Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 15. října 2018
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 11763
  • Návštěvy: 293/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    50758
    Týden:
    293
    Dnes:
    77
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 17:00 Polička - Choceň 2:3 np (2:2)
    So 12.08. 17:00 Žamberk - Svitavy 2:0 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Mor. Třebová - Česká Třebová 2:1 np (1:1)
    So 12.08. 17:00 Litomyšl - Slatiňany 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 H. Městec - Dobříkov 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Moravany - Chrudim B 2:3 np (2:2)
    Ne 13.08. 17:00 Lanškroun - Holice 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Hlinsko - Třemošnice 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Holice - Litomyšl 4:3 (2:1)
    So 19.08. 10:15 Třemošnice - Chrudim B 0:3 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Dobříkov - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    So 19.08. 17:00 Choceň - Moravany 1:2 np (1:1)
    So 19.08. 17:00 Česká Třebová - Lanškroun 1:4 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Slatiňany - Žamberk 3:0 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Svitavy - Polička 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Hlinsko - H. Městec 4:1 (2:0)

    3.kolo

    So 26.08. 17:00 Žamberk - Holice 3:4 np (3:3)
    So 26.08. 17:00 Litomyšl - Česká Třebová 0:1 np (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Chrudim B - Choceň 4:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Moravany - Svitavy 1:2 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Lanškroun - Dobříkov 6:1 (3:1)
    Ne 27.08. 17:00 H. Městec - Třemošnice 2:1 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Polička - Slatiňany 2:3 np (2:2)
    Ne 27.08. 17:00 Mor. Třebová - Hlinsko 2:1 (2:1)

    4.kolo

    01.09. 18:00 Holice - Polička 4:0 (1:0)
    So 02.09. 17:00 Dobříkov - Litomyšl 1:6 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Česká Třebová - Žamberk 1:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Slatiňany - Moravany 2:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 H. Městec - Mor. Třebová 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Hlinsko - Lanškroun 2:4 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Svitavy - Chrudim B 2:3 np (2:2)
    Ne 03.09. 17:00 Třemošnice - Choceň 1:2 (0:0)

    5.kolo

    So 09.09. 17:00 Choceň - Svitavy 3:1 (2:1)
    So 09.09. 17:00 Chrudim B - Slatiňany 3:2 np (2:2)
    So 09.09. 17:00 Žamberk - Dobříkov 3:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Litomyšl - Hlinsko 5:0 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Lanškroun - H. Městec 3:5 (2:3)
    So 09.09. 17:00 Mor. Třebová - Třemošnice 1:2 np (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Moravany - Holice 0:3 (0:2)
    Ne 10.09. 17:00 Polička - Česká Třebová 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Holice - Chrudim B 7:0 (4:0)
    So 16.09. 16:00 Mor. Třebová - Lanškroun 1:0 np (0:0)
    So 16.09. 16:00 Hlinsko - Žamberk 4:0 (2:0)
    So 16.09. 16:00 Česká Třebová - Moravany 4:0 (2:0)
    So 16.09. 16:00 Slatiňany - Choceň 3:0 (2:0)
    Ne 17.09. 16:00 H. Městec - Litomyšl 5:4 (1:1)
    Ne 17.09. 16:00 Dobříkov - Polička 3:2 (1:1)
    Ne 17.09. 16:00 Třemošnice - Svitavy 3:1 (1:0)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Choceň - Holice 1:2 np (1:1)
    So 23.09. 16:00 Chrudim B - Česká Třebová 2:3 (1:2)
    So 23.09. 16:00 Polička - Hlinsko 2:0 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Žamberk - H. Městec 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:00 Litomyšl - Mor. Třebová 1:2 (0:0)
    Ne 24.09. 16:00 Svitavy - Slatiňany 3:2 np (2:2)
    Ne 24.09. 16:00 Moravany - Dobříkov 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Lanškroun - Třemošnice 1:0 (0:0)

    8.kolo

    Čt 28.09. 15:30 Hlinsko - Moravany 3:0 (0:0)
    So 30.09. 10:00 Dobříkov - Chrudim B 3:1 (1:0)
    So 30.09. 10:15 Holice - Svitavy 4:1 (2:1)
    So 30.09. 15:30 Lanškroun - Litomyšl 3:4 (1:2)
    So 30.09. 15:30 Česká Třebová - Choceň 1:0 np (0:0)
    So 30.09. 15:30 Třemošnice - Slatiňany 1:3 (0:2)
    Ne 01.10. 15:30 Mor. Třebová - Žamberk 1:0 np (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 H. Městec - Polička 2:0 (2:0)

    14.kolo

    Čt 28.09. 16:00 Mor. Třebová - Slatiňany 2:0 (1:0)
    So 11.11. 13:30 Žamberk - Chrudim B 0:4 (0:1)
    So 11.11. 13:30 Litomyšl - Choceň 1:0 (1:0)
    Ne 12.11. 13:30 Polička - Moravany 3:1 (2:0)
    Ne 12.11. 13:30 Lanškroun - Svitavy 3:0 (1:0)
    Ne 12.11. 13:30 H. Městec - Holice 0:1 np (0:0)
    Ne 12.11. 13:30 Hlinsko - Česká Třebová 0:1 (0:1)
    Ne 12.11. 13:30 Třemošnice - Dobříkov 3:2 (2:2)

    9.kolo

    So 07.10. 15:30 Slatiňany - Holice 2:0 (1:0)
    So 07.10. 15:30 Choceň - Dobříkov 4:1 (2:1)
    So 07.10. 15:30 Polička - Mor. Třebová 2:1 (0:1)
    So 07.10. 15:30 Žamberk - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    So 07.10. 15:30 Litomyšl - Třemošnice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.10. 10:15 Chrudim B - Hlinsko 2:3 np (2:2)
    Ne 08.10. 15:30 Svitavy - Česká Třebová 2:3 (0:2)
    Ne 08.10. 15:30 Moravany - H. Městec 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 14.10. 15:00 Litomyšl - Žamberk 1:0 np (0:0)
    So 14.10. 15:00 Lanškroun - Polička 1:2 (1:1)
    So 14.10. 15:00 Mor. Třebová - Moravany 0:1 (0:0)
    So 14.10. 15:00 Dobříkov - Svitavy 3:0 (2:0)
    So 14.10. 15:00 Česká Třebová - Slatiňany 3:2 (3:2)
    So 14.10. 15:00 Třemošnice - Holice 2:3 np (2:2)
    Ne 15.10. 15:00 H. Městec - Chrudim B 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:00 Hlinsko - Choceň 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Holice - Česká Třebová 2:3 (1:2)
    So 21.10. 15:00 Slatiňany - Dobříkov 4:1 (1:1)
    So 21.10. 15:00 Choceň - H. Městec 1:2 (0:2)
    So 21.10. 15:00 Chrudim B - Mor. Třebová 0:4 (0:2)
    So 21.10. 15:00 Žamberk - Třemošnice 2:1 (2:1)
    Ne 22.10. 15:00 Svitavy - Hlinsko 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 15:00 Moravany - Lanškroun 1:2 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Polička - Litomyšl 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:00 Žamberk - Polička 4:1 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Litomyšl - Moravany 2:1 np (1:1)
    So 28.10. 14:00 Mor. Třebová - Choceň 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Dobříkov - Holice 6:1 (3:1)
    Ne 29.10. 14:00 H. Městec - Svitavy 2:0 (1:0)
    St 08.11. 18:00 Lanškroun - Chrudim B 3:1 (2:0)
    So 25.11. 13:00 Třemošnice - Česká Třebová 2:0 (2:0)
    Ne 26.11. 13:00 Hlinsko - Slatiňany 1:2 (1:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Holice - Hlinsko 2:1 (0:0)
    So 04.11. 13:30 Česká Třebová - Dobříkov 2:3 np (2:2)
    So 04.11. 13:30 Slatiňany - H. Městec 1:2 (0:2)
    So 04.11. 13:30 Choceň - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    So 04.11. 13:30 Polička - Třemošnice 3:2 np (2:2)
    Ne 05.11. 10:15 Chrudim B - Litomyšl 4:2 (3:1)
    Ne 05.11. 13:30 Svitavy - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    Ne 05.11. 13:30 Moravany - Žamberk 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    17.11. 13:30 Svitavy - Litomyšl 2:1 np (1:1)
    So 18.11. 10:15 Holice - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    So 18.11. 10:15 Chrudim B - Polička 0:1 np (0:0)
    So 18.11. 13:00 Dobříkov - Hlinsko 1:3 (1:0)
    So 18.11. 13:00 Česká Třebová - H. Městec 3:1 (3:1)
    So 18.11. 13:00 Slatiňany - Lanškroun 1:0 (0:0)
    So 18.11. 13:00 Choceň - Žamberk 2:1 (0:0)
    So 18.11. 13:00 Moravany - Třemošnice 0:3 (0:1)

    16.kolo

    So 10.03. 14:00 Choceň - Polička 3:2 np (2:2)
    Ne 11.03. 14:00 Svitavy - Žamberk 4:0 (4:0)
    Ne 11.03. 15:30 Chrudim B - Moravany 3:2 (0:1)
    Út 08.05. 10:15 Holice - Lanškroun 1:2 np (1:1)
    Út 08.05. 17:00 Slatiňany - Litomyšl 2:1 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Dobříkov - H. Městec 8:0 (4:0)
    Út 08.05. 17:00 Česká Třebová - Mor. Třebová 2:1 (2:0)
    Út 08.05. 17:00 Třemošnice - Hlinsko 2:1 np (1:1)

    17.kolo

    So 17.03. 10:15 Chrudim B - Třemošnice 4:0 (0:0)
    So 17.03. 14:30 Litomyšl - Holice 4:3 np (3:3)
    Ne 18.03. 14:30 Lanškroun - Česká Třebová 3:2 (1:2)
    30.03. 10:15 Žamberk - Slatiňany 0:3 (0:2)
    St 18.04. 17:00 H. Městec - Hlinsko 1:0 (1:0)
    St 25.04. 17:00 Mor. Třebová - Dobříkov 1:0 (1:0)
    Út 08.05. 17:00 Moravany - Choceň 1:0 (0:0)
    Út 08.05. 17:00 Polička - Svitavy 1:4 (0:2)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Holice - Žamberk 2:1 np (1:1)
    So 24.03. 14:30 Hlinsko - Mor. Třebová 1:0 (1:0)
    So 24.03. 14:30 Česká Třebová - Litomyšl 3:0 (1:0)
    So 24.03. 14:30 Choceň - Chrudim B 2:1 (2:1)
    So 24.03. 17:00 Slatiňany - Polička 2:0 (1:0)
    Ne 25.03. 14:30 Svitavy - Moravany 2:1 (1:0)
    St 23.05. 17:00 Třemošnice - H. Městec 2:1 (0:1)
    St 23.05. 17:30 Dobříkov - Lanškroun 0:4 (0:3)

    19.kolo

    30.03. 16:00 Polička - Holice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Choceň - Třemošnice 2:1 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Moravany - Slatiňany 1:4 (1:3)
    So 31.03. 16:00 Litomyšl - Dobříkov 4:0 (3:0)
    So 31.03. 16:00 Lanškroun - Hlinsko 1:2 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Chrudim B - Svitavy 0:2 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 Žamberk - Česká Třebová 0:2 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Mor. Třebová - H. Městec 5:3 (3:2)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Holice - Moravany 3:2 np (2:2)
    So 07.04. 16:00 Česká Třebová - Polička 4:3 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Slatiňany - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    So 07.04. 16:00 Třemošnice - Mor. Třebová 0:1 np (0:0)
    So 07.04. 16:00 Dobříkov - Žamberk 2:1 (2:0)
    Ne 08.04. 16:00 Svitavy - Choceň 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Hlinsko - Litomyšl 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 16:00 H. Městec - Lanškroun 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Chrudim B - Holice 8:2 (5:1)
    So 14.04. 16:30 Litomyšl - H. Městec 1:2 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Choceň - Slatiňany 0:5 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Moravany - Česká Třebová 3:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:30 Polička - Dobříkov 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Žamberk - Hlinsko 1:2 np (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Lanškroun - Mor. Třebová 4:0 (3:0)
    Ne 15.04. 16:30 Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.04. 16:30 Dobříkov - Moravany 5:1 (2:0)
    So 21.04. 16:30 Česká Třebová - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    So 21.04. 16:30 Holice - Choceň 1:0 (1:0)
    So 21.04. 16:30 Slatiňany - Svitavy 2:1 (1:1)
    So 21.04. 16:30 Třemošnice - Lanškroun 1:2 np (1:1)
    Ne 22.04. 16:30 Hlinsko - Polička 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:30 H. Městec - Žamberk 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:30 Mor. Třebová - Litomyšl 1:0 np (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Chrudim B - Dobříkov 1:2 np (1:1)
    So 28.04. 16:30 Litomyšl - Lanškroun 0:3 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Žamberk - Mor. Třebová 2:0 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Moravany - Hlinsko 3:1 (2:0)
    So 28.04. 16:30 Choceň - Česká Třebová 4:3 np (3:3)
    So 28.04. 16:30 Slatiňany - Třemošnice 1:0 np (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Polička - H. Městec 1:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Svitavy - Holice 5:0 (2:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Holice - Slatiňany 3:4 np (3:3)
    So 05.05. 10:15 Hlinsko - Chrudim B 3:1 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Česká Třebová - Svitavy 1:2 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Dobříkov - Choceň 1:2 (0:1)
    So 05.05. 17:00 Lanškroun - Žamberk 1:0 np (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 H. Městec - Moravany 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Mor. Třebová - Polička 0:3 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Třemošnice - Litomyšl 2:3 (2:1)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Chrudim B - H. Městec 0:1 (0:0)
    So 12.05. 10:15 Holice - Třemošnice 0:6 (0:3)
    So 12.05. 17:00 Žamberk - Litomyšl 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Polička - Lanškroun 2:3 (2:2)
    So 12.05. 17:00 Moravany - Mor. Třebová 0:3 (0:3)
    So 12.05. 17:00 Choceň - Hlinsko 1:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Slatiňany - Česká Třebová 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 17:00 Svitavy - Dobříkov 3:0 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 17:00 Česká Třebová - Holice 5:0 (3:0)
    So 19.05. 17:00 Dobříkov - Slatiňany 0:7 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Litomyšl - Polička 5:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Třemošnice - Žamberk 4:0 (3:0)
    Ne 20.05. 17:00 Hlinsko - Svitavy 1:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 H. Městec - Choceň 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Mor. Třebová - Chrudim B 4:0 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Lanškroun - Moravany 3:1 (2:1)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Moravany - Litomyšl 3:4 (1:2)
    So 26.05. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 0:6 (0:2)
    So 26.05. 10:15 Holice - Dobříkov 3:4 (2:2)
    So 26.05. 17:00 Polička - Žamberk 2:3 (0:2)
    So 26.05. 17:00 Choceň - Mor. Třebová 2:3 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Slatiňany - Hlinsko 1:2 np (1:1)
    So 26.05. 17:00 Česká Třebová - Třemošnice 3:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Svitavy - H. Městec 0:3 (0:2)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Dobříkov - Česká Třebová 4:2 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Lanškroun - Choceň 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Litomyšl - Chrudim B 2:0 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Žamberk - Moravany 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Třemošnice - Polička 4:2 (4:0)
    Ne 03.06. 17:00 Hlinsko - Holice 6:2 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 H. Městec - Slatiňany 1:3 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 0:1 (0:0)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Holice - H. Městec 0:4 (0:3)
    So 09.06. 17:00 Choceň - Litomyšl 2:1 np (1:1)
    So 09.06. 17:00 Slatiňany - Mor. Třebová 5:1 (4:1)
    So 09.06. 17:00 Česká Třebová - Hlinsko 3:0 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Dobříkov - Třemošnice 0:3 (0:3)
    Ne 10.06. 10:15 Chrudim B - Žamberk 0:1 np (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Moravany - Polička 3:0k
    Ne 10.06. 17:30 Svitavy - Lanškroun 2:1 np (1:1)

    30.kolo

    15.06. 18:00 Polička - Chrudim B 2:1 (1:1)
    15.06. 18:00 Žamberk - Choceň 0:1 np (0:0)
    15.06. 18:00 Litomyšl - Svitavy 4:3 np (3:3)
    So 16.06. 14:00 Lanškroun - Slatiňany 4:1 (1:0)
    So 16.06. 16:00 Hlinsko - Dobříkov 1:2 np (1:1)
    So 16.06. 17:00 Mor. Třebová - Holice 3:0 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Třemošnice - Moravany 3:2 np (2:2)
    Ne 17.06. 17:00 H. Městec - Česká Třebová 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 19 4 3 4 71:30 68
    2. 30 17 3 4 6 68:32 61
    3. 30 16 3 3 8 59:42 57
    4. 30 16 2 1 11 47:45 53
    5. 30 12 7 1 10 39:34 51
    6. 30 14 3 2 11 49:43 50
    7. 30 12 4 3 11 46:43 47
    8. 30 9 4 6 11 49:45 41
    9. 30 9 4 5 12 57:52 40
    10. 30 8 6 3 13 53:75 39
    11. 30 8 6 3 13 34:45 39
    12. 30 8 3 7 12 28:45 37
    13. 30 10 3 1 16 55:71 37
    14. 30 8 3 6 13 49:60 36
    15. 30 8 1 6 15 37:57 32
    16. 30 8 2 4 16 40:62 32