Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 17. února 2018
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 11725
  • Návštěvy: 1032/8
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9159
    Týden:
    1032
    Dnes:
    178
    On-line:
    8

    1.kolo

    So 16.09. 17:00 Břeclav - Velká Bíteš 3:6
    So 16.09. 17:00 Uherské Hradiště - Uherský Ostroh 3:8
    So 16.09. 17:00 Uherský Brod - Kroměříž 2:3
    So 16.09. 17:30 Velké Meziříčí - Uničov 8:2
    So 16.09. 18:00 Blansko - Boskovice 2:4

    2.kolo

    So 23.09. 17:00 Kroměříž - Rosice 8:3
    So 23.09. 17:00 Uničov - Blansko 6:3
    So 23.09. 19:00 Boskovice - Uherské Hradiště 7:4
    Ne 24.09. 17:00 Uherský Ostroh - Břeclav 6:4
    Čt 25.01. 18:00 Uherský Brod - Velké Meziříčí 1:5

    3.kolo

    St 27.09. 18:00 Uherské Hradiště - Uničov 1:5
    St 27.09. 18:00 Břeclav - Boskovice 3:8
    So 30.09. 17:00 Uherský Brod - Blansko 7:2
    So 30.09. 17:00 Rosice - Velká Bíteš 4:7
    So 30.09. 17:30 Velké Meziříčí - Kroměříž 9:2

    4.kolo

    So 07.10. 17:00 Kroměříž - Velká Bíteš 4:3 np
    So 07.10. 17:00 Uničov - Břeclav 3:7
    So 07.10. 17:00 Uherský Brod - Uherské Hradiště 4:2
    So 07.10. 17:30 Velké Meziříčí - Blansko 11:1
    Ne 08.10. 17:00 Uherský Ostroh - Rosice 7:3

    5.kolo

    So 14.10. 17:00 Uherské Hradiště - Velké Meziříčí 3:5
    So 14.10. 17:00 Uherský Brod - Břeclav 8:5
    So 14.10. 17:00 Rosice - Boskovice 2:6
    So 14.10. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Ostroh 6:10
    So 14.10. 18:00 Blansko - Kroměříž 3:6

    6.kolo

    So 21.10. 17:00 Kroměříž - Uherský Ostroh 4:5 pp
    So 21.10. 17:00 Boskovice - Velká Bíteš 5:4
    So 21.10. 17:00 Uničov - Rosice 12:3
    So 21.10. 17:30 Velké Meziříčí - Břeclav 10:3
    So 21.10. 18:00 Blansko - Uherské Hradiště 5:3

    7.kolo

    So 28.10. 17:00 Břeclav - Blansko 6:5
    So 28.10. 17:00 Rosice - Uherský Brod 4:10
    So 28.10. 17:00 Velká Bíteš - Uničov 3:4 pp
    So 28.10. 17:30 Uherské Hradiště - Kroměříž 3:6
    Ne 29.10. 17:00 Uherský Ostroh - Boskovice 3:6

    8.kolo

    So 04.11. 17:00 Kroměříž - Boskovice 3:5
    So 04.11. 17:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 2:3
    So 04.11. 17:00 Uherské Hradiště - Břeclav 5:2
    So 04.11. 17:30 Velké Meziříčí - Rosice 6:5
    Ne 05.11. 17:00 Uničov - Uherský Ostroh 6:3

    9.kolo

    So 11.11. 17:00 Břeclav - Kroměříž 3:2 pp
    So 11.11. 17:00 Rosice - Blansko 4:5 np
    So 11.11. 17:00 Boskovice - Uničov 5:4 pp
    So 11.11. 18:00 Velká Bíteš - Velké Meziříčí 1:5
    Ne 12.11. 17:00 Uherský Ostroh - Uherský Brod 2:5

    10.kolo

    Čt 16.11. 18:00 Uherský Brod - Boskovice 5:6 pp
    So 18.11. 16:00 Uherské Hradiště - Rosice 11:3
    So 18.11. 17:00 Kroměříž - Uničov 6:3
    So 18.11. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Ostroh 6:5 pp
    So 18.11. 18:00 Blansko - Velká Bíteš 4:5 pp

    11.kolo

    So 25.11. 17:00 Rosice - Břeclav 4:6
    So 25.11. 17:00 Velká Bíteš - Uherské Hradiště 7:5
    So 25.11. 17:00 Boskovice - Velké Meziříčí 3:4
    So 25.11. 17:00 Uničov - Uherský Brod 9:4
    Ne 26.11. 17:00 Uherský Ostroh - Blansko 7:2

    12.kolo

    So 02.12. 17:00 Velká Bíteš - Břeclav 3:1
    So 02.12. 17:00 Boskovice - Blansko 7:2
    So 02.12. 17:00 Uničov - Velké Meziříčí 5:4 pp
    So 02.12. 17:00 Kroměříž - Uherský Brod 5:4 pp
    Ne 03.12. 17:00 Uherský Ostroh - Uherské Hradiště 2:3

    13.kolo

    So 09.12. 17:00 Rosice - Kroměříž 5:2
    So 09.12. 17:00 Břeclav - Uherský Ostroh 2:4
    So 09.12. 17:00 Uherské Hradiště - Boskovice 6:4
    So 09.12. 17:30 Velké Meziříčí - Uherský Brod 4:3 pp
    So 09.12. 18:00 Blansko - Uničov 4:9

    14.kolo

    So 16.12. 14:00 Velká Bíteš - Rosice 8:5
    So 16.12. 17:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 1:7
    So 16.12. 17:00 Boskovice - Břeclav 5:1
    So 16.12. 18:00 Blansko - Uherský Brod 0:8
    Ne 14.01. 17:00 Uničov - Uherské Hradiště 6:0

    15.kolo

    So 06.01. 17:00 Velká Bíteš - Kroměříž 7:4
    So 06.01. 17:00 Rosice - Uherský Ostroh 3:13
    So 06.01. 17:00 Břeclav - Uničov 6:4
    So 06.01. 17:00 Uherské Hradiště - Uherský Brod 6:0
    So 06.01. 18:00 Blansko - Velké Meziříčí 1:6

    16.kolo

    So 13.01. 17:00 Kroměříž - Blansko 7:2
    So 13.01. 17:00 Břeclav - Uherský Brod 11:4
    So 13.01. 17:00 Boskovice - Rosice 11:2
    So 13.01. 17:30 Velké Meziříčí - Uherské Hradiště 5:6
    Ne 14.01. 17:00 Uherský Ostroh - Velká Bíteš 5:2

    17.kolo

    So 20.01. 17:00 Velká Bíteš - Boskovice 5:6 pp
    So 20.01. 17:00 Rosice - Uničov 1:5
    So 20.01. 17:00 Břeclav - Velké Meziříčí 7:6 np
    So 20.01. 17:00 Uherské Hradiště - Blansko 4:5 np
    Ne 21.01. 17:00 Uherský Ostroh - Kroměříž 4:0

    18.kolo

    So 27.01. 17:00 Uherský Brod - Rosice 5:0k
    So 27.01. 17:00 Uničov - Velká Bíteš 5:7
    So 27.01. 17:00 Boskovice - Uherský Ostroh 7:6
    So 27.01. 18:00 Blansko - Břeclav 4:3
    09.02. 18:00 Kroměříž - Uherské Hradiště 4:5

    19.kolo

    So 03.02. 17:00 Boskovice - Kroměříž 2:1 pp
    So 03.02. 17:00 Velká Bíteš - Uherský Brod 3:2 pp
    So 03.02. 17:00 Rosice - Velké Meziříčí 4:8
    So 03.02. 17:00 Břeclav - Uherské Hradiště 9:2
    Ne 04.02. 17:00 Uherský Ostroh - Uničov 5:3

    20.kolo

    So 10.02. 17:00 Kroměříž - Břeclav 17:1
    So 10.02. 17:00 Uherský Brod - Uherský Ostroh 3:4
    So 10.02. 17:00 Uničov - Boskovice 5:3
    So 10.02. 17:30 Velké Meziříčí - Velká Bíteš 1:2 np
    So 10.02. 18:00 Blansko - Rosice 4:1

    21.kolo

    So 17.02. 14:30 Uherský Ostroh - Velké Meziříčí 4:3
    So 17.02. 15:00 Velká Bíteš - Blansko 6:5 np
    So 17.02. 17:00 Uničov - Kroměříž 5:6
    So 17.02. 17:00 Boskovice - Uherský Brod 4:3
    So 17.02. 17:00 Rosice - Uherské Hradiště 1:6

    22.kolo

    So 24.02. 17:00 Břeclav - Rosice
    So 24.02. 17:00 Uherské Hradiště - Velká Bíteš
    So 24.02. 17:00 Uherský Brod - Uničov
    So 24.02. 17:30 Velké Meziříčí - Boskovice
    So 24.02. 18:00 Blansko - Uherský Ostroh
    Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 19 12 4 0 3 104:65 44
    2. 19 12 2 3 2 113:59 43
    3. 19 12 1 1 5 103:71 39
    4. 19 8 4 3 4 88:80 35
    5. 19 9 2 1 7 101:79 32
    6. 20 8 2 3 7 91:81 31
    7. 19 7 0 4 8 80:78 25
    8. 19 8 0 1 10 78:88 25
    9. 19 6 2 0 11 83:106 22
    10. 19 3 2 2 12 59:110 15
    11. 19 1 0 1 17 57:140 4