Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 1174
  • Návštěvy: 78/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6074
    Týden:
    78
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:30 Blansko - Velké Meziříčí 2:1 (1:0)
    So 07.08. 16:30 Napajedla - Třebíč 2:2 (2:0)
    So 07.08. 16:30 Bystrc - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 07.08. 16:30 Rosice - Tasovice 5:0 (4:0)
    So 07.08. 16:30 Konice - Vrchovina 2:0 (0:0)
    Ne 08.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:4 (2:0)
    Ne 08.08. 16:30 Vyškov - Hodonín 1:2 (0:0)
    Ne 08.08. 16:30 Pelhřimov - Uherský Brod 2:0 (1:0)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Sparta Brno - Rosice 3:2 (0:2)
    So 14.08. 16:30 Otrokovice - Napajedla 1:2 (1:2)
    So 14.08. 16:30 Blansko - Žďár n.Sázavou 3:3 (1:2)
    Ne 15.08. 10:15 Velké Meziříčí - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Vrchovina - Pelhřimov 1:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Tasovice - Konice 3:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Hodonín - Bystrc 1:0 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Třebíč - Vyškov 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Napajedla - Blansko 4:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Bystrc - Třebíč 1:1 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Rosice - Hodonín 2:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 Konice - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Uherský Brod - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 4:0 (3:0)
    Ne 22.08. 16:30 Vyškov - Otrokovice 2:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Pelhřimov - Tasovice 2:2 (2:0)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Sparta Brno - Pelhřimov 2:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Otrokovice - Bystrc 4:0 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Blansko - Vyškov 3:2 (2:1)
    Ne 29.08. 10:15 Velké Meziříčí - Vrchovina 3:2 (2:2)
    Ne 29.08. 16:30 Tasovice - Uherský Brod 0:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Hodonín - Konice 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Třebíč - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Napajedla 3:0 (0:0)

    5.kolo

    So 04.09. 16:30 Napajedla - Velké Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Bystrc - Blansko 0:2 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Konice - Třebíč 2:1 (1:1)
    So 04.09. 16:30 Uherský Brod - Sparta Brno 3:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Rosice - Otrokovice 3:2 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Pelhřimov - Hodonín 2:4 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Vrchovina - Tasovice 2:0 (2:0)

    15.kolo

    St 08.09. 16:30 Tasovice - Bystrc 1:2 (0:2)
    St 08.09. 17:00 Pelhřimov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    St 08.09. 17:00 Uherský Brod - Konice 2:1 (2:1)
    St 08.09. 17:00 Vrchovina - Rosice 1:0 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Sparta Brno - Vyškov 1:0 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Hodonín - Napajedla 1:1 (1:1)
    St 08.09. 17:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    St 08.09. 17:00 Otrokovice - Blansko 2:1 (2:0)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Sparta Brno - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Otrokovice - Konice 1:1 (1:1)
    So 11.09. 16:00 Blansko - Rosice 2:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Napajedla - Vyškov 1:2 (0:0)
    Ne 12.09. 10:15 Velké Meziříčí - Tasovice 3:3 (1:2)
    Ne 12.09. 16:00 Hodonín - Uherský Brod 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Třebíč - Pelhřimov 3:1 (2:1)
    Ne 12.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Bystrc 5:0 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 16:00 Bystrc - Napajedla 0:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Konice - Blansko 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Uherský Brod - Třebíč 0:1 (0:1)
    Ne 19.09. 15:00 Pelhřimov - Otrokovice 3:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Vyškov - Velké Meziříčí 1:1 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Vrchovina - Hodonín 2:0 (1:0)
    Ne 19.09. 16:00 Tasovice - Sparta Brno 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 25.09. 16:00 Otrokovice - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    So 25.09. 16:00 Blansko - Pelhřimov 2:2 (2:2)
    So 25.09. 16:00 Napajedla - Rosice 2:0 (1:0)
    Ne 26.09. 16:00 Hodonín - Tasovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.09. 16:00 Třebíč - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Konice 2:1 (0:0)
    Ne 26.09. 16:00 Vyškov - Bystrc 6:0 (3:0)
    St 06.10. 15:30 Velké Meziříčí - Sparta Brno 4:1 (3:0)

    9.kolo

    So 02.10. 15:30 Bystrc - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    So 02.10. 15:30 Konice - Napajedla 2:2 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Uherský Brod - Blansko 2:0 (1:0)
    So 02.10. 15:30 Sparta Brno - Hodonín 1:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Rosice - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Vrchovina - Otrokovice 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:30 Tasovice - Třebíč 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Otrokovice - Tasovice 2:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 Blansko - Vrchovina 0:1 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Napajedla - Pelhřimov 2:2 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Bystrc - Rosice 1:6 (0:3)
    Ne 10.10. 10:15 Velké Meziříčí - Hodonín 2:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Třebíč - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Uherský Brod 1:1 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Vyškov - Konice 3:1 (0:0)

    11.kolo

    So 16.10. 15:00 Konice - Bystrc 5:2 (2:1)
    So 16.10. 15:00 Uherský Brod - Napajedla 2:1 (0:1)
    So 16.10. 15:00 Sparta Brno - Otrokovice 1:1 (1:0)
    Ne 17.10. 15:00 Rosice - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Pelhřimov - Vyškov 0:3 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 0:3 (0:2)
    Ne 17.10. 15:00 Tasovice - Blansko 2:1 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Hodonín - Třebíč 0:0 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Otrokovice - Hodonín 0:3 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Blansko - Sparta Brno 1:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 Napajedla - Vrchovina 0:1 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Bystrc - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    Ne 24.10. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 0:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Tasovice 0:3 (0:3)
    Ne 24.10. 14:30 Vyškov - Uherský Brod 3:0 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 Rosice - Konice 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 30.10. 14:00 Konice - Velké Meziříčí 1:1 (1:1)
    So 30.10. 14:00 Uherský Brod - Bystrc 0:4 (0:3)
    So 30.10. 14:00 Sparta Brno - Žďár n.Sázavou 0:5 (0:1)
    So 30.10. 14:00 Třebíč - Otrokovice 2:1 (2:0)
    Ne 31.10. 14:00 Pelhřimov - Rosice 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 14:00 Vrchovina - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 31.10. 14:00 Tasovice - Napajedla 1:2 (0:2)
    Ne 31.10. 14:00 Hodonín - Blansko 5:0 (2:0)

    14.kolo

    So 06.11. 14:00 Blansko - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Napajedla - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Vyškov - Tasovice 3:2 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Bystrc - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Rosice - Uherský Brod 2:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Konice - Pelhřimov 2:2 (1:1)
    Ne 07.11. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 0:5 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 1:0 (1:0)

    16.kolo

    So 13.11. 13:30 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Třebíč - Napajedla 4:1 (2:0)
    So 13.11. 13:30 Sparta Brno - Bystrc 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Vrchovina - Konice 1:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Uherský Brod - Pelhřimov 0:3 (0:0)
    Ne 14.11. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 3:1 (3:1)
    Ne 14.11. 13:30 Hodonín - Vyškov 0:1 (0:1)
    Ne 14.11. 13:30 Tasovice - Rosice 3:1 (1:1)

    18.kolo

    So 26.03. 15:00 Blansko - Napajedla 2:1 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Otrokovice - Vyškov 2:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Třebíč - Bystrc 1:2 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Sparta Brno - Konice 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Vrchovina - Uherský Brod 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Hodonín - Rosice 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Tasovice - Pelhřimov 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 02.04. 15:30 Uherský Brod - Tasovice 0:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Konice - Hodonín 2:5 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Rosice - Třebíč 1:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Napajedla - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vrchovina - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Pelhřimov - Sparta Brno 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Bystrc - Otrokovice 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Vyškov - Blansko 2:0 (1:0)

    20.kolo

    So 09.04. 15:30 Blansko - Bystrc 0:4 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Otrokovice - Rosice 2:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Třebíč - Konice 1:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Sparta Brno - Uherský Brod 6:0 (2:0)
    Ne 10.04. 10:15 Velké Meziříčí - Napajedla 4:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Hodonín - Pelhřimov 1:1 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Tasovice - Vrchovina 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 16.04. 16:00 Uherský Brod - Hodonín 1:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Konice - Otrokovice 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Tasovice - Velké Meziříčí 5:1 (2:1)
    Ne 17.04. 16:00 Vrchovina - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Pelhřimov - Třebíč 4:3 (2:2)
    Ne 17.04. 16:00 Rosice - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Bystrc - Žďár n.Sázavou 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Vyškov - Napajedla 4:2 (1:0)

    22.kolo

    St 13.04. 17:15 Napajedla - Bystrc 1:1 (0:0)
    St 13.04. 17:15 Otrokovice - Pelhřimov 1:2 (0:2)
    St 13.04. 17:15 Třebíč - Uherský Brod 1:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Blansko - Konice 2:2 (2:1)
    So 23.04. 16:00 Sparta Brno - Tasovice 2:1 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Rosice 2:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Hodonín - Vrchovina 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 30.04. 15:00 Tasovice - Hodonín 2:4 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Sparta Brno - Velké Meziříčí 2:2 (2:2)
    So 30.04. 16:30 Uherský Brod - Otrokovice 1:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Konice - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Rosice - Napajedla 3:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Pelhřimov - Blansko 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Bystrc - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Vrchovina - Třebíč 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 07.05. 16:30 Napajedla - Konice 2:2 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Blansko - Uherský Brod 1:1 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Otrokovice - Vrchovina 2:1 (0:1)
    So 07.05. 16:30 Třebíč - Tasovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 10:15 Velké Meziříčí - Bystrc 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Vyškov - Rosice 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 1:3 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Hodonín - Sparta Brno 1:1 (0:1)

    17.kolo

    St 11.05. 17:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí 1:2 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Pelhřimov - Vrchovina 5:1 (4:0)
    St 11.05. 17:00 Konice - Tasovice 0:3 (0:0)
    St 11.05. 17:00 Rosice - Sparta Brno 6:0 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Bystrc - Hodonín 3:0 (2:0)
    St 11.05. 17:00 Vyškov - Třebíč 0:2 (0:1)
    St 11.05. 17:00 Napajedla - Otrokovice 4:1 (3:1)
    St 11.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Blansko 6:1 (3:1)

    25.kolo

    So 14.05. 16:30 Sparta Brno - Třebíč 2:3 (2:1)
    So 14.05. 16:30 Uherský Brod - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Rosice - Bystrc 5:3 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Hodonín - Velké Meziříčí 4:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Tasovice - Otrokovice 0:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Pelhřimov - Napajedla 6:3 (5:1)
    Ne 15.05. 16:30 Konice - Vyškov 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Vrchovina - Blansko 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 21.05. 16:30 Napajedla - Uherský Brod 3:0 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Blansko - Tasovice 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Otrokovice - Sparta Brno 2:1 (1:0)
    Ne 22.05. 10:15 Velké Meziříčí - Rosice 0:2 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Bystrc - Konice 0:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Vyškov - Pelhřimov 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 3:1 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Třebíč - Hodonín 4:1 (2:1)

    27.kolo

    So 28.05. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 2:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Sparta Brno - Blansko 2:2 (0:1)
    So 28.05. 16:30 Uherský Brod - Vyškov 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Hodonín - Otrokovice 1:3 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 3:1 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Vrchovina - Napajedla 1:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Pelhřimov - Bystrc 1:4 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 Konice - Rosice 1:2 (0:1)

    28.kolo

    So 04.06. 16:30 Rosice - Pelhřimov 2:3 (2:2)
    So 04.06. 16:30 Napajedla - Tasovice 1:1 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Blansko - Hodonín 1:2 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Otrokovice - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 10:15 Velké Meziříčí - Konice 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Bystrc - Uherský Brod 3:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Vyškov - Vrchovina 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Sparta Brno 5:2 (3:0)

    29.kolo

    Ne 12.06. 16:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 5:0 (4:0)
    Ne 12.06. 16:30 Třebíč - Blansko 4:2 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Hodonín - Žďár n.Sázavou 8:1 (5:1)
    Ne 12.06. 16:30 Sparta Brno - Napajedla 3:1 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Tasovice - Vyškov 1:1 (0:1)
    Ne 12.06. 16:30 Vrchovina - Bystrc 2:0 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Uherský Brod - Rosice 1:6 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 Pelhřimov - Konice 2:0 (1:0)

    30.kolo

    17.06. 17:30 Bystrc - Tasovice 1:7 (1:3)
    So 18.06. 16:30 Velké Meziříčí - Pelhřimov 0:4 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Konice - Uherský Brod 2:3 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Rosice - Vrchovina 2:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Napajedla - Hodonín 1:0 (0:0)
    So 18.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 3:1 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Blansko - Otrokovice 0:0 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 Vyškov - Sparta Brno 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 16 5 9 62:35 53
    2. 30 16 5 9 54:35 53
    3. 30 15 7 8 60:44 52
    4. 30 14 8 8 44:27 50
    5. 30 14 7 9 55:37 49
    6. 30 11 14 5 44:31 47
    7. 30 13 7 10 61:48 46
    8. 30 11 7 12 51:50 40
    9. 30 10 9 11 38:54 39
    10. 30 10 9 11 38:54 39
    11. 30 10 8 12 26:30 38
    12. 30 8 10 12 33:45 34
    13. 30 7 11 12 43:50 32
    14. 30 7 7 16 28:55 28
    15. 30 7 7 16 31:58 28
    16. 30 5 11 14 34:49 26