Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. dubna 2020
svátek má Darja.
Hlavní menu
  • ID: 11708
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3646
    Týden:
    71
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 24.09. 17:00 Prostějov - Kolín 96:94
    So 24.09. 18:00 Jindřichův Hradec - Nymburk 61:105
    So 24.09. 18:00 Děčín - Ostrava 89:76
    So 24.09. 18:00 Opava - Ústí n.L. 93:60
    So 24.09. 18:00 Svitavy - Pardubice 71:80
    So 24.09. 19:00 USK Praha - Basketball Brno 76:64

    2.kolo

    Po 26.09. 20:15 Pardubice - Prostějov 81:74
    Út 27.09. 18:30 Nymburk - Kolín 101:65
    Út 27.09. 19:00 Basketball Brno - Děčín 79:90
    St 28.09. 17:30 Ostrava - Opava 68:53
    St 28.09. 18:00 Ústí n.L. - Svitavy 97:80
    St 28.09. 18:00 Jindřichův Hradec - USK Praha 77:69

    3.kolo

    So 01.10. 17:00 Opava - Basketball Brno 84:61
    So 01.10. 17:00 Prostějov - Ústí n.L. 92:90
    So 01.10. 17:30 USK Praha - Nymburk 56:100
    So 01.10. 17:45 Kolín - Pardubice 83:96
    So 01.10. 18:00 Děčín - Jindřichův Hradec 93:69
    So 01.10. 18:00 Svitavy - Ostrava 71:60

    4.kolo

    Po 03.10. 18:00 Nymburk - Pardubice 81:63
    St 05.10. 17:30 Ostrava - Prostějov 73:79
    St 05.10. 18:00 Ústí n.L. - Kolín 110:87
    St 05.10. 18:00 Jindřichův Hradec - Opava 68:101
    St 05.10. 18:00 USK Praha - Děčín 87:84
    St 05.10. 19:00 Basketball Brno - Svitavy 79:76

    5.kolo

    07.10. 17:00 Pardubice - Ústí n.L. 93:90
    So 08.10. 17:00 Nymburk - Děčín 88:39
    So 08.10. 17:00 Svitavy - Jindřichův Hradec 74:61
    So 08.10. 17:00 Prostějov - Basketball Brno 112:68
    So 08.10. 17:45 Kolín - Ostrava 99:89
    So 08.10. 18:00 Opava - USK Praha 72:71

    6.kolo

    Po 10.10. 20:15 Děčín - Opava 72:65
    St 12.10. 17:30 Ostrava - Pardubice 80:92
    St 12.10. 18:00 Jindřichův Hradec - Prostějov 97:76
    St 12.10. 18:00 USK Praha - Svitavy 65:60
    St 12.10. 18:30 Nymburk - Ústí n.L. 100:63
    St 12.10. 19:00 Basketball Brno - Kolín 81:90

    7.kolo

    So 15.10. 16:00 Opava - Nymburk 71:89
    So 15.10. 17:00 Prostějov - USK Praha 75:60
    So 15.10. 17:00 Pardubice - Basketball Brno 99:74
    So 15.10. 17:45 Kolín - Jindřichův Hradec 92:85
    Po 17.10. 18:00 Svitavy - Děčín 61:62
    St 19.10. 18:00 Ústí n.L. - Ostrava 77:63

    8.kolo

    So 22.10. 17:30 USK Praha - Kolín 66:69
    So 22.10. 18:00 Jindřichův Hradec - Pardubice 78:90
    So 22.10. 18:00 Děčín - Prostějov 90:76
    So 22.10. 18:00 Opava - Svitavy 101:73
    So 22.10. 19:00 Basketball Brno - Ústí n.L. 77:83
    Ne 23.10. 17:00 Nymburk - Ostrava 98:64

    9.kolo

    So 29.10. 17:00 Prostějov - Opava 85:93
    So 29.10. 17:00 Pardubice - USK Praha 82:72
    So 29.10. 17:45 Kolín - Děčín 81:72
    So 29.10. 20:00 Svitavy - Nymburk 72:114
    Ne 30.10. 17:00 Ústí n.L. - Jindřichův Hradec 98:84
    Po 31.10. 18:00 Ostrava - Basketball Brno 74:77

    10.kolo

    So 05.11. 17:30 USK Praha - Ústí n.L. 68:53
    So 05.11. 18:00 Jindřichův Hradec - Ostrava 74:72
    So 05.11. 18:00 Děčín - Pardubice 79:73
    So 05.11. 18:00 Svitavy - Prostějov 82:96
    Ne 06.11. 17:00 Nymburk - Basketball Brno 103:63
    Po 07.11. 20:15 Opava - Kolín 81:89

    11.kolo

    So 12.11. 17:00 Prostějov - Nymburk 69:109
    So 12.11. 17:00 Pardubice - Opava 87:84
    So 12.11. 17:30 Ostrava - USK Praha 67:58
    So 12.11. 17:45 Kolín - Svitavy 88:94
    So 12.11. 18:00 Jindřichův Hradec - Basketball Brno 99:90
    Po 14.11. 18:00 Ústí n.L. - Děčín 70:73

    12.kolo

    So 19.11. 17:00 Pardubice - Svitavy 86:65
    So 19.11. 17:00 Nymburk - Jindřichův Hradec 106:73
    So 19.11. 17:45 Kolín - Prostějov 80:77
    So 19.11. 19:00 Basketball Brno - USK Praha 78:84
    Ne 20.11. 17:00 Ústí n.L. - Opava 81:62
    Po 21.11. 20:15 Ostrava - Děčín 70:59

    13.kolo

    So 26.11. 17:00 Svitavy - Ústí n.L. 85:58
    So 26.11. 17:00 Prostějov - Pardubice 87:75
    So 26.11. 17:45 Kolín - Nymburk 79:83
    So 26.11. 18:00 USK Praha - Jindřichův Hradec 64:56
    So 26.11. 18:00 Děčín - Basketball Brno 81:71
    So 26.11. 18:00 Opava - Ostrava 100:59

    14.kolo

    So 03.12. 17:00 Pardubice - Kolín 87:71
    So 03.12. 17:00 Nymburk - USK Praha 83:67
    So 03.12. 17:30 Ostrava - Svitavy 76:73
    So 03.12. 18:00 Jindřichův Hradec - Děčín 74:83
    Ne 04.12. 17:00 Ústí n.L. - Prostějov 75:73
    Po 05.12. 20:15 Basketball Brno - Opava 77:73

    15.kolo

    So 10.12. 17:00 Pardubice - Nymburk 81:77
    So 10.12. 17:45 Kolín - Ústí n.L. 88:75
    So 10.12. 18:00 Děčín - USK Praha 61:58
    So 10.12. 18:00 Opava - Jindřichův Hradec 105:85
    So 10.12. 18:00 Svitavy - Basketball Brno 76:80
    Po 12.12. 20:15 Prostějov - Ostrava 86:63

    16.kolo

    So 17.12. 17:30 USK Praha - Opava 81:69
    So 17.12. 17:30 Ostrava - Kolín 78:88
    So 17.12. 18:00 Děčín - Nymburk 81:83
    So 17.12. 19:00 Basketball Brno - Prostějov 93:88
    Ne 18.12. 17:00 Ústí n.L. - Pardubice 87:95
    Po 19.12. 18:00 Jindřichův Hradec - Svitavy 73:68

    17.kolo

    St 21.12. 17:00 Svitavy - USK Praha 75:69
    23.12. 18:00 Prostějov - Jindřichův Hradec 81:101
    Út 27.12. 16:45 Opava - Děčín 91:81
    St 28.12. 17:00 Pardubice - Ostrava 84:82
    St 28.12. 17:45 Kolín - Basketball Brno 96:71
    30.12. 18:00 Ústí n.L. - Nymburk 57:100

    18.kolo

    So 07.01. 17:00 Nymburk - Opava 96:67
    So 07.01. 17:30 Ostrava - Ústí n.L. 77:88
    So 07.01. 17:30 USK Praha - Prostějov 96:69
    So 07.01. 18:00 Děčín - Svitavy 75:71
    So 07.01. 19:00 Basketball Brno - Pardubice 57:91
    Po 09.01. 20:15 Jindřichův Hradec - Kolín 82:84

    19.kolo

    So 14.01. 17:30 Ostrava - Nymburk 83:104
    So 14.01. 17:45 Kolín - USK Praha 69:71
    So 14.01. 19:00 Svitavy - Opava 57:63
    Ne 15.01. 17:00 Pardubice - Jindřichův Hradec 112:73
    Ne 15.01. 17:00 Ústí n.L. - Basketball Brno 85:83
    Po 16.01. 18:00 Prostějov - Děčín 71:76

    20.kolo

    So 21.01. 17:00 Nymburk - Svitavy 81:69
    So 21.01. 17:30 USK Praha - Pardubice 74:62
    So 21.01. 18:00 Jindřichův Hradec - Ústí n.L. 88:84
    So 21.01. 18:00 Děčín - Kolín 80:71
    So 21.01. 18:00 Opava - Prostějov 91:72
    Po 23.01. 20:15 Basketball Brno - Ostrava 73:79

    21.kolo

    So 28.01. 18:00 Prostějov - Svitavy 60:73
    So 28.01. 18:00 Kolín - Opava 85:96
    So 28.01. 18:00 Ústí n.L. - USK Praha 66:69
    So 28.01. 18:00 Ostrava - Jindřichův Hradec 102:82
    So 28.01. 18:00 Basketball Brno - Nymburk 75:82
    Po 30.01. 18:00 Pardubice - Děčín 101:75

    22.kolo

    So 04.02. 18:00 Basketball Brno - Jindřichův Hradec 93:89
    So 04.02. 18:00 USK Praha - Ostrava 81:70
    So 04.02. 18:00 Děčín - Ústí n.L. 76:74
    So 04.02. 18:00 Opava - Pardubice 70:78
    So 04.02. 18:00 Svitavy - Kolín 81:65
    So 04.02. 18:00 Nymburk - Prostějov 100:58
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 22 21 1 2083:1476 43
    2. 22 18 4 1888:1684 40
    3. 22 15 7 1671:1660 37
    4. 22 12 10 1562:1561 34
    5. 22 12 10 1785:1675 34
    6. 22 11 11 1813:1852 33
    7. 22 9 13 1721:1806 31
    8. 22 8 14 1752:1860 30
    9. 22 7 15 1607:1689 29
    10. 22 7 15 1729:1942 29
    11. 22 6 16 1625:1785 28
    12. 22 6 16 1664:1910 28