Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 12006
  • Návštěvy: 288/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
3749
Týden:
288
Dnes:
11
On-line:
1

1.kolo

Čt 07.09. 17:00 Plzeň - České Budějovice 3:2
08.09. 15:00 Chomutov - Kometa Brno 4:5
08.09. 15:30 Sparta Praha - Zlín 5:2
08.09. 16:00 Kladno - Pardubice 9:2
08.09. 17:00 Liberec - Vítkovice 2:1
08.09. 17:30 Litvínov - Jihlava 3:2 pp
08.09. 17:30 Mladá Boleslav - Třinec 5:3
08.09. 18:00 Slavia Praha - Olomouc 1:0
08.09. 18:30 Karlovy Vary - Mountfield HK 2:1 pp

2.kolo

So 09.09. 12:00 Kladno - Mountfield HK 7:5
So 09.09. 12:00 Slavia Praha - Zlín 1:2
So 09.09. 12:30 Karlovy Vary - Pardubice 3:2 pp
So 09.09. 12:30 Chomutov - Jihlava 3:4 np
So 09.09. 13:00 Sparta Praha - Olomouc 3:2
So 09.09. 13:00 Mladá Boleslav - Vítkovice 8:2
So 09.09. 13:30 Liberec - Třinec 1:3
So 09.09. 16:00 Litvínov - Kometa Brno 3:4

3.kolo

Čt 14.09. 18:00 Mountfield HK - Litvínov 3:2
15.09. 15:00 Zlín - Liberec 4:2
15.09. 16:30 Pardubice - Chomutov 3:2 np
15.09. 17:00 Vítkovice - Třinec 7:5
15.09. 17:00 Kometa Brno - Slavia Praha 3:7
15.09. 17:00 Plzeň - Karlovy Vary 4:1
15.09. 17:30 Olomouc - Mladá Boleslav 3:5
15.09. 18:00 Jihlava - Sparta Praha 3:1
15.09. 18:00 České Budějovice - Kladno 6:2

4.kolo

So 16.09. 12:00 Olomouc - Liberec 5:6
So 16.09. 12:00 Jihlava - Slavia Praha 6:4
So 16.09. 12:00 Mountfield HK - Chomutov 2:1 pp
So 16.09. 12:30 Zlín - Mladá Boleslav 3:4 pp
So 16.09. 12:30 Plzeň - Kladno 4:1
So 16.09. 13:00 Kometa Brno - Sparta Praha 3:0
So 16.09. 16:00 České Budějovice - Karlovy Vary 3:2
So 16.09. 16:30 Pardubice - Litvínov 6:2

5.kolo

Čt 21.09. 17:30 Litvínov - Plzeň 1:4
Čt 21.09. 18:00 Jihlava - Liberec 3:2 pp
Čt 21.09. 18:00 Mladá Boleslav - Kometa Brno 3:4
22.09. 15:00 Chomutov - České Budějovice 4:3
22.09. 17:00 Vítkovice - Zlín 8:0
22.09. 17:30 Sparta Praha - Mountfield HK 2:1 pp
22.09. 18:00 Karlovy Vary - Kladno 3:2 pp
22.09. 18:00 Slavia Praha - Pardubice 5:2
22.09. 18:00 Třinec - Olomouc 5:1

6.kolo

So 23.09. 12:00 Slavia Praha - Mountfield HK 1:4
So 23.09. 12:30 Chomutov - Plzeň 3:2
So 23.09. 13:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:1
So 23.09. 13:00 Vítkovice - Olomouc 3:4
So 23.09. 14:00 Třinec - Zlín 1:4
So 23.09. 16:00 Litvínov - České Budějovice 2:5
So 23.09. 16:00 Liberec - Kometa Brno 1:3
So 23.09. 16:30 Sparta Praha - Pardubice 4:2

7.kolo

Čt 28.09. 18:00 Jihlava - Vítkovice 1:4
Čt 28.09. 18:00 Pardubice - Mladá Boleslav 3:2 pp
Čt 28.09. 18:00 Karlovy Vary - Litvínov 3:4
Čt 28.09. 18:30 Mountfield HK - Liberec 2:3 pp
29.09. 15:00 Zlín - Olomouc 4:5
29.09. 16:00 Kladno - Chomutov 4:3 pp
29.09. 17:00 Plzeň - Sparta Praha 9:1
29.09. 17:30 Kometa Brno - Třinec 3:2
29.09. 18:15 České Budějovice - Slavia Praha 2:3

8.kolo

So 30.09. 11:30 Karlovy Vary - Chomutov 4:3 np
So 30.09. 12:00 Mountfield HK - Mladá Boleslav 2:1 pp
So 30.09. 12:00 Kladno - Litvínov 6:4
So 30.09. 12:15 Jihlava - Třinec 4:2
So 30.09. 12:30 Plzeň - Slavia Praha 4:2
So 30.09. 16:00 České Budějovice - Sparta Praha 4:1
So 30.09. 16:30 Kometa Brno - Vítkovice 5:2
So 30.09. 16:30 Pardubice - Liberec 4:2

9.kolo

Čt 05.10. 16:00 Liberec - Plzeň 3:6
06.10. 15:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 4:3
06.10. 17:00 Zlín - Jihlava 4:1
06.10. 17:30 Litvínov - Chomutov 1:4
06.10. 17:30 Sparta Praha - Karlovy Vary 6:3
06.10. 17:30 Olomouc - Kometa Brno 4:5 pp
06.10. 18:00 Slavia Praha - Kladno 4:3 np
06.10. 18:00 Třinec - Pardubice 5:1
06.10. 18:30 Vítkovice - Mountfield HK 2:3

10.kolo

Čt 05.10. 15:30 Sparta Praha - Kladno 3:4 np
So 07.10. 12:00 Slavia Praha - Karlovy Vary 4:2
So 07.10. 12:00 Třinec - Mountfield HK 4:1
So 07.10. 13:00 Mladá Boleslav - Plzeň 4:1
So 07.10. 13:00 Vítkovice - Pardubice 2:6
So 07.10. 16:00 Liberec - České Budějovice 8:1
So 07.10. 16:30 Olomouc - Jihlava 2:4
So 07.10. 17:00 Zlín - Kometa Brno 9:3

11.kolo

Čt 19.10. 17:30 Litvínov - Sparta Praha 2:4
Čt 19.10. 18:00 Kometa Brno - Jihlava 5:2
Čt 19.10. 18:00 Pardubice - Olomouc 2:1
20.10. 15:00 Chomutov - Slavia Praha 6:0
20.10. 16:30 Kladno - Mladá Boleslav 4:3 np
20.10. 17:00 Mountfield HK - Zlín 3:2 np
20.10. 17:00 Plzeň - Vítkovice 1:3
20.10. 18:00 České Budějovice - Třinec 3:4
20.10. 18:30 Karlovy Vary - Liberec 1:2

12.kolo

So 21.10. 12:00 Mountfield HK - Olomouc 3:2
So 21.10. 12:00 Kladno - Liberec 5:4 pp
So 21.10. 12:30 Plzeň - Třinec 5:2
So 21.10. 12:30 České Budějovice - Vítkovice 4:3
So 21.10. 12:30 Chomutov - Sparta Praha 5:3
So 21.10. 13:00 Karlovy Vary - Mladá Boleslav 3:2
So 21.10. 16:00 Litvínov - Slavia Praha 2:3 pp
So 21.10. 16:45 Pardubice - Zlín 5:3

13.kolo

Čt 26.10. 16:00 Liberec - Litvínov 4:0
Čt 26.10. 17:00 Jihlava - Mountfield HK 2:0
27.10. 12:30 Kometa Brno - Pardubice 3:2 np
27.10. 17:00 Mladá Boleslav - Chomutov 2:3 np
27.10. 17:00 Vítkovice - Karlovy Vary 3:5
27.10. 17:00 Zlín - Plzeň 6:2
27.10. 17:30 Sparta Praha - Slavia Praha 1:2 pp
27.10. 17:30 Olomouc - České Budějovice 2:5
27.10. 18:00 Třinec - Kladno 3:4

14.kolo

So 28.10. 12:00 Třinec - Karlovy Vary 0:4
So 28.10. 12:30 Zlín - České Budějovice 2:3
So 28.10. 12:30 Kometa Brno - Mountfield HK 1:2
So 28.10. 13:00 Mladá Boleslav - Litvínov 2:5
So 28.10. 13:00 Vítkovice - Kladno 4:9
So 28.10. 15:15 Olomouc - Plzeň 3:4
So 28.10. 15:15 Jihlava - Pardubice 3:6
So 28.10. 16:00 Liberec - Chomutov 2:1 pp

15.kolo

Út 31.10. 15:00 České Budějovice - Kometa Brno 2:3 pp
Út 31.10. 17:00 Plzeň - Jihlava 5:2
Čt 02.11. 16:00 Kladno - Olomouc 4:6
Čt 02.11. 17:30 Litvínov - Vítkovice 4:3 pp
Čt 02.11. 17:30 Chomutov - Třinec 2:1 pp
Čt 02.11. 17:30 Sparta Praha - Liberec 5:2
Čt 02.11. 18:00 Pardubice - Mountfield HK 4:3 pp
Čt 02.11. 18:00 Karlovy Vary - Zlín 3:6
Čt 02.11. 18:00 Slavia Praha - Mladá Boleslav 5:4 pp

16.kolo

St 01.11. 15:00 Plzeň - Kometa Brno 5:1
03.11. 15:00 Karlovy Vary - Olomouc 3:4 pp
03.11. 15:00 Litvínov - Třinec 3:2 np
03.11. 15:30 Sparta Praha - Mladá Boleslav 2:3 pp
03.11. 16:00 Kladno - Zlín 6:3
03.11. 17:30 Chomutov - Vítkovice 2:0
03.11. 18:00 České Budějovice - Jihlava 0:3
03.11. 18:00 Slavia Praha - Liberec 2:3

17.kolo

St 15.11. 12:30 Kometa Brno - Kladno 2:5
Čt 16.11. 17:30 Mountfield HK - Plzeň 3:4
17.11. 12:00 Jihlava - Karlovy Vary 4:5 np
17.11. 16:15 Olomouc - Chomutov 3:2
17.11. 17:00 Liberec - Mladá Boleslav 2:1 np
17.11. 17:00 Vítkovice - Sparta Praha 6:5
17.11. 18:00 Třinec - Slavia Praha 3:5
17.11. 18:00 Zlín - Litvínov 1:2 pp
17.11. 18:00 Pardubice - České Budějovice 0:3

18.kolo

Čt 16.11. 15:30 Kometa Brno - Karlovy Vary 4:3 np
Čt 16.11. 18:00 Olomouc - Litvínov 3:8
Čt 16.11. 18:00 Jihlava - Kladno 3:6
So 18.11. 12:00 Třinec - Sparta Praha 4:3
So 18.11. 12:00 Mountfield HK - České Budějovice 7:4
So 18.11. 12:30 Zlín - Chomutov 2:1
So 18.11. 13:00 Vítkovice - Slavia Praha 2:5
So 18.11. 18:00 Pardubice - Plzeň 0:4

19.kolo

Čt 23.11. 18:00 Pardubice - Kladno 5:3
Čt 23.11. 18:00 Jihlava - Litvínov 5:3
Čt 23.11. 18:00 Olomouc - Slavia Praha 3:2
24.11. 15:00 Mountfield HK - Karlovy Vary 4:3 np
24.11. 15:00 Kometa Brno - Chomutov 9:4
24.11. 15:00 Zlín - Sparta Praha 5:6 pp
24.11. 17:00 Vítkovice - Liberec 3:1
24.11. 18:00 České Budějovice - Plzeň 5:8
24.11. 18:00 Třinec - Mladá Boleslav 3:4 np

20.kolo

So 25.11. 12:00 Mountfield HK - Kladno 2:3
So 25.11. 12:00 Jihlava - Chomutov 4:5 np
So 25.11. 12:00 Olomouc - Sparta Praha 2:5
So 25.11. 12:00 Třinec - Liberec 7:4
So 25.11. 12:30 Kometa Brno - Litvínov 4:2
So 25.11. 13:00 Zlín - Slavia Praha 3:7
So 25.11. 13:00 Vítkovice - Mladá Boleslav 1:6
So 25.11. 16:00 Pardubice - Karlovy Vary 5:0

21.kolo

St 29.11. 18:30 Sparta Praha - Jihlava 6:3
01.12. 15:00 Slavia Praha - Kometa Brno 4:6
01.12. 16:00 Kladno - České Budějovice 1:3
01.12. 17:00 Liberec - Zlín 5:0k
01.12. 17:30 Mladá Boleslav - Olomouc 2:3 pp
01.12. 17:30 Litvínov - Mountfield HK 1:5
01.12. 17:30 Chomutov - Pardubice 0:2
01.12. 18:00 Třinec - Vítkovice 1:4
01.12. 18:00 Karlovy Vary - Plzeň 5:4 pp

22.kolo

Čt 30.11. 17:30 Sparta Praha - Kometa Brno 6:0
So 02.12. 12:00 Slavia Praha - Jihlava 4:3
So 02.12. 12:00 Kladno - Plzeň 5:2
So 02.12. 12:30 Chomutov - Mountfield HK 1:2
So 02.12. 13:00 Mladá Boleslav - Zlín 3:1
So 02.12. 13:00 Karlovy Vary - České Budějovice 1:2
So 02.12. 14:00 Liberec - Olomouc 2:1 pp
So 02.12. 16:00 Litvínov - Pardubice 0:3

23.kolo

Čt 07.12. 16:00 Liberec - Jihlava 4:1
Čt 07.12. 17:00 Plzeň - Litvínov 8:2
Čt 07.12. 18:00 Pardubice - Slavia Praha 5:3
08.12. 12:30 Kometa Brno - Mladá Boleslav 5:3
08.12. 15:00 Zlín - Vítkovice 4:5 pp
08.12. 16:00 Kladno - Karlovy Vary 4:3
08.12. 17:30 Olomouc - Třinec 1:4
08.12. 18:00 Mountfield HK - Sparta Praha 4:1
08.12. 18:15 České Budějovice - Chomutov 2:6

24.kolo

St 06.12. 15:00 Plzeň - Chomutov 6:3
So 09.12. 12:00 Jihlava - Mladá Boleslav 5:4 pp
So 09.12. 12:00 Olomouc - Vítkovice 5:7
So 09.12. 12:30 České Budějovice - Litvínov 2:1
So 09.12. 13:00 Zlín - Třinec 3:4
So 09.12. 15:30 Mountfield HK - Slavia Praha 2:3 np
So 09.12. 16:15 Pardubice - Sparta Praha 2:1 np
Út 09.01. 18:00 Kometa Brno - Liberec 4:1

25.kolo

15.12. 15:00 Litvínov - Karlovy Vary 3:2
15.12. 17:00 Vítkovice - Jihlava 4:3
15.12. 17:00 Liberec - Mountfield HK 4:1
15.12. 17:30 Olomouc - Zlín 1:3
15.12. 17:30 Mladá Boleslav - Pardubice 3:4 pp
15.12. 17:30 Sparta Praha - Plzeň 5:2
15.12. 17:30 Chomutov - Kladno 2:6
15.12. 18:00 Třinec - Kometa Brno 3:4
15.12. 18:00 Slavia Praha - České Budějovice 3:1

26.kolo

St 13.12. 17:30 Mladá Boleslav - Mountfield HK 0:2
Čt 14.12. 17:30 Litvínov - Kladno 7:5
Čt 14.12. 17:30 Chomutov - Karlovy Vary 1:6
So 16.12. 12:00 Třinec - Jihlava 3:6
So 16.12. 12:15 Vítkovice - Kometa Brno 2:3
So 16.12. 12:30 Slavia Praha - Plzeň 4:3
So 16.12. 13:45 Sparta Praha - České Budějovice 4:1
So 16.12. 16:00 Liberec - Pardubice 3:1

28.kolo

Út 28.11. 18:00 Jihlava - Olomouc 3:4
Út 05.12. 17:00 České Budějovice - Liberec 5:2
Čt 21.12. 13:00 Mountfield HK - Třinec 2:1
Čt 21.12. 16:00 Kladno - Sparta Praha 6:4
Čt 21.12. 17:00 Plzeň - Mladá Boleslav 4:2
Čt 21.12. 18:00 Pardubice - Vítkovice 5:2
Čt 21.12. 18:30 Karlovy Vary - Slavia Praha 6:2
Čt 21.12. 19:00 Kometa Brno - Zlín 4:2

27.kolo

10.11. 17:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 5:3
Út 19.12. 17:00 Plzeň - Liberec 4:3
Út 19.12. 18:15 Jihlava - Zlín 4:3
St 20.12. 14:00 Kladno - Slavia Praha 5:2
St 20.12. 17:45 Pardubice - Třinec 6:3
22.12. 15:00 Chomutov - Litvínov 4:2
22.12. 15:00 Mountfield HK - Vítkovice 7:1
22.12. 18:00 Karlovy Vary - Sparta Praha 5:2
Út 16.01. 17:30 Kometa Brno - Olomouc 3:1

29.kolo

05.01. 13:00 Olomouc - Pardubice 4:7
05.01. 15:00 Zlín - Mountfield HK 4:1
05.01. 17:00 Vítkovice - Plzeň 5:1
05.01. 17:00 Liberec - Karlovy Vary 6:2
05.01. 17:00 Mladá Boleslav - Kladno 5:1
05.01. 17:30 Sparta Praha - Litvínov 6:4
05.01. 18:00 Třinec - České Budějovice 1:3
05.01. 18:00 Slavia Praha - Chomutov 3:2
Út 23.01. 18:00 Jihlava - Kometa Brno 8:7 pp

30.kolo

Čt 04.01. 17:00 Zlín - Pardubice 1:4
So 06.01. 12:00 Olomouc - Mountfield HK 3:2
So 06.01. 12:00 Třinec - Plzeň 2:7
So 06.01. 13:00 Vítkovice - České Budějovice 0:3
So 06.01. 13:00 Mladá Boleslav - Karlovy Vary 4:2
So 06.01. 16:00 Liberec - Kladno 5:2
So 06.01. 16:30 Sparta Praha - Chomutov 0:2
So 06.01. 18:30 Slavia Praha - Litvínov 10:4

31.kolo

Čt 11.01. 17:30 Litvínov - Liberec 4:5 pp
Čt 11.01. 18:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:10
12.01. 15:00 Plzeň - Zlín 4:1
12.01. 16:00 Kladno - Třinec 5:2
12.01. 17:30 Chomutov - Mladá Boleslav 5:2
12.01. 18:00 Karlovy Vary - Vítkovice 2:4
12.01. 18:00 Pardubice - Kometa Brno 4:1
12.01. 18:15 České Budějovice - Olomouc 4:2
Po 22.01. 17:30 Mountfield HK - Jihlava 5:2

32.kolo

Čt 11.01. 15:00 České Budějovice - Zlín 2:3
So 13.01. 12:00 Kladno - Vítkovice 4:6
So 13.01. 12:00 Mountfield HK - Kometa Brno 4:2
So 13.01. 12:30 Chomutov - Liberec 0:3
So 13.01. 12:30 Plzeň - Olomouc 2:3 pp
So 13.01. 13:00 Karlovy Vary - Třinec 2:3
So 13.01. 16:00 Litvínov - Mladá Boleslav 3:4 pp
St 24.01. 17:30 Pardubice - Jihlava 3:2

33.kolo

Čt 18.01. 18:15 Mountfield HK - Pardubice 4:3
19.01. 12:30 Kometa Brno - České Budějovice 3:4 pp
19.01. 15:00 Jihlava - Plzeň 1:4
19.01. 17:00 Zlín - Karlovy Vary 4:1
19.01. 17:00 Liberec - Sparta Praha 2:1 np
19.01. 17:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 4:2
19.01. 17:30 Olomouc - Kladno 4:3 np
19.01. 18:00 Třinec - Chomutov 3:4
19.01. 18:30 Vítkovice - Litvínov 7:1

34.kolo

So 20.01. 12:00 Jihlava - České Budějovice 5:2
So 20.01. 12:00 Zlín - Kladno 2:5
So 20.01. 12:00 Olomouc - Karlovy Vary 5:3
So 20.01. 12:00 Třinec - Litvínov 3:2
So 20.01. 12:30 Kometa Brno - Plzeň 4:1
So 20.01. 13:00 Vítkovice - Chomutov 5:4
So 20.01. 13:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 2:4
So 20.01. 16:00 Liberec - Slavia Praha 1:4

35.kolo

Čt 25.01. 17:00 Plzeň - Mountfield HK 2:3 pp
26.01. 15:00 Litvínov - Zlín 5:3
26.01. 15:30 Sparta Praha - Vítkovice 3:2 pp
26.01. 16:00 Kladno - Kometa Brno 3:4
26.01. 17:00 Mladá Boleslav - Liberec 2:5
26.01. 17:30 Chomutov - Olomouc 2:3
26.01. 18:00 Slavia Praha - Třinec 3:5
26.01. 18:15 České Budějovice - Pardubice 6:4
26.01. 18:30 Karlovy Vary - Jihlava 3:4

36.kolo

So 27.01. 11:00 Slavia Praha - Vítkovice 6:3
So 27.01. 12:00 Kladno - Jihlava 7:4
So 27.01. 12:30 Litvínov - Olomouc 3:1
So 27.01. 12:30 Chomutov - Zlín 5:0
So 27.01. 12:30 Karlovy Vary - Kometa Brno 2:6
So 27.01. 12:30 Plzeň - Pardubice 3:4 pp
So 27.01. 12:30 České Budějovice - Mountfield HK 6:7 np
So 27.01. 13:00 Sparta Praha - Třinec 5:3
Správce soutěže: Jan Šejhl

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 34 20 4 2 8 126:110 70
2. 34 21 0 4 9 132:95 67
3. 34 17 6 2 9 117:95 65
4. 34 17 4 3 10 149:124 62
5. 34 15 6 5 8 102:84 62
6. 34 15 3 5 11 118:103 56
7. 34 14 6 2 12 105:89 56
8. 34 15 5 0 14 117:115 55
9. 34 17 1 2 14 109:107 55
10. 34 11 4 9 10 109:104 50
11. 34 12 3 6 13 99:99 48
12. 34 14 1 2 17 116:128 46
13. 34 11 4 3 16 111:126 44
14. 34 12 0 5 17 99:121 41
15. 34 12 0 3 19 100:121 39
16. 34 9 4 2 19 96:124 37
17. 34 6 6 3 19 98:117 33
18. 34 7 4 3 20 95:136 32