Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. června 2018
svátek má Milan.
Hlavní menu
  • ID: 11713
  • Návštěvy: 4926/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    68157
    Týden:
    4926
    Dnes:
    413
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:15 Brandýs - Kratonohy 2:3 np (2:2)
    So 12.08. 10:15 Mšeno - Vykáň 3:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Chrastava - Letohrad 5:2 (2:2)
    Ne 13.08. 10:15 Admira Praha - Zbuzany 3:1 (2:0)
    Ne 13.08. 17:00 Čáslav - Pardubice B 2:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Trutnov - Živanice 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Turnov - Vysoké Mýto 1:2 (0:0)
    Ne 13.08. 17:00 Dvůr Králové - Kolín 1:2 (0:2)

    2.kolo

    So 19.08. 10:15 Zbuzany - Chrastava 4:3 np (3:3)
    So 19.08. 10:15 Vykáň - Trutnov 4:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Letohrad - Turnov 3:2 np (2:2)
    So 19.08. 17:00 Vysoké Mýto - Mšeno 3:1 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Živanice - Brandýs 2:1 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Kratonohy - Čáslav 3:1 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Dvůr Králové - Admira Praha 1:3 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Kolín - Pardubice B 0:1 np (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 10:15 Brandýs - Vykáň 1:0 (1:0)
    So 26.08. 10:15 Mšeno - Letohrad 2:1 (2:0)
    So 26.08. 16:00 Pardubice B - Kratonohy 1:4 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Chrastava - Dvůr Králové 3:1 (0:1)
    Ne 27.08. 10:15 Admira Praha - Kolín 1:2 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Čáslav - Živanice 0:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Trutnov - Vysoké Mýto 2:1 np (1:1)
    Ne 27.08. 17:00 Turnov - Zbuzany 3:2 (2:1)

    4.kolo

    01.09. 17:00 Živanice - Pardubice B 3:1 (1:1)
    So 02.09. 10:15 Zbuzany - Mšeno 4:2 (3:1)
    So 02.09. 10:15 Vykáň - Čáslav 5:1 (2:1)
    So 02.09. 17:00 Letohrad - Trutnov 0:1 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Vysoké Mýto - Brandýs 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 10:15 Admira Praha - Chrastava 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 17:00 Kolín - Kratonohy 2:3 np (2:2)
    Ne 03.09. 17:00 Dvůr Králové - Turnov 4:0 (0:0)

    5.kolo

    So 09.09. 10:15 Brandýs - Letohrad 3:1 (2:0)
    So 09.09. 10:15 Mšeno - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Kratonohy - Živanice 2:1 np (1:1)
    So 09.09. 17:00 Chrastava - Kolín 2:3 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Pardubice B - Vykáň 3:1 (3:1)
    Ne 10.09. 17:00 Čáslav - Vysoké Mýto 2:3 np (2:2)
    Ne 10.09. 17:00 Trutnov - Zbuzany 1:3 (1:2)
    Ne 10.09. 17:00 Turnov - Admira Praha 4:0 (0:0)

    6.kolo

    So 16.09. 10:15 Zbuzany - Brandýs 7:1 (2:1)
    So 16.09. 10:15 Vykáň - Kratonohy 4:3 np (3:3)
    So 16.09. 16:30 Chrastava - Turnov 4:3 np (3:3)
    So 16.09. 16:30 Letohrad - Čáslav 2:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Vysoké Mýto - Pardubice B 1:2 (0:0)
    Ne 17.09. 10:15 Admira Praha - Mšeno 1:3 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Dvůr Králové - Trutnov 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Kolín - Živanice 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 23.09. 10:15 Brandýs - Dvůr Králové 5:1 (1:0)
    So 23.09. 10:15 Mšeno - Chrastava 0:3 (0:1)
    So 23.09. 16:00 Pardubice B - Letohrad 5:0 (3:0)
    So 23.09. 16:30 Živanice - Vykáň 4:2 (3:2)
    So 23.09. 16:30 Kratonohy - Vysoké Mýto 2:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Trutnov - Admira Praha 3:7 (0:5)
    Ne 24.09. 16:30 Čáslav - Zbuzany 4:3 (2:2)
    Ne 24.09. 16:30 Turnov - Kolín 2:3 (1:2)

    8.kolo

    So 30.09. 10:15 Zbuzany - Pardubice B 5:0 (3:0)
    So 30.09. 16:00 Chrastava - Trutnov 2:3 np (2:2)
    So 30.09. 16:00 Letohrad - Kratonohy 2:1 np (1:1)
    So 30.09. 16:00 Vysoké Mýto - Živanice 1:2 (1:0)
    Ne 01.10. 10:15 Admira Praha - Brandýs 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 16:00 Turnov - Mšeno 0:3 (0:1)
    Ne 01.10. 16:00 Dvůr Králové - Čáslav 0:1 np (0:0)
    Ne 01.10. 16:00 Kolín - Vykáň 1:2 np (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 10:15 Vykáň - Vysoké Mýto 1:2 (1:1)
    So 07.10. 10:15 Pardubice B - Dvůr Králové 1:2 (0:0)
    So 07.10. 10:15 Brandýs - Chrastava 5:0 (1:0)
    So 07.10. 10:15 Mšeno - Kolín 3:5 (1:1)
    So 07.10. 11:00 Kratonohy - Zbuzany 1:2 np (1:1)
    So 07.10. 16:00 Živanice - Letohrad 3:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Trutnov - Turnov 3:2 np (2:2)
    Ne 08.10. 16:00 Čáslav - Admira Praha 1:0 np (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 10:15 Mšeno - Trutnov 1:2 np (1:1)
    So 14.10. 10:15 Zbuzany - Živanice 0:2 (0:1)
    So 14.10. 15:30 Chrastava - Čáslav 3:2 (2:0)
    So 14.10. 15:30 Letohrad - Vykáň 2:3 (2:2)
    Ne 15.10. 10:15 Admira Praha - Pardubice B 0:1 np (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Turnov - Brandýs 1:4 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Dvůr Králové - Kratonohy 3:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Kolín - Vysoké Mýto 2:3 (2:1)

    11.kolo

    So 21.10. 10:15 Brandýs - Mšeno 0:1 np (0:0)
    So 21.10. 10:15 Vykáň - Zbuzany 1:3 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Živanice - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Kratonohy - Admira Praha 3:2 np (2:2)
    So 21.10. 15:30 Trutnov - Kolín 1:2 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Vysoké Mýto - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 22.10. 15:00 Čáslav - Turnov 5:1 (4:0)
    Ne 22.10. 15:30 Pardubice B - Chrastava 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 28.10. 10:15 Zbuzany - Vysoké Mýto 0k:3
    So 28.10. 10:15 Mšeno - Čáslav 6:2 (0:2)
    So 28.10. 14:30 Chrastava - Kratonohy 3:1 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Trutnov - Brandýs 4:1 (1:1)
    Ne 29.10. 10:15 Admira Praha - Živanice 2:1 np (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Kolín - Letohrad 3:0 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Dvůr Králové - Vykáň 2:0 (2:0)
    St 08.11. 14:00 Turnov - Pardubice B 3:4 np (3:3)

    13.kolo

    So 04.11. 10:15 Brandýs - Kolín 3:0 (1:0)
    So 04.11. 10:15 Vykáň - Admira Praha 1:0 (1:0)
    So 04.11. 13:30 Pardubice B - Mšeno 1:0 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Kratonohy - Turnov 1:5 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Živanice - Chrastava 7:3 (3:3)
    So 04.11. 14:00 Vysoké Mýto - Dvůr Králové 1:0 np (0:0)
    So 04.11. 14:00 Letohrad - Zbuzany 0:1 np (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Čáslav - Trutnov 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 11.11. 10:15 Mšeno - Kratonohy 5:0 (2:0)
    So 11.11. 10:15 Brandýs - Čáslav 3:4 np (3:3)
    So 11.11. 14:00 Chrastava - Vykáň 4:5 np (4:4)
    So 11.11. 14:00 Trutnov - Pardubice B 2:1 np (1:1)
    Ne 12.11. 10:15 Admira Praha - Vysoké Mýto 2:1 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Kolín - Zbuzany 2:0 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:0 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Turnov - Živanice 1:3 (0:0)

    15.kolo

    17.11. 13:30 Živanice - Mšeno 0:1 (0:1)
    17.11. 13:30 Zbuzany - Dvůr Králové 2:3 np (2:2)
    So 18.11. 10:15 Pardubice B - Brandýs 3:2 np (2:2)
    So 18.11. 10:15 Vykáň - Turnov 2:6 (2:3)
    So 18.11. 13:30 Kratonohy - Trutnov 4:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Vysoké Mýto - Chrastava 5:1 (4:0)
    So 18.11. 13:30 Letohrad - Admira Praha 3:2 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Čáslav - Kolín 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 10.03. 14:30 Vysoké Mýto - Turnov 2:1 np (1:1)
    Ne 11.03. 10:15 Pardubice B - Čáslav 3:0 (2:0)
    St 28.03. 16:30 Kratonohy - Brandýs 3:2 np (2:2)
    St 28.03. 17:00 Vykáň - Mšeno 2:1 (1:0)
    St 04.04. 16:30 Zbuzany - Admira Praha 2:1 np (1:1)
    St 04.04. 16:30 Letohrad - Chrastava 2:0 (1:0)
    St 04.04. 16:30 Živanice - Trutnov 1:3 (1:0)
    St 04.04. 16:30 Kolín - Dvůr Králové 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 17.03. 10:00 Admira Praha - Dvůr Králové 3:2 np (2:2)
    So 17.03. 10:15 Mšeno - Vysoké Mýto 3:1 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Trutnov - Vykáň 4:0 (1:0)
    So 17.03. 15:00 Pardubice B - Kolín 2:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Čáslav - Kratonohy 1:0 (0:0)
    St 11.04. 17:00 Brandýs - Živanice 1:0 (0:0)
    St 11.04. 17:00 Turnov - Letohrad 2:1 (1:1)
    St 11.04. 17:00 Chrastava - Zbuzany 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Vykáň - Brandýs 1:2 np (1:1)
    So 24.03. 10:15 Letohrad - Mšeno 2:3 np (2:2)
    So 24.03. 12:30 Zbuzany - Turnov 6:1 (2:1)
    So 24.03. 14:00 Dvůr Králové - Chrastava 2:1 np (1:1)
    So 24.03. 15:00 Živanice - Čáslav 1:0 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Kratonohy - Pardubice B 1:2 np (1:1)
    So 24.03. 15:00 Vysoké Mýto - Trutnov 2:1 (1:1)
    St 11.04. 17:00 Kolín - Admira Praha 2:1 np (1:1)

    19.kolo

    30.03. 14:00 Pardubice B - Živanice 0:1 (0:1)
    So 31.03. 10:15 Mšeno - Zbuzany 2:3 (0:0)
    So 31.03. 10:15 Brandýs - Vysoké Mýto 3:2 np (2:2)
    So 31.03. 14:00 Trutnov - Letohrad 0:1 np (0:0)
    So 31.03. 16:30 Chrastava - Admira Praha 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Kratonohy - Kolín 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:30 Turnov - Dvůr Králové 2:1 np (1:1)
    Ne 01.04. 16:30 Čáslav - Vykáň 4:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 10:15 Vykáň - Pardubice B 1:3 (0:1)
    So 07.04. 10:15 Letohrad - Brandýs 0:1 np (0:0)
    So 07.04. 10:15 Zbuzany - Trutnov 4:0 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Živanice - Kratonohy 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Vysoké Mýto - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 10:15 Admira Praha - Turnov 3:2 np (2:2)
    Ne 08.04. 16:30 Dvůr Králové - Mšeno 1:0 (1:0)
    Ne 08.04. 16:30 Kolín - Chrastava 6:0 (3:0)

    21.kolo

    So 14.04. 10:15 Mšeno - Admira Praha 4:1 (2:1)
    So 14.04. 10:15 Brandýs - Zbuzany 1:0 np (0:0)
    So 14.04. 17:00 Trutnov - Dvůr Králové 4:1 (2:0)
    So 14.04. 17:00 Živanice - Kolín 4:5 (2:4)
    Ne 15.04. 10:15 Pardubice B - Vysoké Mýto 2:3 np (2:2)
    Ne 15.04. 17:00 Turnov - Chrastava 4:2 (1:2)
    Ne 15.04. 17:00 Čáslav - Letohrad 2:1 (1:1)
    Ne 15.04. 17:00 Kratonohy - Vykáň 3:2 (0:2)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Vykáň - Živanice 2:6 (1:2)
    So 21.04. 10:15 Letohrad - Pardubice B 3:1 (2:0)
    So 21.04. 10:15 Zbuzany - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 21.04. 17:00 Vysoké Mýto - Kratonohy 3:1 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Chrastava - Mšeno 0:2 (0:0)
    Ne 22.04. 10:15 Admira Praha - Trutnov 6:1 (3:1)
    Ne 22.04. 17:00 Dvůr Králové - Brandýs 1:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Kolín - Turnov 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Mšeno - Turnov 0:3 (0:3)
    So 28.04. 10:15 Brandýs - Admira Praha 2:3 np (2:2)
    So 28.04. 10:15 Pardubice B - Zbuzany 0:1 (0:1)
    So 28.04. 10:15 Vykáň - Kolín 1:2 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Trutnov - Chrastava 5:2 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Živanice - Vysoké Mýto 0:1 (0:0)
    Ne 29.04. 17:00 Čáslav - Dvůr Králové 1:2 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Kratonohy - Letohrad 2:1 (2:0)

    24.kolo

    So 05.05. 10:15 Letohrad - Živanice 2:1 (1:1)
    So 05.05. 10:15 Zbuzany - Kratonohy 3:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Vysoké Mýto - Vykáň 3:2 (2:2)
    So 05.05. 17:00 Chrastava - Brandýs 1:5 (0:2)
    Ne 06.05. 10:15 Admira Praha - Čáslav 4:3 np (3:3)
    Ne 06.05. 17:00 Dvůr Králové - Pardubice B 1:2 np (1:1)
    Ne 06.05. 17:00 Turnov - Trutnov 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 Kolín - Mšeno 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Brandýs - Turnov 1:3 (1:2)
    So 12.05. 10:15 Pardubice B - Admira Praha 2:1 np (1:1)
    So 12.05. 10:15 Vykáň - Letohrad 2:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Trutnov - Mšeno 3:2 np (2:2)
    So 12.05. 17:00 Kratonohy - Dvůr Králové 1:2 np (1:1)
    So 12.05. 17:00 Živanice - Zbuzany 3:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Vysoké Mýto - Kolín 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Čáslav - Chrastava 1:2 (0:0)

    26.kolo

    So 19.05. 10:15 Mšeno - Brandýs 3:2 np (2:2)
    So 19.05. 10:15 Zbuzany - Vykáň 3:4 np (3:3)
    So 19.05. 10:15 Letohrad - Vysoké Mýto 1:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Chrastava - Pardubice B 1:4 (0:3)
    Ne 20.05. 10:15 Admira Praha - Kratonohy 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Dvůr Králové - Živanice 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Turnov - Čáslav 2:1 np (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Kolín - Trutnov 1:0 np (0:0)

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Letohrad - Kolín 3:1 (0:1)
    So 26.05. 10:15 Vykáň - Dvůr Králové 4:3 np (3:3)
    So 26.05. 10:15 Pardubice B - Turnov 2:1 np (1:1)
    So 26.05. 10:15 Brandýs - Trutnov 0:2 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Vysoké Mýto - Zbuzany 1:3 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Živanice - Admira Praha 2:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Kratonohy - Chrastava 4:3 (3:1)
    Ne 27.05. 17:00 Čáslav - Mšeno 3:1 (1:1)

    28.kolo

    So 02.06. 10:15 Mšeno - Pardubice B 3:2 np (2:2)
    So 02.06. 10:15 Zbuzany - Letohrad 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Trutnov - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 02.06. 17:00 Chrastava - Živanice 1:7 (1:5)
    Ne 03.06. 10:15 Admira Praha - Vykáň 1:4 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Kolín - Brandýs 2:1 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Turnov - Kratonohy 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 17:00 Dvůr Králové - Vysoké Mýto 2:0 (1:0)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Zbuzany - Kolín 4:0 (1:0)
    So 09.06. 10:15 Letohrad - Dvůr Králové 4:1 (2:1)
    So 09.06. 10:15 Vykáň - Chrastava 7:1 (2:0)
    So 09.06. 10:15 Kratonohy - Mšeno 2:1 (1:1)
    So 09.06. 10:15 Pardubice B - Trutnov 2:3 (1:2)
    So 09.06. 11:00 Živanice - Turnov 0:2 (0:2)
    So 09.06. 17:00 Vysoké Mýto - Admira Praha 1:0 np (0:0)
    So 09.06. 17:00 Čáslav - Brandýs 3:0 (1:0)

    30.kolo

    St 06.06. 17:30 Trutnov - Kratonohy 3:0 (0:0)
    St 06.06. 18:00 Dvůr Králové - Zbuzany 2:0 (2:0)
    St 13.06. 18:00 Kolín - Čáslav 1:4 (0:1)
    St 13.06. 18:00 Turnov - Vykáň 2:1 (0:1)
    15.06. 17:30 Mšeno - Živanice 0:6 (0:2)
    So 16.06. 10:15 Brandýs - Pardubice B 3:2 (1:2)
    So 16.06. 10:15 Admira Praha - Letohrad 2:0 (1:0)
    So 16.06. 17:00 Chrastava - Vysoké Mýto 1:3 (1:2)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 0 2 7 70:33 65
    2. 30 15 5 2 8 52:36 57
    3. 30 14 5 3 8 67:43 55
    4. 30 14 3 3 10 53:47 51
    5. 30 12 2 7 9 61:59 47
    6. 30 9 8 3 10 47:45 46
    7. 30 11 4 4 11 53:49 45
    8. 30 10 6 3 11 51:55 45
    9. 30 10 5 5 10 47:60 45
    10. 30 11 4 2 13 54:55 43
    11. 30 9 4 7 10 51:49 42
    12. 30 8 5 8 9 48:49 42
    13. 30 10 3 6 11 38:40 42
    14. 30 8 5 1 16 60:75 35
    15. 30 8 3 3 16 35:52 33
    16. 30 7 1 4 18 53:93 27