Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 11742
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22159
    Týden:
    96
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 17:00 Osvětimany - Žalkovice 5:2 (1:1)
    So 05.08. 17:00 Jaroslavice - Ořechov 4:1 (2:0)
    So 05.08. 17:00 Napajedla - Dolní Němčí 0:2 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Fryšták - Otrokovice B 2:3 (2:0)
    Ne 06.08. 17:00 Bojkovice - Koryčany 4:0 (3:0)
    Ne 06.08. 17:00 Buchlovice - Skaštice 0:5 (0:2)
    Ne 06.08. 17:00 Nivnice - Nedachlebice 2:1 np (1:1)

    2.kolo

    So 12.08. 17:00 Skaštice - Nivnice 2:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Ořechov - Napajedla 0:1 np (0:0)
    So 12.08. 17:00 Osvětimany - Bojkovice 1:0 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Žalkovice - Otrokovice B 5:2 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Nedachlebice - Fryšták 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Dolní Němčí - Buchlovice 3:4 np (3:3)
    Ne 13.08. 17:00 Koryčany - Jaroslavice 3:2 (1:1)

    3.kolo

    So 19.08. 16:30 Jaroslavice - Osvětimany 1:2 np (1:1)
    So 19.08. 16:30 Napajedla - Koryčany 3:2 np (2:2)
    So 19.08. 16:30 Fryšták - Skaštice 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 10:30 Otrokovice B - Nedachlebice 1:4 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Bojkovice - Žalkovice 2:3 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Buchlovice - Ořechov 2:3 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Nivnice - Dolní Němčí 2:0 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 16:30 Skaštice - Otrokovice B 2:1 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Dolní Němčí - Fryšták 5:2 (3:1)
    So 26.08. 16:30 Ořechov - Nivnice 6:4 (3:3)
    So 26.08. 16:30 Osvětimany - Napajedla 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Žalkovice - Nedachlebice 0:2 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Koryčany - Buchlovice 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Bojkovice - Jaroslavice 4:5 np (4:4)

    5.kolo

    So 02.09. 16:00 Jaroslavice - Žalkovice 4:2 (1:2)
    So 02.09. 16:00 Napajedla - Bojkovice 2:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Fryšták - Ořechov 1:3 (1:1)
    Ne 03.09. 10:30 Otrokovice B - Dolní Němčí 2:1 (1:1)
    Ne 03.09. 16:00 Buchlovice - Osvětimany 1:3 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Nivnice - Koryčany 1:3 (1:1)
    Ne 03.09. 16:00 Nedachlebice - Skaštice 0:7 (0:3)

    6.kolo

    So 09.09. 16:00 Dolní Němčí - Nedachlebice 2:1 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Koryčany - Fryšták 3:0 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Osvětimany - Nivnice 5:1 (4:0)
    So 09.09. 16:00 Bojkovice - Buchlovice 3:1 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Jaroslavice - Napajedla 0:4 (0:2)
    Ne 10.09. 16:00 Žalkovice - Skaštice 1:2 (1:1)
    Ne 10.09. 16:00 Ořechov - Otrokovice B 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 16.09. 15:30 Napajedla - Žalkovice 2:1 (2:0)
    So 16.09. 15:30 Fryšták - Osvětimany 2:3 (1:1)
    So 16.09. 15:30 Skaštice - Dolní Němčí 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 10:30 Otrokovice B - Koryčany 2:1 np (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Buchlovice - Jaroslavice 0:1 (0:1)
    Ne 17.09. 15:30 Nivnice - Bojkovice 2:5 (1:2)
    Čt 28.09. 10:00 Nedachlebice - Ořechov 4:2 (4:1)

    8.kolo

    So 23.09. 10:00 Ořechov - Skaštice 1:6 (0:1)
    So 23.09. 15:30 Osvětimany - Otrokovice B 4:1 (2:1)
    So 23.09. 15:30 Jaroslavice - Nivnice 2:1 np (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Bojkovice - Fryšták 3:0 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Žalkovice - Dolní Němčí 1:2 np (1:1)
    So 04.11. 14:00 Koryčany - Nedachlebice 3:0 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Napajedla - Buchlovice 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 15:00 Fryšták - Jaroslavice 2:1 np (1:1)
    So 30.09. 15:00 Skaštice - Koryčany 2:0 (0:0)
    So 30.09. 15:00 Dolní Němčí - Ořechov 2:0 (0:0)
    Ne 01.10. 10:30 Otrokovice B - Bojkovice 0:4 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Buchlovice - Žalkovice 1:0 np (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Nivnice - Napajedla 1:3 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Nedachlebice - Osvětimany 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 07.10. 10:00 Osvětimany - Skaštice 2:3 np (2:2)
    So 07.10. 15:00 Jaroslavice - Otrokovice B 4:2 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Napajedla - Fryšták 3:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Žalkovice - Ořechov 5:1 (3:0)
    Ne 08.10. 15:00 Koryčany - Dolní Němčí 0:2 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Bojkovice - Nedachlebice 4:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Buchlovice - Nivnice 2:0 (1:0)

    11.kolo

    So 14.10. 15:00 Fryšták - Buchlovice 3:0 (1:0)
    So 14.10. 15:00 Skaštice - Bojkovice 6:1 (2:1)
    So 14.10. 15:00 Dolní Němčí - Osvětimany 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 15:00 Ořechov - Koryčany 2:0 (0:0)
    Ne 15.10. 10:30 Otrokovice B - Napajedla 2:3 np (2:2)
    Ne 15.10. 15:00 Nivnice - Žalkovice 1:2 (1:0)
    Ne 15.10. 15:00 Nedachlebice - Jaroslavice 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 14:30 Osvětimany - Ořechov 6:1 (2:0)
    So 21.10. 14:30 Jaroslavice - Skaštice 0:7 (0:4)
    So 21.10. 14:30 Napajedla - Nedachlebice 1:2 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Žalkovice - Koryčany 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Bojkovice - Dolní Němčí 5:3 (3:1)
    Ne 22.10. 14:30 Buchlovice - Otrokovice B 2:1 (2:1)
    Ne 22.10. 14:30 Nivnice - Fryšták 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 14:30 Fryšták - Žalkovice 1:3 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Skaštice - Napajedla 1:0 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Dolní Němčí - Jaroslavice 4:1 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Ořechov - Bojkovice 3:2 (2:1)
    Ne 29.10. 10:30 Otrokovice B - Nivnice 1:2 np (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Nedachlebice - Buchlovice 2:1 (2:0)
    Ne 12.11. 13:30 Koryčany - Osvětimany 3:2 (1:1)

    15.kolo

    So 31.03. 15:30 Napajedla - Ořechov 0:1 (0:0)
    So 31.03. 15:30 Jaroslavice - Koryčany 0:6 (0:4)
    So 31.03. 15:30 Bojkovice - Osvětimany 1:0 np (0:0)
    Ne 01.04. 10:15 Otrokovice B - Žalkovice 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:30 Fryšták - Nedachlebice 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Nivnice - Skaštice 1:3 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Buchlovice - Dolní Němčí 1:2 np (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 15:30 Osvětimany - Jaroslavice 6:1 (4:0)
    So 07.04. 15:30 Ořechov - Buchlovice 0:1 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Dolní Němčí - Nivnice 6:3 (3:1)
    So 07.04. 15:30 Skaštice - Fryšták 3:0 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Žalkovice - Bojkovice 5:1 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 Koryčany - Napajedla 2:1 np (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Nedachlebice - Otrokovice B 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 16:00 Napajedla - Osvětimany 0:4 (0:0)
    So 14.04. 16:00 Jaroslavice - Bojkovice 1:2 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Otrokovice B - Skaštice 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Nedachlebice - Žalkovice 2:4 (1:2)
    Ne 15.04. 16:00 Fryšták - Dolní Němčí 2:1 np (1:1)
    Ne 15.04. 16:00 Nivnice - Ořechov 1:2 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Buchlovice - Koryčany 0:4 (0:4)

    18.kolo

    So 21.04. 16:00 Osvětimany - Buchlovice 2:1 (0:1)
    So 21.04. 16:00 Ořechov - Fryšták 6:2 (4:2)
    So 21.04. 16:00 Dolní Němčí - Otrokovice B 0:2 (0:2)
    So 21.04. 16:00 Skaštice - Nedachlebice 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Žalkovice - Jaroslavice 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bojkovice - Napajedla 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Koryčany - Nivnice 3:2 (1:1)

    19.kolo

    So 28.04. 16:30 Napajedla - Jaroslavice 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Skaštice - Žalkovice 0:4 (0:2)
    Ne 29.04. 10:15 Otrokovice B - Ořechov 10:0 (5:0)
    Ne 29.04. 16:30 Buchlovice - Bojkovice 2:1 (2:1)
    Ne 29.04. 16:30 Nedachlebice - Dolní Němčí 1:2 np (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Fryšták - Koryčany 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Nivnice - Osvětimany 0:6 (0:4)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Ořechov - Jaroslavice 3:2 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Skaštice - Buchlovice 3:0 (2:0)
    Ne 25.03. 14:00 Otrokovice B - Fryšták 1:2 np (1:1)
    Ne 25.03. 15:00 Nedachlebice - Nivnice 7:1 (1:1)
    Út 01.05. 15:00 Koryčany - Bojkovice 1:2 (0:1)
    Út 01.05. 16:30 Žalkovice - Osvětimany 1:0 np (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Dolní Němčí - Napajedla 0:1 np (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 16:30 Bojkovice - Nivnice 9:1 (5:1)
    So 05.05. 16:30 Osvětimany - Fryšták 4:1 (2:1)
    So 05.05. 16:30 Dolní Němčí - Skaštice 0:2 (0:1)
    So 05.05. 16:30 Jaroslavice - Buchlovice 2:3 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Ořechov - Nedachlebice 3:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Koryčany - Otrokovice B 2:1 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Žalkovice - Napajedla 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 12.05. 16:30 Skaštice - Ořechov 2:0 (1:0)
    So 12.05. 16:30 Dolní Němčí - Žalkovice 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 10:15 Otrokovice B - Osvětimany 3:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Buchlovice - Napajedla 0:4 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Nivnice - Jaroslavice 4:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Fryšták - Bojkovice 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Nedachlebice - Koryčany 4:3 np (3:3)

    22.kolo

    So 19.05. 16:30 Ořechov - Dolní Němčí 2:3 np (2:2)
    So 19.05. 16:30 Osvětimany - Nedachlebice 10:2 (7:0)
    So 19.05. 16:30 Jaroslavice - Fryšták 1:2 np (1:1)
    So 19.05. 16:30 Žalkovice - Buchlovice 1:2 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Koryčany - Skaštice 0:1 np (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bojkovice - Otrokovice B 0:1 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Napajedla - Nivnice 3:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Skaštice - Osvětimany 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Dolní Němčí - Koryčany 2:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Ořechov - Žalkovice 1:2 (0:2)
    Ne 27.05. 10:15 Otrokovice B - Jaroslavice 2:0 (0:0)
    Ne 27.05. 17:00 Nivnice - Buchlovice 4:0 (4:0)
    Ne 27.05. 17:00 Fryšták - Napajedla 2:1 np (1:1)
    Ne 27.05. 17:00 Nedachlebice - Bojkovice 2:1 (1:1)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Osvětimany - Dolní Němčí 5:1 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Jaroslavice - Nedachlebice 3:2 np (2:2)
    So 02.06. 17:00 Napajedla - Otrokovice B 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 Koryčany - Ořechov 2:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Bojkovice - Skaštice 2:3 np (2:2)
    Ne 03.06. 17:00 Buchlovice - Fryšták 2:1 np (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Žalkovice - Nivnice 4:2 (0:0)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Skaštice - Jaroslavice 5:0 (3:0)
    So 09.06. 17:00 Dolní Němčí - Bojkovice 3:0 (2:0)
    So 09.06. 17:00 Ořechov - Osvětimany 1:3 (1:2)
    Ne 10.06. 17:00 Fryšták - Nivnice 2:4 (2:0)
    Ne 10.06. 17:00 Otrokovice B - Buchlovice 4:1 (2:1)
    Ne 10.06. 17:00 Nedachlebice - Napajedla 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Koryčany - Žalkovice 1:4 (0:1)

    26.kolo

    15.06. 18:00 Bojkovice - Ořechov 2:1 np (1:1)
    So 16.06. 15:00 Napajedla - Skaštice 2:1 (1:0)
    So 16.06. 15:00 Žalkovice - Fryšták 3:1 (2:1)
    So 16.06. 17:00 Osvětimany - Koryčany 4:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Jaroslavice - Dolní Němčí 2:3 (0:1)
    So 16.06. 17:00 Buchlovice - Nedachlebice 4:5 (1:2)
    Ne 17.06. 17:00 Nivnice - Otrokovice B 1:2 np (1:1)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 3 0 4 71:19 63
    2. 26 18 2 3 3 85:29 61
    3. 26 16 1 2 7 62:35 52
    4. 26 13 4 2 7 38:24 49
    5. 26 12 1 4 9 44:38 42
    6. 26 10 4 4 8 46:46 42
    7. 26 11 1 3 11 52:60 38
    8. 26 10 2 3 11 49:46 37
    9. 26 10 2 2 12 56:51 36
    10. 26 11 0 3 12 46:67 36
    11. 26 7 3 1 15 29:58 28
    12. 26 5 2 2 17 42:77 21
    13. 26 4 3 3 16 34:74 21
    14. 26 3 5 1 17 27:57 20