Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. října 2019
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 1173
  • Návštěvy: 107/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8215
    Týden:
    107
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 07.08. 16:00 Opava - Líšeň 2:2 (0:1)
    So 07.08. 16:30 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 0:0 (0:0)
    So 07.08. 16:30 HFK Olomouc - Břeclav 0:1 (0:0)
    So 07.08. 16:30 Hulín - Zábřeh 0:1 (0:1)
    Ne 08.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 2:2 (2:2)
    Ne 08.08. 10:15 Uničov - Slavičín 1:1 (0:0)
    Ne 08.08. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 4:0 (2:0)
    Út 17.08. 16:00 Jihlava B - Vítkovice

    2.kolo

    So 14.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - HFK Olomouc 0:3 (0:3)
    So 14.08. 16:30 Hulín - Frýdek-Místek 2:0 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Líšeň - 1.FC Slovácko B 2:0 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Břeclav - Opava 0:2 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Vítkovice - Kroměříž
    Ne 15.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Slavičín 3:0 (0:0)
    Ne 15.08. 10:30 Zlín B - Jihlava B 1:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Zábřeh - Uničov 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 21.08. 11:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:00 Opava - Zbrojovka Brno B 4:3 (1:2)
    So 21.08. 16:30 Kroměříž - Zlín B 2:0 (0:0)
    So 21.08. 16:30 HFK Olomouc - Vítkovice
    So 21.08. 16:30 Hulín - Líšeň 2:1 (1:1)
    Ne 22.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 3:0 (1:0)
    Ne 22.08. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 2:2 (1:2)
    Ne 22.08. 10:15 Slavičín - Zábřeh 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 28.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:1)
    So 28.08. 11:00 Jihlava B - Kroměříž 3:1 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Líšeň - Uničov 5:3 (3:1)
    So 28.08. 16:30 Břeclav - Hulín 4:1 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Vítkovice - Opava
    Ne 29.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Zábřeh 3:2 (3:1)
    Ne 29.08. 10:15 Slavičín - Frýdek-Místek 1:5 (1:3)
    Ne 29.08. 10:30 Zlín B - HFK Olomouc 1:3 (0:2)

    5.kolo

    So 04.09. 16:00 Opava - Zlín B 4:0 (2:0)
    So 04.09. 16:30 HFK Olomouc - Jihlava B 2:0 (0:0)
    So 04.09. 16:30 Hulín - Zbrojovka Brno B 2:0 (1:0)
    So 04.09. 19:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Vítkovice
    Ne 05.09. 10:15 Uničov - Břeclav 1:1 (0:0)
    Ne 05.09. 10:15 Slavičín - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:30 Zábřeh - Frýdek-Místek 2:1 (1:1)

    6.kolo

    10.09. 19:00 Kroměříž - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    So 11.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Uničov 1:2 (1:1)
    So 11.09. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 3:0 (2:0)
    So 11.09. 11:00 Jihlava B - Opava 0:1 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Líšeň - Zábřeh 1:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Břeclav - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Vítkovice - Hulín
    Ne 12.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 1:2 (0:1)

    15.kolo

    St 08.09. 17:00 Slavičín - Hulín 1:1 (0:0)
    St 15.09. 16:30 Uničov - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    St 15.09. 16:30 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 2:1 (2:1)
    St 15.09. 16:30 Frýdek-Místek - Opava 0:3 (0:1)
    St 15.09. 16:30 Líšeň - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    St 15.09. 16:30 Břeclav - Kroměříž 0:0 (0:0)
    St 15.09. 16:30 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 5:1 (2:1)
    St 15.09. 16:30 Vítkovice - Zlín B

    7.kolo

    So 18.09. 10:15 Frýdek-Místek - Líšeň 5:1 (5:0)
    So 18.09. 15:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 18.09. 16:00 Opava - Kroměříž 4:1 (2:1)
    So 18.09. 16:00 Hulín - Zlín B 1:4 (0:2)
    Ne 19.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Jihlava B 3:1 (1:1)
    Ne 19.09. 10:15 Uničov - Vítkovice
    Ne 19.09. 10:15 Slavičín - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)
    Ne 19.09. 16:00 Zábřeh - Břeclav 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 25.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zábřeh 0:0 (0:0)
    So 25.09. 11:00 Jihlava B - Hulín 3:2 (1:1)
    So 25.09. 16:00 Vítkovice - Slavičín
    So 25.09. 16:00 HFK Olomouc - Opava 0:1 (0:1)
    So 25.09. 19:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
    Ne 26.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 2:1 (1:1)
    Ne 26.09. 10:30 Zlín B - Uničov 2:0 (0:0)
    Ne 26.09. 11:00 Břeclav - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)

    9.kolo

    So 02.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 2:0 (2:0)
    So 02.10. 15:30 Hulín - Kroměříž 3:2 (2:2)
    So 02.10. 15:30 Líšeň - Břeclav 1:0 (1:0)
    So 02.10. 16:00 Opava - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0)
    Ne 03.10. 10:15 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 10:15 Uničov - Jihlava B 1:1 (1:0)
    Ne 03.10. 10:15 Slavičín - Zlín B 1:1 (0:1)
    Ne 03.10. 15:30 Zábřeh - Vítkovice

    10.kolo

    So 09.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Líšeň 3:2 (1:0)
    So 09.10. 10:30 Zlín B - Zábřeh 1:0 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Vítkovice - Frýdek-Místek
    So 09.10. 15:00 Kroměříž - Uničov 1:0 (0:0)
    So 09.10. 15:00 HFK Olomouc - Hulín 3:1 (2:0)
    So 09.10. 16:00 Opava - 1.FC Slovácko B 4:0 (0:0)
    Ne 10.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 1:0 (0:0)
    Ne 10.10. 11:00 Jihlava B - Slavičín 3:1 (1:0)

    11.kolo

    So 16.10. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 4:1 (2:0)
    So 16.10. 15:00 Hulín - Opava 0:1 (0:0)
    So 16.10. 15:00 Líšeň - Vítkovice
    So 16.10. 15:00 Břeclav - Zbrojovka Brno B 2:1 (0:1)
    Ne 17.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 10:15 Slavičín - Kroměříž 0:4 (0:1)
    Ne 17.10. 15:00 Zábřeh - Jihlava B 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Vítkovice - Břeclav
    So 23.10. 14:30 Kroměříž - Zábřeh 2:0 (1:0)
    So 23.10. 14:30 HFK Olomouc - Slavičín 3:0 (2:0)
    So 23.10. 16:00 Opava - Uničov 3:1 (1:1)
    Ne 24.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 4:1 (2:0)
    Ne 24.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 0:4 (0:3)
    Ne 24.10. 10:30 Zlín B - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 24.10. 11:00 Jihlava B - Frýdek-Místek 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 30.10. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 1:1 (0:1)
    So 30.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Vítkovice
    So 30.10. 14:00 Hulín - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)
    So 30.10. 14:00 Líšeň - Jihlava B 3:0 (1:0)
    So 30.10. 14:00 Břeclav - Zlín B 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 3:2 (2:0)
    Ne 31.10. 10:15 Slavičín - Opava 0:2 (0:1)
    Ne 31.10. 14:00 Zábřeh - HFK Olomouc 0:3 (0:1)

    14.kolo

    05.11. 14:00 Zlín B - Zbrojovka Brno B 2:1 (2:0)
    So 06.11. 11:00 Jihlava B - Břeclav 2:2 (0:0)
    So 06.11. 14:00 HFK Olomouc - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Hulín - Uničov 1:3 (1:3)
    So 06.11. 14:30 Kroměříž - Líšeň 2:1 (0:0)
    So 06.11. 16:00 Opava - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 07.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Vítkovice
    Ne 07.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Slavičín 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 13.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 1:2 (0:0)
    So 13.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 3:1 (3:1)
    So 13.11. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
    So 13.11. 13:30 Vítkovice - Jihlava B
    So 13.11. 13:30 Břeclav - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Líšeň - Opava 0:0 (0:0)
    So 13.11. 13:30 Zábřeh - Hulín 2:1 (2:0)
    Ne 14.11. 10:15 Slavičín - Uničov 0:1 (0:1)

    Utkání 18. kola

    So 26.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Opava 2:2 (0:1)
    So 26.03. 10:15 Frýdek-Místek - Uničov 0:1 (0:1)
    So 26.03. 10:30 Zlín B - Kroměříž 1:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)
    So 26.03. 16:00 Líšeň - Hulín 1:0 (1:0)
    Ne 27.03. 10:15 Sigma Olomouc B - Jihlava B 1:2 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Zábřeh - Slavičín 3:2 (2:1)

    Utkání 19. kola

    So 02.04. 10:15 Frýdek-Místek - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Hulín - Břeclav 4:0 (3:0)
    So 02.04. 15:30 HFK Olomouc - Zlín B 3:0 (3:0)
    So 02.04. 15:30 Kroměříž - Jihlava B 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 10:15 Uničov - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Zábřeh - Sigma Olomouc B 2:2 (1:1)

    Utkání 20. kola

    So 09.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Hulín 5:1 (0:0)
    So 09.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 1:3 (1:1)
    So 09.04. 10:30 Zlín B - Opava 0:2 (0:2)
    So 09.04. 15:30 Břeclav - Uničov 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Líšeň - Slavičín 2:1 (1:1)
    Ne 10.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 11:00 Jihlava B - HFK Olomouc 2:2 (0:1)

    Utkání 21. kola

    So 16.04. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 HFK Olomouc - Kroměříž 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Opava - Jihlava B 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 10:15 Slavičín - Břeclav 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Zábřeh - Líšeň 4:1 (3:1)

    Utkání 22. kola

    So 23.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Slavičín 2:0 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Zlín B - Hulín 1:1 (1:0)
    So 23.04. 11:00 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Břeclav - Zábřeh 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Kroměříž - Opava 1:1 (0:1)
    So 23.04. 16:30 Líšeň - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    Ne 24.04. 10:15 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 2:1 (1:0)

    Utkání 23. kola

    So 30.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:0 (2:0)
    So 30.04. 10:15 Frýdek-Místek - Břeclav 2:0 (1:0)
    So 30.04. 16:00 Opava - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Hulín - Jihlava B 1:5 (0:3)
    So 30.04. 16:30 Líšeň - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    Ne 01.05. 10:15 Uničov - Zlín B 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Zábřeh - Zbrojovka Brno B 3:2 (2:2)

    Utkání 24. kola

    06.05. 19:00 Kroměříž - Hulín 2:0 (1:0)
    So 07.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 0:1 (0:0)
    So 07.05. 11:00 Jihlava B - Uničov 0:0 (0:0)
    So 07.05. 16:30 Břeclav - Líšeň 3:0 (2:0)
    So 07.05. 16:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Opava 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:30 Zlín B - Slavičín 1:1 (0:0)

    Utkání 25. kola

    So 14.05. 16:30 Hulín - HFK Olomouc 0:2 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Líšeň - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Břeclav - Sigma Olomouc B 0:2 (0:0)
    Ne 15.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Opava 0:5 (0:1)
    Ne 15.05. 10:15 Uničov - Kroměříž 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 10:15 Slavičín - Jihlava B 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Zábřeh - Zlín B 1:1 (0:0)

    Utkání 17. kola

    St 18.05. 16:00 Opava - Břeclav 1:0 (1:0)
    St 18.05. 16:30 Jihlava B - Zlín B 2:2 (1:0)
    St 18.05. 17:00 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    St 18.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Líšeň 2:0 (1:0)
    St 18.05. 17:00 Frýdek-Místek - Hulín 4:0 (3:0)
    St 18.05. 17:00 Uničov - Zábřeh 3:0 (1:0)
    St 18.05. 17:00 Slavičín - Sigma Olomouc B 1:1 (0:1)

    Utkání 26. kola

    So 21.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 0:0 (0:0)
    So 21.05. 16:00 Opava - Hulín 1:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 HFK Olomouc - Uničov 4:1 (4:0)
    So 21.05. 19:00 Kroměříž - Slavičín 4:1 (2:0)
    Ne 22.05. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 3:1 (2:1)
    Ne 22.05. 11:00 Jihlava B - Zábřeh 2:1 (0:1)

    Utkání 27. kola

    So 28.05. 10:15 Frýdek-Místek - Jihlava B 5:2 (2:0)
    So 28.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1:3 (1:3)
    So 28.05. 16:30 Hulín - 1.FC Slovácko B 5:2 (2:1)
    So 28.05. 16:30 Líšeň - Zlín B 1:2 (0:1)
    Ne 29.05. 10:15 Uničov - Opava 0:1 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Slavičín - HFK Olomouc 1:5 (0:2)
    Ne 29.05. 16:30 Zábřeh - Kroměříž 1:3 (1:2)

    Utkání 28. kola

    So 04.06. 16:00 Opava - Slavičín 9:0 (4:0)
    So 04.06. 16:30 Kroměříž - Frýdek-Místek 2:0 (2:0)
    So 04.06. 16:30 HFK Olomouc - Zábřeh 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 2:3 (1:2)
    Ne 05.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Hulín 0:0 (0:0)
    Ne 05.06. 10:30 Zlín B - Břeclav 2:1 (0:0)
    Ne 05.06. 11:00 Jihlava B - Líšeň 1:1 (1:0)

    Utkání 29. kola

    So 11.06. 10:15 Frýdek-Místek - HFK Olomouc 2:1 (0:1)
    So 11.06. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Líšeň - Kroměříž 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Břeclav - Jihlava B 1:1 (0:0)
    Ne 12.06. 10:15 Uničov - Hulín 1:1 (1:0)
    Ne 12.06. 10:15 Slavičín - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Zábřeh - Opava 1:3 (0:2)

    Utkání 30. kola

    St 01.06. 17:00 Sigma Olomouc B - Uničov 4:0 (2:0)
    Čt 09.06. 16:30 1.FC Slovácko B - Zábřeh 0:4 (0:3)
    St 15.06. 16:30 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 2:1 (0:1)
    St 15.06. 17:00 Kroměříž - Břeclav 2:2 (1:0)
    So 18.06. 13:30 Hulín - Slavičín 1:0 (0:0)
    So 18.06. 16:00 Opava - Frýdek-Místek 1:1 (0:0)
    So 18.06. 16:30 HFK Olomouc - Líšeň 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 21 6 1 62:13 69
    2. 28 19 5 4 53:13 62
    3. 28 14 6 8 50:35 48
    4. 28 12 6 10 36:30 42
    5. 28 12 6 10 38:37 42
    6. 28 11 8 9 36:36 41
    7. 28 11 4 13 38:41 37
    8. 28 10 7 11 37:41 37
    9. 28 9 9 10 40:46 36
    10. 28 8 9 11 24:31 33
    11. 28 9 5 14 39:41 32
    12. 28 9 4 15 37:50 31
    13. 28 9 4 15 31:50 31
    14. 28 8 6 14 29:42 30
    15. 28 2 7 19 17:61 13
    16. 0 0 0 0 0:0 0