Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 19. listopadu 2019
svátek má Alžběta.
Hlavní menu
  • ID: 11764
  • Návštěvy: 147/1
  • mistrovská soutěž
  • ženy
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Extraliga žen

    Věkové kategorie

    Florbal

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3310
    Týden:
    147
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 17.09. 12:00 Bohemians - Chodov 7:6 pp
    So 17.09. 14:30 Ivanti Tigers - Liberec 6:1
    So 17.09. 16:00 Vítkovice - ELITE Praha 13:0
    So 17.09. 18:00 Jičín - Olomouc 5:4 pp
    Ne 18.09. 17:00 Židenice - Ostrava 3:6
    Ne 18.09. 18:00 Panthers - SKV 5:3

    2.kolo

    So 24.09. 18:00 Liberec - Chodov 1:9
    So 24.09. 20:00 Ostrava - Jičín 9:1
    Ne 25.09. 14:40 Panthers - ELITE Praha 3:2 np
    Ne 25.09. 16:00 Ivanti Tigers - Bohemians 7:5
    Ne 25.09. 16:00 SKV - Vítkovice 0:16
    Ne 25.09. 17:00 Židenice - Olomouc 3:4 np

    3.kolo

    St 28.09. 12:00 ELITE Praha - SKV 5:4 pp
    St 28.09. 15:00 Bohemians - Liberec 5:1
    St 28.09. 16:00 Chodov - Ostrava 9:5
    St 28.09. 17:00 Olomouc - Panthers 5:3
    St 28.09. 17:00 Jičín - Židenice 4:2
    Út 29.11. 18:10 Vítkovice - Ivanti Tigers 6:3

    4.kolo

    So 01.10. 17:00 Ostrava - Bohemians 5:6
    So 01.10. 18:00 SKV - Olomouc 3:6
    Ne 02.10. 17:00 Židenice - Chodov 0:10
    Ne 02.10. 17:45 Panthers - Jičín 4:6
    Ne 02.10. 17:45 Ivanti Tigers - ELITE Praha 7:2
    Ne 30.10. 14:00 Liberec - Vítkovice 3:11

    5.kolo

    So 08.10. 14:00 Vítkovice - Jičín 8:0
    So 08.10. 19:30 Panthers - Liberec 2:3
    Ne 09.10. 14:00 Bohemians - Olomouc 8:3
    Ne 09.10. 15:00 Chodov - ELITE Praha 15:1
    Ne 09.10. 16:00 SKV - Ostrava 9:10
    Ne 09.10. 17:00 Židenice - Ivanti Tigers 2:12

    6.kolo

    14.10. 19:30 Jičín - Chodov 0:4
    14.10. 20:00 ELITE Praha - Bohemians 2:10
    So 15.10. 18:00 Olomouc - Vítkovice 1:18
    So 15.10. 18:00 Liberec - Židenice 8:6
    So 15.10. 20:00 Ostrava - Panthers 8:5
    Ne 16.10. 18:00 Ivanti Tigers - SKV 13:1

    7.kolo

    So 22.10. 14:00 Chodov - Vítkovice 3:11
    So 22.10. 17:30 ELITE Praha - Olomouc 8:4
    So 22.10. 20:00 Ostrava - Liberec 11:5
    Ne 23.10. 15:00 Bohemians - Jičín 10:4
    Ne 23.10. 17:00 SKV - Židenice 3:9
    Ne 23.10. 18:00 Panthers - Ivanti Tigers 1:15

    8.kolo

    28.10. 14:30 Olomouc - Chodov 0:9
    28.10. 15:00 Vítkovice - Bohemians 8:1
    28.10. 15:30 Liberec - SKV 5:3
    28.10. 17:00 Jičín - ELITE Praha 3:2
    Ne 30.10. 15:00 Ivanti Tigers - Ostrava 10:3
    Ne 30.10. 17:00 Židenice - Panthers 3:4 np

    9.kolo

    So 12.11. 17:30 Ivanti Tigers - Jičín 9:0
    So 12.11. 19:00 Liberec - Olomouc 3:1
    So 12.11. 20:00 Ostrava - ELITE Praha 5:3
    Ne 13.11. 13:30 Židenice - Vítkovice 5:1
    Ne 13.11. 15:40 Panthers - Bohemians 4:11
    Ne 13.11. 18:00 SKV - Chodov 2:17

    10.kolo

    Čt 17.11. 12:00 ELITE Praha - Židenice 2:1 pp
    Čt 17.11. 15:00 Vítkovice - Panthers 8:1
    Čt 17.11. 15:00 Chodov - Ivanti Tigers 3:5
    Čt 17.11. 15:00 Bohemians - SKV 7:3
    Čt 17.11. 16:00 Jičín - Liberec 6:4
    Čt 17.11. 18:30 Olomouc - Ostrava 2:8

    11.kolo

    So 19.11. 15:00 Liberec - ELITE Praha 6:8
    So 19.11. 16:00 SKV - Jičín 5:4
    So 19.11. 17:00 Židenice - Bohemians 6:8
    So 19.11. 20:00 Ostrava - Vítkovice 6:9
    Ne 20.11. 15:00 Ivanti Tigers - Olomouc 9:2
    Ne 20.11. 18:15 Panthers - Chodov 0:9

    12.kolo

    So 26.11. 14:30 Jičín - Ostrava 3:8
    So 26.11. 19:30 Olomouc - Židenice 1:2
    Ne 27.11. 15:00 Vítkovice - SKV 9:1
    Ne 27.11. 17:00 Chodov - Liberec 9:0
    Ne 27.11. 17:00 Bohemians - Ivanti Tigers 7:5
    Ne 27.11. 20:00 ELITE Praha - Panthers 5:4

    13.kolo

    So 03.12. 16:00 Panthers - Olomouc 5:3
    So 03.12. 18:00 Liberec - Bohemians 4:7
    So 03.12. 20:00 Ostrava - Chodov 4:8
    Ne 04.12. 14:30 SKV - ELITE Praha 5:6
    Ne 04.12. 16:00 Ivanti Tigers - Vítkovice 3:6
    Ne 04.12. 17:00 Židenice - Jičín 3:2

    14.kolo

    So 10.12. 14:00 ELITE Praha - Ivanti Tigers 3:10
    So 10.12. 14:30 Jičín - Panthers 4:3
    So 10.12. 17:00 Bohemians - Ostrava 4:2
    So 10.12. 18:00 Olomouc - SKV 5:4
    So 10.12. 19:00 Vítkovice - Liberec 10:2
    Ne 11.12. 17:00 Chodov - Židenice 4:1

    15.kolo

    So 17.12. 14:30 Jičín - Vítkovice 1:19
    So 17.12. 15:00 Liberec - Panthers 10:3
    So 17.12. 17:00 ELITE Praha - Chodov 2:12
    So 17.12. 18:00 Olomouc - Bohemians 2:6
    So 17.12. 20:00 Ostrava - SKV 11:6
    Ne 18.12. 16:00 Ivanti Tigers - Židenice 6:4

    16.kolo

    So 07.01. 15:00 Vítkovice - Olomouc 12:3
    Ne 08.01. 14:00 Chodov - Jičín 12:1
    Ne 08.01. 15:00 Panthers - Ostrava 2:11
    Ne 08.01. 16:00 Bohemians - ELITE Praha 12:3
    Ne 08.01. 17:00 Židenice - Liberec 3:4
    Ne 08.01. 18:00 SKV - Ivanti Tigers 2:11

    17.kolo

    So 14.01. 18:00 Olomouc - Jičín 5:7
    So 14.01. 19:00 Liberec - Ivanti Tigers 3:7
    So 14.01. 20:00 Ostrava - Židenice 7:1
    Ne 15.01. 14:30 SKV - Panthers 2:5
    Ne 15.01. 15:30 ELITE Praha - Vítkovice 0:8
    Ne 15.01. 17:00 Chodov - Bohemians 8:2

    18.kolo

    So 21.01. 14:30 Jičín - Bohemians 4:3 np
    So 21.01. 16:45 Vítkovice - Chodov 3:2
    So 21.01. 18:00 Olomouc - ELITE Praha 2:5
    So 21.01. 19:00 Liberec - Ostrava 4:5
    Ne 22.01. 17:00 Židenice - SKV 5:1
    27.01. 18:30 Ivanti Tigers - Panthers 9:1

    19.kolo

    So 11.02. 16:45 Panthers - Židenice 0:3
    So 11.02. 17:30 ELITE Praha - Jičín 9:4
    So 11.02. 20:00 Ostrava - Ivanti Tigers 5:11
    Ne 12.02. 16:30 Bohemians - Vítkovice 1:5
    Ne 12.02. 17:00 Chodov - Olomouc 11:2
    Ne 12.02. 18:00 SKV - Liberec 3:9

    20.kolo

    So 18.02. 16:30 Olomouc - Ivanti Tigers 1:9
    So 18.02. 18:00 Jičín - SKV 7:0
    Ne 19.02. 16:00 Bohemians - Židenice 2:5
    Ne 19.02. 17:00 Chodov - Panthers 7:2
    Ne 19.02. 18:00 Vítkovice - Ostrava 9:2
    Ne 19.02. 19:00 ELITE Praha - Liberec 1:4

    21.kolo

    So 25.02. 00:00 Židenice - ELITE Praha 4:3
    So 25.02. 00:00 Panthers - Vítkovice 2:9
    So 25.02. 18:00 Liberec - Jičín 6:5
    Ne 26.02. 14:00 Ivanti Tigers - Chodov 4:6
    Ne 26.02. 14:00 Ostrava - Olomouc 8:4
    Ne 26.02. 19:00 SKV - Bohemians 4:15

    22.kolo

    Čt 26.01. 19:00 Vítkovice - Židenice 2:0
    St 08.02. 19:30 Chodov - SKV 13:2
    10.02. 20:00 Olomouc - Liberec 3:6
    17.02. 20:00 Bohemians - Panthers 5:1
    Po 20.02. 20:00 Jičín - Ivanti Tigers 1:9
    24.02. 20:00 ELITE Praha - Ostrava 2:14
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 21 0 0 1 201:40 63
    2. 22 18 0 1 3 186:55 55
    3. 22 18 0 0 4 180:65 54
    4. 22 15 1 1 5 142:92 48
    5. 22 14 0 0 8 153:116 42
    6. 22 10 0 0 12 92:124 30
    7. 22 8 0 3 11 71:94 27
    8. 22 7 2 0 13 72:138 25
    9. 22 6 2 1 13 74:150 23
    10. 22 3 2 0 17 60:141 13
    11. 22 3 1 1 17 63:152 12
    12.
     SKV
    22 1 0 1 20 66:193 4