Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 11961
  • Návštěvy: 108/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5934
    Týden:
    108
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.04. 14:00 Šacung - Čakovice 0:6
    So 08.04. 14:00 České Budějovice - Modřice 2:6
    So 08.04. 14:30 Čelákovice - Vsetín 6:0
    So 08.04. 15:00 Český Brod - Karlovy Vary 6:1

    2.kolo

    14.04. 10:00 Čakovice - Český Brod 6:3
    14.04. 14:00 Karlovy Vary - Šacung 6:3
    14.04. 14:30 Vsetín - České Budějovice 6:3
    14.04. 15:00 Modřice - Čelákovice 5:5

    3.kolo

    So 22.04. 14:00 Šacung - Vsetín 2:6
    So 22.04. 14:00 České Budějovice - Karlovy Vary 1:6
    So 22.04. 14:30 Čelákovice - Čakovice 6:4
    So 22.04. 15:00 Český Brod - Modřice 5:5

    4.kolo

    So 29.04. 10:00 Čakovice - České Budějovice 6:1
    So 29.04. 14:00 Karlovy Vary - Čelákovice 6:0
    So 29.04. 14:30 Vsetín - Český Brod 5:5
    So 29.04. 15:00 Modřice - Šacung 6:2

    5.kolo

    So 06.05. 14:00 České Budějovice - Čelákovice 6:0
    So 06.05. 14:00 Šacung - Český Brod 2:6
    So 06.05. 14:30 Vsetín - Karlovy Vary 6:2
    So 06.05. 15:00 Modřice - Čakovice 4:6

    6.kolo

    Ne 07.05. 14:00 Karlovy Vary - Modřice 5:5
    Ne 07.05. 14:30 Čelákovice - Šacung 6:4
    Ne 07.05. 15:00 Český Brod - České Budějovice 6:2
    So 02.09. 10:00 Čakovice - Vsetín 5:5

    7.kolo

    So 13.05. 10:00 Čakovice - Karlovy Vary 6:4
    So 13.05. 14:30 Čelákovice - Český Brod 6:0
    So 13.05. 15:00 České Budějovice - Šacung 6:2
    So 13.05. 15:00 Modřice - Vsetín 5:5

    8.kolo

    So 20.05. 10:00 Čakovice - Šacung 6:0
    So 20.05. 14:00 Karlovy Vary - Český Brod 6:2
    So 20.05. 14:30 Vsetín - Čelákovice 5:5
    So 20.05. 15:00 Modřice - České Budějovice 6:2

    9.kolo

    Po 01.05. 14:30 Čelákovice - Modřice 6:3
    So 27.05. 14:00 Šacung - Karlovy Vary 1:6
    So 27.05. 14:00 České Budějovice - Vsetín 1:6
    So 27.05. 15:00 Český Brod - Čakovice 0:6

    10.kolo

    So 03.06. 14:00 Karlovy Vary - České Budějovice 6:2
    So 03.06. 14:30 Vsetín - Šacung 6:3
    So 03.06. 15:00 Modřice - Český Brod 5:5
    Ne 11.06. 10:00 Čakovice - Čelákovice 4:6

    11.kolo

    So 17.06. 14:00 České Budějovice - Čakovice 0:6
    So 17.06. 14:00 Šacung - Modřice 5:5
    So 17.06. 14:30 Čelákovice - Karlovy Vary 6:3
    So 17.06. 15:00 Český Brod - Vsetín 3:6

    12.kolo

    So 24.06. 10:00 Čakovice - Modřice 6:0
    So 24.06. 14:00 Karlovy Vary - Vsetín 3:6
    So 24.06. 14:30 Čelákovice - České Budějovice 6:0
    So 24.06. 15:00 Český Brod - Šacung 3:6

    13.kolo

    Ne 07.05. 14:30 Vsetín - Čakovice 6:2
    So 02.09. 14:00 Šacung - Čelákovice 5:5
    So 02.09. 14:00 České Budějovice - Český Brod 4:6
    So 02.09. 15:00 Modřice - Karlovy Vary 5:5

    14.kolo

    So 09.09. 14:00 Karlovy Vary - Čakovice 4:6
    So 09.09. 14:00 Šacung - České Budějovice 6:1
    So 09.09. 14:00 Český Brod - Čelákovice 1:6
    So 09.09. 14:00 Vsetín - Modřice 6:4
    Správce soutěže: Lukáš Manoušek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 9 4 1 74:49 22
    2. 14 10 1 3 75:39 21
    3. 14 9 3 2 69:46 21
    4. 14 6 2 6 63:55 14
    5. 14 3 7 4 64:65 13
    6. 14 4 3 7 51:66 11
    7. 14 2 2 10 41:74 6
    8. 14 2 0 12 31:74 4