Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 5. června 2020
svátek má Dobroslav.
Hlavní menu
  • ID: 1200
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4356
    Týden:
    39
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 17:00 Jilemnice - Doubí 3:1 (1:0)
    So 14.08. 17:00 Bozkov - Skalice 2:1 (1:0)
    St 25.08. 17:00 Mimoň - Tatran Jablonné 3:1 (1:1)
    St 25.08. 17:00 Lomnice - Nová Ves 3:2 (1:2)
    St 25.08. 17:00 Košťálov - Stráž n.N. 3:3 (2:2)
    Út 31.08. 17:30 Velké Hamry - Doksy 1:2 (0:2)
    Čt 28.10. 15:00 Frýdlant - Vratislavice 2:1 (2:0)

    3.kolo

    So 21.08. 17:00 Doksy - Jilemnice 4:1 (2:0)
    So 21.08. 17:00 Vratislavice - Velké Hamry 2:1 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Stráž n.N. - Frýdlant 5:4 (3:1)
    So 21.08. 17:00 Tatran Jablonné - Bozkov 3:2 (2:0)
    So 21.08. 17:00 Doubí - Mimoň 4:0 (2:0)
    Ne 22.08. 10:30 Skalice - Lomnice 0:0 (0:0)
    Ne 22.08. 17:00 Nová Ves - Košťálov 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 10:30 Frýdlant - Nová Ves 2:4 (2:1)
    So 28.08. 17:00 Jilemnice - Mimoň 2:1 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Bozkov - Doubí 3:1 (3:1)
    So 28.08. 17:00 Lomnice - Tatran Jablonné 2:5 (0:2)
    So 28.08. 17:00 Košťálov - Skalice 4:3 (4:1)
    So 28.08. 17:00 Velké Hamry - Stráž n.N. 0:3 (0:2)
    So 28.08. 17:00 Doksy - Vratislavice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 04.09. 17:00 Vratislavice - Jilemnice 0:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Stráž n.N. - Doksy 1:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Nová Ves - Velké Hamry 0:1 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Tatran Jablonné - Košťálov 2:0 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Doubí - Lomnice 3:2 (0:2)
    So 04.09. 17:00 Mimoň - Bozkov 2:2 (2:1)
    Ne 05.09. 10:30 Skalice - Frýdlant 2:1 (1:0)

    6.kolo

    So 11.09. 10:30 Frýdlant - Tatran Jablonné 4:5 (2:3)
    So 11.09. 17:00 Jilemnice - Bozkov 0:1 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Lomnice - Mimoň 2:2 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Košťálov - Doubí 2:0 (1:0)
    So 11.09. 17:00 Velké Hamry - Skalice 0:2 (0:1)
    So 11.09. 17:00 Doksy - Nová Ves 6:1 (3:0)
    So 11.09. 17:00 Vratislavice - Stráž n.N. 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:30 Stráž n.N. - Jilemnice 1:2 (0:0)
    So 18.09. 16:30 Tatran Jablonné - Velké Hamry 1:2 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Doubí - Frýdlant 4:1 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Mimoň - Košťálov 3:1 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Bozkov - Lomnice 1:2 (1:1)
    Ne 19.09. 10:30 Skalice - Doksy 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:30 Nová Ves - Vratislavice 1:1 (1:1)

    8.kolo

    So 25.09. 10:30 Frýdlant - Mimoň 2:0 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Jilemnice - Lomnice 4:3 (1:1)
    So 25.09. 16:30 Košťálov - Bozkov 2:0 (0:0)
    So 25.09. 16:30 Velké Hamry - Doubí 2:0 (1:0)
    So 25.09. 16:30 Doksy - Tatran Jablonné 2:2 (1:1)
    So 25.09. 16:30 Vratislavice - Skalice 3:0 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Stráž n.N. - Nová Ves 4:2 (3:0)

    9.kolo

    So 02.10. 16:00 Tatran Jablonné - Vratislavice 0:1 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Doubí - Doksy 2:4 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Mimoň - Velké Hamry 0:3 (0:2)
    So 02.10. 16:00 Lomnice - Košťálov 2:0 (0:0)
    Ne 03.10. 10:30 Skalice - Stráž n.N. 3:1 (2:0)
    Ne 03.10. 16:00 Nová Ves - Jilemnice 1:2 (1:0)
    Ne 03.10. 16:00 Bozkov - Frýdlant 1:3 (1:1)

    10.kolo

    So 09.10. 10:30 Frýdlant - Lomnice 1:2 (1:1)
    So 09.10. 16:00 Jilemnice - Košťálov 0:2 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Velké Hamry - Bozkov 1:0 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Doksy - Mimoň 3:1 (0:0)
    So 09.10. 16:00 Vratislavice - Doubí 1:0 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Stráž n.N. - Tatran Jablonné 0:2 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Nová Ves - Skalice 2:1 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 15:30 Tatran Jablonné - Nová Ves 2:2 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Doubí - Stráž n.N. 5:1 (4:0)
    So 16.10. 15:30 Mimoň - Vratislavice 4:2 (1:1)
    So 16.10. 15:30 Lomnice - Velké Hamry 1:4 (0:3)
    So 16.10. 15:30 Košťálov - Frýdlant 4:3 (3:1)
    Ne 17.10. 10:30 Skalice - Jilemnice 5:2 (2:1)
    Ne 17.10. 15:30 Bozkov - Doksy 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 23.10. 15:30 Jilemnice - Frýdlant 4:2 (2:1)
    So 23.10. 15:30 Velké Hamry - Košťálov 1:0 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Doksy - Lomnice 2:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Vratislavice - Bozkov 1:1 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Stráž n.N. - Mimoň 2:1 (0:1)
    So 23.10. 15:30 Nová Ves - Doubí 1:4 (0:0)
    Ne 24.10. 10:30 Skalice - Tatran Jablonné 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 30.10. 10:30 Frýdlant - Velké Hamry 0:2 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Tatran Jablonné - Jilemnice 4:1 (3:0)
    So 30.10. 14:30 Mimoň - Nová Ves 1:4 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Bozkov - Stráž n.N. 1:2 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Lomnice - Vratislavice 0:0 (0:0)
    So 30.10. 14:30 Košťálov - Doksy 2:1 (0:0)
    So 30.10. 16:15 Doubí - Skalice 3:4 (2:1)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Velké Hamry - Jilemnice 2:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Doksy - Frýdlant 5:0 (2:0)
    So 06.11. 14:00 Vratislavice - Košťálov 5:0 (2:0)
    So 06.11. 14:00 Stráž n.N. - Lomnice 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Nová Ves - Bozkov 1:1 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Tatran Jablonné - Doubí 4:2 (0:2)
    Ne 07.11. 10:30 Skalice - Mimoň 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 26.03. 15:00 Jilemnice - Doksy 1:3 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Velké Hamry - Vratislavice 3:2 (2:2)
    So 26.03. 15:00 Frýdlant - Stráž n.N. 4:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Košťálov - Nová Ves 5:0 (5:0)
    So 26.03. 15:00 Lomnice - Skalice 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Mimoň - Doubí 1:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Bozkov - Tatran Jablonné 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 02.04. 15:00 Stráž n.N. - Velké Hamry 0:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Mimoň - Jilemnice 0:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Doubí - Bozkov 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Tatran Jablonné - Lomnice 2:2 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Vratislavice - Doksy 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 10:30 Skalice - Košťálov 1:3 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Nová Ves - Frýdlant 3:1 (2:1)

    18.kolo

    So 09.04. 16:30 Jilemnice - Vratislavice 3:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Doksy - Stráž n.N. 1:1 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Velké Hamry - Nová Ves 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Frýdlant - Skalice 4:1 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Košťálov - Tatran Jablonné 3:2 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Lomnice - Doubí 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Bozkov - Mimoň 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 16.04. 17:00 Bozkov - Jilemnice 6:0 (3:0)
    So 16.04. 17:00 Mimoň - Lomnice 1:1 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Doubí - Košťálov 2:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Tatran Jablonné - Frýdlant 1:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Stráž n.N. - Vratislavice 1:2
    Ne 17.04. 10:30 Skalice - Velké Hamry 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Nová Ves - Doksy 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 23.04. 10:30 Frýdlant - Doubí 3:1 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Jilemnice - Stráž n.N. 2:1 (1:1)
    So 23.04. 17:00 Vratislavice - Nová Ves 2:1 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Doksy - Skalice 3:0 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Velké Hamry - Tatran Jablonné 2:0 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Košťálov - Mimoň 3:3 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Lomnice - Bozkov 0:3 (0:2)

    21.kolo

    So 30.04. 17:00 Lomnice - Jilemnice 4:1 (3:0)
    So 30.04. 17:00 Bozkov - Košťálov 0:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Mimoň - Frýdlant 3:2 (2:1)
    So 30.04. 17:00 Doubí - Velké Hamry 2:3 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Tatran Jablonné - Doksy 0:3 (0:1)
    Ne 01.05. 10:30 Skalice - Vratislavice 4:1 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Nová Ves - Stráž n.N. 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 07.05. 10:30 Frýdlant - Bozkov 4:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Jilemnice - Nová Ves 0:3 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Stráž n.N. - Skalice 1:2 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Vratislavice - Tatran Jablonné 2:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Doksy - Doubí 2:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Velké Hamry - Mimoň 0:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Košťálov - Lomnice 6:2 (2:0)

    23.kolo

    So 14.05. 17:00 Košťálov - Jilemnice 3:0 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Lomnice - Frýdlant 1:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Bozkov - Velké Hamry 2:1 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Mimoň - Doksy 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Doubí - Vratislavice 2:1 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Tatran Jablonné - Stráž n.N. 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 10:30 Skalice - Nová Ves 5:3 (3:1)

    24.kolo

    Út 17.05. 17:30 Frýdlant - Košťálov 3:1 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Jilemnice - Skalice 3:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Stráž n.N. - Doubí 0:2 (0:1)
    So 21.05. 17:00 Vratislavice - Mimoň 0:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Doksy - Bozkov 3:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Velké Hamry - Lomnice 0:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Nová Ves - Tatran Jablonné 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 28.05. 10:30 Frýdlant - Jilemnice 3:0 (2:0)
    So 28.05. 10:30 Tatran Jablonné - Skalice 1:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Košťálov - Velké Hamry 2:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Lomnice - Doksy 0:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Bozkov - Vratislavice 2:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Mimoň - Stráž n.N. 2:4 (2:1)
    So 28.05. 17:00 Doubí - Nová Ves 4:2 (1:0)

    26.kolo

    So 04.06. 17:00 Jilemnice - Tatran Jablonné 2:0 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Stráž n.N. - Bozkov 1:2 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Vratislavice - Lomnice 3:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Doksy - Košťálov 2:2 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Velké Hamry - Frýdlant 3:2 (2:1)
    Ne 05.06. 10:30 Skalice - Doubí 3:2 (0:1)
    Ne 05.06. 17:00 Nová Ves - Mimoň 1:3 (0:1)

    14.kolo

    So 11.06. 17:00 Jilemnice - Velké Hamry 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Frýdlant - Doksy 2:1 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Košťálov - Vratislavice 2:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Lomnice - Stráž n.N. 6:1 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Bozkov - Nová Ves 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Mimoň - Skalice 4:1 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Doubí - Tatran Jablonné 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 18.06. 17:00 Doubí - Jilemnice 1:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Tatran Jablonné - Mimoň 0:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Skalice - Bozkov 0:0 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Nová Ves - Lomnice 2:3 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Stráž n.N. - Košťálov 1:7 (1:4)
    So 18.06. 17:00 Vratislavice - Frýdlant 5:3 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Doksy - Velké Hamry 3:1 (3:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 58:24 52
    2. 26 14 4 8 58:41 46
    3. 26 14 1 11 35:31 43
    4. 26 12 6 8 38:31 42
    5. 26 12 4 10 47:45 40
    6. 26 12 2 12 38:52 38
    7. 26 10 7 9 43:45 37
    8. 26 11 3 12 38:38 36
    9. 26 11 1 14 59:59 34
    10. 26 9 7 10 43:48 34
    11. 26 10 2 14 48:47 32
    12. 26 9 3 14 38:56 30
    13. 26 8 4 14 40:50 28
    14. 26 8 4 14 42:58 28