Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 22. října 2019
svátek má Sabina.
Hlavní menu
  • ID: 1187
  • Návštěvy: 77/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7266
    Týden:
    77
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 10:30 ČAFC 2011 - Bohunice 2:4 (1:1)
    So 14.08. 16:30 Novosedly - Vracov 0:4 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Bzenec - FK Znojmo 1:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Rousínov - Znojmo B 0:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Ivančice - Kuřim 5:2 (2:1)
    Ne 15.08. 16:30 Ráječko - Zbýšov 2:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 M. Krumlov - Boskovice 2:4 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Rájec 3:0 (2:0)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Bohunice - Velká n.Veličkou 6:1 (0:1)
    So 21.08. 16:30 Kuřim - ČAFC 2011 4:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Znojmo B - Ivančice 3:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 FK Znojmo - Rousínov 3:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Boskovice - Bzenec 3:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Vracov - Ráječko 1:1 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Rájec - Novosedly 1:3 (0:2)
    Ne 22.08. 16:30 Zbýšov - M. Krumlov 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 10:30 ČAFC 2011 - Znojmo B 2:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Novosedly - Ráječko 1:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Bzenec - Zbýšov 3:0 (2:0)
    So 28.08. 16:30 Rousínov - Boskovice 1:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Ivančice - FK Znojmo 6:0 (5:0)
    Ne 29.08. 16:30 M. Krumlov - Vracov 1:4 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Velká n.Veličkou - Kuřim 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Rájec - Bohunice 0:4 (0:0)

    1.kolo

    St 01.09. 17:30 Velká n.Veličkou - Novosedly 1:1 (0:1)
    St 01.09. 17:30 Rájec - ČAFC 2011 5:1 (4:0)
    St 01.09. 17:30 Bohunice - Ivančice 3:0 (1:0)
    St 01.09. 17:30 Kuřim - Rousínov 2:2 (1:1)
    St 01.09. 17:30 Znojmo B - Bzenec 2:3 (1:1)
    St 01.09. 17:30 FK Znojmo - M. Krumlov 2:1 (1:1)
    St 01.09. 17:30 Boskovice - Ráječko 1:2 (1:1)
    St 01.09. 17:30 Zbýšov - Vracov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Bohunice - Novosedly 3:2 (1:2)
    So 04.09. 16:30 Kuřim - Rájec 1:4 (1:2)
    So 04.09. 16:30 Znojmo B - Velká n.Veličkou 5:1 (1:1)
    So 04.09. 16:30 FK Znojmo - ČAFC 2011 8:1 (3:0)
    So 04.09. 16:30 Vracov - Bzenec 1:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Boskovice - Ivančice 0:4 (0:3)
    Ne 05.09. 16:30 Zbýšov - Rousínov 0:0 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Ráječko - M. Krumlov 3:1 (1:0)

    6.kolo

    So 11.09. 10:30 ČAFC 2011 - Boskovice 1:3 (0:3)
    So 11.09. 16:00 Novosedly - M. Krumlov 1:4 (0:3)
    So 11.09. 16:00 Bzenec - Ráječko 3:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Rousínov - Vracov 1:2 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Ivančice - Zbýšov 2:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Bohunice - Kuřim 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Velká n.Veličkou - FK Znojmo 0:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Rájec - Znojmo B 2:0 (2:0)

    7.kolo

    17.09. 16:00 Znojmo B - Bohunice 4:2 (2:1)
    So 18.09. 16:00 Kuřim - Novosedly 2:0 (1:0)
    So 18.09. 16:00 FK Znojmo - Rájec 2:0 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Boskovice - Velká n.Veličkou 6:0 (1:0)
    So 18.09. 16:00 Vracov - Ivančice 3:1 (2:1)
    So 18.09. 16:00 M. Krumlov - Bzenec 1:2 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Zbýšov - ČAFC 2011 1:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Ráječko - Rousínov 1:3 (1:0)

    8.kolo

    So 25.09. 10:30 ČAFC 2011 - Vracov 1:3 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Novosedly - Bzenec 0:2 (0:2)
    So 25.09. 16:00 Rousínov - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Ivančice - Ráječko 4:2 (1:2)
    So 25.09. 16:00 Bohunice - FK Znojmo 3:1 (2:0)
    So 25.09. 16:00 Kuřim - Znojmo B 4:1 (1:1)
    Ne 26.09. 16:00 Velká n.Veličkou - Zbýšov 1:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Rájec - Boskovice 4:2 (3:2)

    15.kolo

    Út 28.09. 10:30 ČAFC 2011 - Velká n.Veličkou 3:0 (2:0)
    Út 28.09. 16:00 Zbýšov - Novosedly 2:0 (1:0)
    Út 28.09. 16:00 Bzenec - Kuřim 3:1 (1:0)
    Út 28.09. 16:00 Rousínov - Bohunice 2:3 (0:1)
    Út 28.09. 16:00 Ivančice - Rájec 1:1 (0:0)
    St 13.10. 15:00 Vracov - Boskovice 0:2 (0:0)
    St 13.10. 15:30 M. Krumlov - Znojmo B 2:1 (0:1)
    Čt 28.10. 14:30 Ráječko - FK Znojmo 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Znojmo B - Novosedly 0:3 (0:0)
    So 02.10. 15:30 FK Znojmo - Kuřim 2:1 (2:1)
    So 02.10. 15:30 Boskovice - Bohunice 2:2 (0:1)
    So 02.10. 15:30 Vracov - Velká n.Veličkou 1:0 (1:0)
    So 02.10. 15:30 M. Krumlov - Ivančice 4:3 (3:2)
    So 02.10. 15:30 Bzenec - Rousínov 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Zbýšov - Rájec 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Ráječko - ČAFC 2011 3:2 (1:0)

    10.kolo

    So 09.10. 10:30 ČAFC 2011 - M. Krumlov 0:4 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Novosedly - Rousínov 1:0 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Ivančice - Bzenec 0:2 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Bohunice - Zbýšov 6:1 (3:1)
    So 09.10. 15:00 Kuřim - Boskovice 1:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Znojmo B - FK Znojmo 2:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Ráječko 0:4 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Rájec - Vracov 2:3 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 10:30 Vracov - Bohunice 2:3 (1:1)
    So 16.10. 15:00 FK Znojmo - Novosedly 3:4 (0:2)
    So 16.10. 15:00 Boskovice - Znojmo B 1:0 (1:0)
    So 16.10. 15:00 Bzenec - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    So 16.10. 15:00 Rousínov - Ivančice 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 15:00 Zbýšov - Kuřim 2:0 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Ráječko - Rájec 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 15:00 M. Krumlov - Velká n.Veličkou 6:1 (3:1)

    12.kolo

    So 23.10. 10:30 ČAFC 2011 - Rousínov 0:6 (0:3)
    So 23.10. 14:30 Novosedly - Ivančice 0:2 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Bohunice - Ráječko 5:2 (2:0)
    So 23.10. 14:30 Kuřim - Vracov 1:1 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Znojmo B - Zbýšov 2:0 (2:0)
    So 23.10. 14:30 FK Znojmo - Boskovice 2:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Velká n.Veličkou - Bzenec 0:1 (0:0)
    Ne 24.10. 14:30 Rájec - M. Krumlov 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 30.10. 14:00 Boskovice - Novosedly 3:0 (2:0)
    So 30.10. 14:00 Vracov - Znojmo B 4:0 (4:0)
    So 30.10. 14:00 Bzenec - Rájec 1:3 (1:2)
    So 30.10. 14:00 Rousínov - Velká n.Veličkou 2:0 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Ivančice - ČAFC 2011 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Zbýšov - FK Znojmo 1:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 Ráječko - Kuřim 2:2 (1:1)
    Ne 31.10. 14:00 M. Krumlov - Bohunice 2:2 (1:1)

    14.kolo

    So 06.11. 14:00 Novosedly - ČAFC 2011 1:2 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Bohunice - Bzenec 4:1 (3:1)
    So 06.11. 14:00 Kuřim - M. Krumlov 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Znojmo B - Ráječko 0:3 (0:1)
    So 06.11. 14:00 FK Znojmo - Vracov 0:3 (0:2)
    So 06.11. 14:00 Boskovice - Zbýšov 4:1 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Velká n.Veličkou - Ivančice 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 14:00 Rájec - Rousínov 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 13.11. 10:30 ČAFC 2011 - Rájec 0:2 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Novosedly - Velká n.Veličkou 2:1 (2:0)
    So 13.11. 13:30 Ivančice - Bohunice 3:1 (1:1)
    So 13.11. 13:30 Rousínov - Kuřim 2:0 (1:0)
    So 13.11. 13:30 Bzenec - Znojmo B 1:2 (0:1)
    So 13.11. 13:30 M. Krumlov - FK Znojmo 2:1 (1:0)
    So 13.11. 13:30 Vracov - Zbýšov 4:0 (2:0)
    Ne 14.11. 13:30 Ráječko - Boskovice 1:0 (1:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:30 ČAFC 2011 - Kuřim 1:3 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Novosedly - Rájec 0:2 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Ivančice - Znojmo B 3:2 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Rousínov - FK Znojmo 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Bzenec - Boskovice 4:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Velká n.Veličkou - Bohunice 2:0
    Ne 27.03. 15:00 M. Krumlov - Zbýšov 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Ráječko - Vracov 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 15:30 Ráječko - Novosedly 1:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Vracov - M. Krumlov 3:4 (1:3)
    So 02.04. 15:30 Boskovice - Rousínov 3:1 (2:0)
    So 02.04. 15:30 FK Znojmo - Ivančice 1:1 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Znojmo B - ČAFC 2011 4:3 (2:3)
    So 02.04. 15:30 Kuřim - Velká n.Veličkou 1:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Bohunice - Rájec 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Zbýšov - Bzenec 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 09.04. 10:30 ČAFC 2011 - FK Znojmo 1:5 (0:4)
    So 09.04. 15:30 Novosedly - Bohunice 1:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Ivančice - Boskovice 1:2 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Rousínov - Zbýšov 0:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Bzenec - Vracov 1:2 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Rájec - Kuřim 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Velká n.Veličkou - Znojmo B 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 M. Krumlov - Ráječko 2:2 (2:2)

    21.kolo

    So 16.04. 16:00 Vracov - Rousínov 3:1 (3:1)
    So 16.04. 16:00 Boskovice - ČAFC 2011 6:0 (4:0)
    So 16.04. 16:00 FK Znojmo - Velká n.Veličkou 4:2 (3:2)
    So 16.04. 16:00 Znojmo B - Rájec 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Kuřim - Bohunice 2:4 (0:3)
    Ne 17.04. 16:00 M. Krumlov - Novosedly 2:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Ráječko - Bzenec 1:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Zbýšov - Ivančice 2:3 (1:2)

    17.kolo

    St 20.04. 17:00 Vracov - Novosedly 5:0 (2:0)
    St 20.04. 17:00 Zbýšov - Ráječko 1:3 (0:2)
    St 20.04. 17:00 Boskovice - M. Krumlov 3:1 (2:0)
    St 20.04. 17:00 FK Znojmo - Bzenec 4:1 (0:1)
    St 20.04. 17:00 Znojmo B - Rousínov 1:0 (0:0)
    St 20.04. 17:00 Kuřim - Ivančice 0:3 (0:1)
    St 20.04. 17:00 ČAFC 2011 - Bohunice 0:11 (0:7)
    St 20.04. 17:00 Rájec - Velká n.Veličkou 7:0 (4:0)

    22.kolo

    So 23.04. 10:30 ČAFC 2011 - Zbýšov 1:5 (1:3)
    So 23.04. 16:00 Novosedly - Kuřim 1:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Bohunice - Znojmo B 4:1 (3:0)
    So 23.04. 16:00 Ivančice - Vracov 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Rousínov - Ráječko 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Bzenec - M. Krumlov 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Rájec - FK Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Boskovice 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 30.04. 16:00 Znojmo B - Kuřim 4:2 (3:1)
    So 30.04. 16:30 Bzenec - Novosedly 2:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Vracov - ČAFC 2011 9:0 (6:0)
    So 30.04. 16:30 Boskovice - Rájec 1:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 FK Znojmo - Bohunice 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:00 Ráječko - Ivančice 0:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 M. Krumlov - Rousínov 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Zbýšov - Velká n.Veličkou 2:3 (0:2)

    24.kolo

    So 07.05. 10:30 ČAFC 2011 - Ráječko 1:6 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Novosedly - Znojmo B 1:0 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Kuřim - FK Znojmo 4:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Bohunice - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Ivančice - M. Krumlov 3:4 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Rousínov - Bzenec 3:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rájec - Zbýšov 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Vracov 2:2 (2:1)

    25.kolo

    So 14.05. 16:30 Rousínov - Novosedly 1:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Bzenec - Ivančice 4:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Vracov - Rájec 0:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Boskovice - Kuřim 1:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 FK Znojmo - Znojmo B 3:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 M. Krumlov - ČAFC 2011 3:0k
    Ne 15.05. 16:30 Ráječko - Velká n.Veličkou 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Zbýšov - Bohunice 0:2 (0:1)

    26.kolo

    So 21.05. 10:30 ČAFC 2011 - Bzenec 1:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Novosedly - FK Znojmo 1:3 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Znojmo B - Boskovice 2:6 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Kuřim - Zbýšov 0:3 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Bohunice - Vracov 3:2 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Ivančice - Rousínov 3:2 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Rájec - Ráječko 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Velká n.Veličkou - M. Krumlov 3:0 (1:0)

    27.kolo

    So 28.05. 16:30 Rousínov - ČAFC 2011 5:0 (4:0)
    So 28.05. 16:30 Bzenec - Velká n.Veličkou 3:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Vracov - Kuřim 3:1 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Boskovice - FK Znojmo 4:1 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Ivančice - Novosedly 0:2 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 M. Krumlov - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Ráječko - Bohunice 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Zbýšov - Znojmo B 1:4 (0:1)

    28.kolo

    So 04.06. 10:30 ČAFC 2011 - Ivančice 1:9 (0:5)
    So 04.06. 16:30 Novosedly - Boskovice 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 FK Znojmo - Zbýšov 0:1 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Kuřim - Ráječko 1:2 (1:1)
    So 04.06. 16:30 Bohunice - M. Krumlov 5:3 (3:0)
    Ne 05.06. 16:30 Znojmo B - Vracov 4:3 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Rájec - Bzenec 2:3 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Velká n.Veličkou - Rousínov 3:2 (2:1)

    29.kolo

    So 11.06. 10:30 ČAFC 2011 - Novosedly 1:7 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Ivančice - Velká n.Veličkou 3:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Bzenec - Bohunice 0:2 (0:1)
    So 11.06. 16:30 M. Krumlov - Kuřim 2:2 (1:1)
    So 11.06. 16:30 Vracov - FK Znojmo 4:2 (3:0)
    Ne 12.06. 10:15 Rousínov - Rájec 3:2 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Ráječko - Znojmo B 7:2 (3:0)
    Ne 12.06. 16:30 Zbýšov - Boskovice 1:4 (0:2)

    30.kolo

    St 01.06. 17:30 Znojmo B - M. Krumlov 3:1 (1:0)
    So 18.06. 10:15 FK Znojmo - Ráječko 6:2 (4:1)
    So 18.06. 16:30 Novosedly - Zbýšov 3:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Boskovice - Vracov 1:2 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Kuřim - Bzenec 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Bohunice - Rousínov 1:2 (1:1)
    Ne 19.06. 16:30 Rájec - Ivančice 1:1 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 Velká n.Veličkou - ČAFC 2011 10:0 (3:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 4 7 85:41 61
    2. 30 18 4 8 69:37 58
    3. 30 18 3 9 74:37 57
    4. 30 16 4 10 67:47 52
    5. 30 14 8 8 57:45 50
    6. 30 13 8 9 49:34 47
    7. 30 14 5 11 59:53 47
    8. 30 14 3 13 48:45 45
    9. 30 11 8 11 57:53 41
    10. 30 13 2 15 53:62 41
    11. 30 10 9 11 45:35 39
    12. 30 10 6 14 39:50 36
    13. 30 10 2 18 34:56 32
    14. 30 7 9 14 41:52 30
    15. 30 8 6 16 40:66 30
    16. 30 4 1 25 27:131 13