:30 Sehradice - Louky 2:3 (1:3)
    Ne 08.04. 10:00 Lípa - Lužkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Příluky - Kostelec 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Admira Hulín - Tečovice 0:3 (0:0)
    Ne 08.04. 15:30 Slavičín B - Slavkov p.H. 2:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Březnice - Malenovice 4:2 (1:2)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 Slavičín B - Příluky 1:3 (1:1)
    So 14.04. 16:00 Tečovice - Sehradice 6:1 (2:1)
    So 14.04. 16:00 Louky - Mladcová 0:2 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Slavkov p.H. - Lípa 9:0 (3:0)
    Ne 15.04. 16:00 Lužkovice - Březnice 3:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Veselá - Kostelec 2:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Malenovice - Admira Hulín 2:4 (1:2)

    18.kolo

    So 21.04. 15:00 Lípa - Slavičín B 0:4 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Mladcová - Tečovice 5:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Sehradice - Malenovice 1:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Příluky - Veselá 1:0 np (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kostelec - Louky 2:3 (1:3)
    Ne 22.04. 16:00 Admira Hulín - Lužkovice 1:3 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Březnice - Slavkov p.H. 4:3 np (3:3)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Slavkov p.H. - Admira Hulín 3:2 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Lužkovice - Sehradice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Tečovice - Kostelec 3:2 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Louky - Veselá 5:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:00 Lípa - Příluky 1:3 (0:2)
    Ne 29.04. 10:15 Slavičín B - Březnice 0:3 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Malenovice - Mladcová 1:4 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Mladcová - Lužkovice 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Sehradice - Slavkov p.H. 0:3 (0:3)
    Ne 06.05. 16:30 Příluky - Louky 2:1 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Veselá - Tečovice 1:2 np (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Admira Hulín - Slavičín B 3:9 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Březnice - Lípa 3:0 (3:0)
    Ne 06.05. 16:30 Kostelec - Malenovice 4:2 (1:1)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Tečovice - Louky 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 10:00 Lípa - Admira Hulín 1:2 np (1:1)
    Ne 13.05. 10:15 Slavičín B - Sehradice 4:2 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 Březnice - Příluky 1:3 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Slavkov p.H. - Mladcová 1:2 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lužkovice - Kostelec 1:3 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Malenovice - Veselá 2:3 np (2:2)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 Veselá - Lužkovice 0:3 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Mladcová - Slavičín B 4:0 (2:0)
    So 19.05. 16:30 Sehradice - Lípa 1:0 np (0:0)
    So 19.05. 16:30 Louky - Malenovice 3:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Příluky - Tečovice 1:3 (0:2)
    Ne 20.05. 16:30 Kostelec - Slavkov p.H. 5:3 (3:1)
    Ne 20.05. 16:30 Admira Hulín - Březnice 3:2 (1:2)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Slavičín B - Kostelec 4:5 np (4:4)
    So 26.05. 17:00 Lužkovice - Louky 2:1 np (1:1)
    Ne 27.05. 10:00 Lípa - Mladcová 1:8 (0:4)
    Ne 27.05. 17:00 Malenovice - Tečovice 0:1 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Admira Hulín - Příluky 3:2 np (2:2)
    Ne 27.05. 17:00 Březnice - Sehradice 3:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Slavkov p.H. - Veselá 0:4 (0:3)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Tečovice - Lužkovice 5:0 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Louky - Slavkov p.H. 1:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Mladcová - Březnice 3:2 np (2:2)
    So 02.06. 17:00 Sehradice - Admira Hulín 0:4 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Příluky - Malenovice 3:4 np (3:3)
    Ne 03.06. 17:00 Veselá - Slavičín B 3:2 np (2:2)
    Ne 03.06. 17:00 Kostelec - Lípa 6:1 (3:1)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Sehradice - Příluky 2:1 (1:1)
    Ne 10.06. 10:00 Lípa - Veselá 1:5 (0:4)
    Ne 10.06. 10:15 Slavičín B - Louky 0:1 np (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Lužkovice - Malenovice 5:2 (1:2)
    Ne 10.06. 17:00 Admira Hulín - Mladcová 0:1 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Březnice - Kostelec 6:2 (3:1)
    Ne 10.06. 17:00 Slavkov p.H. - Tečovice 2:3 (1:2)

    26.kolo

    15.06. 17:30 Louky - Lípa 3:0 (2:0)
    15.06. 17:30 Kostelec - Admira Hulín 0:3 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Tečovice - Slavičín B 4:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Veselá - Březnice 3:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Mladcová - Sehradice 4:0 (1:0)
    So 16.06. 17:30 Příluky - Lužkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 17.06. 17:00 Malenovice - Slavkov p.H. 4:3 (1:2)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 2 5 2 64:21 60
    2. 26 15 4 4 3 60:29 57
    3. 26 15 2 3 6 61:32 52
    4. 26 13 4 1 8 48:39 48
    5. 26 10 4 4 8 41:39 42
    6. 26 12 0 5 9 57:48 41
    7. 26 11 2 2 11 60:59 39
    8. 26 11 2 1 12 61:45 38
    9. 26 10 3 1 12 61:52 37
    10. 26 8 5 2 11 52:57 36
    11. 26 7 4 5 10 38:41 34
    12. 26 6 3 5 12 36:58 29
    13. 26 4 3 1 18 25:67 19
    14. 26 2 3 2 19 15:92 14