Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 18. července 2019
svátek má Drahomíra.
Hlavní menu
  • ID: 1189
  • Návštěvy: 89/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5097
    Týden:
    89
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Ratíškovice - Bučovice 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:15 V. Pavlovice - Mutěnice 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:15 Kyjov - Lanžhot 4:0 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Vacenovice - Slavkov 2:2 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Kostice - Břeclav B 1:3 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Dražovice - Rohatec 1:4 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Tvrdonice - Bořetice 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Rohatec - Tvrdonice 2:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Břeclav B - Kyjov 1:2 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Slavkov - Ratíškovice 3:1 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Mutěnice - Vacenovice 2:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:30 Bořetice - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Lanžhot - Dražovice 1:4 (1:2)
    Ne 22.08. 16:30 Bučovice - Kostice 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Ratíškovice - Mutěnice 1:3 (0:1)
    Ne 29.08. 10:15 Kyjov - Bučovice 2:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 V. Pavlovice - Vacenovice 2:1 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Kostice - Slavkov 2:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Dražovice - Břeclav B 1:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Tvrdonice - Lanžhot 3:2 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Bořetice - Rohatec 0:2 (0:1)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Slavkov - Kyjov 1:4 (0:1)
    Ne 05.09. 10:30 Břeclav B - Tvrdonice 1:3 (1:2)
    Ne 05.09. 16:30 Rohatec - V. Pavlovice 1:2 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Lanžhot - Bořetice 1:4 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Bučovice - Dražovice 3:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Mutěnice - Kostice 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 16:30 Vacenovice - Ratíškovice 1:1 (0:1)

    6.kolo

    Ne 12.09. 10:15 Kyjov - Mutěnice 1:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 V. Pavlovice - Ratíškovice 3:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Kostice - Vacenovice 3:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Dražovice - Slavkov 0:3 (0:2)
    Ne 12.09. 16:00 Tvrdonice - Bučovice 1:1 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Bořetice - Břeclav B 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Rohatec - Lanžhot 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Břeclav B - Rohatec 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Slavkov - Tvrdonice 3:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Mutěnice - Dražovice 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Ratíškovice - Kostice 1:0 (1:0)
    Ne 19.09. 10:30 Lanžhot - V. Pavlovice 1:4 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Bučovice - Bořetice 0:3 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Vacenovice - Kyjov 2:1 (0:1)

    8.kolo

    Ne 26.09. 10:15 Kyjov - Ratíškovice 4:2 (3:1)
    Ne 26.09. 16:00 V. Pavlovice - Kostice 3:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Dražovice - Vacenovice 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Tvrdonice - Mutěnice 0:3 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Bořetice - Slavkov 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Rohatec - Bučovice 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Lanžhot - Břeclav B 2:1 (1:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Slavkov - Rohatec 3:0 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Vacenovice - Tvrdonice 4:1 (2:1)
    So 02.10. 15:30 Ratíškovice - Dražovice 0:0 (0:0)
    Ne 03.10. 10:30 Břeclav B - V. Pavlovice 0:3 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Bučovice - Lanžhot 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Mutěnice - Bořetice 6:3 (3:1)
    Ne 03.10. 15:30 Kostice - Kyjov 0:4 (0:3)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Dražovice - Kostice 2:1 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Břeclav B - Bučovice 3:2 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 V. Pavlovice - Kyjov 1:2 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Tvrdonice - Ratíškovice 1:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Bořetice - Vacenovice 1:5 (1:2)
    Ne 10.10. 15:00 Rohatec - Mutěnice 0:3 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Lanžhot - Slavkov 5:1 (3:0)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Slavkov - Břeclav B 2:1 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Ratíškovice - Bořetice 1:0 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Kyjov - Dražovice 3:0 (1:0)
    Ne 17.10. 10:30 Kostice - Tvrdonice 0:2 (0:2)
    Ne 17.10. 15:00 Bučovice - V. Pavlovice 0:3 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Mutěnice - Lanžhot 5:0 (3:0)
    Ne 17.10. 15:00 Vacenovice - Rohatec 2:0 (1:0)

    12.kolo

    Ne 24.10. 10:30 Břeclav B - Mutěnice 3:2 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 V. Pavlovice - Dražovice 4:0 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 Tvrdonice - Kyjov 2:2 (1:2)
    Ne 24.10. 14:30 Bořetice - Kostice 4:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Rohatec - Ratíškovice 0:1 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Lanžhot - Vacenovice 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Bučovice - Slavkov 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 14:00 Slavkov - V. Pavlovice 1:2 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Vacenovice - Břeclav B 0:0 (0:0)
    So 30.10. 14:00 Ratíškovice - Lanžhot 0:2 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Kyjov - Bořetice 3:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Mutěnice - Bučovice 4:1 (2:1)
    Ne 31.10. 14:00 Kostice - Rohatec 0:1 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Dražovice - Tvrdonice 3:1 (3:0)

    1.kolo

    So 06.11. 14:00 Slavkov - Mutěnice 1:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Tvrdonice - V. Pavlovice 2:2 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Bořetice - Dražovice 7:1 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Rohatec - Kyjov 0:3 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Lanžhot - Kostice 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Břeclav B - Ratíškovice 0:5 (0:3)
    Ne 07.11. 14:00 Bučovice - Vacenovice 3:0 (2:0)

    14.kolo

    So 13.11. 10:15 V. Pavlovice - Tvrdonice 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Ratíškovice - Břeclav B 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Mutěnice - Slavkov 4:0 (1:0)
    Ne 14.11. 10:15 Kyjov - Rohatec 5:0 (1:0)
    Ne 14.11. 13:30 Dražovice - Bořetice 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 13:30 Kostice - Lanžhot 1:7 (0:4)
    Ne 14.11. 13:30 Vacenovice - Bučovice 0:1 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Mutěnice - V. Pavlovice 5:1 (4:0)
    So 02.04. 15:30 Slavkov - Vacenovice 3:2 (2:1)
    Ne 03.04. 10:30 Břeclav B - Kostice 3:0 (2:0)
    Ne 03.04. 15:30 Bučovice - Ratíškovice 0k:3
    Ne 03.04. 15:30 Lanžhot - Kyjov 2:2 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Rohatec - Dražovice 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Bořetice - Tvrdonice 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Ratíškovice - Slavkov 0:1 (0:1)
    Ne 10.04. 10:15 V. Pavlovice - Bořetice 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Kyjov - Břeclav B 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Tvrdonice - Rohatec 2:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Dražovice - Lanžhot 1:4 (1:2)
    Ne 10.04. 15:30 Kostice - Bučovice 1:7 (0:4)
    Ne 10.04. 15:30 Vacenovice - Mutěnice 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Slavkov - Kostice 4:0 (2:0)
    So 16.04. 16:00 Břeclav B - Dražovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Vacenovice - V. Pavlovice 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Mutěnice - Ratíškovice 5:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Bučovice - Kyjov 2:1 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Lanžhot - Tvrdonice 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Rohatec - Bořetice 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Ratíškovice - Vacenovice 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 10:15 V. Pavlovice - Rohatec 3:2 (2:1)
    Ne 24.04. 10:15 Kyjov - Slavkov 1:1 (0:0)
    Ne 24.04. 10:30 Tvrdonice - Břeclav B 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Bořetice - Lanžhot 2:2 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Dražovice - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kostice - Mutěnice 1:1 (0:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Ratíškovice - V. Pavlovice 0k:3
    So 30.04. 16:30 Mutěnice - Kyjov 6:1 (3:1)
    So 30.04. 16:30 Slavkov - Dražovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 10:30 Břeclav B - Bořetice 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Vacenovice - Kostice 3:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Bučovice - Tvrdonice 1:2 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Lanžhot - Rohatec 3:0 (0:0)

    20.kolo

    Ne 08.05. 10:15 Kyjov - Vacenovice 4:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 V. Pavlovice - Lanžhot 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rohatec - Břeclav B 1:2 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Bořetice - Bučovice 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Tvrdonice - Slavkov 2:3 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Dražovice - Mutěnice 2:2 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Kostice - Ratíškovice 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Ratíškovice - Kyjov 1:2 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Mutěnice - Tvrdonice 3:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Slavkov - Bořetice 4:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Kostice - V. Pavlovice 0:2 (0:2)
    Ne 15.05. 16:30 Vacenovice - Dražovice 1:1 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Bučovice - Rohatec 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Břeclav B - Lanžhot 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 V. Pavlovice - Břeclav B 1:1 (0:0)
    Ne 22.05. 10:15 Kyjov - Kostice 5:1 (3:0)
    Ne 22.05. 16:30 Rohatec - Slavkov 2:3 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Bořetice - Mutěnice 1:3 (0:2)
    Ne 22.05. 16:30 Tvrdonice - Vacenovice 3:3 (1:2)
    Ne 22.05. 16:30 Dražovice - Ratíškovice 3:2 (1:1)
    St 01.06. 18:00 Lanžhot - Bučovice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Ratíškovice - Tvrdonice 1:1 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Mutěnice - Rohatec 1:0 (0:0)
    So 28.05. 16:30 Slavkov - Lanžhot 1:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Kyjov - V. Pavlovice 5:0 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Kostice - Dražovice 3:1 (1:0)
    Út 07.06. 17:30 Bučovice - Břeclav B 2:1 (2:0)
    St 08.06. 18:00 Vacenovice - Bořetice 3:0 (1:0)

    24.kolo

    03.06. 17:00 Tvrdonice - Kostice 3:0 (1:0)
    So 04.06. 16:30 V. Pavlovice - Bučovice 4:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Břeclav B - Slavkov 1:2 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Lanžhot - Mutěnice 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Rohatec - Vacenovice 2:3 (1:3)
    Ne 05.06. 16:30 Bořetice - Ratíškovice 2:3 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Dražovice - Kyjov 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Ratíškovice - Rohatec 3:0 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Mutěnice - Břeclav B 4:1 (2:0)
    So 11.06. 16:30 Slavkov - Bučovice 0:1 (0:0)
    Ne 12.06. 10:15 Kyjov - Tvrdonice 1:0 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Dražovice - V. Pavlovice 4:0 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Kostice - Bořetice 0:3 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Vacenovice - Lanžhot 0:2 (0:1)

    26.kolo

    17.06. 17:30 Břeclav B - Vacenovice 4:2 (2:0)
    17.06. 18:00 Bořetice - Kyjov 1:3 (0:3)
    So 18.06. 10:15 Lanžhot - Ratíškovice 1:2 (1:1)
    So 18.06. 16:30 V. Pavlovice - Slavkov 1:0 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 Bučovice - Mutěnice 2:2 (2:0)
    Ne 19.06. 16:30 Rohatec - Kostice 4:1 (1:0)
    Ne 19.06. 16:30 Tvrdonice - Dražovice 1:2 (0:2)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 72:21 60
    2. 26 18 4 4 66:30 58
    3. 26 16 4 6 46:29 52
    4. 26 14 4 8 47:37 46
    5. 26 10 6 10 42:40 36
    6. 26 10 5 11 33:36 35
    7. 26 10 4 12 46:45 34
    8. 26 10 4 12 34:48 34
    9. 26 9 6 11 34:38 33
    10. 26 8 7 11 32:40 31
    11. 26 8 6 12 38:41 30
    12. 26 8 6 12 31:42 30
    13. 26 5 5 16 24:44 20
    14. 26 3 3 20 19:73 12