Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 24. června 2018
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 11784
  • Návštěvy: 601/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    19974
    Týden:
    601
    Dnes:
    70
    On-line:
    1

    2.kolo

    18.08. 10:15 Kladno - Slavia Praha B 1:4 (0:2)
    Ne 20.08. 10:00 Benešov - Meteor 1:2 (1:0)
    Ne 20.08. 10:00 Petřín Plzeň - Písek 1:4 (0:0)
    Ne 20.08. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Žižkov 1:2 (0:2)
    Ne 20.08. 12:00 České Budějovice B - Sokolov 6:1 (0:0)
    Ne 20.08. 14:45 Aritma Praha - 1.FK Příbram B 3:2 np (0:0)
    Ne 20.08. 15:00 MAS Táborsko - Motorlet Praha 2:1 (2:0)
    St 30.08. 11:30 Mostecký FK - Viktoria Plzeň B 0:5 (0:2)

    3.kolo

    Ne 27.08. 10:00 Motorlet Praha - České Budějovice B 3:2 np (2:1)
    Ne 27.08. 10:00 1.FK Příbram B - MAS Táborsko 3:2 (2:0)
    Ne 27.08. 10:00 Viktoria Žižkov - Aritma Praha 0:1 (0:0)
    Ne 27.08. 10:00 Písek - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 10:15 Sokolov - Mostecký FK 0:1 np (0:0)
    Ne 27.08. 14:00 Slavia Praha B - Benešov 6:2 (3:1)
    Ne 27.08. 14:30 Meteor - Petřín Plzeň 6:1 (3:0)
    Ne 27.08. 16:45 Viktoria Plzeň B - Kladno 2:0 (1:0)

    4.kolo

    Ne 03.09. 10:00 Benešov - Viktoria Plzeň B 2:5 (0:4)
    Ne 03.09. 10:00 Motorlet Praha - 1.FK Příbram B 3:4 (2:2)
    Ne 03.09. 12:00 České Budějovice B - Mostecký FK 3:1 (2:1)
    Ne 03.09. 13:00 Vyšehrad - Meteor 3:2 (1:2)
    Ne 03.09. 14:45 Petřín Plzeň - Slavia Praha B 2:3 np (1:1)
    Ne 03.09. 14:45 Aritma Praha - Písek 1:2 (1:2)
    Ne 03.09. 15:00 MAS Táborsko - Viktoria Žižkov 2:1 np (1:0)
    St 06.09. 15:00 Kladno - Sokolov 3:2 np (1:1)

    5.kolo

    Ne 10.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Motorlet Praha 1:0 (0:0)
    Ne 10.09. 10:00 Písek - MAS Táborsko 4:1 (3:0)
    Ne 10.09. 10:00 Mostecký FK - Kladno 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 11:00 1.FK Příbram B - České Budějovice B 5:0 (2:0)
    Ne 10.09. 11:00 Sokolov - Benešov 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 14:00 Slavia Praha B - Vyšehrad 7:0 (2:0)
    Ne 10.09. 14:30 Meteor - Aritma Praha 7:0 (3:0)
    Ne 10.09. 14:30 Viktoria Plzeň B - Petřín Plzeň 2:4 (1:2)

    6.kolo

    St 13.09. 11:00 České Budějovice B - Kladno 5:0 (1:0)
    Ne 17.09. 10:00 Benešov - Mostecký FK 1:2 np (1:1)
    Ne 17.09. 10:00 Vyšehrad - Viktoria Plzeň B 0:5 (0:3)
    Ne 17.09. 10:00 Motorlet Praha - Písek 3:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:00 1.FK Příbram B - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    Ne 17.09. 14:15 Petřín Plzeň - Sokolov 0:6 (0:3)
    Ne 17.09. 14:15 Aritma Praha - Slavia Praha B 0:3 (0:2)
    Ne 17.09. 14:30 MAS Táborsko - Meteor 5:2 (2:2)

    7.kolo

    St 20.09. 14:00 Slavia Praha B - MAS Táborsko 0:1 np (0:0)
    St 20.09. 14:30 Písek - 1.FK Příbram B 0:2 (0:0)
    Ne 24.09. 10:00 Viktoria Žižkov - České Budějovice B 6:0 (5:0)
    Ne 24.09. 10:00 Mostecký FK - Petřín Plzeň 2:3 np (1:1)
    Ne 24.09. 10:15 Sokolov - Vyšehrad 2:1 (2:0)
    Ne 24.09. 10:15 Kladno - Benešov 1:6 (0:2)
    Ne 24.09. 14:15 Meteor - Motorlet Praha 4:3 (3:1)
    Ne 24.09. 16:30 Viktoria Plzeň B - Aritma Praha 1:2 np (0:1)

    8.kolo

    Čt 28.09. 10:00 Viktoria Žižkov - Písek 1:2 (0:1)
    Ne 01.10. 10:00 Vyšehrad - Mostecký FK 3:2 np (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Motorlet Praha - Slavia Praha B 0:2 (0:2)
    Ne 01.10. 10:00 1.FK Příbram B - Meteor 3:4 (2:2)
    Ne 01.10. 11:00 České Budějovice B - Benešov 1:2 (0:0)
    Ne 01.10. 13:45 Petřín Plzeň - Kladno 3:2 np (1:1)
    Ne 01.10. 13:45 Aritma Praha - Sokolov 2:1 np (0:1)
    Ne 01.10. 14:00 MAS Táborsko - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:1)

    10.kolo

    St 04.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha B 2:3 np (0:2)
    Ne 15.10. 10:00 Vyšehrad - Benešov 1:2 (0:1)
    Ne 15.10. 10:00 Motorlet Praha - Sokolov 2:0 (2:0)
    Ne 15.10. 10:00 1.FK Příbram B - Viktoria Plzeň B 3:2 np (0:2)
    Ne 15.10. 10:00 Písek - Meteor 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 10:15 MAS Táborsko - Mostecký FK 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 11:00 České Budějovice B - Petřín Plzeň 8:1 (4:0)
    Ne 15.10. 13:15 Aritma Praha - Kladno 0:3 (0:1)

    9.kolo

    Ne 08.10. 10:00 Písek - České Budějovice B 1:2 (1:0)
    Ne 08.10. 10:00 Mostecký FK - Aritma Praha 2:1 (2:1)
    Ne 08.10. 10:00 Benešov - Petřín Plzeň 2:6 (2:4)
    Ne 08.10. 10:15 Kladno - Vyšehrad 2:3 (1:2)
    Ne 08.10. 11:00 Sokolov - MAS Táborsko 1:2 np (0:1)
    Ne 08.10. 14:00 Slavia Praha B - 1.FK Příbram B 2:1 np (1:0)
    Ne 08.10. 15:45 Meteor - Viktoria Žižkov 2:1 np (1:0)
    Ne 08.10. 16:00 Viktoria Plzeň B - Motorlet Praha 3:0 (2:0)

    11.kolo

    Ne 22.10. 10:00 Mostecký FK - Motorlet Praha 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 10:00 Benešov - Aritma Praha 4:0 (2:0)
    Ne 22.10. 10:00 Petřín Plzeň - Vyšehrad 2:1 (1:1)
    Ne 22.10. 10:15 Kladno - MAS Táborsko 1:2 (0:2)
    Ne 22.10. 12:45 Sokolov - 1.FK Příbram B 4:0 (2:0)
    Ne 22.10. 13:15 Slavia Praha B - Písek 5:1 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Meteor - České Budějovice B 0:4 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov 2:3 np (1:1)

    12.kolo

    27.10. 10:00 Viktoria Žižkov - Sokolov 0:2 (0:0)
    27.10. 10:00 Meteor - Slavia Praha B 2:1 (0:1)
    Ne 29.10. 10:00 Písek - Viktoria Plzeň B 6:2 (1:0)
    Ne 29.10. 10:15 MAS Táborsko - Benešov 3:1 (1:0)
    Ne 29.10. 11:00 České Budějovice B - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    St 08.11. 10:00 Motorlet Praha - Kladno 7:1 (3:0)
    St 08.11. 11:00 1.FK Příbram B - Mostecký FK 4:3 (1:1)
    St 08.11. 11:45 Aritma Praha - Petřín Plzeň 1:3 (1:0)

    13.kolo

    St 01.11. 10:15 Kladno - 1.FK Příbram B 3:2 np (1:2)
    Ne 05.11. 09:30 Vyšehrad - Aritma Praha 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 10:00 Benešov - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    Ne 05.11. 11:00 Sokolov - Písek 0:2 (0:1)
    Ne 05.11. 11:45 Slavia Praha B - České Budějovice B 7:0 (3:0)
    Ne 05.11. 12:30 Petřín Plzeň - MAS Táborsko 1:4 (0:2)
    Ne 05.11. 13:45 Viktoria Plzeň B - Meteor 4:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Mostecký FK - Viktoria Žižkov 3:2 (1:2)

    14.kolo

    Ne 12.11. 10:00 Motorlet Praha - Petřín Plzeň 2:1 (0:1)
    Ne 12.11. 10:00 1.FK Příbram B - Benešov 4:1 (1:1)
    Ne 12.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 Meteor - Sokolov 4:2 (1:0)
    Ne 12.11. 10:15 MAS Táborsko - Vyšehrad 3:2 np (1:1)
    Ne 12.11. 11:00 České Budějovice B - Aritma Praha 3:1 (0:0)
    Ne 12.11. 11:00 Písek - Mostecký FK 3:0 (2:0)
    St 22.11. 11:00 Slavia Praha B - Viktoria Plzeň B 1:2 (1:2)

    15.kolo

    St 15.11. 10:15 Sokolov - Slavia Praha B 1:2 np (1:0)
    17.11. 10:00 Benešov - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:1)
    17.11. 10:00 Petřín Plzeň - 1.FK Příbram B 4:3 np (1:1)
    17.11. 10:15 Kladno - Písek 1:4 (0:1)
    17.11. 10:30 Mostecký FK - Meteor 0:2 (0:1)
    Ne 19.11. 10:00 Vyšehrad - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)
    Ne 19.11. 11:15 Aritma Praha - MAS Táborsko 0:1 (0:1)
    Ne 19.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - České Budějovice B 3:2 np (1:1)

    1.kolo

    Ne 26.11. 10:00 Motorlet Praha - Aritma Praha 1:0 np (0:0)
    Ne 26.11. 10:00 1.FK Příbram B - Vyšehrad 0:1 (0:0)
    Ne 26.11. 10:00 Viktoria Žižkov - Petřín Plzeň 7:2 (3:1)
    Ne 26.11. 10:00 Písek - Benešov 1:2 (0:2)
    Ne 26.11. 10:00 Meteor - Kladno 7:1 (3:0)
    Ne 26.11. 10:15 MAS Táborsko - České Budějovice B 1:5 (1:2)
    Ne 26.11. 11:15 Slavia Praha B - Mostecký FK 5:1 (2:0)
    Ne 26.11. 16:45 Viktoria Plzeň B - Sokolov 4:2 (2:0)

    16.kolo

    St 07.03. 11:30 Sokolov - Viktoria Plzeň B 2:4 (2:2)
    09.03. 11:00 Kladno - Meteor 3:0 (0:0)
    Ne 11.03. 10:00 České Budějovice B - MAS Táborsko 1:2 np (0:1)
    Ne 11.03. 10:00 Mostecký FK - Slavia Praha B 1:3 (1 :1)
    Ne 11.03. 10:15 Vyšehrad - 1.FK Příbram B 3:2 (2:1)
    Ne 11.03. 11:30 Petřín Plzeň - Viktoria Žižkov 4:1 (3:0)
    Ne 11.03. 11:30 Benešov - Písek 2:1 (2:0)
    Ne 11.03. 12:15 Aritma Praha - Motorlet Praha 0:1 np (0:0)

    17.kolo

    Ne 18.03. 10:00 Písek - Petřín Plzeň 3:2 (2:1)
    Ne 18.03. 10:00 1.FK Příbram B - Aritma Praha 2:1 (2:0)
    Ne 18.03. 10:00 Motorlet Praha - MAS Táborsko 1:2 (0:0)
    Ne 18.03. 11:00 Sokolov - České Budějovice B 7:1 (3:0)
    Ne 18.03. 12:45 Slavia Praha B - Kladno 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 13:00 Meteor - Benešov 4:3 np (1:2)
    Ne 18.03. 16:45 Viktoria Plzeň B - Mostecký FK 2:3 np (0:1)
    St 18.04. 14:45 Viktoria Žižkov - Vyšehrad 2:1 (2:0)

    18.kolo

    Ne 25.03. 10:00 České Budějovice B - Motorlet Praha 4:1 (2:1)
    Ne 25.03. 10:00 Vyšehrad - Písek 4:1 (2:1)
    Ne 25.03. 10:00 Mostecký FK - Sokolov 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 10:15 Kladno - Viktoria Plzeň B 4:2 (2:1)
    Ne 25.03. 12:45 Aritma Praha - Viktoria Žižkov 4:0 (2:0)
    Ne 25.03. 13:00 MAS Táborsko - 1.FK Příbram B 2:1 np (1:0)
    Ne 25.03. 16:00 Benešov - Slavia Praha B 5:2 (3:1)
    Út 03.04. 11:00 Petřín Plzeň - Meteor 0:1 (0:0)

    19.kolo

    St 21.03. 11:00 Slavia Praha B - Petřín Plzeň 5:1 (3:0)
    Čt 29.03. 10:00 Písek - Aritma Praha 3:1 (2:1)
    Čt 29.03. 14:15 Meteor - Vyšehrad 1:2 (0:1)
    30.03. 10:00 Sokolov - Kladno 2:1 (1:1)
    30.03. 12:00 Mostecký FK - České Budějovice B 0:1 np (0:0)
    30.03. 12:15 Viktoria Žižkov - MAS Táborsko 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 10:00 1.FK Příbram B - Motorlet Praha 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:45 Viktoria Plzeň B - Benešov 5:1 (3:0)

    20.kolo

    Čt 29.03. 14:15 Petřín Plzeň - Viktoria Plzeň B 2:1 np (1:1)
    Ne 08.04. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Žižkov 3:2 np (2:1)
    Ne 08.04. 10:00 Benešov - Sokolov 3:0 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Vyšehrad - Slavia Praha B 3:0 (3:0)
    Ne 08.04. 10:15 Kladno - Mostecký FK 5:4 np (2:2)
    Ne 08.04. 11:00 České Budějovice B - 1.FK Příbram B 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 14:15 Aritma Praha - Meteor 2:4 (0:2)
    Ne 08.04. 14:30 MAS Táborsko - Písek 4:2 (2:1)

    21.kolo

    Ne 15.04. 10:00 Mostecký FK - Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 10:00 Sokolov - Petřín Plzeň 3:1 (1:1)
    Ne 15.04. 10:00 Písek - Motorlet Praha 1:2 (1:0)
    Ne 15.04. 10:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram B 2:1 np (1:1)
    Ne 15.04. 10:15 Kladno - České Budějovice B 3:2 np (1:1)
    Ne 15.04. 12:15 Meteor - MAS Táborsko 2:1 (0:1)
    Ne 15.04. 14:15 Viktoria Plzeň B - Vyšehrad 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 14:45 Slavia Praha B - Aritma Praha 4:3 np (0:2)

    22.kolo

    Ne 22.04. 10:00 České Budějovice B - Viktoria Žižkov 1:3 (0:2)
    Ne 22.04. 10:00 1.FK Příbram B - Písek 3:1 (1:0)
    Ne 22.04. 10:00 Motorlet Praha - Meteor 0:2 (0:2)
    Ne 22.04. 10:00 Vyšehrad - Sokolov 3:2 (1:1)
    Ne 22.04. 10:00 Benešov - Kladno 4:2 (3:1)
    Ne 22.04. 10:15 Petřín Plzeň - Mostecký FK 2:3 (0:1)
    Ne 22.04. 14:45 Aritma Praha - Viktoria Plzeň B 1:3 (0:1)
    Ne 22.04. 15:00 MAS Táborsko - Slavia Praha B 0:4 (0:1)

    24.kolo

    04.05. 10:00 České Budějovice B - Písek 3:2 (2:0)
    Ne 06.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Meteor 2:3 (1:0)
    Ne 06.05. 10:00 1.FK Příbram B - Slavia Praha B 1:2 np (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 10:15 Vyšehrad - Kladno 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 14:00 MAS Táborsko - Sokolov 1:3 (0:2)
    Ne 06.05. 14:45 Aritma Praha - Mostecký FK 1:2 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Petřín Plzeň - Benešov 4:2 (1:2)

    30.kolo

    Út 08.05. 10:00 Písek - Kladno 2:3 np (1:0)
    Út 08.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Benešov 1:3 (1:2)
    Út 08.05. 10:00 1.FK Příbram B - Petřín Plzeň 5:4 (3:1)
    Út 08.05. 10:15 Meteor - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    St 09.05. 11:00 České Budějovice B - Viktoria Plzeň B 0:1 (0:0)
    St 09.05. 11:00 Slavia Praha B - Sokolov 2:0 (1:0)
    St 09.05. 15:00 Motorlet Praha - Vyšehrad 4:1 (2:1)
    St 09.05. 15:00 MAS Táborsko - Aritma Praha 5:1 (2:1)

    25.kolo

    Út 01.05. 10:30 Petřín Plzeň - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 10:00 Benešov - Vyšehrad 6:1 (3:0)
    Ne 13.05. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha 7:1 (4:0)
    Ne 13.05. 10:15 Kladno - Aritma Praha 5:1 (2:0)
    Ne 13.05. 12:00 Mostecký FK - MAS Táborsko 4:2 (1:0)
    Ne 13.05. 14:45 Slavia Praha B - Viktoria Žižkov 4:0 (3:0)
    Ne 13.05. 15:15 Meteor - Písek 1:2 (0:2)
    Ne 13.05. 16:15 Viktoria Plzeň B - 1.FK Příbram B 0:6 (0:4)

    26.kolo

    Ne 20.05. 10:00 České Budějovice B - Meteor 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 10:00 Písek - Slavia Praha B 1:5 (0:1 )
    Ne 20.05. 10:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň B 5:2 (3:1)
    Ne 20.05. 10:00 Motorlet Praha - Mostecký FK 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 10:15 Vyšehrad - Petřín Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 20.05. 14:45 Aritma Praha - Benešov 2:4 (1:3)
    Ne 20.05. 15:00 MAS Táborsko - Kladno 2:4 (2:3)
    St 06.06. 11:00 1.FK Příbram B - Sokolov 6:2 (2:0)

    27.kolo

    Čt 24.05. 16:00 Benešov - MAS Táborsko 3:1 (3:1)
    Ne 27.05. 10:00 Sokolov - Viktoria Žižkov 1:4 (0:2)
    Ne 27.05. 10:15 Petřín Plzeň - Aritma Praha 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 10:15 Kladno - Motorlet Praha 5:4 np (1:2)
    Ne 27.05. 11:00 Mostecký FK - 1.FK Příbram B 4:3 (2:0)
    Ne 27.05. 14:00 Vyšehrad - České Budějovice B 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 14:45 Slavia Praha B - Meteor 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:15 Viktoria Plzeň B - Písek 0:5 (0:1)

    23.kolo

    St 25.04. 14:45 Benešov - České Budějovice B 5:2 (0:2)
    Ne 29.04. 10:00 Mostecký FK - Vyšehrad 2:0 (2:0)
    Ne 29.04. 10:00 Sokolov - Aritma Praha 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 10:00 Písek - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 10:15 Kladno - Petřín Plzeň 4:0 (2:0)
    Ne 29.04. 14:45 Slavia Praha B - Motorlet Praha 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:15 Viktoria Plzeň B - MAS Táborsko 2:3 np (1:1)
    St 30.05. 10:15 Meteor - 1.FK Příbram B 4:3 np (2:1)

    28.kolo

    Ne 03.06. 10:00 Meteor - Viktoria Plzeň B 2:1 np (1:0)
    Ne 03.06. 10:00 Písek - Sokolov 0:2 (0:2)
    Ne 03.06. 10:00 Viktoria Žižkov - Mostecký FK 4:1 (2:1)
    Ne 03.06. 10:00 1.FK Příbram B - Kladno 0:4 (0:0)
    Ne 03.06. 10:00 Motorlet Praha - Benešov 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 11:00 České Budějovice B - Slavia Praha B 1:5 (0:2)
    Ne 03.06. 14:45 Aritma Praha - Vyšehrad 0:1 (0:1)
    Ne 03.06. 15:00 MAS Táborsko - Petřín Plzeň 4:2 (3:0)

    29.kolo

    Čt 07.06. 12:00 Mostecký FK - Písek 11:2 (4:0)
    Ne 10.06. 10:00 Benešov - 1.FK Příbram B 8:1 (3:1)
    Ne 10.06. 10:00 Sokolov - Meteor 4:0 (2:0)
    Ne 10.06. 10:15 Vyšehrad - MAS Táborsko 2:0 (0:0)
    Ne 10.06. 10:15 Petřín Plzeň - Motorlet Praha 7:1 (4:1)
    Ne 10.06. 10:15 Kladno - Viktoria Žižkov 1:3 (0:2)
    Ne 10.06. 14:45 Aritma Praha - České Budějovice B 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 16:15 Viktoria Plzeň B - Slavia Praha B 2:1 (1:0)

    BARÁŽ O 1.LIGU DOROSTU

    St 13.06. 10:00 Meteor - Dukla Praha 1:2 (0:2)
    So 16.06. 10:15 Dukla Praha - Meteor 2:1 (1:1 )
    Správce soutěže: Michal Malý

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 18 6 1 5 88:34 67
    2. 32 17 4 0 11 74:59 59
    3. 30 15 1 7 7 70:57 54
    4. 30 15 1 2 12 81:67 49
    5. 30 13 1 8 8 75:65 49
    6. 30 15 1 2 12 47:53 49
    7. 30 11 7 0 12 53:58 47
    8. 30 12 3 4 11 58:62 46
    9. 30 12 2 5 11 61:51 45
    10. 30 13 1 4 12 62:63 45
    11. 30 13 0 5 12 63:54 44
    12. 30 14 0 1 15 62:66 43
    13. 30 9 5 1 15 47:62 38
    14. 30 9 4 1 16 64:87 36
    15. 30 7 6 1 16 58:80 34
    16. 30 2 3 3 22 27:74 15
    17. 2 2 0 0 0 4:2 6