Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. října 2018
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 11965
  • Návštěvy: 319/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Středočeský kraj

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2018       MS 2017

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27812
    Týden:
    319
    Dnes:
    79
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 16.09. 16:30 Černošice - Neratovice 5:1
    So 16.09. 17:00 Benešov - Kutná Hora 6:2
    So 16.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Vlašim 7:3
    So 16.09. 17:00 Poděbrady - Čáslav 3:8
    So 16.09. 17:00 Příbram - PZ Kladno 6:3
    So 16.09. 17:45 Mělník - Slaný 6:5 pp
    So 16.09. 18:00 V. Popovice - Žabonosy 4:3
    Ne 17.09. 17:30 Rakovník - Králův Dvůr 3:2

    2.kolo

    So 23.09. 17:00 Králův Dvůr - Slaný 1:5
    So 23.09. 17:00 Příbram - Rakovník 2:4
    So 23.09. 17:30 Kutná Hora - Mladá Boleslav B 4:1
    So 23.09. 17:30 Mělník - Černošice 4:5
    So 23.09. 18:00 Vlašim - Poděbrady 7:1
    So 23.09. 18:00 V. Popovice - Benešov 4:3 np
    Ne 24.09. 17:15 Žabonosy - Čáslav 2:1
    Ne 24.09. 18:00 PZ Kladno - Neratovice 2:3

    3.kolo

    So 09.09. 17:00 Benešov - Žabonosy 4:1
    Čt 28.09. 17:00 Poděbrady - Kutná Hora 2:1
    Čt 28.09. 17:00 Rakovník - PZ Kladno 2:3
    Čt 28.09. 18:00 Mladá Boleslav B - V. Popovice 5:4
    Čt 28.09. 18:00 Čáslav - Vlašim 6:4
    Čt 28.09. 18:00 Slaný - Příbram 3:5
    Čt 28.09. 18:30 Černošice - Králův Dvůr 9:4
    Čt 28.09. 18:30 Neratovice - Mělník 1:7

    4.kolo

    So 30.09. 16:30 Černošice - Poděbrady 10:1
    So 30.09. 17:00 Příbram - V. Popovice 7:1
    So 30.09. 17:00 Králův Dvůr - Kutná Hora 3:2
    So 30.09. 17:30 Mělník - Vlašim 5:2
    So 30.09. 18:30 Neratovice - Čáslav 1:4
    Ne 01.10. 17:00 Slaný - Mladá Boleslav B 3:6
    Ne 01.10. 17:00 PZ Kladno - Žabonosy 8:2
    Ne 01.10. 17:30 Rakovník - Benešov 4:6

    5.kolo

    So 07.10. 17:00 Benešov - Příbram 8:4
    So 07.10. 17:00 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 6:2
    So 07.10. 17:00 Poděbrady - Mělník 0:6
    So 07.10. 17:30 Vlašim - Černošice 1:8
    So 07.10. 17:30 Kutná Hora - Slaný 5:2
    So 07.10. 18:00 V. Popovice - Rakovník 3:0
    Ne 08.10. 16:15 Žabonosy - Neratovice 4:3 pp
    Ne 08.10. 17:00 Čáslav - PZ Kladno 4:2

    6.kolo

    So 14.10. 17:00 Benešov - Mladá Boleslav B 5:4
    So 14.10. 17:00 Králův Dvůr - Neratovice 2:1
    So 14.10. 17:30 Kutná Hora - Čáslav 4:1
    So 14.10. 18:00 V. Popovice - Poděbrady 6:5 pp
    Ne 15.10. 17:30 Rakovník - Slaný 5:4
    Ne 15.10. 18:45 Žabonosy - Vlašim 2:3 np
    Ne 15.10. 19:45 PZ Kladno - Mělník 1:6
    St 06.12. 18:15 Příbram - Černošice 3:10

    7.kolo

    So 21.10. 16:30 Černošice - Rakovník 2:3
    So 21.10. 17:00 Mladá Boleslav B - Žabonosy 2:0
    So 21.10. 17:00 Poděbrady - Benešov 1:2
    So 21.10. 17:30 Vlašim - Kutná Hora 1:7
    So 21.10. 17:30 Mělník - Králův Dvůr 3:4 pp
    So 21.10. 18:30 Neratovice - Příbram 1:3
    Ne 22.10. 17:00 Čáslav - V. Popovice 0:4
    Ne 22.10. 17:00 Slaný - PZ Kladno 7:0

    8.kolo

    So 28.10. 17:00 Benešov - Čáslav 6:5 pp
    So 28.10. 17:00 Příbram - Mělník 2:5
    So 28.10. 18:00 V. Popovice - Vlašim 3:4
    So 28.10. 18:00 Mladá Boleslav B - Poděbrady 6:3
    Ne 29.10. 15:30 PZ Kladno - Králův Dvůr 2:4
    Ne 29.10. 17:00 Žabonosy - Kutná Hora 2:1 np
    Ne 29.10. 17:00 Slaný - Černošice 10:1
    Ne 29.10. 17:30 Rakovník - Neratovice 4:1

    9.kolo

    So 04.11. 16:30 Černošice - Kutná Hora 8:2
    So 04.11. 17:00 Příbram - Mladá Boleslav B 6:5 pp
    So 04.11. 17:00 Králův Dvůr - Poděbrady 7:3
    So 04.11. 17:30 Mělník - Čáslav 3:1
    So 04.11. 18:30 Neratovice - Vlašim 0k:5
    Ne 05.11. 12:00 PZ Kladno - Benešov 6:4
    Ne 05.11. 14:00 Slaný - V. Popovice 8:6
    Ne 05.11. 17:30 Rakovník - Žabonosy 7:1

    10.kolo

    So 11.11. 17:00 Benešov - Slaný 6:3
    So 11.11. 17:00 Mladá Boleslav B - Rakovník 4:5 np
    So 11.11. 17:00 Poděbrady - Příbram 7:4
    So 11.11. 17:30 Vlašim - PZ Kladno 8:2
    So 11.11. 17:30 Kutná Hora - Neratovice 3:5
    So 11.11. 18:00 V. Popovice - Černošice 5:2
    Ne 12.11. 16:00 Žabonosy - Mělník 3:6
    Ne 12.11. 17:00 Čáslav - Králův Dvůr 4:5 pp

    11.kolo

    So 18.11. 16:30 Černošice - PZ Kladno 9:2
    So 18.11. 17:00 Poděbrady - Žabonosy 6:3
    So 18.11. 17:00 Čáslav - Mladá Boleslav B 7:5
    So 18.11. 17:00 Králův Dvůr - Příbram 1:2
    So 18.11. 17:30 Vlašim - Benešov 4:3
    So 18.11. 17:30 Kutná Hora - V. Popovice 0:5
    So 18.11. 17:30 Mělník - Rakovník 6:1
    So 18.11. 18:30 Neratovice - Slaný 1:5

    12.kolo

    So 25.11. 17:00 Králův Dvůr - Rakovník 1:6
    So 25.11. 17:30 Vlašim - Mladá Boleslav B 5:4
    So 25.11. 17:30 Kutná Hora - Benešov 1:7
    So 25.11. 18:30 Neratovice - Černošice 4:3
    Ne 26.11. 16:00 Žabonosy - V. Popovice 3:0
    Ne 26.11. 17:00 Slaný - Mělník 1:6
    Ne 26.11. 17:30 Čáslav - Poděbrady 7:0
    Ne 26.11. 17:45 PZ Kladno - Příbram 3:7

    13.kolo

    So 02.12. 16:30 Černošice - Mělník 1:5
    So 02.12. 17:00 Poděbrady - Vlašim 4:1
    So 02.12. 17:00 Čáslav - Žabonosy 3:1
    So 02.12. 17:00 Benešov - V. Popovice 3:2
    So 02.12. 18:00 Mladá Boleslav B - Kutná Hora 2:3
    So 02.12. 18:30 Neratovice - PZ Kladno 3:2 np
    Ne 03.12. 17:00 Slaný - Králův Dvůr 6:2
    Ne 03.12. 17:30 Rakovník - Příbram 4:2

    14.kolo

    So 09.12. 16:30 Černošice - Benešov 4:3
    So 09.12. 17:00 Příbram - Čáslav 3:2
    So 09.12. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 5:3
    So 09.12. 17:30 Mělník - Kutná Hora 7:0
    So 09.12. 18:30 Neratovice - V. Popovice 1:4
    Ne 10.12. 17:00 Slaný - Žabonosy 2:1
    Ne 10.12. 17:30 Rakovník - Poděbrady 4:2
    Ne 10.12. 19:15 PZ Kladno - Mladá Boleslav B 3:2

    15.kolo

    So 16.12. 17:00 Mladá Boleslav B - Černošice 4:5
    So 16.12. 17:00 Poděbrady - Slaný 4:5
    So 16.12. 17:30 Benešov - Neratovice 8:2
    So 16.12. 17:30 Vlašim - Příbram 1:3
    So 16.12. 17:30 Kutná Hora - PZ Kladno 3:2 pp
    So 16.12. 18:00 V. Popovice - Mělník 6:5 pp
    Ne 17.12. 17:00 Čáslav - Rakovník 5:3
    Ne 17.12. 17:15 Žabonosy - Králův Dvůr 5:2

    16.kolo

    So 06.01. 17:00 Příbram - Slaný 1:5
    So 06.01. 17:00 Králův Dvůr - Černošice 2:9
    So 06.01. 17:30 Kutná Hora - Poděbrady 4:5
    So 06.01. 17:30 Vlašim - Čáslav 1:4
    So 06.01. 17:30 Mělník - Neratovice 2:3 pp
    So 06.01. 18:00 V. Popovice - Mladá Boleslav B 6:4
    Ne 07.01. 12:00 PZ Kladno - Rakovník 4:5
    Ne 07.01. 16:00 Žabonosy - Benešov 0:5

    17.kolo

    So 13.01. 16:30 Černošice - Příbram 9:1
    So 13.01. 17:00 Mladá Boleslav B - Benešov 4:3
    So 13.01. 17:30 Vlašim - Žabonosy 2:5
    Ne 14.01. 17:00 Slaný - Rakovník 1:3
    Ne 14.01. 17:00 Čáslav - Kutná Hora 4:2
    Ne 14.01. 17:00 Poděbrady - V. Popovice 1:5
    Čt 25.01. 19:00 Mělník - PZ Kladno 4:5
    St 07.02. 18:30 Neratovice - Králův Dvůr 2:1

    18.kolo

    So 20.01. 17:00 Králův Dvůr - Mělník 4:6
    So 20.01. 17:00 Benešov - Poděbrady 8:5
    So 20.01. 17:30 Příbram - Neratovice 6:7 pp
    So 20.01. 17:30 Kutná Hora - Vlašim 2:5
    So 20.01. 18:00 V. Popovice - Čáslav 3:4
    Ne 21.01. 17:00 Žabonosy - Mladá Boleslav B 0:3
    Ne 21.01. 17:15 PZ Kladno - Slaný 11:1
    Ne 21.01. 17:30 Rakovník - Černošice 9:3

    19.kolo

    So 27.01. 16:30 Černošice - Žabonosy 3:2
    So 27.01. 17:00 Příbram - Kutná Hora 5:1
    So 27.01. 17:00 Králův Dvůr - V. Popovice 3:2
    So 27.01. 17:30 Mělník - Benešov 3:5
    So 27.01. 18:30 Neratovice - Mladá Boleslav B 2:0
    Ne 28.01. 17:00 Slaný - Čáslav 2:3
    Ne 28.01. 17:30 Rakovník - Vlašim 8:7
    Ne 28.01. 17:30 PZ Kladno - Poděbrady 5:2

    20.kolo

    So 03.02. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 4:5 np
    So 03.02. 17:00 Mladá Boleslav B - Mělník 3:6
    So 03.02. 17:00 Poděbrady - Neratovice 5:3
    So 03.02. 17:30 Vlašim - Slaný 6:7
    So 03.02. 17:30 Kutná Hora - Rakovník 0:2
    So 03.02. 18:00 V. Popovice - PZ Kladno 4:3
    Ne 04.02. 15:30 Žabonosy - Příbram 5:2
    Ne 04.02. 17:00 Čáslav - Černošice 1:4

    21.kolo

    So 10.02. 16:30 Černošice - Slaný 3:6
    So 10.02. 17:00 Poděbrady - Mladá Boleslav B 5:2
    So 10.02. 17:00 Králův Dvůr - PZ Kladno 9:2
    So 10.02. 17:30 Kutná Hora - Žabonosy 1:2 pp
    So 10.02. 17:30 Vlašim - V. Popovice 2:3
    So 10.02. 17:30 Mělník - Příbram 3:2
    So 10.02. 18:30 Neratovice - Rakovník 5:3
    Ne 11.02. 17:00 Čáslav - Benešov 2:3

    22.kolo

    So 17.02. 17:00 Mladá Boleslav B - Čáslav 5:6
    So 17.02. 17:00 Benešov - Vlašim 5:2
    So 17.02. 17:00 Příbram - Králův Dvůr 9:0
    So 17.02. 18:00 V. Popovice - Kutná Hora 6:3
    Ne 18.02. 16:00 Žabonosy - Poděbrady 6:0
    Ne 18.02. 17:00 Slaný - Neratovice 3:6
    Ne 18.02. 17:30 Rakovník - Mělník 0:3
    Ne 18.02. 18:00 PZ Kladno - Černošice 6:4
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 15 1 3 3 107:55 50
    2. 22 15 1 2 4 107:68 49
    3. 22 14 1 0 7 85:67 44
    4. 22 14 0 0 8 117:79 42
    5. 22 13 0 2 7 82:66 41
    6. 22 11 3 0 8 86:69 39
    7. 22 11 0 1 10 94:88 34
    8. 22 10 1 1 10 85:88 33
    9. 22 7 3 1 11 56:81 28
    10. 22 7 3 0 12 69:94 27
    11. 22 8 0 2 12 84:86 26
    12. 22 8 0 2 12 77:99 26
    13. 22 6 3 1 12 53:68 25
    14. 22 7 1 0 14 77:94 23
    15. 22 7 0 1 14 65:110 22
    16. 22 5 1 2 14 51:83 19