Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 11994
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2019       MS 2018

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5324
    Týden:
    61
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    08.09. 17:30 Banská Bystrica - Nitra 2:3 pp
    08.09. 18:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš 4:1
    08.09. 18:00 Žilina - Poprad 1:2 pp
    08.09. 18:30 Košice - Detva 1:0
    08.09. 18:30 Nové Zámky - Zvolen 5:1

    2.kolo

    Ne 10.09. 16:00 Nitra - Zvolen 6:1
    Ne 10.09. 16:00 Poprad - Trenčín 2:3
    Ne 10.09. 17:00 Banská Bystrica - Žilina 4:3
    Ne 10.09. 17:00 Detva - Nové Zámky 2:3 pp
    Ne 10.09. 17:00 Košice - Liptovský Mikuláš 2:3 np
    Út 12.09. 17:00 Orange 20 - Poprad 2:5

    3.kolo

    Čt 14.09. 18:30 Nové Zámky - Orange 20 3:5
    15.09. 17:00 Košice - Poprad 5:2
    15.09. 17:00 Trenčín - Banská Bystrica 3:2 pp
    15.09. 17:00 Zvolen - Detva 5:4
    15.09. 18:00 Žilina - Nitra 10:4
    15.09. 18:30 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 0:3

    4.kolo

    Ne 17.09. 15:00 Liptovský Mikuláš - Zvolen 0:3
    Ne 17.09. 16:00 Nitra - Detva 5:2
    Ne 17.09. 17:00 Banská Bystrica - Košice 2:1
    Ne 17.09. 17:00 Poprad - Nové Zámky 3:1
    Ne 17.09. 17:00 Žilina - Trenčín 0:3
    Út 19.09. 17:00 Orange 20 - Žilina 5:4

    5.kolo

    Čt 21.09. 17:30 Banská Bystrica - Orange 20 8:2
    22.09. 17:30 Košice - Žilina 6:3
    22.09. 18:00 Detva - Liptovský Mikuláš 1:5
    22.09. 18:00 Trenčín - Nitra 4:0
    22.09. 18:00 Zvolen - Poprad 2:3 pp
    22.09. 18:30 Nové Zámky - Banská Bystrica 3:2 pp

    6.kolo

    Ne 24.09. 16:00 Nitra - Liptovský Mikuláš 3:2
    Ne 24.09. 16:30 Žilina - Nové Zámky 3:1
    Ne 24.09. 17:00 Banská Bystrica - Zvolen 4:2
    Ne 24.09. 17:00 Poprad - Detva 4:1
    Ne 24.09. 17:15 Trenčín - Košice 3:1
    Út 26.09. 17:00 Orange 20 - Liptovský Mikuláš 3:2 np

    7.kolo

    Čt 28.09. 18:00 Nitra - Orange 20 10:0
    29.09. 17:00 Liptovský Mikuláš - Poprad 1:2 pp
    29.09. 17:30 Košice - Nitra 4:1
    29.09. 18:00 Detva - Banská Bystrica 0:3
    29.09. 18:00 Zvolen - Žilina 3:2 np
    29.09. 18:30 Nové Zámky - Trenčín 1:3

    8.kolo

    Ne 01.10. 16:00 Nitra - Poprad 3:4 np
    Ne 01.10. 17:00 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš 5:2
    Ne 01.10. 17:00 Košice - Nové Zámky 4:3
    Ne 01.10. 17:00 Trenčín - Zvolen 3:1
    Ne 01.10. 17:00 Žilina - Detva 5:2
    Út 03.10. 17:00 Orange 20 - Detva 4:1

    9.kolo

    Čt 05.10. 17:30 Košice - Orange 20 2:1
    06.10. 17:00 Liptovský Mikuláš - Žilina 2:1
    06.10. 17:00 Poprad - Banská Bystrica 6:4
    06.10. 18:00 Detva - Trenčín 0:2
    06.10. 18:00 Zvolen - Košice 4:1
    06.10. 18:30 Nové Zámky - Nitra 6:4

    10.kolo

    Ne 08.10. 15:00 Liptovský Mikuláš - Trenčín 0:2
    Ne 08.10. 16:00 Nitra - Banská Bystrica 1:7
    Ne 08.10. 17:00 Detva - Košice 2:3
    Ne 08.10. 17:00 Poprad - Žilina 3:2
    Ne 08.10. 17:00 Zvolen - Nové Zámky 4:1
    Út 10.10. 17:00 Orange 20 - Zvolen 3:4 pp

    11.kolo

    Čt 12.10. 18:00 Trenčín - Orange 20 4:0
    13.10. 17:00 Liptovský Mikuláš - Košice 5:3
    13.10. 18:00 Trenčín - Poprad 3:2 pp
    13.10. 18:00 Zvolen - Nitra 3:4 np
    13.10. 18:30 Nové Zámky - Detva 3:1
    Út 17.10. 18:00 Žilina - Banská Bystrica 3:1

    12.kolo

    Ne 15.10. 15:00 Liptovský Mikuláš - Nové Zámky 1:3
    Ne 15.10. 16:00 Nitra - Žilina 2:3
    Ne 15.10. 16:00 Detva - Zvolen 0:5
    Ne 15.10. 17:00 Banská Bystrica - Trenčín 5:2
    Ne 15.10. 17:00 Poprad - Košice 0:1
    Út 17.10. 17:00 Orange 20 - Nové Zámky 1:3

    13.kolo

    Čt 19.10. 17:00 Poprad - Orange 20 5:2
    20.10. 17:30 Košice - Banská Bystrica 5:2
    20.10. 18:00 Detva - Nitra 0:7
    20.10. 18:00 Trenčín - Žilina 7:0
    20.10. 18:00 Zvolen - Liptovský Mikuláš 5:3
    20.10. 18:30 Nové Zámky - Poprad 5:0

    14.kolo

    Ne 22.10. 15:00 Liptovský Mikuláš - Detva 6:2
    Ne 22.10. 16:00 Banská Bystrica - Nové Zámky 8:3
    Ne 22.10. 16:00 Nitra - Trenčín 3:4 pp
    Ne 22.10. 17:00 Poprad - Zvolen 1:4
    Ne 22.10. 17:00 Žilina - Košice 2:3
    Út 24.10. 17:00 Orange 20 - Banská Bystrica 2:3 np

    15.kolo

    Čt 26.10. 18:00 Žilina - Orange 20 4:1
    27.10. 17:00 Liptovský Mikuláš - Nitra 1:2
    27.10. 17:30 Košice - Trenčín 5:1
    27.10. 18:00 Detva - Poprad 7:3
    27.10. 18:00 Zvolen - Banská Bystrica 3:2
    27.10. 18:30 Nové Zámky - Žilina 0:3

    16.kolo

    Ne 29.10. 15:00 Trenčín - Nové Zámky 3:0
    Ne 29.10. 16:00 Nitra - Košice 4:2
    Ne 29.10. 17:00 Banská Bystrica - Detva 8:2
    Ne 29.10. 17:00 Poprad - Liptovský Mikuláš 2:1
    Ne 29.10. 17:00 Žilina - Zvolen 4:1
    Út 31.10. 17:00 Orange 20 - Košice 1:7

    17.kolo

    St 01.11. 16:00 Nové Zámky - Košice 5:3
    St 01.11. 17:00 Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica 2:3 pp
    St 01.11. 17:00 Poprad - Nitra 3:4 np
    St 01.11. 17:00 Zvolen - Trenčín 6:3
    St 01.11. 18:00 Detva - Žilina 1:2 np
    Čt 02.11. 18:00 Detva - Orange 20 5:0

    18.kolo

    03.11. 17:30 Banská Bystrica - Poprad 4:5
    03.11. 17:30 Košice - Zvolen 3:4 np
    03.11. 18:00 Nitra - Nové Zámky 4:0
    03.11. 18:00 Trenčín - Detva 2:1
    03.11. 18:00 Žilina - Liptovský Mikuláš 3:1

    19.kolo

    Ne 05.11. 15:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš 2:1 pp
    Ne 05.11. 16:00 Banská Bystrica - Nitra 3:0
    Ne 05.11. 16:00 Nové Zámky - Zvolen 3:4 np
    Ne 05.11. 17:00 Košice - Detva 3:1
    Ne 05.11. 17:00 Žilina - Poprad 1:2

    20.kolo

    17.11. 17:00 Banská Bystrica - Žilina 4:0
    17.11. 17:00 Liptovský Mikuláš - Košice 2:4
    17.11. 17:00 Nitra - Zvolen 3:2
    17.11. 17:00 Poprad - Trenčín 1:2
    17.11. 18:00 Detva - Nové Zámky 4:2

    21.kolo

    Ne 19.11. 16:00 Nové Zámky - Liptovský Mikuláš 0:4
    Ne 19.11. 16:00 Trenčín - Banská Bystrica 4:2
    Ne 19.11. 17:00 Košice - Poprad 3:1
    Ne 19.11. 17:00 Zvolen - Detva 6:2
    Ne 19.11. 17:00 Žilina - Nitra 2:4
    Út 21.11. 17:00 Orange 20 - Nitra 0:7

    22.kolo

    Čt 23.11. 17:00 Liptovský Mikuláš - Orange 20 3:2 np
    Čt 23.11. 17:30 Banská Bystrica - Košice 5:3
    Čt 23.11. 18:00 Žilina - Trenčín 2:5
    24.11. 17:00 Liptovský Mikuláš - Zvolen 5:7
    24.11. 17:00 Poprad - Nové Zámky 7:5
    24.11. 18:00 Nitra - Detva 4:1

    23.kolo

    So 25.11. 17:00 Trenčín - Nitra 1:4
    Ne 26.11. 16:00 Nové Zámky - Banská Bystrica 2:1 pp
    Ne 26.11. 16:30 Košice - Žilina 5:2
    Ne 26.11. 17:00 Detva - Liptovský Mikuláš 0:1
    Ne 26.11. 17:00 Zvolen - Poprad 4:2
    Út 28.11. 17:00 Orange 20 - Trenčín 2:4

    24.kolo

    Čt 30.11. 18:00 Zvolen - Orange 20 3:2
    01.12. 17:00 Poprad - Detva 5:2
    01.12. 17:30 Banská Bystrica - Zvolen 2:4
    01.12. 18:00 Nitra - Liptovský Mikuláš 3:2 pp
    01.12. 18:00 Trenčín - Košice 2:3 pp
    01.12. 18:00 Žilina - Nové Zámky 3:2 np

    25.kolo

    Ne 03.12. 16:00 Nové Zámky - Trenčín 1:5
    Ne 03.12. 17:00 Detva - Banská Bystrica 2:3 np
    Ne 03.12. 17:00 Košice - Nitra 7:2
    Ne 03.12. 17:00 Liptovský Mikuláš - Poprad 3:4 pp
    Ne 03.12. 17:00 Zvolen - Žilina 4:1

    26.kolo

    Út 28.11. 17:30 Košice - Nové Zámky 7:0
    08.12. 17:30 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš 4:1
    08.12. 18:00 Nitra - Poprad 3:1
    08.12. 18:00 Trenčín - Zvolen 3:4 pp
    08.12. 18:00 Žilina - Detva 3:1

    27.kolo

    Ne 10.12. 16:00 Nové Zámky - Nitra 3:4
    Ne 10.12. 16:00 Zvolen - Košice 2:0
    Ne 10.12. 17:00 Detva - Trenčín 2:6
    Ne 10.12. 17:00 Liptovský Mikuláš - Žilina 2:3
    Ne 10.12. 17:00 Poprad - Banská Bystrica 1:2
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 29 19 4 2 4 93:52 67
    2. 29 16 5 2 6 101:75 60
    3. 29 18 1 2 8 97:65 58
    4. 29 15 3 4 7 105:70 55
    5. 29 15 4 2 8 104:80 55
    6. 29 11 5 2 11 81:81 45
    7. 29 11 2 2 14 75:81 39
    8. 29 7 2 6 14 65:78 31
    9. 29 7 3 2 17 67:97 29
    10. 20 3 1 3 13 38:87 14
    11. 29 3 0 3 23 49:109 12