Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 11912
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
2090
Týden:
30
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 24.09. 10:00 Benešov - Černošice 4:1
Ne 25.09. 10:00 Vlašim - Roudnice n.L. 5:3
Ne 25.09. 10:30 Poděbrady - Louny 1:11
Ne 25.09. 12:00 Kutná Hora - Benátky n./J. 1:6

2.kolo

So 01.10. 10:30 Benátky n./J. - Vlašim 3:2
So 01.10. 11:15 Roudnice n.L. - Benešov 2:3
So 01.10. 13:45 Poděbrady - Kutná Hora 1:2 np
So 01.10. 15:30 Louny - Černošice 8:3

3.kolo

So 08.10. 10:00 Vlašim - Poděbrady 7:4
So 08.10. 17:00 Kutná Hora - Louny 2:3
Ne 09.10. 10:00 Benešov - Benátky n./J. 4:7
Ne 09.10. 11:00 Černošice - Roudnice n.L. 4:2

4.kolo

So 15.10. 16:00 Benátky n./J. - Černošice 9:2
So 15.10. 16:00 Poděbrady - Benešov 5:0
So 15.10. 17:00 Kutná Hora - Vlašim 1:3
Čt 01.12. 17:05 Louny - Roudnice n.L. 8:3

5.kolo

So 22.10. 11:15 Roudnice n.L. - Benátky n./J. 0:5
So 22.10. 16:30 Benešov - Kutná Hora 6:4
So 22.10. 17:00 Vlašim - Louny 6:2
Ne 23.10. 16:30 Černošice - Poděbrady 3:4

6.kolo

28.10. 09:00 Vlašim - Benešov 7:4
So 29.10. 11:30 Poděbrady - Roudnice n.L. 1:4
So 29.10. 11:30 Kutná Hora - Černošice 4:2
Ne 30.10. 15:45 Louny - Benátky n./J. 1:2

7.kolo

So 05.11. 11:15 Roudnice n.L. - Kutná Hora 3:9
So 05.11. 17:00 Benešov - Louny 5:4
Ne 06.11. 16:30 Černošice - Vlašim 1:8
16.12. 17:30 Benátky n./J. - Poděbrady 3:2

8.kolo

So 12.11. 11:30 Benátky n./J. - Kutná Hora 6:2
So 12.11. 17:00 Roudnice n.L. - Vlašim 1:9
Ne 13.11. 11:00 Černošice - Benešov 3:1
Ne 13.11. 15:45 Louny - Poděbrady 3:5

9.kolo

So 19.11. 10:00 Benešov - Roudnice n.L. 10:5
So 19.11. 11:30 Vlašim - Benátky n./J. 3:4
Ne 20.11. 11:00 Černošice - Louny 2:3
Ne 20.11. 12:00 Kutná Hora - Poděbrady 3:0

10.kolo

So 26.11. 11:30 Roudnice n.L. - Černošice 3:5
So 26.11. 17:30 Poděbrady - Vlašim 3:6
Ne 27.11. 10:30 Louny - Kutná Hora 6:3
Ne 27.11. 13:00 Benátky n./J. - Benešov 13:0

11.kolo

So 03.12. 11:00 Benešov - Poděbrady 5:3
Ne 04.12. 11:00 Černošice - Benátky n./J. 1:10
Ne 04.12. 16:00 Roudnice n.L. - Louny 3:2 np
Ne 04.12. 17:00 Vlašim - Kutná Hora 7:2

12.kolo

So 10.12. 14:00 Louny - Vlašim 6:5
So 10.12. 17:00 Kutná Hora - Benešov 6:5 np
Ne 11.12. 16:00 Benátky n./J. - Roudnice n.L. 16:0
Ne 11.12. 16:30 Poděbrady - Černošice 7:1

13.kolo

So 17.12. 11:00 Benešov - Vlašim 4:8
So 17.12. 11:15 Roudnice n.L. - Poděbrady 4:3
So 17.12. 16:00 Benátky n./J. - Louny 2:3
10.02. 17:30 Černošice - Kutná Hora 6:5

14.kolo

So 07.01. 11:15 Kutná Hora - Roudnice n.L. 2:4
Ne 08.01. 10:30 Louny - Benešov 4:7
Ne 08.01. 13:45 Poděbrady - Benátky n./J. 0:3
Ne 08.01. 17:00 Vlašim - Černošice 13:2

15.kolo

So 14.01. 09:30 Vlašim - Roudnice n.L. 6:1
So 14.01. 11:00 Benešov - Černošice 10:1
So 14.01. 13:30 Poděbrady - Louny 3:9
Čt 16.02. 18:15 Kutná Hora - Benátky n./J. 0:14

16.kolo

So 21.01. 13:30 Poděbrady - Kutná Hora 2:0
So 21.01. 16:00 Roudnice n.L. - Benešov 4:1
So 21.01. 16:00 Benátky n./J. - Vlašim 6:1
Ne 22.01. 15:00 Louny - Černošice 4:1

17.kolo

So 28.01. 09:30 Benešov - Benátky n./J. 4:6
So 28.01. 11:30 Kutná Hora - Louny 2:4
So 28.01. 11:30 Vlašim - Poděbrady 7:3
Ne 29.01. 11:00 Černošice - Roudnice n.L. 1:2 np

18.kolo

Ne 05.02. 17:30 Kutná Hora - Vlašim 4:6
Čt 16.02. 17:00 Louny - Roudnice n.L. 5:2
Ne 26.02. 12:45 Poděbrady - Benešov 4:2
Ne 26.02. 16:00 Benátky n./J. - Černošice 12:0

19.kolo

So 11.02. 11:00 Benešov - Kutná Hora 3:5
So 11.02. 11:30 Vlašim - Louny 6:4
Ne 12.02. 11:00 Černošice - Poděbrady 1:3
Ne 12.02. 16:00 Roudnice n.L. - Benátky n./J. 0:9

20.kolo

So 18.02. 17:00 Kutná Hora - Černošice 5:3
Ne 19.02. 10:30 Louny - Benátky n./J. 2:6
Ne 19.02. 17:30 Vlašim - Benešov 7:6
24.02. 17:30 Poděbrady - Roudnice n.L. 3:5

21.kolo

24.02. 17:45 Černošice - Vlašim 0:10
So 25.02. 09:30 Roudnice n.L. - Kutná Hora 8:0
So 25.02. 11:00 Benešov - Louny 7:5
So 25.02. 11:00 Benátky n./J. - Poděbrady 7:1
Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 21 20 0 0 1 149:29 60
2. 21 17 0 0 4 132:64 51
3. 21 12 0 1 8 97:76 37
4. 21 9 0 1 11 91:104 28
5. 21 6 2 0 13 59:107 22
6. 21 7 0 1 13 58:86 22
7. 21 5 2 0 14 62:98 19
8. 21 4 0 1 16 43:127 13